Matematika i FER

poruka: 14
|
čitano: 9.826
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Matematika i FER
Zanima me kolika kolicina znanja matematike je potrebns za navedeni faks. Posto sam opca gimnazija moja matematika je malo slabija pa m zanima jeli dovoljno ako riješim zadatke iz knjige ili bih trebao rjesavati i dodatne zbirke. Hvala.
12 godina
neaktivan
offline
Matematika i FER

Itko??

13 godina
neaktivan
offline
Matematika i FER

Koji si razred

Ako nisi maturan uopce se ne zabrinjava ovim problemom

 

Ako si maturant opet se ne zamaraj ovim problemom napisi sto bolje maturu i pripremi se za nju

 

Kad se upises dobit ces svu potrebnu literaturu i zadatke i znat ces sta i koje zadatke rjesavati

A evo ti llink na pdf za ponavljanje srednjoskolskog gradiva koje bi trebao moci rijesiti ako si maturant

 

SRETNO

 

Ali kazem ne zamaraj se time uzivaj dok si srednjoskolac {#}

12 godina
neaktivan
offline
Matematika i FER

budeš vidio koliko znaš matematiku kad napišeš maturu.Ako pikiraš na FER i slično, onda idi na višu razinu, ona će ti dovoljno pokazati dal si spreman za FER.

13 godina
neaktivan
offline
Matematika i FER

Ma kakvi visa razina ti nista ne govori kolko si spreman za FER.

 

Matura uglavnom nista ne govori,posto su zadaci ultra-banalni,za razliku od onoga sto imas na feru.


Koliko imas sati matematike tjedno?

12 godina
neaktivan
offline
Matematika i FER
Imam tjedno 5 sati ali je profesor dosta loš. Knjigu iz matematike nikad nismo ni pogledali, iako ju rjesavam sam
13 godina
neaktivan
offline
Matematika i FER

Jesi pisao probnu?

Koj si razred uopce? 

15 godina
neaktivan
offline
Matematika i FER

kakva je matura iz fizike?

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
12 godina
neaktivan
offline
Matematika i FER
Zaboravio sam reci: treci sam razred.mozda se cini malo glupo sto ovo pitam godinu dana prije mature no želim biti spreman ispraviti ako nesto radim krivo. FER je moj faks snova jos Iz osnovne. Sto se fizike tice, za nju se ne brinem, imam profu koji sve objasni
13 godina
neaktivan
offline
Matematika i FER

FER zahtjeva jako puno matematike. Svi se predmeti na FER-u temelje na matematici i sve se objašnjava na matematički način (onako kako bi jedan inženjer trebao razmišljati). Ja sam tehnička škola (također. 3. raz) i jako puno matematike radim sam doma. Na FER-u su ti zadaci takovg tipa da ako matematiku nemaš u malom prstu nemoj ni razmišljati o njemu. Mat1 u 1. semestru jako puno ljudi padne. Radi dodatno. Vježbaj iz  knjige, iz raznih skripti itd. Što se tiće državne mature to je toliko banalno da se bez problema može upasti na FER, ali ako nemaš dobru podlogu iz matematike biti će ti dosta teško. Naravno nemoj se preforsirati pa zbog silnog  učenja zaboraviti srednjoškolske izlske, druženja s prijateljima itd. jer kad dođeš na FER onda možeš lagano zaboraviti na život 5 godina ako želiš biti uspješan FEROVAC. 

Ne žalim što su drugi pokrali moje ideje. Žalim što nemaju svoje; Čovjek je rođen da radi, da trpi i da se bori; tko tako ne čini, mora propasti; Ljudska je zadaća odreći se nasilja. Nikola Tesla
13 godina
neaktivan
offline
Matematika i FER

To su gluposti.

 

Ako radis konstantno i svakodnevno,ne previse,mozes itekako imat zivot.

Satnica je super i sve,ako radis,nece biti problema.

Sve je koliko to zelis studirat,koliko imas volje i koliko to volis.

Ako ne,badava ti sve. 

12 godina
neaktivan
offline
Matematika i FER

Hvala na odgovorima, brine me ta matematika stvarno, jer profesor je koma, ništa na satu ne radimo, nadam se samo da ce ucenje iz knjige biti dovoljno, jer je jednostavno komplicirano vježbat i iz knjige i dodanih zbirka uz još 10 predmeta koje moram štrebat napamet...

13 godina
neaktivan
offline
Matematika i FER

Polako,nauci kolko mozes na maturu,ako imas ista kuna upisi pripreme i samo polako.

A kad dodes na FER,sve ces vidjet.

Kad covjek nesto voli,nista mu nije tesko,ako ce te zanimat to sto studiras,nece biti problema.

Uvijek mozes radit s kolegama tamo poslije nastave i tako, a sati su 5 4 5 4 3,od pon-pet tako da imas pun kufer vremena i imas FER2net gdje ti imaju sve moguce skripte,materijale,testove te takoder forum na kojem ti svi odgovaraju na pitanja.

Nemas frke uopce. 

13 godina
neaktivan
offline
Matematika i FER

Evo za mog priku, savjetujte ovdi ako nije problem. Matiša mu je 3 uvik bila.

1 Opća
3 tehničar za rač. / elektroniku
2 MIOC (matka mu je 3)
1 Jezična
2 neka druga škola
LoL acc THCJoshi
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice