Besplatan prijevoz za srednjoškolce još u planu?

poruka: 22
|
čitano: 4.676
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
odjavljen
offline
Besplatan prijevoz za srednjoškolce još u planu?

Pozdrav!

 

Pošto sam srednjoškolac (sad ću 4.) me zanima dali je besplatan prijevoz još uvijek u planu. Dali netko zna? Ja sam samo našao stranicu na kojoj piše da je u planu ali neznam dali će to biti 100%. Isto tako, kako bi se to pravo ostvarilo, samo donesem potvrdu iz škole ili?

R.I.P Tupac 1971. - 1996.
14 godina
offline
Besplatan prijevoz za srednjoškolce još u planu?

Nije

Samo su dva tipa ljudi na ovom svijetu – dobri i loši. Dobri bolje spavaju, ali čini se da loši više uživaju u satima kad su budni. Woody Allen
13 godina
odjavljen
offline
Besplatan prijevoz za srednjoškolce još u planu?

Ček, dali nam bar nešto daju ili opet sve sami?

R.I.P Tupac 1971. - 1996.
12 godina
offline
Besplatan prijevoz za srednjoškolce još u planu?

Nadam se da ce se taj plan i ostvariti, koliko samo srednjoškolaca nije upisalo željeni smijer radi visoke cijene pokaza(karti).. Ja sam jedan od njih, tu u svom gradu sam morao upisat neku od jadnih obrtnickih skola, zato kaj ništa drugo nema. A pokaz za Zagreb mi je bio 1200kn + popust zato što putujem u školu nekih 20% ali i to su sad ukinuli kolko cujem. Sedmi sam prošo s 5, osmi s 4. hebiga opustio se ali kakve veze ima, ionako nikad nisam učio u životu. 

13 godina
offline
Re: Besplatan prijevoz za srednjoškolce još u plan
Izgleda da će 50% država sufinancirat,a ostatak županija ili općina ako hoće
robimarko@gmail.com
12 godina
offline
Besplatan prijevoz za srednjoškolce još u planu?

Nisu li govorili da će sufinancirati 75 % ? Znam da je bilo na srednja.hr pred malo..

http://www.srednja.hr/index.php/novosti/rubrike/hrvatska/2385-svim-srednjoskolcima-putnicima-75-posto-niza-cijena-karte

Nema tog pitanja na kojeg ja imam pametan odgovor.
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.8.2012 14:36 (Cromaki).
13 godina
odjavljen
offline
Besplatan prijevoz za srednjoškolce još u planu?

Dobro, ali kako taj popust ili što već ostvariti?

R.I.P Tupac 1971. - 1996.
14 godina
offline
Re: Besplatan prijevoz za srednjoškolce još u plan
kameni_zg kaže...

Nadam se da ce se taj plan i ostvariti, koliko samo srednjoškolaca nije upisalo željeni smijer radi visoke cijene pokaza(karti).. Ja sam jedan od njih, tu u svom gradu sam morao upisat neku od jadnih obrtnickih skola, zato kaj ništa drugo nema. A pokaz za Zagreb mi je bio 1200kn + popust zato što putujem u školu nekih 20% ali i to su sad ukinuli kolko cujem. Sedmi sam prošo s 5, osmi s 4. hebiga opustio se ali kakve veze ima, ionako nikad nisam učio u životu. 

Al zato si ti kuću platio puno jeftinije nego oni u Zagrebu. I mogo si otić tamo u dom, sestrična mi studentski plaća 200kn mjesečno u Zagrebu

Samo su dva tipa ljudi na ovom svijetu – dobri i loši. Dobri bolje spavaju, ali čini se da loši više uživaju u satima kad su budni. Woody Allen
12 godina
offline
Besplatan prijevoz za srednjoškolce još u planu?

Kak to mislis da sam kuću platio puno jeftinije? 

13 godina
neaktivan
offline
Besplatan prijevoz za srednjoškolce još u planu?

Cijena zemlje je drugčija, npr kvadrat je u zagrebu 100 eura tu je 50. Karikiram.

LoL acc THCJoshi
13 godina
odjavljen
offline
Besplatan prijevoz za srednjoškolce još u planu?

Ček malo, jel pričamo o kućama u Zagrebu ili besplatnom prijevozu u školu?

R.I.P Tupac 1971. - 1996.
15 godina
neaktivan
offline
Besplatan prijevoz za srednjoškolce još u planu?

Koliko sam ja čuo 75% financira država a 25% županija..daj Bože da bude tako da barem zadnju godinu ne plaćam šugavi bus koji ionako kasni...

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
15 godina
offline
Besplatan prijevoz za srednjoškolce još u planu?

oni oce rec da nemos imat i ovce i novce, tj platio je jeftinije stanovanje ali nije u centru svega nego mora putovat i placat put.

 

neznam kako ce sad ic ali prosle godine je meni skola(grad) placala 40%. postupak je da odes u referadu, kazes da ti daju papir za to i to i ispunis ga(ime, prezime, relacija) i zaljepis gore sliku za pokaz, to odneses kod prijevoznika i on ti odma na licu mjesta napravi pokaz i ti to sve poplacas i svaki mjesec kad odes kupit mjesecnu kartu on te ima u listi i samo se potpises i imas taj popust.

14 godina
neaktivan
offline
Besplatan prijevoz za srednjoškolce još u planu?

Ja sam cuo da je prva godina besplatna za kartu za vlak u slavonskom brodu, neznam jel to vrijedi il je to samo ovdje

[url=http://profile.xfire.com/lux21][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/lux21.png[/img][/url]
15 godina
offline
Re: Besplatan prijevoz za srednjoškolce još u plan
Luxy2501 kaže...

Ja sam cuo da je prva godina besplatna za kartu za vlak u slavonskom brodu, neznam jel to vrijedi il je to samo ovdje

 

Ne znam gdje si to cuo,imam frendove iz Sibinja,Bartolovaca itd. i uvijek su placali,a koliko cujem i njihova braca koja su prosle godine krenula u prvi razred srednjih skola.

12 godina
neaktivan
offline
Besplatan prijevoz za srednjoškolce još u planu?
Ma fixiji su za ekipu u uskim trapericama i naočalama bez dioptrije koji nose šalove u zatvorenim prostorima.
14 godina
neaktivan
offline
Besplatan prijevoz za srednjoškolce još u planu?

Ja cu sad u 1. razred u Tesli. Da bi dobili taj "popust" trebate pitati u (mojem slucaju) kod zet-a za taj neki papir pa ga ispunis i odvezes u svoju skolu da ga tamo izstambiljaju. Onda ga odvezes nazad i i daju ti popust od 50-ak posto. S tim da sam ja trebao taj list popunjavati 2 puta {#}(jedan za Samoborcek i jedan za ZET).

I tried playing real life. The graphics were alright, the gameplay was shit.
12 godina
neaktivan
offline
Besplatan prijevoz za srednjoškolce još u planu?

jel zna neko kaj s nama iv VŽ županije? :P

Potpis
13 godina
neaktivan
offline
Besplatan prijevoz za srednjoškolce još u planu?

bump, jel zna itko išta o ovome? (ZET)

[url=http://profile.xfire.com/igorrasic][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/2/igorrasic.png[/img][/url]
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.9.2012 10:31 (Rasho).
15 godina
offline
Besplatan prijevoz za srednjoškolce još u planu?

da, drzava placa 75 %, a vi ili vas grad ostalo. ali morate stanovat najmanje 5 km od skole inace kur*ina, mene su tako shebali.

13 godina
neaktivan
offline
Besplatan prijevoz za srednjoškolce još u planu?

to sam skuzio, nije da zivim 30 km od skole :P

 

nego to sam otisao ovjeriti u skolu, potpisali su starci, ali ovi majmuni u zetu kao neznaju nista o tom papiru -.-''

 

naravno, za 9. mjesec sam morao platiti punu cijenu, sumnjam da ce itko tu lovu vratiti natrag..

[url=http://profile.xfire.com/igorrasic][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/2/igorrasic.png[/img][/url]
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.9.2012 10:34 (Rasho).
12 godina
protjeran
offline
Besplatan prijevoz za srednjoškolce još u planu?

ja zivim 10km os skole, prije sam iso vlakom, sad idem busom(karta inace 600kn, da dobro ste culi, sad je besplatna), vlak je kosto 170kn i jos opcina dala 100, pa me dolazio 70 prosle godine, ali je belaj sto ga nema cesto, a bus ima svakih pola sata, u ksoli napiso da sam dalje od 1.5km od stanice i da nije prilagodeno rasporedu i idem busom

LooooooL
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice