Samsung Galaxy S5 - rasprava

poruka: 2.636
|
čitano: 624.572
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S5 - rasprava

Eto...dogodilo se zlo. 

Pomoc molim

MSI GX630
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S5 - rasprava

Glupo pitanje, ali jesi li probao drugi firmware ?

Galaxy S5
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S5 - rasprava

Ne znam dali je samo kod mene, ali nakon updatea (vip) u načinu zvuka nemam onu opciju bešumno.

Imam samo vibracija i zvuk .

 

Napravljen update na lolli, te uredno factory reset.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S5 - rasprava

Nije glupo pitanje.

Probavao i VIPov stock 4.4.2 i ništa

I onda probao SPANISH unbranded 5.0 i eto sa optimizira android!?!?!

 

Inace, mob kupljen u vipu. Mreza vip. 

Ne znam....

Sto sad kad je gore 5.0? 

MSI GX630
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S5 - rasprava

Nisam to ni primjecivao, ali sad vidim da nema ni kod mene  

 

Galaxy S5
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S5 - rasprava

Kako to mislis "sto sad" ?

sad uzivaj u lizalici 

Galaxy S5
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S5 - rasprava
zabranjeniples kaže...

Ne znam dali je samo kod mene, ali nakon updatea (vip) u načinu zvuka nemam onu opciju bešumno.

Imam samo vibracija i zvuk .

 

Napravljen update na lolli, te uredno factory reset.

 Jel šteka kao što su neki pisali?

12 godina
offline
Samsung Galaxy S5 - rasprava

Ček stvarno bi bilo glupo ako nema bešumnog rada,pa kad spavam i kad zavibrira skokčim iz kreveta gore nego kad zvoni!!

AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S5 - rasprava

Nema bešumnog načina rada ali imate opciju da ugasite sve obavijesti, na ploči obavijesti imate opcije da propušta sve, samo prioritetne prekide ili ništa 

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.1.2015 12:45 (ibosilj).
 
1 0 hvala 3
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S5 - rasprava

Imao sam isti problem

11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S5 - rasprava

Sestra je kupila Galaxy S5 i sustav ne može uopće ažurirati. Naime, kaže joj je da je 4.4.2. najnovija inačica sustava. Kako da ažurira?

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S5 - rasprava

Gdje je kupljen mob? Ako je iz Tele2 ili iz VIPa (nebrandirani CSC oznaka SEE ili TWO iz Tele2),onda ga jos ni ne mozes nadograditi na 5.0.

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S5 - rasprava
Purger155 kaže...

Gdje je kupljen mob? Ako je iz Tele2 ili iz VIPa (nebrandirani CSC oznaka SEE ili TWO iz Tele2),onda ga jos ni ne mozes nadograditi na 5.0.

 Kupljen je u Vipu. Ali zašto ne ide ni na 4.4.4., kada će moći nadograditi na 5.0?

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S5 - rasprava
Purger155 kaže...

Gdje je kupljen mob? Ako je iz Tele2 ili iz VIPa (nebrandirani CSC oznaka SEE ili TWO iz Tele2),onda ga jos ni ne mozes nadograditi na 5.0.

http://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/samsung-galaxy-s5-rasprava/204828.aspx?page=52&jumpto=4500725&sort=asc&view=flat

 

Pa jel doša na VIP ili nije??

 

AUDIOFIL
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S5 - rasprava

Naravno da jest: http://www.sammobile.com/firmwares/database/SM-G900F/VIP/

Nadogradnju treba napraviti preko Kies-a.

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S5 - rasprava
volegradele kaže...
Purger155 kaže...

Gdje je kupljen mob? Ako je iz Tele2 ili iz VIPa (nebrandirani CSC oznaka SEE ili TWO iz Tele2),onda ga jos ni ne mozes nadograditi na 5.0.

http://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/samsung-galaxy-s5-rasprava/204828.aspx?page=52&jumpto=4500725&sort=asc&view=flat

 

Pa jel doša na VIP ili nije??

 

Ocito sam krivo objasnio...

 

 U VIPu se prodavao S5 sa dva razlicita CSC koda (VIP-brandirani sa VIP bloatwerom i aplikacijama te SEE-nebrandirani,poprilicno rijetka serija koju recimo ja imam,tvornicki otkljucan). Jucer je dosao 5.0 update ekipi koja ima CSC kod VIP -vecina , a za nas koji imamo SEE (ujedno se i prodavao u Tele2!) updatea jos nema...

 

CSC kôd (customer sales code) se najlakse vidi u Kiesu kada spojite mob i pokaze vam verziju softwarea kojeg imate,te je iskazan na kraju (tri slova u zagradi)

 

Inace,o tom kodu i znacenju se vec poprilicno puta raspravljalo na forumu... :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.1.2015 19:49 (Purger155).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S5 - rasprava
zstef kaže...

Naravno da jest: http://www.sammobile.com/firmwares/database/SM-G900F/VIP/

Nadogradnju treba napraviti preko Kies-a.

 Ee nebi ja bez problema...evo sad sam joj probao staviti preko Kiesa i on kaže "Cannot access the model information server. Try later."

14 godina
offline
Samsung Galaxy S5 - rasprava

Light manager  mi ne radi kako spada nakon updatea na lollipop.

Na KitKatu je radio uredno.

Dali ima kakva dobra alternativa, jer mi je ovo na stocku preloše napravljeno?

 

Btw, bio sam zadovoljniji KitKatom.

Jednostavno mi se čini da ovaj vipov lolli nije još dvoljno dobro ispoliran.

Nije loše, ali mi je ipak Kiti bio fluidniji i radio je kako spada (ba onaj na vipu).

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S5 - rasprava

5.0 jos uvijek nije izasao za moj operater, da li mi se isplati cekati ili ubaciti neki koji je najbolji, sta gubim ako update neki od drugog operatera iz druge drzave, gubim li garanciju ili bilo sta drugo ?? 

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.1.2015 13:16 (clublife).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S5 - rasprava

Ima li tko problem da mu steka buđenje uređaja sa tipkom home  nakon nadogradnje na lollipop?

 

Također na 4.4.2 mi nikada nije zastekala  kamera a nakon updatea sam dozivio  da nakon korištenja svjetiljke (original widget) kamera baca grešku i nemoguće je ući u nju. Pomaka nekih velikih nema. Ovo što fali silent mode će biti popravljeno  u 5.0.1 ili 5.0.3 ako se ne varam

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S5 - rasprava
ibosilj kaže...

Nema bešumnog načina rada ali imate opciju da ugasite sve obavijesti, na ploči obavijesti imate opcije da propušta sve, samo prioritetne prekide ili ništa 

 Glupani, glupi Zamzung.... koja im je to opcija ..pa ona NAČIN BLOIRANJA bila je odlična i sve pet... ovu postavku niti ne kužim,

ne mogu namjestiti kao u staroj da mi od 23:oo pa do 6:oo h.,ne dolaze odabrane obavijesti...OVA JE TAKO GLUPA da ih treba u zatvor.. ujedno u priručniku za SV u mobitelu se može naći opcija i objašnjenje za "NAČIN BLOKIRANJA" a toga uopće nema u postavkama.. moram još jednom reći GLUPI-GLUPANIkao god namjestim nešta ne zvoni ili je bešumno

Ne razumijem tehniku, ali brljam po njoj
12 godina
offline
Samsung Galaxy S5 - rasprava

Budem još malo pričekao s nadogradnjom na Lollipop,s Kit-katom sve radio OK!!

AUDIOFIL
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S5 - rasprava

Clean install, znaci samo factory reset napravim u postavkama i to je to ili treba jos nesto?

Autoclimb kills more people than AIDS
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S5 - rasprava
robijan kaže...
ibosilj kaže...

Nema bešumnog načina rada ali imate opciju da ugasite sve obavijesti, na ploči obavijesti imate opcije da propušta sve, samo prioritetne prekide ili ništa 

 Glupani, glupi Zamzung.... koja im je to opcija ..pa ona NAČIN BLOIRANJA bila je odlična i sve pet... ovu postavku niti ne kužim,

ne mogu namjestiti kao u staroj da mi od 23:oo pa do 6:oo h.,ne dolaze odabrane obavijesti...OVA JE TAKO GLUPA da ih treba u zatvor.. ujedno u priručniku za SV u mobitelu se može naći opcija i objašnjenje za "NAČIN BLOKIRANJA" a toga uopće nema u postavkama.. moram još jednom reći GLUPI-GLUPANIkao god namjestim nešta ne zvoni ili je bešumno

 IMHO, meni ni ta "stara" funkcija a trenutna na 4.4.2 nije nešto, retardirano je što moram posebno ubacivati kontakte koji me mogu dobiti i slične pyzdarije.

na prijašnjem mobu sam samo morao odrediti vrijeme u koje želim da se silent mode aktivira i nakon tog je sve na vibri i amen.

napokon dočekao DNF i Diablo 3
12 godina
offline
Samsung Galaxy S5 - rasprava

eto izašao i za (SEE) model

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Samsung Galaxy S5 - rasprava

Danas mi se resetirao telefon (prvi put otkad je kod mene i to nakon updatea na lollipop).

Vezano za onu opciju umjesto bešumnog (prioriteti bla bla), ne sviđa mi se što u tom slučaju nema led notifikacija.

 

Postoji li kakav odgovor na moje gore postavljeno pitanje, vezano za light manager ?

Ima li kakva adekvatna zamjena, a da uredno radi sa 5.0.

 

Primjetio sam da pod opcijom baterija, nema više prikaza trajanja baterija od zadnjeg punjenja.
To su makli ili ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S5 - rasprava
zabranjeniples kaže...

 

Primjetio sam da pod opcijom baterija, nema više prikaza trajanja baterija od zadnjeg punjenja.

To su makli ili ?

 Na svim 5.0 (ne samo Samsung ) je tako, morat cemo se priviknuti na to

Galaxy S5
13 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S5 - rasprava
drazen991 kaže...
zabranjeniples kaže...

 

Primjetio sam da pod opcijom baterija, nema više prikaza trajanja baterija od zadnjeg punjenja.

To su makli ili ?

 Na svim 5.0 (ne samo Samsung ) je tako, morat cemo se priviknuti na to

Otvorite čekanje pod potrošnjom baterije i tamo vam piše, malo bezveze ali...

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.1.2015 23:15 (ibosilj).
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S5 - rasprava

Koji Lollipop firmware preporucujete? Ja sam trenutno na poljskom, prvom koji je izasao.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S5 - rasprava

Evo ja sam trenutno na UK nebrendorani...i nisam primjetio apsolutnu nikakvu razliku u radu ili bilo cemu u odnosu na Poljski

Galaxy S5
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.1.2015 15:03 (drazen991).
 
1 0 hvala 2
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice