Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava] izdvojena tema

poruka: 426
|
čitano: 182.016
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
Capture kaže...

Sve u svemu, Note 10+ ima ukupno najbolje ocijenjenu kameru, a oni kojima se ta činjenica ne sviđa neka slobodno svaki sebi nađe razloge zašto im je to nebitno. A toliko se pljuvalo po kameri na Noteu da sam već mislio da će biti debakl kada ono na kraju ipak očekivani broj 1 i po pitanju kamere.

 

 

Istina, ima najbolje ocjenjenu kameru sto i dalje na znaci da je ta kamera apsolutno najbolja za svakoga.

Segmenti koji su nekima presudni se mozda ne nalaze u toj kameri sto opet ne znaci da nekome drugom nece biti najbolja ako ciljano gleda na tocno odredjene segmente...npr. video i stabilizacija videa, ili selfie kamera gdje Huawei gubi dragocjene bodove...meni je selfie kamera skoro pa skroz nebitna, s njom mozda napravim sve skupa 0.5% fotki.

 

Ostaje i dalje cinjenica da Samsung ima u svom TOP modelu malo doradjeni (i dalje jako mali) senzor koji se vuce jos od Galaxy S7, ista je velicina i da su SW uspjeli dovesti sve to na jedan dobar nivo, ali kada bi isli gledati foto segment do detalja onda tu Samsung nema sto traziti cak ni protiv proslogodisnjeg Mate 20 PRO...wide kamera sa AF, tele kamera sa vecim uvecanjem, glavna kamera vece rezolucije (neusporedivo vise detalja).

 

Note 10+ bi ja najvise gledao zbog ekrana (tu nema konkurenciju) i za snimanje videa, tu je vjerojatno isto najbolji...bar dok ne vidimo sto nudi Mate 30 PRO.

8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

Meni je pored najboljeg ekrana i najbolje kamere glavni razlog zbog kojeg imam Note i zbog kojeg ću ga ubuduće kupovati je S-Pen. To ne nudi nitko drugi, a ja ga stvarno i koristim i treba mi. I kao takav Note mi je apsolutno bez konkurencije. Za ogromnu većinu kojima je to nebitno, postoji prebogat izbor drugih uređaja. 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
Capture kaže...

Sve u svemu, Note 10+ ima ukupno najbolje ocijenjenu kameru, a oni kojima se ta činjenica ne sviđa neka slobodno svaki sebi nađe razloge zašto im je to nebitno. A toliko se pljuvalo po kameri na Noteu da sam već mislio da će biti debakl kada ono na kraju ipak očekivani broj 1 i po pitanju kamere.

cak i taj nist koristi dxo kaze da p30p ima bolju kameru za fotke..

 

uglavnom vise se pljuvalo (i pljuje dalje) po kameri je nema nista novo sto nema npr. s10+, nikakav napredak.. taj mizerni napredak za jedan bod je par softverskih trikova i to je to..

cak se nije ocekivalo ni da naprave neku inovaciju, nego da barem prekopiraju nesto od konkurencije, veci zoom, autofocus na wide kameri, itd., ovako su samo prekopirali izgled i tof senzor sa p30p

ma samo da su neki bolji/veci senzor na glavnoj kameri ubacili vec bi se osjetilo

 

ne kazem da je uredaj los, vrh je i tu nema rasprave, samo sto ljudi od note-a ocekuju nesto malo vise za tu hrpu novaca (osim pen-a), ne ocekuju da dobiju s10+ sa penom i bez 3.5 prikljucka

a obicni note je po meni potpuno promasen jer je s10+ bolji i jefitniji ako vec zelis samsung

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.8.2019 13:15 (digitall).
8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

Note gotovo u pravilu ima samo malo bolju kameru od odgovarajućeg S modela pa to dosad nije bio problem. Što je tko očekivao to je druga stvar jer ljudi imaju svakakva očekivanja, a  čini mi se da pogotovo velika očekivanja imaju vlasnici drugih uređaja pa onda nisu zadovoljani ni kad testovi pokažu da se radi o najboljoj kameri jer su oni očekivali više. To je normalno i ljudski i ja to razumijem.l jer smo skoro svi takvi priznali to ili ne.

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.8.2019 13:54 (Capture).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

ja sam očekivao malo više jer sam ga mislio odmah kupiti 

za druge ne znam

14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
Capture kaže...

Meni je pored najboljeg ekrana i najbolje kamere glavni razlog zbog kojeg imam Note i zbog kojeg ću ga ubuduće kupovati je S-Pen. To ne nudi nitko drugi, a ja ga stvarno i koristim i treba mi. I kao takav Note mi je apsolutno bez konkurencije. Za ogromnu većinu kojima je to nebitno, postoji prebogat izbor drugih uređaja. 

 Prvo prestići prošlogodišnji Mate 20pro pa onda dalje. Još bi novi Mate 30pro trebao dobiti veći senzor, tako da će kamera (ako se senzor pokaže dobar) biti daleko najbolja. Dorađeni senzor Galaxya S7 je prošlo svršeno vrijeme, solidan je, ali ne najbolji. Ima dosta kamera koje su po pitanju fotografija bolje.

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

OK.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

Ima li neko da je rezervisao Note 10 kod nekog operatera?

Kućište sam već kupio unaprijed: http://www.casemecase.com/product/caseme-samsung-galaxy-note-10-wallet-case-brown/

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
Znam da se o ukusima ne raspravlja ali brate šta si ti to uzeo za Note 10 ja ne mogu vjerovati!
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
Mali322 kaže...
Znam da se o ukusima ne raspravlja ali brate šta si ti to uzeo za Note 10 ja ne mogu vjerovati!

 Man-purse :D :D :D 

AV/Tech Link Engineer @ Microsoft
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
CharlessS kaže...

Ima li neko da je rezervisao Note 10 kod nekog operatera?

Kućište sam već kupio unaprijed: http://www.casemecase.com/product/caseme-samsung-galaxy-note-10-wallet-case-brown/

 Ovo je daleko najružnije kućište/novčanik koje sam ikad vidio. 

10 godina
offline
Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

Ne zaboravimo da je note 10 jesenski flasgship, cekamo mate 30 pro i iphone 11 pa da vidimo ko je najbolji.

S10 se realno nije mogao nositi s p30 pro, a mislim da ce se i note 10 namucit sa mate 30 pro.

Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
thebatman baš sam gledao test kako P30 Pro kako spušta performanse 50% nakon 10 min opterečenja. Jel se i dalje smartphone gled samo po kameri kada se uspoređuju jer nekako memam dojam sa se S10 serija ne nosi s P30 Pro
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
igy kaže...
thebatman baš sam gledao test kako P30 Pro kako spušta performanse 50% nakon 10 min opterečenja. Jel se i dalje smartphone gled samo po kameri kada se uspoređuju jer nekako memam dojam sa se S10 serija ne nosi s P30 Pro

 Imao sam p30 pro i nikad nije usporavao, doduse ne igram igre na mobitelu, za svakodnevnu upotrebu je letio. 

Moj komentar je bio baziran na kameru jer se o njoj raspravljalo, kao takav p30 pro jede s10 velicinom senzora i low light fotkama.

Note 10+ je fin telefon, ali to je jesenski flagship, pricekajmo iphone 11, mate 30 pro, xiaomi mix 4 itd. pa tek onda uspoređujmo koji je najbolji po raznim aspektima.

 

Razlike u brzini, izradi, cijeni su postale toliko zanemarive da se svi manje više fokusiraju na kameru jer su tu najvidljivije razlike i napredak iz godine u godinu.

 

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
thebatman kaže...
igy kaže...
thebatman baš sam gledao test kako P30 Pro kako spušta performanse 50% nakon 10 min opterečenja. Jel se i dalje smartphone gled samo po kameri kada se uspoređuju jer nekako memam dojam sa se S10 serija ne nosi s P30 Pro

 Imao sam p30 pro i nikad nije usporavao, doduse ne igram igre na mobitelu, za svakodnevnu upotrebu je letio. 

Moj komentar je bio baziran na kameru jer se o njoj raspravljalo, kao takav p30 pro jede s10 velicinom senzora i low light fotkama.

Note 10+ je fin telefon, ali to je jesenski flagship, pricekajmo iphone 11, mate 30 pro, xiaomi mix 4 itd. pa tek onda uspoređujmo koji je najbolji po raznim aspektima.

 

Razlike u brzini, izradi, cijeni su postale toliko zanemarive da se svi manje više fokusiraju na kameru jer su tu najvidljivije razlike i napredak iz godine u godinu.

 

 jede samo u noćnim fotografijama (za neke čak preforsiranim slikama). u drugim stvarima pogotovu kao zaokruženi multimedijalni uređaj (slika, zvuk, doživljaj jednog i drugog) miljama je daleko od Samsunga (i to ne samo S serije)

 

14 godina
online
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
igy kaže...
thebatman kaže...
igy kaže...
thebatman baš sam gledao test kako P30 Pro kako spušta performanse 50% nakon 10 min opterečenja. Jel se i dalje smartphone gled samo po kameri kada se uspoređuju jer nekako memam dojam sa se S10 serija ne nosi s P30 Pro

 Imao sam p30 pro i nikad nije usporavao, doduse ne igram igre na mobitelu, za svakodnevnu upotrebu je letio. 

Moj komentar je bio baziran na kameru jer se o njoj raspravljalo, kao takav p30 pro jede s10 velicinom senzora i low light fotkama.

Note 10+ je fin telefon, ali to je jesenski flagship, pricekajmo iphone 11, mate 30 pro, xiaomi mix 4 itd. pa tek onda uspoređujmo koji je najbolji po raznim aspektima.

 

Razlike u brzini, izradi, cijeni su postale toliko zanemarive da se svi manje više fokusiraju na kameru jer su tu najvidljivije razlike i napredak iz godine u godinu.

 

 jede samo u noćnim fotografijama (za neke čak preforsiranim slikama). u drugim stvarima pogotovu kao zaokruženi multimedijalni uređaj (slika, zvuk, doživljaj jednog i drugog) miljama je daleko od Samsunga (i to ne samo S serije)

 

Apsolutna glupost napisana, kakvim miljama, prvo koristi neki period P30 Pro pa onda reci ovo što si napisao. Pričaš napamet, a takve jako volim.

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
P30 Pro sam dovoljno koristio da bi mogao komentirati
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
igy kaže...

 jede samo u noćnim fotografijama (za neke čak preforsiranim slikama). 

 

zaboravio si dodati da p30p jede i u; macro, zoom, nocna, portret, pro mod, razno razne opcije pracenja zvijeza, prometa, duge ekspozicije.... tu se pokazuje moc kamere, i ono po cemu se kamera razlikuje od hrpe drugih istih iz godine u godinu.

 

sto ostaje? video i dnevne fotke koje vise gotovo ne mozes raspoznati ni kad usporedis s uredajem od 2000kn..

 

ovo miljama daleko i te fore ono.. no comment, lol

sreca pa postoje ljudi koji imaju svakodnevni kontakt sa svim tim uredajima..

kad nesto opisujes onda napisi da je to tvoje subjektivno misljenje, sto je sasvim ok.

 

ako pises tako onda slobodno mozes napisati da je p30p za sve samsunge zajedno miljama daleko po brzini, reakciji i konzistentnosti rada.

bateriju i punjenje necemo komentirat, jer cemo onda morati izmisliti nesto vece od milja da mozemo nastaviti u tom kontekstu

 

edit: malo ot; sprdaju p30p zbog rezolucije (u nedostatku stvarnih argumenata), i onda vrh samsungove ponude note10 dode s tom rezolucijom jos kasnije u 2019 g. lol

najednom se nitko ne sprda s rezolucijom, jer nema smisla, dovoljno je ekran oštar i sve preko toga je samo razbacivanje i pokazivanje misica s negativnim utjecajem na performanse/bateriju 

stavis jedan pored drugog pa razliku moraš tražiti povećalom, a ne prilikom normalnog koristenja 30 i vise cm od očiju 

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.8.2019 12:01 (digitall).
8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

 

Zoom i low light je bolji na P30 Pro, u svemu ostalom Note 10+.

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

ovih par postova gore se odnosilo na s10 seriju..

 

vidjet cemo za koliko ce mate30 pomest konkurenciju, u kameri pogotovo

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
Capture kaže...

 

Zoom i low light je bolji na P30 Pro, u svemu ostalom Note 10+.

 wow, fakat su sredili softver u samsungu.

 

fotke su odlice, fenomenalno se nosi sa P30P, stovise bolja kamera u svakom pogledu, osim zooma i nocnih naravno.

 

dinamicki raspon, vjernost boja, ne spaljuje nebo kao P30P, a u videu P30P nema upoce sanse, stabilizaciju, zvuk i slika miljama daleko

 

nisam skuzio jel to on ima SD855 ili ovo nase smece od Exynosa?

8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
digitall kaže...

ovih par postova gore se odnosilo na s10 seriju..

 

vidjet cemo za koliko ce mate30 pomest konkurenciju, u kameri pogotovo

 

 

OK, o tome ćemo razgovarat kad telefon izađe. Ne vidim razlog zašto na temi o Noteu 10 ne bi smjeli pisati da trenutno ima najbolju kameru. Naravno da će doći Mate 30, nakon njega S11, pa P40 i ko zna tko će isplivati kasnije na vrhu. Najbolje da ne pišemo ništa jer novi poboljšani modeli izlaze jedan za drugim. Uglavnom, koliko ja vidim trenutno Note 10+ drži metlu u ruci.

 

Što se tiče uređaja u cjelini i usporedbi sa Noteom 9 te tim silnim razočaranjem o kojem se piše, Note 10+ ima jači procesor, više RAM-a, 256 GB storage, bržu memoriju i storage, bolju kameru, bolji ekran, bateriju većeg kapaciteta, brže punjenje, bolji S-Pen... ja ne razumijem što su ljudi očekivali. Pa i sad se sigurno od S11 očekuju čudesa pa će se na kraju vidjeti da nema toliko prostora za nešto revolucionarno. Danas sam vidio Note 10 i 10+ u Areni i meni je zaista nevjerojatna veličina 10 i 10+ s obzirom na veličinu ekrana, to je skoro nevjerojatno. 

7 godina
offline
Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

"

Nemojte propustiti priliku da prednaručite novi Note10

Novi Note10 uređaj pruža veću brzinu, snagu i prostor za pohranu. Prednaručite već danas.

Uz to, zamijenite svoj stari mobitel i uštedite do 3.000 kn* prilikom kupnje novog Note10 ili Note10+."

 

Jel netko zna o čemu se radi i koliko mora mobitel bit star da bi ti odbili 3000 kunića

, možda ovogodišnji model ?????

 

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

Da, valjda S10+. Očekivao sam bolju ponudu za prednarudžbu, ovo je bezveze.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

8500kn Note 10+. 

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
R36 kaže...

8500kn Note 10+. 

5400kn u hrvatskom telekomu

 

225kn na 24mj, sa tarifom neogranicena

14 godina
online
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
3dfx kaže...
R36 kaže...

8500kn Note 10+. 

5400kn u hrvatskom telekomu

 

225kn na 24mj, sa tarifom neogranicena

"Malo" si mašio -  ispada 6.480,00 kn - 270,00 kn na 24 mjeseca sa tarifom neograničena koja je 249,00 kn mjesečno i račun ti je mjesečno "samo" 519,00 kn - stvarno povoljno  

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
MasterOfDisaster kaže...
3dfx kaže...
R36 kaže...

8500kn Note 10+. 

5400kn u hrvatskom telekomu

 

225kn na 24mj, sa tarifom neogranicena

"Malo" si mašio -  ispada 6.480,00 kn - 270,00 kn na 24 mjeseca sa tarifom neograničena koja je 249,00 kn mjesečno i račun ti je mjesečno "samo" 519,00 kn - stvarno povoljno  

Kolega, vi bi ste se  a da vam ga ne “metnu” ?!?! 

 

Pa uz neku tarifu i nemože račun biti manji, jedino da vam ga poklone! 

 

Eh da, niko nikome ništa ne poklanja, pogotovo ne teleoperateri! 

 

Inače BTW; imao sam Veći Note neki dan u rukama nekih desetak minuta, i nisam preoduševljen! 

Ne odgovara mi za Note to što je previsok/preuzak, i još poneki detalj oko stila ikona što bi se vjerojatno dalo riješiti SW putem! 

ATJ Lučko
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
MasterOfDisaster kaže...
3dfx kaže...
R36 kaže...

8500kn Note 10+. 

5400kn u hrvatskom telekomu

 

225kn na 24mj, sa tarifom neogranicena

"Malo" si mašio -  ispada 6.480,00 kn - 270,00 kn na 24 mjeseca sa tarifom neograničena koja je 249,00 kn mjesečno i račun ti je mjesečno "samo" 519,00 kn - stvarno povoljno  

 

nisam nista masio, dobio sam takvu ponudu

 

ovo sto sam napisao je izracun za prednarudzbu sa njihovom promocijom od 1000kn

 

danas mi je dosao, pa kad dodem doma ako treba poslikam ti racun

 

inace ih mozes kontaktirati preko web shopa, pa lako provjeris

 

sa gore navedenom tarifom, mjesecni iznos je 425kn

 

sami telefon je 5400kn, jer tarifu imam vec ionako

 

14 godina
online
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
3dfx kaže...
MasterOfDisaster kaže...
3dfx kaže...
R36 kaže...

8500kn Note 10+. 

5400kn u hrvatskom telekomu

 

225kn na 24mj, sa tarifom neogranicena

"Malo" si mašio -  ispada 6.480,00 kn - 270,00 kn na 24 mjeseca sa tarifom neograničena koja je 249,00 kn mjesečno i račun ti je mjesečno "samo" 519,00 kn - stvarno povoljno  

 

nisam nista masio, dobio sam takvu ponudu

 

ovo sto sam napisao je izracun za prednarudzbu sa njihovom promocijom od 1000kn

 

danas mi je dosao, pa kad dodem doma ako treba poslikam ti racun

 

inace ih mozes kontaktirati preko web shopa, pa lako provjeris

 

sa gore navedenom tarifom, mjesecni iznos je 425kn

 

sami telefon je 5400kn, jer tarifu imam vec ionako

 

Ono je uslikano danas na njihovom webshopu za novu pretplatu, ta tvoja ponuda nema veze sa novom za nekoga novog, tvoja je vjerovatno vezana za predarudžbu i produženje pretplate, ali toga više nema.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice