Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

poruka: 341
|
čitano: 107.248
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

Ma za prodati, mislim da bi trebao dobit 200€ za sat,slušalice i tablet. A mislim da što ranije dobijem to ću prodati prije, dok nije njuškalo preplavljen oglasima

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]
ZooZ kaže...

Ma za prodati, mislim da bi trebao dobit 200€ za sat,slušalice i tablet. A mislim da što ranije dobijem to ću prodati prije, dok nije njuškalo preplavljen oglasima

 Sretno onda jer tu doslovno nema pravila. Zna biti i po mjesec dana u roku isporuke između dva korisnika koji su naručili tu negdje. Možda zahtjeve rješavaju prema području dostave ili tko zna kako.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
7 godina
offline
Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

Ja ću sve troje dati za 180€.
Pretpostavljam da je njušaklo prepuno istih "paketa"

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.6.2024 14:53 (CrniPero).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

Javi mi se kad ti stigne 

6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]
Kakvi pokloni....zamzunga napiše vrijednost poklona 99€(buds fe)....odem na nabavu i u dućanu 64€...i onda na njušci ovi prodavaju za 70€ i napišu da 99€ za njih traži zamzung...a u dućanu 64€
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

off topic ... valjaju li te FE sluje išta?

 

tražim nešto za pozive i teams sastanke

11 godina
offline
Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

Pozz ekipa. Imam jedno pitanje. Ženi je pao Samsung S24 i puklo joj je ono straznje staklo od kamere.Ali kada sam isprobao kameru, ona radi super. Pa je moje pitanje. Koliko bi došao popravak i dali se to isplati raditi? Dal postoji mogucnost da samo to staklo zamjene pošto sama leca nije razbijena i kamera radi normalno ili mijenjaju cijeli straznji dio? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

jucer dosle meni i mogu reci da za tih 50-60€ za kolko se prodaju da su sasvim pristojne. Ne ocekivati da ce te odvesti u nove dimenzije i to je to.

6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
11 godina
offline
Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

sto se tice punjaca, ako zelite S24 Ultra puniti punom brzinom od 45W potreban vam je ili sluzbeni samsung 45W punjac (koji dodje ko suho zlato i ima 0 smisla kupiti ga obzirom ima samo 1 usb port na sebi tako da ne mozes puniti vise uredjaja odjednom) ili punjac koji podrzava slijedece:

 

check if the cable supports 5Amps and the charger supports Power Delivery 3.0 (PD 3.0) and programmable power supply (PPS) 10V,4.5A

 

dakle nije samo punjac bitan vec i kabel ako zelite punu brzinu od 45W (doduse samsung je drlog sto se tice kapaciteta i tehnologije baterija, tj zaostaje podosta za kinezicima, tako da ni tih 45W ne drzi cijelo vrijeme punjenja vec to padne na ispod 30W).

 

 

Evo sto kaze GSMArena review S24 ultra na temu punjaca i kablova:

 

The Galaxy S24 Ultra is rated for 45W charging, and the way Samsung goes about it is through a relatively specific implementation of the PPS protocol of the USB Power Delivery standard. The result is that if you use any other charger that isn't the Samsung 45W charger, you're likely going to be getting lower charging speeds - slightly lower, but lower nonetheless.

There's also the matter that the bundled cable in the S24 Ultra's box is only good for 3A, while maxing out the 45W rating using Samsung's PPS would require going above that. The Samsung EP-T4510 charger (the "new" one, v2) does ship with a nice 1.8m 5A cable (with robust connectors unlike those on the cable that came with v1 of the 45W adapter, EP-TA845) so technically, if you get the Samsung adapter you'd be all set, but that's not going to be the case if you have third-party chargers and want to use the Ultra's included cable.

 

 

Sto se tice 3rd party punjaca ja sam uzeo ovaj od ugreena:

https://eu.ugreen.com/collections/ugreen-nexode-pro-gan-fast-charger/products/nexode-pro-65w-3-port-gan-mini-fast-charger koji ima ovo podrzano: PPS 5A, PD 3.0, QC 4.0

 

U paketu s njim sam uzeo i ove kablove: https://eu.ugreen.com/products/ugreen-2-pack-usb-c-to-usb-c-charger-cable-100w-65w-power-delivery?variant=47233161167196

 

Ne znam imaju li ostali jeftiniji ugreen punjaci podrzano isto (trebalo bi provjeriti).

 

Ovaj punjac dolazi sa 3 USB porta, u attachu sam stavio sliku koje su brzine punjenja obzirom na zauzetost portova.

 

 

BTW oneplus ce uskoro izbaciti OnePlus Ace 13 Pro koji dolazi sa baterijom kapaciteta 6100mAh - samsungovih 5000mAh na najjacem modelu koji imaju u ponudi izgleda smjesno u usporedbi... Baterija i ekran su mi najvece boljke mog S24 Ultra. Bateriju punim svaki dan a ekran cistim 10x dnevno jer se zaprlja na svaki dodir kao niti jedan drugi mobitel kojeg sam imao dosada. Uzasan ekran po tom pitanju. Radije bi da su stavili obicni ekran sa oleophobic coatingom kao i svaki drugi mobitel na trzistu nego ovo smece koje smanjuje refleksije od sunca ali se zato prlja ko svinja.

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.6.2024 12:07 (Fanu).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

Imam i ja taj ugreen gan 65w nexode, potvrdujem da 45w uredno radi na njemu a dobar mi je i za laptop. Vrijedi mi tih 33 eura kolko sam ga platio na amazonu

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice