Samsung Galaxy S20/S20+ izdvojena tema

poruka: 1.233
|
čitano: 367.471
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
digitall kaže...
....

 

i normalno da se nekad dogodi da i meni završi na punjaču preko noći, kao i svima, ali prakticirati to namjerno svakodnevno u današnje vrijeme brzog punjenja je doslovno jedna od glupljih stvari koju možeš napraviti.

 

 i sta ti radis? Stalno gledas na koliko je napunjen? Pazis da se puni izmedju 20 i 80%? Ne prakticiram ja nista osim da zivim svoj zivot i da telefon sluzi meni a ne ja njemu. Punim ga kad mi padne na pamet i punim ga na onoliko koliko bude napunjen kad mi zatreba. Nego jel tako radis i sa lapom? I svim drugim uredjajima koje punis? Koliko dnevno vremena potrosis na to? Koliko bi vremena trebalo dnevno da pazim na 2 lapa, 4 telefona, 1 tablet, daljinski, smartwatch, aparat za brijanje,lampe za bicikl itd itd kad je koji i nakoliko napunjen? Ne pada ti nista vaznije na pamet na sta mozes trositi vrijeme? 

 Ako ti imas volje i vremene maziti ga i paziti i navijati alarm kad da skines mob sa punjenja samo naprijed. Ja imam puno vaznijih stvari u zivotu nego paziti mob i ostatak uredjaja koje punim na dnevnoj bazi....

 

PS sta je recimo sa uredjajima koji nemaju indikator napunjenosti? Tipa Sennheiser slusalice ili aparat za brijanje? Mjeris jacinu struje koje vuku ili pazis na neki drugi nacin? Sta je recimo sa freebuds slusalicama koje takodje imam? Kako nih treba da pazim?

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.12.2020 12:15 (Posmatrač).
14 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Punim mob do 100%, jedino nikad ne pustim da padno do 0, odnosno da se ugasi.

Isto tako ostavim mob na punjaču, jer znam da kad se napuni, ne puni više.

 

Nikad nikakvih problema s baterijom.

Evo recimo Mate 20 PRO dok sam ga imao, najviše se zadržao kod mene, nekih 1,5 godinu.

U tih 1,5 godinu nisam prinjetio bilo kakve probleme po pitanju baterije ili gubitka vijeka iste.

 

Pa ne radi se o telefonima od prije 15 godina da se još s tim treba zamarat.

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.12.2020 12:22 (zabranjeniples).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
zabranjeniples kaže...

Punim mob do 100%, jedino nikad ne pustim da padno do 0, odnosno da se ugasi.

Isto tako ostavim mob na punjaču, jer znam da kad se napuni, ne puni više.

 

Nikad nikakvih problema s baterijom.

Evo recimo Mate 20 PRO dok sam ga imao, najviše se zadržao kod mene, nekih 1,5 godinu.

U tih 1,5 godinu nisam prinjetio bilo kakve probleme po pitanju baterije ili gubitka vijeka iste.

 To praznjenje do 0 ne zahtijeva nikakvu paznju jer vjerovatno rijetko dolazis u situaciju da ti je blizu nula a nemas punjac.....

Nikad nisam isto tako problema sa baterijom niti sa novim niti koristenim uredjajima.....

 

9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Posmatrač kaže...
digitall kaže...
....

 

i normalno da se nekad dogodi da i meni završi na punjaču preko noći, kao i svima, ali prakticirati to namjerno svakodnevno u današnje vrijeme brzog punjenja je doslovno jedna od glupljih stvari koju možeš napraviti.

 

 i sta ti radis? Stalno gledas na koliko je napunjen? Pazis da se puni izmedju 20 i 80%? Ne prakticiram ja nista osim da zivim svoj zivot i da telefon sluzi meni a ne ja njemu. Punim ga kad mi padne na pamet i punim ga na onoliko koliko bude napunjen kad mi zatreba. Nego jel tako radis i sa lapom? I svim drugim uredjajima koje punis? Koliko dnevno vremena potrosis na to? Koliko bi vremena trebalo dnevno da pazim na 2 lapa, 4 telefona, 1 tablet, daljinski, smartwatch, aparat za brijanje,lampe za bicikl itd itd kad je koji i nakoliko napunjen? Ne pada ti nista vaznije na pamet na sta mozes trositi vrijeme? 

 Ako ti imas volje i vremene maziti ga i paziti i navijati alarm kad da skines mob sa punjenja samo naprijed. Ja imam puno vaznijih stvari u zivotu nego paziti mob i ostatak uredjaja koje punim na dnevnoj bazi....

 

PS sta je recimo sa uredjajima koji nemaju indikator napunjenosti? Tipa Sennheiser slusalice ili aparat za brijanje? Mjeris jacinu struje koje vuku ili pazis na neki drugi nacin? Sta je recimo sa freebuds slusalicama koje takodje imam? Kako nih treba da pazim?

 ne, ja nikad ne gledam na koliko je što napunjeno, gdje si to pročitao? samo ga ne ostavljam po noći nepotrebno kao što sam već 10x napisao ali je valjda to jako teško shvatiti.

 

pogotovo mi nisi jasan ti koji kažeš da napodunjavaš na poslu, u autu, gdje god stigneš i onda još po noći na punjač.. šta onda mob s 80% stavljaš na punjač cijelu noć a za 15min je pun? genijalno

 

šta mislis jel samsung, apple, tesla i sva ostala ekipa zaostala u nekim bajkama kad u uspustva napišu da se nakon što je napunjen skine s punjača? to pišu eto iz zajebancije.

 

da probaj još jednom ponovit, ima li ikakvog smisla držati mob na punjaču 8 sati ako je za pola sata pun? pogotovo znajući da mu to radi određenu štetu, i apsolutno nikakvu korist od tog nemaš, jer dok opereš zube ujutro će se nadopunit

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.12.2020 12:34 (digitall).
5 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
digitall kaže...
....

 

pogotovo mi nisi jasan ti koji kažeš da napodunjavaš na poslu, u autu, gdje god stigneš i onda još po noći na punjač.. šta onda mob s 80% stavljaš na punjač cijelu noć a za 15min je pun? genijalno

 

šta mislis jel samsung, apple, tesla i sva ostala ekipa zaostala u nekim bajkama kad u uspustva napišu da se nakon što je napunjen skine s punjača? to pišu eto iz zajebancije.

 

da probaj još jednom ponovit, ima li ikakvog smisla držati mob na punjaču 8 sati ako je za pola sata pun? pogotovo znajući da mu to radi određenu štetu.

 Ajmo naopako. Prvo drzati na punjacu i puniti nije isto. Da drzim ga na punjacu kad spavam i ne ne puni se 8 sati jer je vec napunjen poslije sat. Sta se desi i gdje ide ta struja kad je bat na 100%? na 101%? 

 

Apple samsung i ostala ekipa to stavi da ih budale ne bi tuzakalae. Vidio sam i upustvu za peglu da se odjeca prvo mora skinuti pa onda peglati tj da se ne smije peglati odjecu koju nosis. Zasto to pise?

 

Kupi usb volt metar ili kako se vec to zove i gledaj koliku struju mob vuce kad je na 100%. Neces vjerovati, 0A....

 

Baterija ti ima 500 ciklusa punjenja od 0 do 100%. Ako punis od 20 do 80 svaki dan to znaci da ti je tih 500 ciklusa nekih 830 dana tj preko 2 godine.... Koliko crknutih baterija si vidio u zivotu? Ja se ne mogu sjetiti niti jedne.... U stvari mogu na mate 9 pro starom 4 godina se naduvala baterija.....I jedna power bank od aukey.... 

12 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Znanstveno je dokazano da zamaranje s stvarima poput napunjenosti baterije skracuje zivot.

 

Koga boli ona stvar kad,kako, i koliko se puni mob. Punim ga kad se sjetim.

 

 

 

 

 
4 0 hvala 1
11 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Ukratko da opišem i korištenje u ovih par dana da ne privatiziram temu samo pričom o bateriji.

Uređaj je S20FE, 4g sa Exynos 990.

 

+

  • brzina, stvaro je brz ko grom u svakodnevnom radu (otvaranje aplikacija, surfanje i sl.)
  • ONE UI je dobar, možda je to i navika, ali nemam nikakvih zamjerki
  • ekran, to je nešto što samsung stvarno zna napraviti da valja

nema nikakvog pregrijavanja, bio je topal prvi dan dok je vrtio instalacije i nadogradnje svih programa, ali to je normalno

 

0

  • kamera, recimo da je OK, daleko od loše, ali nije niti neko super pozitivno iznenađenje
  • signal, nešto je slabiji od očekivanog, stanica mi je na 1,5km i do sad je na svima bio pun signal, na ovom je pola, ali radi normalno i brzina i razgovori. Rano je još za neki sud, znaću bolje za tjedan-dva.

 

-

  • baterija, kako telefone zadnjih 4-5 godina koristim na prilično jednoličan način primjeti se da na ovom uređaju traje najlošije od svih koje sam imao, mada kako stoje stvari vjerojatno je neki defekt na mom primjerku, testiram slijedećih par dana pa javim
  • čitač otiska prsta, neprecizan i spor za popizditi, recimo da ga oni sa xiaomija (note 9 pro, max 3) pojedu za doručak

 

  

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.12.2020 12:59 (Zauzet nadimak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Posmatrač kaže...
digitall kaže...
....

 

pogotovo mi nisi jasan ti koji kažeš da napodunjavaš na poslu, u autu, gdje god stigneš i onda još po noći na punjač.. šta onda mob s 80% stavljaš na punjač cijelu noć a za 15min je pun? genijalno

 

šta mislis jel samsung, apple, tesla i sva ostala ekipa zaostala u nekim bajkama kad u uspustva napišu da se nakon što je napunjen skine s punjača? to pišu eto iz zajebancije.

 

da probaj još jednom ponovit, ima li ikakvog smisla držati mob na punjaču 8 sati ako je za pola sata pun? pogotovo znajući da mu to radi određenu štetu.

 Ajmo naopako. Prvo drzati na punjacu i puniti nije isto. Da drzim ga na punjacu kad spavam i ne ne puni se 8 sati jer je vec napunjen poslije sat. Sta se desi i gdje ide ta struja kad je bat na 100%? na 101%? 

 

Apple samsung i ostala ekipa to stavi da ih budale ne bi tuzakalae. Vidio sam i upustvu za peglu da se odjeca prvo mora skinuti pa onda peglati tj da se ne smije peglati odjecu koju nosis. Zasto to pise?

 

Kupi usb volt metar ili kako se vec to zove i gledaj koliku struju mob vuce kad je na 100%. Neces vjerovati, 0A....

 

Baterija ti ima 500 ciklusa punjenja od 0 do 100%. Ako punis od 20 do 80 svaki dan to znaci da ti je tih 500 ciklusa nekih 830 dana tj preko 2 godine.... Koliko crknutih baterija si vidio u zivotu? Ja se ne mogu sjetiti niti jedne.... U stvari mogu na mate 9 pro starom 4 godina se naduvala baterija.....I jedna power bank od aukey.... 

da si uzeo 10 min vremena da proučiš što se dešava kad baterija dođe na 100% nebi pitao takve gluposti i sramotio se. možda saznaš što znači trickle charging.. što je najjače i link sam ti stavio (jedan od mnogih)

 

Once your smartphone has reached 100 percent charge, it gets 'trickle charges' to keep it at 100 percent while plugged in. It keeps the battery in a high-stress, high-tension state, which wears down the chemistry within.

 

nitko ne govori o crknutim i napuhanim baterijama. i to si uspio uglaviti u priču..

možda je najbolje otići po forumima o starijim modelima tipa s9 i sl., i pogledati svaki drugi post koji govori o tome da baterija više ne može izdržati ni blizu kao prije.. e vidiš o tome se priča, jedan od razloga je namjerno držanje na punjaču nepotrebno (i hvaljenje da imaš brzo punjenje koje ti onda ništa ne znači), a drugi i veći razlozi su puštanje da crkne na 0%, temperatura, ostavljanje mobitela na suncu, u autu, punjenje i igranje u isto vrijeme, još s maskicom koja spriječava odlazak temperature i sl.

tako da dva ista modela istog godišta mogu biti na 50% ili 90% kapaciteta za koju godinu, ovisno o korištenju.. potvrđeno milijun puta do sada.

 

to ti je odgovor na tvoje najgluplje pitanje ikad; zašto ti nije na punjaču preko noći. 

normalno pitanje u 21 stoljeću bi bilo; čemu držanje na punjaču preko noći?

čemu onda brzo punjenje? vraćamo se u 20 stoljeće onda..

R36 kaže...

Znanstveno je dokazano da zamaranje s stvarima poput napunjenosti baterije skracuje zivot.

 

Koga boli ona stvar kad,kako, i koliko se puni mob. Punim ga kad se sjetim.

 

upravo to. nadopunjavanje se savjetuje uvijek i svugdje.

a uz pojavu brzog punjenja nema nikakvog smisla držati na punjaču 8 sati.

 

i to stvarno nije nikakva "briga" i paženje i maženje, to je jednostavno danas nepotrebno i samo stvar glupe navike.

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.12.2020 13:42 (digitall).
5 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
digitall kaže...
....

da si uzeo 10 min vremena da proučiš što se dešava kad baterija dođe na 100% nebi pitao takve gluposti i sramotio se. možda saznaš što znači trickle charging..

 

nitko ne govori o crknutim i napuhanim baterijama. i to si uspio uglaviti u priču..

možda je najbolje otići po forumima o starijim modelima tipa s9 i sl., i pogledati svaki drugi post koji govori o tome da baterija više ne može izdržati ni blizu kao prije.. e vidiš o tome se priča, jedan od razloga je namjerno držanje na punjaču nepotrebno (i hvaljenje da imaš brzo punjenje koje ti onda ništa ne znači), a drugi i veći razlozi su puštanje da crkne na 0%, temperatura, ostavljanje mobitela na suncu, u autu, punjenje i igranje u isto vrijeme, još s maskicom koja spriječava odlazak temperature i sl.

tako da dva ista modela istog godišta mogu biti na 50% ili 90% kapaciteta za koju godinu, ovisno o korištenju.. potvrđeno milijun puta do sada.

 

to ti je odgovor na tvoje najgluplje pitanje ikad; zašto ti nije na punjaču preko noći. 

normalno pitanje u 21 stoljeću bi bilo; čemu držanje na punjaču preko noći?

čemu onda brzo punjenje? vraćamo se u 20 stoljeće onda..

.....

 

upravo to. nadopunjavanje se savjetuje uvijek i svugdje.

a uz pojavu brzog punjenja nema nikakvog smisla držati na punjaču 8 sati.

 

i to stvarno nije nikakva "briga" i paženje i maženje, to je jednostavno danas nepotrebno i samo stvar glupe navike.

 Znaci vracanje u 20 stoljece jeste kad su uredjaji i baterije smart i misle umjesto tebe na svoje zdravlje? Zar ti stvarno mislis da kad ti pokaze 100% da je baterija fizicki na 100%? Da kad ti pokaze da je 0% i ugasi se da je stvarno na 0%? Zivio napredak.

Lijepo sam te pitao za tvoju dnevnu rutinu kako pazis na uredjaje koji nemaju indikaciju napunjenosti? Ti samo pricas svoju pricu ko papagaj. 

Vrlo dobro znam sta znaci trickle charge i teoretski si u pravu. To sto ti takvo punjenje uzme par % od mogucih ciklusa napunenosti je zanemarivo ali ako tebe veseli samo naprijed....

 

Da zakljucimo teoretski si u pravu prakticni ne vrijedi mog vremena da mislim o bateriji da bi joj produzio vijek sa x godina na x+1 godinu a telefon je za smece ili mu je vrijednost daleko ispod vrijednosti baterije za x-1 godinu.....

Imam puno pametnijih nacina da trosim svoje vrijeme.....

9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+

eto danas si možda nešto i naučio.

a sad moje pitanje, zašto puniš mob preko noći? ako sam dobro shvatio imaš fast charge mob i nadopunjavaš gdje god stigneš..

koji je točno razlog toga? nekakva navika ili psihičko zadovoljstvo ili nešto treće? jer logičko objašnjenje ne postoji.

postoji jedino to da ćeš ujutro imati 100% umjesto 98% pa te možda ta briga o potpuno punoj bateriji ujutro brine i troši tvoje vrijeme.. kontradiktoran si

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.12.2020 14:16 (digitall).
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Ajme...ne opet...obadva punite kako ste i do sad punili a i mi ostali ćemo isto tako...🤦😉
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.12.2020 15:23 (Mali322).
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

ma neka puni tko kako hoće, samo treba iznijeti neke činjenice.

 

napali me kao ja nešto brinem o tome i gubim vrijeme u životu, a zapravo je obrnuto, to sam radio prije 10-15 godina, od n95 do svih modela galaxy s serije, brinuo jesam li ga prije spavanja stavio na punjenje jer su se punili par sati i trebali izdržati radno vrijeme barem...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Kod mene je ovako

- 120Hz ekran

- 5G

- dark tema

- od 0-24 uključeni: Bluetooth, NFC, lokacija, AoD, Garmin Sync

- preko dana sam stalno na mobilnom netu, preko noći ga ugasim.

- WiFi ne koristim.

- Svijetlina mi je na auto postavkama

- Od aplikacija najviše koristim Instagram i FB, Spotify, Viber i whatsapp, nemam mail accounta osim gmaila.

- Slikam u prosijeku 10 slika dnevno.

 

Inače SoT ne pratim niti me zanima, ali nije mi se dogodilo još da sam morao nadopunjavati mobitel preko dana. Ujutro kad se probudim, nadopunim na 100% i to mi izdrži do navečer do spavanja bez problema. Nekad ako popodne idem u grad znam nadopuniti 20 minuta čisto za svaki slučaj, ali iskreno i kad sam to napravio skužio sam da nije bilo potrebno.

 

Pratim ovu temu zadnjih mjesec dana i pročitao sam jako puno poruka i prema svemu napisanom iskreno očekivao sam goru situaciju nego što mi stvarno je. Mene je ovaj S20+ izašao 3000kn uređaj ili ti ga 7298kn za dvije godine sa uključenom tarifom. Tako da smatram da sam dobro prošao. 

 

:)

Samsung Galaxy Note 9 :)
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
digitall kaže....
R36 kaže...

Znanstveno je dokazano da zamaranje s stvarima poput napunjenosti baterije skracuje zivot.

 

Koga boli ona stvar kad,kako, i koliko se puni mob. Punim ga kad se sjetim.

 

upravo to. nadopunjavanje se savjetuje uvijek i svugdje.

a uz pojavu brzog punjenja nema nikakvog smisla držati na punjaču 8 sati.

 

i to stvarno nije nikakva "briga" i paženje i maženje, to je jednostavno danas nepotrebno i samo stvar glupe navike.

 Tko savjetuje. Ti?Neki inzenjer? Samsung?Tko?

 

Kakvo nadopunjavnje...samo jako ili nikako.

 

Jos da se zamaram koliko mi je baterije ostalo i koliko cu napunit.Jer ti mene zajebajes. Od kad imam mobitele punim ih preko noci.Ne svaki dan ali cesto i svaki put do 100%.

I nikad nista.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.12.2020 7:27 (R36).
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+

čak i taj jedan link koji sam stavio ti je dovoljan za malo edukacije, i odgovore na sva tvoja pitanja, plus ispravke netočnih navoda..

ovo s usporedbom punjenja goriva... lol ni blizu, fulao ceo fudbal..

 

normalno da mu nikad ništa kad kao i ja mijenjas mobitele kao čarape

11 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Izvinjavam se što prekidam raspravu u noćnom punjenju :D (inače naravno da sam uvjek punio telefone preko noći, iako mislim da će se to prmijeniti sad kad ga napuniš za sat vremena)

 

Instalirao sam GSam battery monitor, pokazao je da mi Chrome, Android sustav i Kernel (Android OS) jedu ubjedljivo najviše baterije. Pored njih i ekran, ali smatram da je to ok.

Sve sam se nadao da je neka aplikacija, pa da je izbrišem, ali ovo nije taj slučaj. Što mislite da je riješenje, vraćanje na tvorničke postavke?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Pozdrav ekipa (prije svega Sretan i blagoslovljen Božić).

 

Zanima me dali je netko od vas naručiovao zaštitno staklo preko eBaya. (Da bude unutar Europe i da ima shiping).

 

Bio sam uzeo OVAJ iz Njemačke ali staklo je premalo, odnosno ne prekriva čitav zaslon....

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
digitall kaže...

čak i taj jedan link koji sam stavio ti je dovoljan za malo edukacije, i odgovore na sva tvoja pitanja, plus ispravke netočnih navoda..

ovo s usporedbom punjenja goriva... lol ni blizu, fulao ceo fudbal..

 

normalno da mu nikad ništa kad kao i ja mijenjas mobitele kao čarape

Cek citam clanak i pise Battery University. Nemoj me cimati 

 

I jos je clanak iz 2016...

 

A za tjedan dana ce 2021.god. Cak su i sad punjaci postali smart punjaci.

 

9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
R36 kaže...
digitall kaže...

čak i taj jedan link koji sam stavio ti je dovoljan za malo edukacije, i odgovore na sva tvoja pitanja, plus ispravke netočnih navoda..

ovo s usporedbom punjenja goriva... lol ni blizu, fulao ceo fudbal..

 

normalno da mu nikad ništa kad kao i ja mijenjas mobitele kao čarape

Cek citam clanak i pise Battery University. Nemoj me cimati 

 

I jos je clanak iz 2016...

 

A za tjedan dana ce 2021.god. Cak su i sad punjaci postali smart punjaci.

 

 misliš iz 2018. 

čak da je iz 2005 isto vrijedi jer su baterije iste li-ion.

ako ti se ne sviđa članak onda nađi neki koji govori suprotno iz bilo koje godine,  bilo kojeg znanstvenika, sveučilišta ili firme.. naravno da ne možeš, to ne postoji jer su činjenice činjenice. osim ako ne nađeš neki u rangu ravnozemljaša..

 

umjesto da kažeš hvala ti do neba što sam nešto korisno naučio, iako to meni možda neće ništa specijalno značiti, možda nekom hoće.. nekom tko će imati mob 2, 3 ili 5 godina, pogotovo sad kad i samsung daje 3 velika updatea, što znači 4 godine korištenja bez zastarijevanja..

to vrijedi za sve više ljudi jer su razlike između novih i starih modela sve mizernije i ljudi ne žele bacati novce.

bezveze udaraš glavom o zid zanemarujući činjenice i gledajući samo sebe.

 

to vrijedi i za laptope i sve ostalo...

 

sve to govorim od kad postoji brzo punjenje koji ti nadopuni mob dok opereš zube.. čemu svjesno i nepotrebno mrcvarenje.. 

naravno da i meni povremeno završi po noći na punjaču, kad ne stignem biti kod kuće 15 min, i ne brinem previše, ali mi to više nije svakodnevna praksa kao prije.

 

eto netko će možda na osnovu činjenica i promijeniti glupu naviku, kao što sam ja, pa će biti sretniji s baterijom nakon dužeg vremena.

 

i opet ponavljam to je samo jedna od stvari (i to najlakša za prakticirati) koje utječu na dugoročni vijek baterije, veća stvar je zagrijavanje

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Dajte molim vas nemojte više o baterijama, neka puni tko kako hoće i zna ili može. Članak je stariji ali poučan za one koje to zanima, za one koje to ne zanima to je samo članak. Osobno ne marim niti za sot niti za bateriju, bitno mi je da po mojim potrebama mobitel izdrži od jutra do mraka, a to mi mobitel s20 5G i više nego dobro odrađuje. Meni je ta opsesija za baterijom malo bzvz (da ne uvrijedim nikoga), kao i gledanje potrošnje goriva u autu. Koliko ga gaziš toliko troši. U oba slučaja u 21 stoljeću i jedno i drugo je postalo prijeko neophodno u svakodnevnom životu. Nije to toliko bitno koliko je bitno zdravlje vas i vaših najmilijih. Sretan Božić!
 
4 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Ja kada sam ga tek uzeo u 4mj sam ovdje na forumu poceo kipat o bateriji i zagrijavanju ali nakon tih svih update jednostavno sam se navikao na bateriju tako da slazem se da netreba vodit ratove oko baterije..

 

Ako ti se ne svida lijepo ga prodas i kupis si nesto sto ti smatras boljim.

 

Ugodni blagdani i sve najbolje vam zelim u 2021 godini :)

Moj PC  
3 0 hvala 3
4 godine
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+

Vidim da moras filozofirat i biti u pravu neda mi se.

I sam si napisao na kraju svatko koristi mob na specifican nacin

onda vi morate prihvatite da puno ljudi ne dolazi sa prijasnjih galaxy serija i nisu navikli na minuse poput baterije.

 

A 6h SoT je "nesluzbeno" mjerilo.kojim su vecinom ljudi zadovoljni

barem ako si znao tu i tamo citati android central, xda i ujedno jedna od prvih stavki nakon ekrana i kamere koju valjda svatko opisuje kada

recenzira mob. pa tako i ekipa s razno raznih foruma.

 

9 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Pozz ekipa, moze mala pomoc!

Dakle zeni mi se priblizava produljenje ugovora i dobila je ponusu za s20+ za 2100 kn.

Ono sto je njoj bitno od mobitela je dobra baterija i kamera.

Pa me malo buni ova baterija.Citajuci i gledajuci youtube recenzije kazu da je baterija dobra a ovako po forumima kazi da je baterija najvevi promasaj. Pa me zanima sto vi kazete za bateriju tw kakav je opcenito mobitel. Ima li kakvih bugova, dal je fluidan itd itd

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Plati svojoj ženi tu ponudu od 2100 kn za S20+ i vjeruj mi da će biti jako zadovoljna i baterijom i kamerom i cijenom! 😉
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Gale92 kaže...

Pozdrav ekipa (prije svega Sretan i blagoslovljen Božić).

 

Zanima me dali je netko od vas naručiovao zaštitno staklo preko eBaya. (Da bude unutar Europe i da ima shiping).

 

Bio sam uzeo OVAJ iz Njemačke ali staklo je premalo, odnosno ne prekriva čitav zaslon....

 pregledaj temu, imas negdje netko je napisao koja je sve stakla probao i da ne valja niti jedno od tih kineskih pizdarija. pa se nemoj niti zamarati s time

 

 

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
zee_15 kaže...

Pozz ekipa, moze mala pomoc!

Dakle zeni mi se priblizava produljenje ugovora i dobila je ponusu za s20+ za 2100 kn.

Ono sto je njoj bitno od mobitela je dobra baterija i kamera.

Pa me malo buni ova baterija.Citajuci i gledajuci youtube recenzije kazu da je baterija dobra a ovako po forumima kazi da je baterija najvevi promasaj. Pa me zanima sto vi kazete za bateriju tw kakav je opcenito mobitel. Ima li kakvih bugova, dal je fluidan itd itd

A o bateriji ćeš ovdje čuti svašta. I da je dobra i da je loša kod nekih i kriminalna. Sve ovisi koliko očekuješ od nje i kako se koristi. Ako ti je žena takva da neće moći noćima spavati ako ne izvuče barem 6 i pol sati SoT-a, onda ovaj mob nije za nju :D Ako ipak nije toliko napredan korisnik i može se zadovoljiti da joj baterija izdrži jedan dan neke prosječne potrošnje mislim da neće zažaliti. Uz brzo punjenje bit će joj ok. Nisam neki znalac što se tiče kamere ali meni je kamera super, slike su mi odlične, i po danu i po noći. Mob je fluidan, ekran mi je odličan, nema laga, nema štekanja. Siguran sam da će biti zadovoljna. 

Samsung Galaxy Note 9 :)
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
3dfx kaže...

 pregledaj temu, imas negdje netko je napisao koja je sve stakla probao i da ne valja niti jedno od tih kineskih pizdarija. pa se nemoj niti zamarati s time

 

 

 Naručio sam i OVO STAKLO TJ, FOLIJU ali je također premala

6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Gale92 kaže...
3dfx kaže...

 pregledaj temu, imas negdje netko je napisao koja je sve stakla probao i da ne valja niti jedno od tih kineskih pizdarija. pa se nemoj niti zamarati s time

 

 

 Naručio sam i OVO STAKLO TJ, FOLIJU ali je također premala

 stari moj, napisao sam ti da pregledas temu i nades ovaj post  , a ti meni odgovaras sta si kupio 

 

ne valjaju te folije i kaljena stakla za S20 seriju nista, smece sve do jednog. ako hcoes posteno, dobro i kvalitetno odma to moras i platiti

10 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Ja uopće ne stavljam kaljena stakla ni folije. Kupujem jedino spigen maske koje su se pokazale kao fantastična zaštita od pada (pao je već na asfalt, pločice i slično). Gorilla glass je čisto dovoljan za nošenje po džepovima u kojima nema ključeva i sličnog. Na S9+ mi staklo nema ni miko ogrebotinu a nisam imao nikakvu zaštitu na njemu.

Nadglednik dina
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
3dfx kaže...

ne valjaju te folije i kaljena stakla za S20 seriju nista, smece sve do jednog. ako hcoes posteno, dobro i kvalitetno odma to moras i platiti

 daj mi onda link stakla da "pošteno platim".....

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice