Pomoc ludi profesor di ga prijavit kako sta ?

poruka: 61
|
čitano: 11.514
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Pomoc ludi profesor di ga prijavit kako sta ?

Molim vas idem u elektro skolu i imamo nekog profesora koi uopce ni nije radnik nego ovako valjda na crno tako se govori a tlaci nas u 2 sata predemo 20str knjige i to niko nista nezna jer nezna objasnjavat i onda sljedeci put pita 2 sata i svi dobiemo komad a onaj ko mu se svida 2 nie fer

zvoneXP
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoc ludi profesor di ga prijavit kako sta ?
koko kaže...

Molim vas idem u elektro skolu i imamo nekog profesora koi uopce ni nije radnik nego ovako valjda na crno tako se govori a tlaci nas u 2 sata predemo 20str knjige i to niko nista nezna jer nezna objasnjavat i onda sljedeci put pita 2 sata i svi dobiemo komad a onaj ko mu se svida 2 nie fer

Prijavi ga državnom inspektoratu i kad dođu u školu ,pokrenu istragu BYE BYE Profesore xD

15 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoc ludi profesor di ga prijavit kako sta ?
Prijavi ga... i mislim da nikad nećeš završiti školu (čisto jer srednja škola još uvijek nije obvezna u HRV)...

tako da... stisni zube i šuti...

Moja preporuka zbog situacije kakva je u zemlji te što sam i sam na svojoj koži osjetio posljedice prijavljivanja profesora (ali na faxu)...
Marija Antoaneta je intelektualni Mount Everest za Jadranku Kosor...
13 godina
offline
Pomoc ludi profesor di ga prijavit kako sta ?

Pa ako je ''na crno'' kako kažeš imate ga čime ucjenjivati...

14 godina
offline
Re: Pomoc ludi profesor di ga prijavit kako sta ?

Prvo nauči pisat, nedo bog da ovako prijavu ideš sažimat.

 

Drugo, razgovaraš s razrednikom, pedagogom, nekim u vezi njega prvo?

 

Treće, kad sam vidio naslov, prvo sam pomislio da vas motorkom ganja po razredu il nešt takvoga, mislim: "Pomoc ludi profesor kako sta".. WTF? {#}

It recently became apparent to me that the letters 'T' and 'G' are far too close together on a keyboard. This is why I'll never be ending an e-mail with the phrase 'Regards' ever again.
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.2.2011 20:15 (The Unforgiven).
14 godina
protjeran
offline
Re: Pomoc ludi profesor di ga prijavit kako sta ?
EnlightenedPhoenix kaže...
Prijavi ga... i mislim da nikad nećeš završiti školu (čisto jer srednja škola još uvijek nije obvezna u HRV)...

tako da... stisni zube i šuti...

Moja preporuka zbog situacije kakva je u zemlji te što sam i sam na svojoj koži osjetio posljedice prijavljivanja profesora (ali na faxu)...

I sad zamisli da ga prijavis a on nekim slucajem ostane u skoli,gotov si.

I will go on until the end
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoc ludi profesor di ga prijavit kako sta ?
The Unforgiven kaže...
Prvo nauči pisat, nedo bog da ovako prijavu ideš sažimat.

Njegovo pismo bi išlo nekako ovako:

 

Dragi državni inspektore,imam jednog profesora u školi koji je malo lud ali u stvari on je osoba koja radi na crno,ne objasni ništa ispituje puno a ja imam 2 kod njega.Molim te čika Inspektore povisi mi ocjenu xD

 

 

13 godina
neaktivan
offline
Pomoc ludi profesor di ga prijavit kako sta ?

Navikni se,i u mojoj školi ima "specijalaca".Prijavi ga "anonimno" ili kao cijeli razred nesto pokrenite.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoc ludi profesor di ga prijavit kako sta ?
SUPER :) kaže...

I sad zamisli da ga prijavis a on nekim slucajem ostane u skoli,gotov si.

  On bi ostao u školi pošto tek s završetkom procesa oni njega mogu otpustiti... a sto se tiče naših sudova to bi bilo cca 3 - 6 godina...

 

Plus za kaznena djela ne vrijedi pravila anonimnosti te bi se znalo da ga je on prijavio...

 

Mani se čorava posla malac...

Marija Antoaneta je intelektualni Mount Everest za Jadranku Kosor...
14 godina
protjeran
offline
Re: Pomoc ludi profesor di ga prijavit kako sta ?
Unworthy_For_Life kaže...

Navikni se,i u mojoj školi ima "specijalaca".Prijavi ga "anonimno" ili kao cijeli razred nesto pokrenite.

Ma ajde u mojoj skoli ima profesorica od 80 i nesto godina i svaki put imamo nju zadnja 2 sata i ona nas uvik ta 2 zadnja sata pusti doma,a ostavi nas jedino kad ispitiva,na polugodistu je kod nje pao cijeli razred.

I will go on until the end
14 godina
protjeran
offline
Pomoc ludi profesor di ga prijavit kako sta ?

Profesor ne moze biti normalna osoba, svi su manje ili vise nenormalni.

 

 

Zamisli ovo, ucis mnogo, znas mnogo, i ne koristis potencijal ni malo, nego se zaposlis u skoli. Ljudi, strucnjaci, a ne rade na poboljsanju svijeta svijeta i razvitku znanosti.... Steta mozgova.

Ako je jedini zivot koji imam onaj na BUG-u, da li to znaci da ja nemam zivota?
16 godina
protjeran
offline
Re: Pomoc ludi profesor di ga prijavit kako sta ?
koko kaže...

Molim vas idem u elektro skolu i imamo nekog profesora koi uopce ni nije radnik nego ovako valjda na crno tako se govori a tlaci nas u 2 sata predemo 20str knjige i to niko nista nezna jer nezna objasnjavat i onda sljedeci put pita 2 sata i svi dobiemo komad a onaj ko mu se svida 2 nie fer

koliko si pismen, ni ne čudi me što dobiješ "komad".

Reinkarnirani Bhaktivedanta Swami Prabhupada
15 godina
protjeran
offline
Pomoc ludi profesor di ga prijavit kako sta ?

daj nemoj mi sada dizat predavanja kako pisem pisem kako pisem zato suti nije sada ovo sat hrvatskog zato ne hebi

zvoneXP
14 godina
offline
Re: Pomoc ludi profesor di ga prijavit kako sta ?
Mentalist kaže...

Profesor ne moze biti normalna osoba, svi su manje ili vise nenormalni.

 

 

Zamisli ovo, ucis mnogo, znas mnogo, i ne koristis potencijal ni malo, nego se zaposlis u skoli. Ljudi, strucnjaci, a ne rade na poboljsanju svijeta svijeta i razvitku znanosti.... Steta mozgova.

Možda u tvojoj školi no u mojoj nije tako. U mojoj školi se vidi da profesori dolosvno "žive" za svoj posao.

 

 

autoru teme:

 

Imaš dva izbora.

  1. šuti i stisni zube
  2. Prijavi ga ministarstvu, inspektoratu ili nekome anonimno. Naravno dobro razradi prijavu i napiši je gramatički pravilno.
Unatoč glupome nadimku kojeg ne mogu promijeniti,ne igram CoD i sl.
13 godina
neaktivan
offline
Pomoc ludi profesor di ga prijavit kako sta ?

Bolje šuti,ipak živiš i Hrvatkoj njemu ništa neće biti a ti češ padati razrede.

13 godina
neaktivan
offline
Pomoc ludi profesor di ga prijavit kako sta ?

Pa jbt jel treba dozvoliti to,msm boli nas racku za nepravdom ali ako je autor ostecen i ima ozbiljne probleme sa tim ludakom za to se moraju preduzeti odredjene mjere.

1.Ako i ostali ucenici iz tvog razreda imaju istu misljenje kao ti svi zajedno se dogovorite da ga prijavite inspektoru rada (napisite mu zajednicku poruku za potpisom svih ucenika iz razreda)

2.Nema sanse da vas sviju poobara ako budete organizovani ali ako se sam upustis u takvu akciju racunaj da to nosi za sebom i veliki rizik.

13 godina
protjeran
offline
Pomoc ludi profesor di ga prijavit kako sta ?

Mani se corava posla,iskreno da ti kazem,makar on nezna to objasnit,nauci nekako(instrukcije ili se trudi) i pokazi covjeku kako se to radi ucenjem te ce bit zadovoljan tobom i imat ces sigurno vecu ocjenu cim vidi da se trudis i znas kako treba ucit.Jednom davno moj prijatelj je tuzio razrednicu ministarstvu jer je previse gruba i on dobiva iz pismenih 4-5 iz matematike a kad odgovara 1-2 radi njege gruboce("") jer zena kad ju pogledas i kad ti kaze da to nije dobro,utjera ti strah u kosti.Naravno ona nije otisla i pol razreda se zalilo na nju.Znas sta se dogodilo ? Bila je radila u skoli,a ravnatelj joj je bratic,profesorica je ostala a on se premjestio u drugi razred gdje nje nema jer bi bio u takvim "govnima" do grla kada bi ga ona imala.

 

Vjeruj mi,nemoj se zezat s tim,ludi su svi sta ces.

Ko prestane biti prijatelj, prijatelj nikada nije ni bio. || Čime se pametan stidi, time se budala ponosi.
16 godina
neaktivan
offline
Pomoc ludi profesor di ga prijavit kako sta ?

Nemoguće je da je nekvalificiran zato što je škola javna institucija i zapošljavanje u školama ide preko javnog natječaja na Zavodu. Koliko god bilo nepotizma u ovoj državi, jednostavno je nemoguće da nekvalificirana osoba radi posao profesora. Uz to, ravnateljica škole je tu da nadzire rad profesora. Postoje tzv. sjednice na kojima se radi prosjek ocjena i kojekakve druge statistike koje daju uvid u efektivnost profesora i uspjeh učenika.

 

Neću ulaziti u polemiku o tome je li ova žalba preko foruma opravdana ili ne, ali zna se tko je nadležan za probleme učenika. To nije ministarstvo ili inspektorat, već razrednik ili pedagog.

 

Još ću reći da je bilo milijun takvih žalbi na forumu, većinom od strane osnovnoškolaca. Ako te to tješi, kasnije kad ćeš početi shvaćati kako svijet funkcionira, vidjet ćeš da nije svaki autoritet protiv tebe... U kasnijem obrazovanju ćeš biti sretan ako ćeš proći samo 20 str. u 2 sata...

 

P.S. - vidim, stvarno te muči taj profesor kad s 31-om godinom još uvijek ideš u srednju... {#}

Ne znam ja ništa, ja sam ovdje biciklom
14 godina
offline
Pomoc ludi profesor di ga prijavit kako sta ?

Moje misljenje...

 

Da ga ti prijavis koji imas 2 kod njega, nitko ti nebi vjerovao.

Koliko god glupo zvucalo, predlazem ti da ga snimaš za vrijeme nekih njegovih "bisera" i to lijepo stavis na cd i ANONIMNO posaljes skolskom pedagogu ili nekom te funkcije.

Svima ce odmah biti jasno "Koliko je sati" te ce se nesto poduzeti u vezi toga.

Google is NOT your friend!!!
14 godina
neaktivan
offline
Pomoc ludi profesor di ga prijavit kako sta ?

Igrate s njim igru Prodaj ciglu...

:D

 

za one koji ne znaju kako se igra:

uzmeš ciglu i ideš je nekome prodati za novce( 50-100kn), a ako neće platiti, onda mu je baciš u glavu...

Prodajem razne iPhone...za informacije, obratite mi se na pp.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoc ludi profesor di ga prijavit kako sta ?
Plahi kaže...

Igrate s njim igru Prodaj ciglu...

:D

 

za one koji ne znaju kako se igra:

uzmeš ciglu i ideš je nekome prodati za novce( 50-100kn), a ako neće platiti, onda mu je baciš u glavu...

Joj kad se sjetim kad smo to prodavali u Sarajevu 1980...hvata me nosttalgija

15 godina
protjeran
offline
Re: Pomoc ludi profesor di ga prijavit kako sta ?
i_rambo_plache kaže...

Nemoguće je da je nekvalificiran zato što je škola javna institucija i zapošljavanje u školama ide preko javnog natječaja na Zavodu. Koliko god bilo nepotizma u ovoj državi, jednostavno je nemoguće da nekvalificirana osoba radi posao profesora. Uz to, ravnateljica škole je tu da nadzire rad profesora. Postoje tzv. sjednice na kojima se radi prosjek ocjena i kojekakve druge statistike koje daju uvid u efektivnost profesora i uspjeh učenika.

 

Neću ulaziti u polemiku o tome je li ova žalba preko foruma opravdana ili ne, ali zna se tko je nadležan za probleme učenika. To nije ministarstvo ili inspektorat, već razrednik ili pedagog.

 

Još ću reći da je bilo milijun takvih žalbi na forumu, većinom od strane osnovnoškolaca. Ako te to tješi, kasnije kad ćeš početi shvaćati kako svijet funkcionira, vidjet ćeš da nije svaki autoritet protiv tebe... U kasnijem obrazovanju ćeš biti sretan ako ćeš proći samo 20 str. u 2 sata...

 

P.S. - vidim, stvarno te muči taj profesor kad s 31-om godinom još uvijek ideš u srednju... {#}

Profesor ni nie na listi radnika ni nigdje ako nisi citao

 

neam 31 to je bezveze stavljeno

zvoneXP
16 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoc ludi profesor di ga prijavit kako sta ?
koko kaže...

Profesor ni nie na listi radnika ni nigdje ako nisi citao

 

neam 31 to je bezveze stavljeno

Aha, a plaću dobiva iz fonda za održavanje škole? {#}

 

Tkogod da ti je to rekao za tog profesora, ne govori istinu...

Ne znam ja ništa, ja sam ovdje biciklom
14 godina
odjavljen
offline
Pomoc ludi profesor di ga prijavit kako sta ?

Drug Che bi rekao REVOLUCIJA.

Ali, mi smo u Hrvatskoj. Zato ti savjetujem da se ne bunis. Jer nitko nece nista poduzeti.

I imaj na umu: Ili pobuna ili EU. {#}

iPhone user
13 godina
offline
Pomoc ludi profesor di ga prijavit kako sta ?

20 str je tebi puno? mi smo redovno u srednjoj radili puno vise iz nekih predmeta...

 

a sta ce biti tek kad dodes na fax kada nemas 1 sat nego 2-3-4, koji put i 5 sata istog predmeta u istom danu, pa napravis cirka 30-40 str u jednom satu, a dalje tek...ihaaaaa, jos si mlad

15 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoc ludi profesor di ga prijavit kako sta ?
RuskeGTT kaže...

20 str je tebi puno? mi smo redovno u srednjoj radili puno vise iz nekih predmeta...

 

a sta ce biti tek kad dodes na fax kada nemas 1 sat nego 2-3-4, koji put i 5 sata istog predmeta u istom danu, pa napravis cirka 30-40 str u jednom satu, a dalje tek...ihaaaaa, jos si mlad

  5???

 

 

Ovako ti to ide... interna: od 8 ujutro do 16 sati... nakon toga još 2 sata na predavanje i pisanje anamneze kod profesora...

Marija Antoaneta je intelektualni Mount Everest za Jadranku Kosor...
14 godina
protjeran
offline
Re: Pomoc ludi profesor di ga prijavit kako sta ?
captain_soap_McTawish kaže...

Možda u tvojoj školi no u mojoj nije tako. U mojoj školi se vidi da profesori dolosvno "žive" za svoj posao.

 

 

Dakle tvoja skola je u isto vrijeme i istrazivacki centar u kojem ljudi rade na razvijanju ovog svijeta?

 

Ili su u tvojoj skoli profesori obicni papagaji koji 60 godina svog zivota ponavljaju jednak tekst, sto je posao koji moze obaviti i moj stari kasetofon...

Ako je jedini zivot koji imam onaj na BUG-u, da li to znaci da ja nemam zivota?
15 godina
offline
Re: Pomoc ludi profesor di ga prijavit kako sta ?
nema tu pomoci...moja je skola puna takvih...jednostavno igraj prljavo kako oni tako i ti...
http://movies-monkey.blogspot.com/
13 godina
neaktivan
offline
Pomoc ludi profesor di ga prijavit kako sta ?

Svaka skola ima nekoga, ne ilegalnog' nego ludog. Meni predaje nastavnik Mačak( zve se Ilija al ga svi zovu Mačak), znaci covjek ubija, pitao me 4 lekcije i nesto malo iz 5.( a prije nam nije predavao nego je bio dobri nast. Mustafa ( Mufi) koji je sam djelio 5 svima).

Bolje ti je da sutis i nekeko prepisujes(napises lekciju na papir, zalijepis na ljedja onome ispred tebe i citas(ja sam i lijepio i imao papir na ljedima)) jer ko zna koliko ce to trajati to dok ga otjeraju iz skole. Mozes okinut 2 godine.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoc ludi profesor di ga prijavit kako sta ?
Znači sada je profesor lud kad traži da učenik zna bar većinu iz njegovog predmeta za prolaznu ocijenu... lijepo lijepo...
Marija Antoaneta je intelektualni Mount Everest za Jadranku Kosor...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice