Ah ta škola...

poruka: 12.601
|
čitano: 1.628.736
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....

Ja cu sljedece godine sve rijesit to zadnjih mjesec dana ako trebam nesto odgovarati ili ako imam nesto negativno meni ne treba ovo..evo sad ucim materijale kad sam vidio koliko toga treba nauciti uff poludio sam....jos iza materijala trebam fiziku nauciti.... =(  Daj Boze da bude sve u redu tako da sam miran ovo ljeto.. aa :D

Fc Barcelona
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.6.2009 19:38 (XFX Gamer).
14 godina
neaktivan
offline
Ah ta skola.....

Wee... ja planiram 5.0. Sutra me pita biologiju (to je presudno). Jos 2 dana i idem iz ove glupe skole. Whew. Idem u gimnaziju.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....
pod009 kaže...

evo danas smo skinili rekord u kontrolnima,2 (dva) kontrolna u 1 (jednom,) školskom satu!!!gramatika i književnost,to nema nigdje osim u nas

 Nešto slično i mi pišemo. Npr. iz geografije: pišemo test(normalan) i poslije poznavanje karte. Istina, nije teško...
Life is like a next-gen game. Graphics are awesome but the gameplay sucks!
15 godina
neaktivan
offline
Ah ta skola.....

mene isto zajebava škola..prosjek 4,46. to nije 5!! dođe mi da se ubijem...al ajd. nije ni to loše za sisačku opću :)

al zato kad završi, cijelo  ljeto derat wow :P

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....
yure32 kaže...

Wee... ja planiram 5.0. Sutra me pita biologiju (to je presudno). Jos 2 dana i idem iz ove glupe skole. Whew. Idem u gimnaziju.

  koja gimnazija?? koji razred?
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
15 godina
offline
RE: Ah ta skola.....
Bukva kaže...

Meni je fascinantno to kako profesori u... Koliko 9 mjeseci? ...ne mogu ocjeniti za koliko im učenik zna, ali uspiju u zadnjem tjednu nastave...

 To nije način ocjenjivanja, ocjenjiva se znanje, a ne učenk koliko može naučit, ja bi po tom imao sve 5 !
I don't care...
16 godina
neaktivan
offline
Ah ta skola.....

Meni škola gotova, ima već 2-3 tjedna, maturant.....

Danas imao obranu mature,ufff što su me izrešetali, ali sve sam znao =)

Preksutra Hrvatski pismeni dio, pa onda idući tjedan Hrv. usmeno, pa onda struka, joooj...to će bit zanimljivo....

Zrakoplovna....

Kažu da imamo dva uha i samo jedna usta, kako bi pričali samo pola onoga što čujemo....
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....
_Rainmaker_ kaže...

mene isto zajebava škola..prosjek 4,46. to nije 5!! dođe mi da se ubijem...al ajd. nije ni to loše za sisačku opću :)

al zato kad završi, cijelo  ljeto derat wow :P

 a od kad to nije 5, de mi molim te reci...
sve se zaokružuje na veći broj 46-5
4,5 je 5
to bi trebal znat ak ides u gimnaziju...valjda...
Psssssst Zecovi spavaju
15 godina
neaktivan
offline
Ah ta skola.....

A ja sretan.Proc cu s 5.0,jos sutra i gotovo...FALA BOGU...Smijeh

15 godina
online
RE: Ah ta skola.....
angel of fire kaže...
_Rainmaker_ kaže...

mene isto zajebava škola..prosjek 4,46. to nije 5!! dođe mi da se ubijem...al ajd. nije ni to loše za sisačku opću :)

al zato kad završi, cijelo  ljeto derat wow :P

 a od kad to nije 5, de mi molim te reci...
sve se zaokružuje na veći broj 46-5
4,5 je 5
to bi trebal znat ak ides u gimnaziju...valjda...
 Pa 4.46 je manje od 4.5 i zato nije.
Ne zaokružuje se druga decimala.
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.6.2009 21:09 (xxxxx).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....
angel of fire kaže...
_Rainmaker_ kaže...

mene isto zajebava škola..prosjek 4,46. to nije 5!! dođe mi da se ubijem...al ajd. nije ni to loše za sisačku opću :)

al zato kad završi, cijelo  ljeto derat wow :P

 a od kad to nije 5, de mi molim te reci...
sve se zaokružuje na veći broj 46-5
4,5 je 5
to bi trebal znat ak ides u gimnaziju...valjda...
 Inače je ovo točno, ali mislim da se kod prosjeka tak ne radi. Nisam siguran, ali mislim da je tako!
Life is like a next-gen game. Graphics are awesome but the gameplay sucks!
15 godina
offline
RE: Ah ta skola.....
pod009 kaže...

evo danas smo skinili rekord u kontrolnima,2 (dva) kontrolna u 1 (jednom,) školskom satu!!!gramatika i književnost,to nema nigdje osim u nas

  Ovo me podsjeca na 3 god. faksa, kad sam u 90 min polagao 3 ispita (usmeno)   kod 3 razlicita   profesora koji su se preklapali sa odrzavanjem svojih ispita - naravno prosao sam sva 3...Belji se
Momci na faksu su malo drugacija pravila, npr. meni se desilo da "polazem" ispit od 09,00 ujutro pa do 22,30 (tad sam ga polozio), zadnji na spisku, puno studenata a profesor "avijatika" + organizacija ispita blago receno katastrofalna...
Silence is golden when you can't think of a good answer. Muhammad Ali
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....
angel of fire kaže...
_Rainmaker_ kaže...

mene isto zajebava škola..prosjek 4,46. to nije 5!! dođe mi da se ubijem...al ajd. nije ni to loše za sisačku opću :)

al zato kad završi, cijelo  ljeto derat wow :P

 a od kad to nije 5, de mi molim te reci...
sve se zaokružuje na veći broj 46-5
4,5 je 5
to bi trebal znat ak ides u gimnaziju...valjda...
Prosjek se računa na 2 decimale baš zbog te situacije. Pogledaj na svjedodžbi, trebalo bi ti pisati 2 decimale.
Loo-loo-loo I got some apples loo-loo-loo you got some too loo-loo-loo let’s get together have ourselves a loo-loo-loo!
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.6.2009 21:28 (i_rambo_plache).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....
angel of fire kaže...
_Rainmaker_ kaže...

mene isto zajebava škola..prosjek 4,46. to nije 5!! dođe mi da se ubijem...al ajd. nije ni to loše za sisačku opću :)

al zato kad završi, cijelo  ljeto derat wow :P

 a od kad to nije 5, de mi molim te reci...
sve se zaokružuje na veći broj 46-5
4,5 je 5
to bi trebal znat ak ides u gimnaziju...valjda...
 netočno.. buniš bezveze ljude, petica "počne" od 4,50
C'est la vie
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....
leo_819 kaže...
angel of fire kaže...
_Rainmaker_ kaže...

mene isto zajebava škola..prosjek 4,46. to nije 5!! dođe mi da se ubijem...al ajd. nije ni to loše za sisačku opću :)

al zato kad završi, cijelo  ljeto derat wow :P

 a od kad to nije 5, de mi molim te reci...
sve se zaokružuje na veći broj 46-5
4,5 je 5
to bi trebal znat ak ides u gimnaziju...valjda...
 netočno.. buniš bezveze ljude, petica "počne" od 4,50
 aha, onda my bad, jbg nis od petice ovom iz opce...
Psssssst Zecovi spavaju
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....

naucia sam suta daj boze da to rijesim da sam miran....e i profesor mi je uhvatio bez jedne lektire napisane tako da mu je moram samo napisati i donijeti u srijedu....=)

 

Jeli vi planirate raditi negdje preko ljeta?

 

ja posto kupujem komp...imate moju temu u slaganje pc konfiguracija...konfa mi dode 8.500kn a ja trebam dati starcima 4.000 oni ce ostalo tako su rekli....ha recesija ne moze se :D :D :D ,ali mi se gradi jos jedna kuca na selu tako da nemaju bas a da se nije gradila imao bi sad komp novi i sad bi igrao GTA IV :D

 

 

jos 2 dana i gotova skola,za 5 dana novi komp :D :D :D

Fc Barcelona
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....

ak se mene pita ja idem u matematičku gimnaziju

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
15 godina
online
Ah ta skola.....

Lik iz moga razreda polagao 6 ispita u jednome satu (nije zafrkancija).

Došao zadnji sat da ispravi prvo polugodište, molio profesoricu po godine da ga pusti da polaže i ona mu dala sve testove iz prvog polugodišta da polaže, pao je naravno :)

14 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....
sauron_15 kaže...

ak se mene pita ja idem u matematičku gimnaziju

 lud si.......koliko ces imat bodova?
Ljudi osim posla kako jos mogu zaradit novce preko ljeta da skupim za g15 i mambu :D ?!?!
imate li koju ideju...ozbiljno odg nemojte mi sad neke fore prodaji sladoled :D haha
?
Fc Barcelona
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....
_Rainmaker_ kaže...
yure32 kaže...

Wee... ja planiram 5.0. Sutra me pita biologiju (to je presudno). Jos 2 dana i idem iz ove glupe skole. Whew. Idem u gimnaziju.

  koja gimnazija?? koji razred?
 Opca u Supetru. Osma po tezini u regiji. Osmi razred, pa koji bi bio??
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
Ah ta skola.....

Ja i thuglife smo riješili sve predmete. Sad se samo zajebajemo na satu, briga nas. BTW prosjek mi e 5.0, također bija i u 7. razredu (moran se pohvalit Nevinašce). THUG, sutra će bit jako lol...

15 godina
online
RE: Ah ta skola.....
XFX Gamer kaže...
sauron_15 kaže...

ak se mene pita ja idem u matematičku gimnaziju

 lud si.......koliko ces imat bodova?
Ljudi osim posla kako jos mogu zaradit novce preko ljeta da skupim za g15 i mambu :D ?!?!
imate li koju ideju...ozbiljno odg nemojte mi sad neke fore prodaji sladoled :D haha
?
 Najbolje na benzinsku, to i ja namjerajem, hoću novu grafu.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....
kero kaže...

Ja i thuglife smo riješili sve predmete. Sad se samo zajebajemo na satu, briga nas. BTW prosjek mi e 5.0, također bija i u 7. razredu (moran se pohvalit Nevinašce). THUG, sutra će bit jako lol...

 Lol do daske brajo!!!!!!!!!
Granice nisu nista drugo do linija u atlasu, al' jesu stvarne onda kad idu od srca ka srcu...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....

hehe, to je i mene uvijek fasciniralo.. ono pol godine se glupiraju i onda se sijete dati test predzadnji dan nastave.... ah to je nase skolstvo i pametni ljudiBelji se

Ako je grijeh sto te volim neka mi se to nikada ne oprosti...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....
Iwana kaže...

hehe, to je i mene uvijek fasciniralo.. ono pol godine se glupiraju i onda se sijete dati test predzadnji dan nastave.... ah to je nase skolstvo i pametni ljudiBelji se

 hehehe :D
AJDE DANAS BOZE POMOZI.... =) daj mi dobru ocjenu
Fc Barcelona
15 godina
neaktivan
offline
Ah ta skola.....

ja bum prošel sa kraljevskom trojkom , jos me mora pitati hrvatski i to je toCool

15 godina
neaktivan
offline
Ah ta skola.....

Ma zadnji dani su uvijek imba. A tek kad podijele svjedođbe. Cak se nas razred dogovorio da poslije dijeljenja svjedođbi, kad zvoni, demolirat cemo cijeli razred i razrednici(koji iskreno od duse jako mrzimo) cemo reci sto stvarno mislimo o njom. OHHH YEEAA. >:D Btw prolazim jedva s cetiri, jer sam ovo polugodiste dobio internter i odmah sam se posvetio njemu. S prave petice pao JEDVA na četiri. :((

Number 1 Zombie!!! Braiiiiinssss!!!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....
Living.Dead kaže...

Ma zadnji dani su uvijek imba. A tek kad podijele svjedođbe. Cak se nas razred dogovorio da poslije dijeljenja svjedođbi, kad zvoni, demolirat cemo cijeli razred i razrednici(koji iskreno od duse jako mrzimo) cemo reci sto stvarno mislimo o njom. OHHH YEEAA. >:D Btw prolazim jedva s cetiri, jer sam ovo polugodiste dobio internter i odmah sam se posvetio njemu. S prave petice pao JEDVA na četiri. :((

 mi ćemo isto svoju razrednicu sredit , uffff jedva čekamViče
16 godina
neaktivan
offline
Ah ta skola.....

Evo danas upravo ispravio Matematiku,u petak ispravio kemiju i biologiju,a sutra me čeka njemački(samo da prođem s 5 :-) )

http://www.njuskalo.hr/oglas380962
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ah ta skola.....
angel of fire kaže...
_Rainmaker_ kaže...

mene isto zajebava škola..prosjek 4,46. to nije 5!! dođe mi da se ubijem...al ajd. nije ni to loše za sisačku opću :)

al zato kad završi, cijelo  ljeto derat wow :P

  a od kad to nije 5, de mi molim te reci...
sve se zaokružuje na veći broj 46-5
4,5 je 5
to bi trebal znat ak ides u gimnaziju...valjda...
  ni 4.499999999 nije 5. :(
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice