Samsung A34

poruka: 6
|
čitano: 5.753
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Samsung A34

Neznam kakva su pravila, ali vidim da nema otvorene teme posvećene ovom novom modelu. Pa evo da otvorim, pošto sam postao novi vlasnik i prvi Samsung smartphone u životu i mogu reći da sam zadovoljan za sada, a dolazim nakon jedno 6 godina korištenja Xiaomi mobitela, njih 3 točnije.

 

 

 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung A34

 

Primjetio sam da prilikom dobivanja obavijesti od Vibera, ekran se osvijetli odnosno probudi se, a prilikom bilo koje druge obavijesti od bilo koje druge aplikacije, samo zvuk i bez "budenja" mobitela. Predpostavljam da moram nesto podesiti u postavkama ili?
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Samsung A34
U postavkama Vibera imaš opciju da uključi zaslon kod nove obavijesti (ili ne)
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung A34
robogo kaže...
U postavkama Vibera imaš opciju da uključi zaslon kod nove obavijesti (ili ne)

 Zasto mi se ekran ne pali kad dolaze obavijesti drugih aplikacija? Da li moram pojedinacno ulaziti u postavke aplikacija ili je to u sistemskim postavkama?

 

8 godina
offline
Re: Samsung A34
Imaš u postavama, Postavke -Obavijesti - Obavijesti aplikacije,
tamo postaviš koje aplikacije smiju slati obavijesti i kako će se te obavijesti prilazivati
12 godina
offline
Samsung A34

da li je ikako moguce narediti da palim i gasim wifi ili bilo sto od shortcut iz gornjeg bara? Kao npr na Xiaomi sto se moze, da si stavis wifi, network i ostale shortcute na home screen i tako palis i gasi, umjesto da svaki put moram povuci bar pa tako paliti i gasiti? Na Xiaomi su dostupni widgeti shortcut, a ovdje toga nema na Samsung

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice