XV. gimnazija

poruka: 136
|
čitano: 70.147
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
XV. gimnazija

za mioc necu imat bodova, lucijanka kazu da dolaze u moje godiste ludi profesori pa ako meni moze ko reci koliko je dobra X.gimnazija

 

toni sorry na spamu ali da neotvaram novu temu

Gamers Don't Die, They Respawn.
14 godina
protjeran
offline
Re: XV. gimnazija
FiCoO kaže...

za mioc necu imat bodova, lucijanka kazu da dolaze u moje godiste ludi profesori pa ako meni moze ko reci koliko je dobra X.gimnazija

 

toni sorry na spamu ali da neotvaram novu temu

Deseta je vrlo dobra škola, lucijanka je super.

 

Veliki plus za desetu je gomila pički. {#}

Masturbation rules our nation.
13 godina
protjeran
offline
Re: XV. gimnazija
FiCoO kaže...

za mioc necu imat bodova, lucijanka kazu da dolaze u moje godiste ludi profesori pa ako meni moze ko reci koliko je dobra X.gimnazija

 

toni sorry na spamu ali da neotvaram novu temu

i hate you i hate you {#}

 

šalim se {#}

 

Sir
14 godina
offline
Re: XV. gimnazija
FiCoO kaže...

za mioc necu imat bodova, lucijanka kazu da dolaze u moje godiste ludi profesori pa ako meni moze ko reci koliko je dobra X.gimnazija

 

toni sorry na spamu ali da neotvaram novu temu

U desetu ti je otišlo pola ljudi iz mog razreda...tamo ti je šaroliko društvo..=)

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
13 godina
offline
Re: XV. gimnazija
lukavg kaže...
FiCoO kaže...

za mioc necu imat bodova, lucijanka kazu da dolaze u moje godiste ludi profesori pa ako meni moze ko reci koliko je dobra X.gimnazija

 

toni sorry na spamu ali da neotvaram novu temu

Deseta je vrlo dobra škola, lucijanka je super.

 

Veliki plus za desetu je gomila pički{#}

hehe...znam{#}..to je i za mene plus...lucijanku nebih upisao jer pricao mi je jedan frend ovo...jedan bivsi osnovnoskolac upisao lucijanku i prvu godinu on dogurao ubio se od ucenja...drugu isto gura nesto ide nesto ne...trecu covjeku prekipilo i otiso u vojsku da se odmori od skole

Gamers Don't Die, They Respawn.
13 godina
offline
Re: XV. gimnazija
DamageHigh kaže...
FiCoO kaže...

za mioc necu imat bodova, lucijanka kazu da dolaze u moje godiste ludi profesori pa ako meni moze ko reci koliko je dobra X.gimnazija

 

toni sorry na spamu ali da neotvaram novu temu

U desetu ti je otišlo pola ljudi iz mog razreda...tamo ti je šaroliko društvo..=)

a s tim hoces rec da je dobra skola i da ima i normalnih i nenormalnih{#}

Gamers Don't Die, They Respawn.
13 godina
offline
Re: XV. gimnazija
tonihrvat kaže...
FiCoO kaže...

za mioc necu imat bodova, lucijanka kazu da dolaze u moje godiste ludi profesori pa ako meni moze ko reci koliko je dobra X.gimnazija

 

toni sorry na spamu ali da neotvaram novu temu

i hate you i hate you {#}

 

šalim se {#}

 

i know u dont hate me {#}

 

edit..sory na triplepostu ali neznam kako urediti da skavi post citiras a da bude kao jedan post

Gamers Don't Die, They Respawn.
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.4.2011 22:58 (FiCoO).
13 godina
protjeran
offline
Re: XV. gimnazija
FiCoO kaže...
tonihrvat kaže...
FiCoO kaže...

za mioc necu imat bodova, lucijanka kazu da dolaze u moje godiste ludi profesori pa ako meni moze ko reci koliko je dobra X.gimnazija

 

toni sorry na spamu ali da neotvaram novu temu

i hate you i hate you {#}

 

šalim se {#}

 

i know u dont hate me {#}

 

edit..sory na triplepostu ali neznam kako urediti da skavi post citiras a da bude kao jedan post

naravno da ne znaš kad to i ne možeš napravit {#}

Sir
13 godina
offline
XV. gimnazija

vidio sam da se moze

Gamers Don't Die, They Respawn.
13 godina
protjeran
offline
XV. gimnazija

sad sam se sjetio pitanja :P

kakvi su profesori?

Sir
14 godina
offline
Re: XV. gimnazija
FiCoO kaže...
DamageHigh kaže...

U desetu ti je otišlo pola ljudi iz mog razreda...tamo ti je šaroliko društvo..=)

a s tim hoces rec da je dobra skola i da ima i normalnih i nenormalnih{#}

Da, tako nekako..{#}

tonihrvat kaže...
FiCoO kaže...

i know u dont hate me {#}

 

edit..sory na triplepostu ali neznam kako urediti da skavi post citiras a da bude kao jedan post

naravno da ne znaš kad to i ne možeš napravit {#}

Ustvari, možeš..{#}

tonihrvat kaže...

sad sam se sjetio pitanja :P

kakvi su profesori?

Eh...imaš stvarno puno profesora..oko 7 po predmetu u prosijeku (uostalom, pogledaj ovdje), ali svi oni manje više imaju isti sistem.

Rekao sam već, atmosfera ti je uglavnom opuštena, ali da traže - traže. Kod nas ti je glavna fora da apsolutno ništa (osim latinskog) ne moraš znat napamet i od riječi do riječi. Čak i povijest, ako ne znaš gomilu godina i sve, na odgovaranju možeš dobit 5 ako znaš o čemu se radi, doneseš nekakve ispravne zaključke zašto je to tako bilo i sl.

Ne libe ti se dat 1 kao "odgojnu mjeru", ali su susretljivi da istu ispraviš i uglavnom su pošteni.

Oko profesora se stvarno nemaš šta brinut. Ima jedna iznimka - latinski...al ono. Ostalo je stvarno OK. Tako da, problem ti neće biti niti profesori, niti društvo, već isključivo tvoje znanje, što je u svakom slučaju dobro.

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
15 godina
neaktivan
offline
XV. gimnazija

Bio sam u MI(J)OC-u cetriri godine, ove godine na FER-u. Po meni matisa je najgori problem na FER-u (i fizika...), a u V./XV. ces dobro savladati osnove za dalje.

Moje iskustvo je: Razred je bio pun ljudi, pun cudi, no drzali smo se svi skupa za razliku od ostalih razreda, uvijek zajedno vani i to. Par 5.0 ljudi od kojih smo prepisivali, fotokopirali sve, imali smo par ljudi kaj su bacali fore, par sportasa... jedan veliki koktel i bilo nam je ultra zabavno. Glazbeni, likovni, sve je bila zezancija (napravim prezentaciju 15 minuta prije skole, samo 4 slide-a teksta... odlican) te nek te to ne brine.


U svakom slucaju moji najbolji dani zivota. :) no moram priznati da sam bio zezant i to, a ne 5.0 covjek (prosjek mi je bio 4.6-4.8).

I'm not your buddy, friend. I'm not your buddy, guy. I'm not your guy, pal.
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.4.2011 13:14 (kajmak).
15 godina
neaktivan
offline
Re: XV. gimnazija
FiCoO kaže...
franky kaže...

Oko 1/2 razreda ti izlazi, druga polovica i ne baš.

pa to je jos i dobro..ipak je to srednja i to vrlo jaka srednja..treba uciti

Prije 1/2 razreda je asocijalna, druže se u malim grupicama i sl.

14 godina
offline
Re: XV. gimnazija
franky kaže...
FiCoO kaže...
franky kaže...

Oko 1/2 razreda ti izlazi, druga polovica i ne baš.

pa to je jos i dobro..ipak je to srednja i to vrlo jaka srednja..treba uciti

Prije 1/2 razreda je asocijalna, druže se u malim grupicama i sl.

Kod nas ima možda dvoje u razredu takvih...ovisi u kakav razred zapadneš..:p

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
15 godina
neaktivan
offline
Re: XV. gimnazija
DamageHigh kaže...
franky kaže...
FiCoO kaže...
franky kaže...

Oko 1/2 razreda ti izlazi, druga polovica i ne baš.

pa to je jos i dobro..ipak je to srednja i to vrlo jaka srednja..treba uciti

Prije 1/2 razreda je asocijalna, druže se u malim grupicama i sl.

Kod nas ima možda dvoje u razredu takvih...ovisi u kakav razred zapadneš..:p

Zelis reci da cijeli razred zajedno izlazi van? Koji si ti razred uopce?

14 godina
offline
Re: XV. gimnazija

Baš ono van subotom - ne. Evo ja prvi nejdem navečer subotom van, jer smatram da je još uvijek neprimjereno za moje godine (1. razred)..iako dosta ljudi iz mog razreda ide..

Ali kada se ide poslije škole negdje na piće, ili vikendom isto tako, ali u normalno vrijeme, da. Manje više svi idu. Neidu nikad možda dvoje ljudi od dečkiju i isto toliko od cura..

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
15 godina
neaktivan
offline
Re: XV. gimnazija
DamageHigh kaže...

Baš ono van subotom - ne. Evo ja prvi nejdem navečer subotom van, jer smatram da je još uvijek neprimjereno za moje godine (1. razred)..iako dosta ljudi iz mog razreda ide..

Ali kada se ide poslije škole negdje na piće, ili vikendom isto tako, ali u normalno vrijeme, da. Manje više svi idu. Neidu nikad možda dvoje ljudi od dečkiju i isto toliko od cura..

Grupa će vam se profiltrirat s vremenom, budeš vidio. U razredu će si svi bit super. Ali, oni koji izlaze van će se si ostat dobri poslije srednje.

 

A ovo za piće, svaka čast.

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.4.2011 17:32 (franky).
14 godina
offline
Re: XV. gimnazija
franky kaže...

Grupa će vam se profiltrirat s vremenom, budeš vidio. U razredu će si svi bit super. Ali, oni koji izlaze van će se si ostat dobri poslije srednje.

Ma da...to svakako...

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
14 godina
offline
XV. gimnazija

Poznajem dosta ucenika sto sadasnjih sto bivsih zeljene ti skole, te ti je moj savjet (osim ako ne zivis negdje na dalekom istoku) da odes u petu jer isto tako, spletom okolnosti, poznajem i jako puno ekipe iz pete. O kvaliteti rada, profesorima, predavanjima... ne bih želio polemizirati jer to ne znam (iako misim da ces u petoj puno vise tj. sire nauciti, dok su miocani ipak natklonjeniji fakidiotizmu), ali ono sto znam i u sto sam uvjeren je da su cure i decki iz pete jednostavno zreliji, pristupacniji, odgovorniji prema radu, drustveniji, otvoreniji  vrlo širokih interesa te  moram priznati da su za nijansu bolji ljudi.

Neka me nitko ne uzme za rijec jer je to ipak samo moje skromno osobno misljenje koje sam stekao radeci s njima proteklih 8 godina.

Coca-Cola je Najpoznatije piće, a ujedno i druga najpoznatija riječ na svijetu - odmah poslije riječi OK.Njezina je formula jedna od najvećih svjetskih tajni.U Brazilu se smatra da je Cola afrodizijak
13 godina
offline
XV. gimnazija

O čemu vi pričate?

U MIOCu ima mnogo štrebera,budite realni....NO...

Ja bih to rekao ovako:

 

1) Matematički smjer - Najbolji program,najviše naučiš,ali 90% miočevih štrebercina su taj program

 

2) Informatički smjer - Ne baš dobro zamišljen smjer,nikakvo veče znanje ne dobiješ negoli drugi programi(makar je matiša na nivou i ništa puno ne propuštaš),no ljudi su 80% oke,iole ima onih šta misle da su genijalci i dižu zivac(ipak puno rjeđe nego u Mat.smjeru)

 

3) Opći smjer - Po meni,katastrofa program,hrpa latinskog i jezika...sve puno tkz. "rokera" šta se baje naokolo,ali ko voli..nek izvoli

 

Ja sam osobno matematički smjer,ima par ok ljudi,no veći sam vremena iznerviram "genijalnim" upadima i umišljenosti onih maminih pametnica.

 

MIOC nije loša škola,ali nije ni upola dobra koliko je hvaljena...Moja preporuka je da upišeš informatički smjer i ne zamaraš se smećem poput latinskog previše te da se držiš onog što te zanima.

 

Inteligencija nije znanje,već mašta
13 godina
protjeran
offline
Re: XV. gimnazija
KKristijan kaže...

O čemu vi pričate?

U MIOCu ima mnogo štrebera,budite realni....NO...

Ja bih to rekao ovako:

 

1) Matematički smjer - Najbolji program,najviše naučiš,ali 90% miočevih štrebercina su taj program

 

2) Informatički smjer - Ne baš dobro zamišljen smjer,nikakvo veče znanje ne dobiješ negoli drugi programi(makar je matiša na nivou i ništa puno ne propuštaš),no ljudi su 80% oke,iole ima onih šta misle da su genijalci i dižu zivac(ipak puno rjeđe nego u Mat.smjeru)

 

3) Opći smjer - Po meni,katastrofa program,hrpa latinskog i jezika...sve puno tkz. "rokera" šta se baje naokolo,ali ko voli..nek izvoli

 

Ja sam osobno matematički smjer,ima par ok ljudi,no veći sam vremena iznerviram "genijalnim" upadima i umišljenosti onih maminih pametnica.

 

MIOC nije loša škola,ali nije ni upola dobra koliko je hvaljena...Moja preporuka je da upišeš informatički smjer i ne zamaraš se smećem poput latinskog previše te da se držiš onog što te zanima.

 

ok

možeš li mi onda objasnit što dobijem ekstra u inf. smjeru a što u mat. smjeru

Sir
13 godina
offline
Re: XV. gimnazija
tonihrvat kaže...
KKristijan kaže...

O čemu vi pričate?

U MIOCu ima mnogo štrebera,budite realni....NO...

Ja bih to rekao ovako:

 

1) Matematički smjer - Najbolji program,najviše naučiš,ali 90% miočevih štrebercina su taj program

 

2) Informatički smjer - Ne baš dobro zamišljen smjer,nikakvo veče znanje ne dobiješ negoli drugi programi(makar je matiša na nivou i ništa puno ne propuštaš),no ljudi su 80% oke,iole ima onih šta misle da su genijalci i dižu zivac(ipak puno rjeđe nego u Mat.smjeru)

 

3) Opći smjer - Po meni,katastrofa program,hrpa latinskog i jezika...sve puno tkz. "rokera" šta se baje naokolo,ali ko voli..nek izvoli

 

Ja sam osobno matematički smjer,ima par ok ljudi,no veći sam vremena iznerviram "genijalnim" upadima i umišljenosti onih maminih pametnica.

 

MIOC nije loša škola,ali nije ni upola dobra koliko je hvaljena...Moja preporuka je da upišeš informatički smjer i ne zamaraš se smećem poput latinskog previše te da se držiš onog što te zanima.

 

ok

možeš li mi onda objasnit što dobijem ekstra u inf. smjeru a što u mat. smjeru

Ah ono...ništa posebno..malo bolje pretvaraš brojevne sustave :P,ali vjeruj mi teško češ s štreberčinama u matematičkom osim ako te eventualno ne strefi neka luda sreća

Inteligencija nije znanje,već mašta
13 godina
protjeran
offline
Re: XV. gimnazija
KKristijan kaže...
tonihrvat kaže...

ok

možeš li mi onda objasnit što dobijem ekstra u inf. smjeru a što u mat. smjeru

Ah ono...ništa posebno..malo bolje pretvaraš brojevne sustave :P,ali vjeruj mi teško češ s štreberčinama u matematičkom osim ako te eventualno ne strefi neka luda sreća

hvala ti puno

u početku sam razmšljao samo o matematičkom smjeru

ali onda sam skužio da i inf. smjer isto nije loš pa ću najvjerojatnije taj

da li se dobiva više matematike u inf. smjeru?

Sir
13 godina
offline
Re: XV. gimnazija
tonihrvat kaže...
KKristijan kaže...
tonihrvat kaže...

ok

možeš li mi onda objasnit što dobijem ekstra u inf. smjeru a što u mat. smjeru

Ah ono...ništa posebno..malo bolje pretvaraš brojevne sustave :P,ali vjeruj mi teško češ s štreberčinama u matematičkom osim ako te eventualno ne strefi neka luda sreća

hvala ti puno

u početku sam razmšljao samo o matematičkom smjeru

ali onda sam skužio da i inf. smjer isto nije loš pa ću najvjerojatnije taj

da li se dobiva više matematike u inf. smjeru?

Više nego u općem...mislim samo jedan manje nego u mat.

Inteligencija nije znanje,već mašta
14 godina
offline
Re: XV. gimnazija
tonihrvat kaže...
da li se dobiva više matematike u inf. smjeru?

Da, jedan sat manje nego u mat., jedan više nego u jezičnom.

meluka kaže...

Poznajem dosta ucenika sto sadasnjih sto bivsih zeljene ti skole, te ti je moj savjet (osim ako ne zivis negdje na dalekom istoku) da odes u petu jer isto tako, spletom okolnosti, poznajem i jako puno ekipe iz pete. O kvaliteti rada, profesorima, predavanjima... ne bih želio polemizirati jer to ne znam (iako misim da ces u petoj puno vise tj. sire nauciti, dok su miocani ipak natklonjeniji fakidiotizmu), ali ono sto znam i u sto sam uvjeren je da su cure i decki iz pete jednostavno zreliji, pristupacniji, odgovorniji prema radu, drustveniji, otvoreniji  vrlo širokih interesa te  moram priznati da su za nijansu bolji ljudi.

Neka me nitko ne uzme za rijec jer je to ipak samo moje skromno osobno misljenje koje sam stekao radeci s njima proteklih 8 godina.

Također poznajem dosta ljudi iz V., i ne bih se složio s tobom..

Ali mislim, svako generaliziranje je glupo, pa tako i to. Šta sad da sam ja upisao V., koju sam isto tako mogao upisati, bio drugačiji čovjek? Ne bi.. Obje škole su izvrsne i ne možeš pogriješiti ni s jednom ni s drugom. Ja sam vjerojatno jedan od rijetkih koji bi htio da se završi to višegodišnje uspoređivanje i nadjačavanje između te dvije škole, jer to nema nikakvog smisla.

Uglavnom ovo tvoje "moram priznati da su bolji ljudi" je besmislica, koja me kao miočanina u isto vrijeme i vrijeđa. Što, ako si u drugoj školi znači da si bolji čovjek? Tko kaže da netko iz strukovne nije bolji čovjek od nekoga iz V.?

Šta ja ovdje neću sve pročitati..

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
13 godina
offline
XV. gimnazija

toni znam da ces me shvatit{#} ali frend me zamolio da pitam jel bi mogao upasti sa najvejrojatinje 57 58 bodova u 10.gimnaziju...ima ko kakva iskustva sa skolom?

 

jos jednom sorry toni ali da neotvaram bezveze teme

Gamers Don't Die, They Respawn.
16 godina
neaktivan
offline
XV. gimnazija

V. >>>>>>> MIOC

Hahaaha moram se saliti malo. Isto tek prvi razred a vec mi ode na racku pod*jebavanje izmedu skola. Tako je svejedno koja ima vise strebera i u kojoj se mora vise uciti. Upises onu skola u koju zelis ici, a ne onu u kojoj ima najmanje strebera ili bilo cega drugog. Imam par frendova iz MIOC-a i likovi su totalni za*jebanti. Luda ekipa 100%. Isto tako ekipa u mojem razredu, to sve ovisi kako ti se potrefe razredi.

[Protocol4] NOVA ENCODE GRUPA NA ANIME SCENI http://protocol4.animehr.com
15 godina
offline
XV. gimnazija

Ma u XII-u {#}

13 godina
protjeran
offline
XV. gimnazija

Je li ide još tko u MIOC?

Hoće li tko upisati ove godine?

 

Jer tko zna, možda budemo u istom razredu. {#}

Skype: antonio.andelic96
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.6.2011 18:22 (tonihrvat).
12 godina
neaktivan
offline
Re: XV. gimnazija
tonihrvat kaže...

Je li ide još tko u MIOC?

Hoće li tko upisati ove godine?

 

Jer tko zna, možda budemo u istom razredu. {#}

Možda ja!

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice