Samsung Galaxy S20/S20+ izdvojena tema

poruka: 1.233
|
čitano: 368.686
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
eSIM mi radi bez greške već 2 mjeseca, S20+
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
iv4n kaže...
eSIM mi radi bez greške već 2 mjeseca, S20+

 taj eSIM, da li se moze aktivirati na vise uredaja i koristiti na svima istovremeno?

 

recimo imas mob, tablet i pametni sat sa eSIM, i na svima aktiviras eSIM uslugu, da li ce raditi na svima istovremeno?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
3dfx kaže...
iv4n kaže...
eSIM mi radi bez greške već 2 mjeseca, S20+

 taj eSIM, da li se moze aktivirati na vise uredaja i koristiti na svima istovremeno?

 

recimo imas mob, tablet i pametni sat sa eSIM, i na svima aktiviras eSIM uslugu, da li ce raditi na svima istovremeno?

 ne, za to sto ti hoces postoji multisim koji se dodatno placa

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.10.2020 13:52 (mersimh).
5 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Imam S 10 lite i baterija je brutalna
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Bravo za tebe i tvoj S 10 lite i njegovu bateriju, još samo moraš temu na forumu pogoditi!
10 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Da zamjenim iphone 11 za samsung s20 ultra?

bez doplate mogu zamjenit,koristen 5 dana.

 

ima li ga ko i kako ste zadovoljni,baterija,kamera?

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
hrka11 kaže...

Da zamjenim iphone 11 za samsung s20 ultra?

bez doplate mogu zamjenit,koristen 5 dana.

 

ima li ga ko i kako ste zadovoljni,baterija,kamera?

pa ako ti nije problem velicina, i android os, onda imo da

 

manje vise sve su popravili, nema vise nikakvih problema sa Ultrom

10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+

Vise mene kamera i baterija zanimaju...inace koristim najvise android ovo je bio kratki izlet na ios mislio sam da cu se drze zadrzat,ali ispala mi je zamjena dobra prilika,znam da je ultra skuplja nego 11ka iphone.

 

ps.vidim da se spominja problem s kamerom?dali je to rijeseno,ima li netko ovdje da ga koristi?

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.10.2020 7:29 (hrka11).
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
hrka11 kaže...

Vise mene kamera i baterija zanimaju...inace koristim najvise android ovo je bio kratki izlet na ios mislio sam da cu se drze zadrzat,ali ispala mi je zamjena dobra prilika,znam da je ultra skuplja nego 11ka iphone.

 

ps.vidim da se spominja problem s kamerom?dali je to rijeseno,ima li netko ovdje da ga koristi?

razlike su nikakve sto se kamera tice, manje vise isti vrag

 

sve je popravljeno, nema vise nikakvih problema sa kamerom kod Ultre

11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Stigao novi update 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+

jel to onaj od 300 i nešto MB?

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.10.2020 8:38 (Dario7).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Zec_94 kaže...

Stigao novi update 

 Dada

11 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Jucer uzeo s20+

Nakon 2 godine sa p20 pro moram se opet privikavat na Samsung,za sad je dojam ok.

 

EDIT:

Senzor za otisak prsta je jako los,na p20 pro to radi odlicno.

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.10.2020 11:52 (MEGATAMA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
skeniraj oba palca 2x i radi odlicno.
nemam nikakvih problema sa fingerprintom.
znaci jedan prst skeniras kao 2 fingerprinta
BiH__Snowflake BF4,CS:GO
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
mersimh kaže...
skeniraj oba palca 2x i radi odlicno.
nemam nikakvih problema sa fingerprintom.
znaci jedan prst skeniras kao 2 fingerprinta

 Probat cu.

10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
MEGATAMA kaže...

Jucer uzeo s20+

Nakon 2 godine sa p20 pro moram se opet privikavat na Samsung,za sad je dojam ok.

 

EDIT:

Senzor za otisak prsta je jako los,na p20 pro to radi odlicno.

Senzor radi savršeno. 

Kako ti je kolega rekao, skeniraj palac 2 ili 3 puta.

 

Gotovo instant otključava , to je i mene najviše iznenadilo kako dobro radi.

Još preko folije.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.10.2020 12:17 (Dario7).
9 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Skenirao 3x palac i opet kao i prvi put. Trebam držati 2-3 sec da otključa inače neće.

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.10.2020 20:29 (matrix777).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
matrix777 kaže...

Skenirao 3x palac i opet kao i prvi put. Trebam držati 2-3 sec da otključa inače neće.

 tako je i kod mene, moram čekati da onaj "kružić otpluta"...

10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Kakav kruzic?
Probajte ugasit animaciju finger scana.
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Dario7 kaže...
Kakav kruzic?
Probajte ugasit animaciju finger scana.

 sad je kao "malo brže"

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Dao sam S20+ dva tjedna priliku ali se pokazao kao uređaj koji nije za mene. Dvije dosta bitne stvari mi ne odgovaraju - autonomija i fotografije. Prije nego što se dežurni počnu javljati, napominjem da mi je način korištenja uređaja isti kao i na prethodnim uređajima, da sad ne nabrajam sve... Note 10+, S9+, Note 9, nekoliko iPhone uređaja... Ovaj S20+ mi ima uvjerljivo najgoru autonomiju. Niti jedan dan od kupovine nisam bio ispod 100% korištenja baterije. Probao sam spustiti i na 60Hz ali nije velika razlika a gubitak fluidnosti je ogroman. Druga stvar... Znam da su stavili veće senzore ali uhvatiti sliku djeteta u malo nepovoljnijim uvjetima je nemoguća misija. A da ne pričam o izboru točke za fokus. Nešto drastično nije u redu sa AI kamere.

Dobre strane su fluidnost korištenja uređaja i One UI koji mi se sviđa. Sve ostalo je manje, više odlično i da nema ove dvije za mene velike mane, ne bih ni pomišljao o novom uređaju. Ovako... Čekam za par dana OnePlus 8T i odmah ide narudžba. :) Note 20 Ultra mi isto vjerojatno neće biti ok jer ima dosta poveznica sa ovim s kojim nisam zadovoljan. Tako da ću vidjeti što će Samsung smisliti iduće godine. Ovaj izbor se za mene pokazao pogrešnim.
 
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
@Sil slazem se u potpunosti.
Kome je baterija prioritet nema šta tražit sa ovom S20 serijom.

6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Poštujem vaše prioritete ali isto tako pored današnjih 25W ili 45W punjača, zdravo je i kratko staviti malo mobitel na njih tijekom dana i sve👌
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Mali322 kaže...
Poštujem vaše prioritete ali isto tako pored današnjih 25W ili 45W punjača, zdravo je i kratko staviti malo mobitel na njih tijekom dana i sve👌

 Što si ti rekao?

11 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Nakon malo duzeg koristenja...

 

Ekran je odlican,softver je brz ali za sad sam dojma da mi baterija traje krace nego na 2 godine starom P20 Pro.....

Takodjer jedna izuzetno bitna stavka,tipkovnica na s20+ bolje registrira dodir tojest preciznije nego na P20 Pro.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Autonomija...prioriteti...punjač...crtati!?
10 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Uzeo sam jučer s20 jer mi je na s9+ nešto punjenje počelo crkavati, a mob mi treba za posao i svašta. Namjerno sam uzeo s20 jer je najmanji i mogu reći da mi se sviđa "kompaktni" format. Baterija je zasad odlična (nije full rezolucija, 60Hz i battery saver je uključen pa je cpu limitiran na 70%).

 

Zasad nemam zamjerki, samsung je samsung, a mislim popraviti s9+ jer je telefon u savršenom tvorničkom stanju nakon 2 godine. Dakle nema ni mikro ogrebotine, a baterija mu je kao i prvog dana.

Nadglednik dina
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Mali322 kaže...
Poštujem vaše prioritete ali isto tako pored današnjih 25W ili 45W punjača, zdravo je i kratko staviti malo mobitel na njih tijekom dana i sve👌

 

Mali322 kaže...
Autonomija...prioriteti...punjač...crtati!?

 Pokušaj biti malo elokventniji. Zaista i dalje ne razumijem što si napisao.

15 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Htio je reći da u današnje vrijeme kada ti se mobitel napuni za pola sata 50(ili više)% ta autonomija o kojoj se piše i nije neki minus. Naravno sve je to jako subjektivno. Ja prvi ne želim tijekom dana razmišljati o tome kada ću i gdje staviti mobitel 20min na punjač jer ipak se za ove uređaje plaća premium cijena ali opet, ja sa svojim note 20 ultra nemam problema s cjelodnevnim trajanjem baterije. Iako, čini mi se da je ovaj update od neki dan popravio stvari i to dosta.

EDIT: Nego, htio sam vas pitati (budući da je ova tema aktivnija od teme za note), znate li može li se snimati video sa wide angle kamerom? Jesam li tupav ili što? Brat ima S10+ i može birati za video na isti način kao i za slike dok ja čim prebacim na video one tri ikonice mi se izgube. Prošao sam više puta kroz postavke i ne mogu nigdje naći. Možda jednostavno ne vidim šumu od drveća?

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.10.2020 11:57 (steve90).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Ekipa dali bih trebao nesto promjenit na defoltnim postavkama fotoaparata jer sam dojma da prevlaci nekakav filter preko lica osoba pa je sve nekako "ispeglano" da se tako izrazim?

S20+

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice