Ah ta škola...

poruka: 12.601
|
čitano: 1.629.199
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Ah ta škola...
Volvox kaže...

Joj pa to je opće poznato da se ide da ne ideš u školu,da si prvi na državno ništa ti ne znači:)

Meni pol razreda išlo i došli su tamo sjedili sat vremena i otišli:)

Ja sam otišao nakon 15 minuta {#}

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac
14 godina
protjeran
offline
Re: Ah ta škola...
cuspajz kaže...
Volvox kaže...

Joj pa to je opće poznato da se ide da ne ideš u školu,da si prvi na državno ništa ti ne znači:)

Meni pol razreda išlo i došli su tamo sjedili sat vremena i otišli:)

Ja sam otišao nakon 15 minuta {#}

  Ja sam otišao nisam ni otišao.

Pogledate li količinu mojih zvjezdica, vidjet ćete da ih nema mnogo. Dobio sam ih mnogo više već što ih imaju oni s 5, ali vrijednost im spoznao nisam i izgubih ih. Sada tražim ih u bezdanu foruma.
14 godina
protjeran
offline
Re: Ah ta škola...
Ranko Kukumar kaže... 

U srednjoj jedino što je vrijedno učenja a dolazi iz strojarstva su motori i automobili. Muškarac mora poznavati osnove automobila i znati okoprilike kako to sve radi (što sam naletio - čak i kod osnovnih škola mnogo djece to i zna jer ih roditelji, u ovom slučaj očevi podučavaju tome). Isto kao žena u kuhinji (in your face Mentalist{#} ).

  Uh, da vidiš kako ja ispadam faca u svom razredu jer znam šta su stvari tipa: prijenos, rad motora s unutrašnjim sagorijevanjem. Onako, sve te hardcore stvari.

 

I u pola objašnjavanja me zna zaustaviti pitanje kao Što je to kardan.

 

Tad skočim kroz prozor (sreća, u prizemlju smo bili).

Pogledate li količinu mojih zvjezdica, vidjet ćete da ih nema mnogo. Dobio sam ih mnogo više već što ih imaju oni s 5, ali vrijednost im spoznao nisam i izgubih ih. Sada tražim ih u bezdanu foruma.
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.2.2012 21:34 (Mentalist).
12 godina
neaktivan
offline
Ah ta škola...

U Aute se ne kužim ni malo, znam promjenit ulje, natankat benizin i vodu za brisače stavit, to je to šta se kušim u auto, ne idem u gimnaziju da bi znao aute popravljat, to idu trogodišnje škole:)

Šala naravno:) Nikad nisam imao neke potrebe učit o autima išta, na svakom metru je neki automehaničar.

STOP ACTA! http://www.cdkeystalk.com/
14 godina
offline
Re: Ah ta škola...
8ax kaže...
Top Bugovac kaže...

Danas nismo imali nastavu zbog natjecanja iz vjeronauka(Ja ne idem, ali se održava u mojoj školi)..

Lijepo sam se naspavao(Jutarnja smjena) i sada ću ostatak dana provesti učeći :)

Wait, what?

Da-da! :)

Napokon sakupio više od 8 sati sna! :)

I think the president is smoking weed, Bumpin' his beat, Makin' a livin' out of my misery...
12 godina
neaktivan
offline
Ah ta škola...

točno, natjecanje se održava u zadru, evo vam sve lijepo piše u članku, inače je od prošle godine, ali je ove isto.

14 godina
offline
Re: Ah ta škola...
Volvox kaže...

U Aute se ne kužim ni malo, znam promjenit ulje, natankat benizin i vodu za brisače stavit, to je to šta se kušim u auto, ne idem u gimnaziju da bi znao aute popravljat, to idu trogodišnje škole:)

Šala naravno:) Nikad nisam imao neke potrebe učit o autima išta, na svakom metru je neki automehaničar.

Ja sam više obrnuto, u teoriji znam nešto, ali u praksi ništa :D

 

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
12 godina
neaktivan
offline
Ah ta škola...

ehh...

 

Zovu te štreberom kada zaredaš par dobrih ocijena, a kada imaš loše onda si normalan.

A ti iste če te proklinjat sljedeći kontrolni da im pomogneš.

 

Ponekad ih stvarno žalim ...

12 godina
neaktivan
offline
Ah ta škola...

Može li mi netko reć za primorsko goransku županiju, kad su nam proljetni praznici i koliko traju?

STOP ACTA! http://www.cdkeystalk.com/
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ah ta škola...
Volvox kaže...
Ranko Kukumar kaže...

Strojarstvo je disciplina koja se oslanja na barem 6-7 znanosti i disciplina (Matematika, Fizika, Elektrothenika, Računarstvo, Robotika, Zrakoplovstvo u novije vrijeme sitno i ekonomija su najosnovnije). Natjecanje iz "strojarstva" je ne moguće jer je to preopširna disciplina da bi se natjecalo, moguće ga je izvesti samo iz pojedinih predmeta u strojarskim srednjim školama.

 

Da je natjecanje iz strojarstva, to znači da ti mogu postaviti pitanje koje se tiče pola grana fizike, matematike, pa sve do automobila, ekonomije i kontrole kvalitete u proizvodnji, pa onda opet do pravila tehničko crtanja i konstruiranja pomoću računala i raznih programa (AutoCAD, i ostali) pa i do rada na CNC strojevima....

 

To nebi bilo ni za temu doktorata.

 

Ali vjerojatno imaju natjecanje iz nekih srednjoškolskih predmeta strojarskih.

Jednim djelom se slažem s tobom, ali to ti je isto koda na natjecanju iz povijesti te može pitat bilo koji detalj od 3 milijuna godina prije krista do onoga što se jučer dogodilo, a to ne ide tako, nego te pita gradivo koje se uči u tom razredu, tako oni, ono šta se uči u 2. razredu(bezveze govorim) to pišu:)

Iako i meni glupo zvuči natjecanje iz strojarstva, vjerojatno ni ne postoji.

 

 

ne, ne postoji, ja sam glup i ne znam čitati.

 

 

Zar je teško shvatiti?

 

 

http://tehskolazd.hr/PROGRAM_NATJECANJA_2012.pdf

 

evo, sve ti lijepo piše, a to sve skupa se naziva strojarstvo, jer to i jest strojarstvo, nije ni hrvatski, ni povijest, ni engleski, već strojarstvo.

 

sad što je to samo DIO iz strojarstva, to su "dublji" problemi.Za nas neupućene dovoljno je reći; "natjecanje iz strojarstva", a da nam pojasne neke stvari, tu su likovi poput Ranka.

 

 

Al svakako postoji, kao i što sam vidiš.

14 godina
neaktivan
offline
Ah ta škola...

Zanimljiva situacija na natjecanju iz informatike (Infokup), huh? {#}

 

 

13 godina
neaktivan
offline
Ah ta škola...

Ja 49 ili 50 u državi (osnove) fak, necu proc 

LoL acc THCJoshi
14 godina
offline
Ah ta škola...

Ja samo 55/200 na zupanijskome iz algoritama 1. podskupina. Slabo no da sam se bolje organizirao tijekom natjecanja, puno bih bolje uradio.

Twitter- @capttawish Linux/GNU live forever.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ah ta škola...
Ja imam 20 bodova u osnovama, ne prolazim. Iduće se godine mislim potrudit da prođem na državno, oe godine nisam učio.
Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ah ta škola...
Tomislav95 kaže...
Ja imam 20 bodova u osnovama, ne prolazim. Iduće se godine mislim potrudit da prođem na državno, oe godine nisam učio.

  Ja imam 23 i problem je u tome što od 9-16 mjesta svi imaju 23, a u propozicijama piše da primaju oko 9 učenika... i sad mi je full žao što neću proći dalje :(

SDP ≠ HDZ
14 godina
neaktivan
offline
Ah ta škola...

A sad i službeno - natjecanje u kategoriji Algoritmi za srednje škole će se ponoviti.

 

 

Dokumenti.

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Ah ta škola...

Ima li koga ovdje da je bio u August Šenoi, u Zagrebu? :D

15 godina
neaktivan
offline
Re: Ah ta škola...

Ima

~
14 godina
offline
Ah ta škola...

3 predmeta ispravljena.

U teoriji nema razlike između teorije i prakse ali u praksi ima.
14 godina
offline
Ah ta škola...

Ide li itko na fiziku u srijedu?

6 Da!
14 Ne!
Twitter- @capttawish Linux/GNU live forever.
15 godina
offline
Re: Ah ta škola...

Ja idem.Kolko si se ti pripremao?

AC Milan - IL CLUB PIU' TITOLATO AL MONDO
14 godina
offline
Re: Ah ta škola...
emerik kaže...

Ja idem.Kolko si se ti pripremao?

Ja se od srijede(infokup) ozbiljnije pripremam. Koji si razred? Ja sam drugi.

Twitter- @capttawish Linux/GNU live forever.
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.2.2012 17:11 (captain_soap_McTawish).
13 godina
offline
Ah ta škola...

ja idem al sanse da prodem su mi 1 : 1000

LoL NordicEU : Heineken01
15 godina
offline
Re: Ah ta škola...

Ja sam 3. razred,btw,kako se pripremate.Riješavate zadatke s natjecanja ili i iz žute/plave zbirke?

AC Milan - IL CLUB PIU' TITOLATO AL MONDO
14 godina
offline
Ah ta škola...

Ja rjesavam zadatke sa natjecanja, i teze zadatke iz zute zbirke.

Twitter- @capttawish Linux/GNU live forever.
12 godina
neaktivan
offline
Ah ta škola...

O bože, kako vam se da, uz školu još i na natjecanja ić, ne stižem redovito gradivo, a kamoli da ću po tim natjecanjima hodat, prijavio bi se na to samo da u školu ne idem, jer znam da neću bit među prva 4. na državnom, šta ću se onda uopće trudit:)

STOP ACTA! http://www.cdkeystalk.com/
12 godina
offline
Re: Ah ta škola...
Volvox kaže...

O bože, kako vam se da, uz školu još i na natjecanja ić, ne stižem redovito gradivo, a kamoli da ću po tim natjecanjima hodat, prijavio bi se na to samo da u školu ne idem, jer znam da neću bit među prva 4. na državnom, šta ću se onda uopće trudit:)

  Nekome je zabavno učit i otkrivat stvari kako rade u prirodi/tehnici ili čemu već se natječu.

 

Meni je isto zabavno učit ali mi ide na onu stvar hrpa stvari iz nekog djela pa mi se neda baš sve učit. Recimo ekonomija i politika mi ide na tu stvar. Biologija, Kemija, isto, to nikad nisam učio niti bi i danas.

13 godina
neaktivan
offline
Ah ta škola...

Here we go again.

Život je samo smrtonosna spolno prenosiva bolest. Igram Starcraft 2(Plankton), Battlefield 3(CRO-Plankton), League of Legends-east(Plankton996)
14 godina
offline
Re: Ah ta škola...
Volvox kaže...

O bože, kako vam se da, uz školu još i na natjecanja ić, ne stižem redovito gradivo, a kamoli da ću po tim natjecanjima hodat, prijavio bi se na to samo da u školu ne idem, jer znam da neću bit među prva 4. na državnom, šta ću se onda uopće trudit:)

Pa ne gubiš ništa, možeš samo dobiti. Ja se nikada ne pripremim, samo ujutro dok sam doma prije natjecanja i kako bude bude. Iz biologije ne moram odgovarati 1. i 2. mjesec, iz kemije me pitala najjednostavnije pitanje i dala mi 5, iz geografije mi je prije natjecanja dala 5 iz usmenog...

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ah ta škola...
power_user kaže...

Pa ne gubiš ništa, možeš samo dobiti. Ja se nikada ne pripremim, samo ujutro dok sam doma prije natjecanja i kako bude bude. Iz biologije ne moram odgovarati 1. i 2. mjesec, iz kemije me pitala najjednostavnije pitanje i dala mi 5, iz geografije mi je prije natjecanja dala 5 iz usmenog...

Pa to i kažem, nikad se nebi pripremao za natjecanje, kolko znam znam:)

STOP ACTA! http://www.cdkeystalk.com/
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice