Site sa svim samogradnjama iz BUG-a zaključana tema

poruka: 12
|
čitano: 5.278
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Site sa svim samogradnjama iz BUG-a

Napravio sam site SAMOGRADNJA. Stavit ću (ako mi BUG-ovci dopuste) SVE samogradnje i savjete iz Bug-a ikad objavljene. Zašto ovo pišem sad, a ne kad sve stavim? Zato da mi kažete što mislite o tome da se ne mučim bezveze. Skenirao sam sve te BUg-ove i trebam izrezat slike... Primjer je na: Samogradnja > Elektronika > Daljinski bez baterija...

Ukoliko bi netko donirao s vremenom, uzeo bi .com domenu i weebly premium acc. Zašto sam radio u weeblyu? Mislim da je najjednostavniji, te da nije potrebno raditi "pravu web stranicu" u Dreamwaweru.

Ukoliko želite LOCKERZ POZIVNICU obratite mi se na PM ili upišite svoj mail na ovom linku: http://fs17.formsite.com/CroWarrior/form245636018/index.html
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Site sa svim samogradnjama iz BUG-a
RoyalBlood kaže...

Napravio sam site SAMOGRADNJA. Stavit ću (ako mi BUG-ovci dopuste) SVE samogradnje i savjete iz Bug-a ikad objavljene. Zašto ovo pišem sad, a ne kad sve stavim? Zato da mi kažete što mislite o tome da se ne mučim bezveze. Skenirao sam sve te BUg-ove i trebam izrezat slike... Primjer je na: Samogradnja > Elektronika > Daljinski bez baterija...

Ukoliko bi netko donirao s vremenom, uzeo bi .com domenu i weebly premium acc. Zašto sam radio u weeblyu? Mislim da je najjednostavniji, te da nije potrebno raditi "pravu web stranicu" u Dreamwaweru.

Ali neznam baš da bi @Domagoj dao da se kopira sadržaj  sa foruma,a možda bi dopustio da koristiš ove savjete to što ti treba Smijeh

RIDER
15 godina
neaktivan
offline
RE: Site sa svim samogradnjama iz BUG-a
rider15 kaže...
RoyalBlood kaže...

Napravio sam site SAMOGRADNJA. Stavit ću (ako mi BUG-ovci dopuste) SVE samogradnje i savjete iz Bug-a ikad objavljene. Zašto ovo pišem sad, a ne kad sve stavim? Zato da mi kažete što mislite o tome da se ne mučim bezveze. Skenirao sam sve te BUg-ove i trebam izrezat slike... Primjer je na: Samogradnja > Elektronika > Daljinski bez baterija...

Ukoliko bi netko donirao s vremenom, uzeo bi .com domenu i weebly premium acc. Zašto sam radio u weeblyu? Mislim da je najjednostavniji, te da nije potrebno raditi "pravu web stranicu" u Dreamwaweru.

Ali neznam baš da bi @Domagoj dao da se kopira sadržaj  sa foruma,a možda bi dopustio da koristiš ove savjete to što ti treba Smijeh

Ne s foruma, skeniro sam neke stare BUG-ove, zato kažem ako daju?

 

Šta kažeš inače na ideju i sajt, jel valja?

Ukoliko želite LOCKERZ POZIVNICU obratite mi se na PM ili upišite svoj mail na ovom linku: http://fs17.formsite.com/CroWarrior/form245636018/index.html
14 godina
neaktivan
offline
RE: Site sa svim samogradnjama iz BUG-a
rider15 kaže...
RoyalBlood kaže...

Napravio sam site SAMOGRADNJA. Stavit ću (ako mi BUG-ovci dopuste) SVE samogradnje i savjete iz Bug-a ikad objavljene. Zašto ovo pišem sad, a ne kad sve stavim? Zato da mi kažete što mislite o tome da se ne mučim bezveze. Skenirao sam sve te BUg-ove i trebam izrezat slike... Primjer je na: Samogradnja > Elektronika > Daljinski bez baterija...

Ukoliko bi netko donirao s vremenom, uzeo bi .com domenu i weebly premium acc. Zašto sam radio u weeblyu? Mislim da je najjednostavniji, te da nije potrebno raditi "pravu web stranicu" u Dreamwaweru.

Ali neznam baš da bi @Domagoj dao da se kopira sadržaj  sa foruma,a možda bi dopustio da koristiš ove savjete to što ti treba Smijeh

Aha onda ja nisam shvatio ,ja sam mislio da sa forumu zato što i na forumu ima podforum samogradnja pa sam mislio da hoćeš da  uzmeš sadržaj iz samogradnje,a ponovo trebaš dopuštenje od njih da kopiraš sadržaj iz bug-ova....

RIDER
14 godina
neaktivan
offline
RE: Site sa svim samogradnjama iz BUG-a

Ideja nije loša i a i ovaj ti je sajt dobar netreba ti nešto posebno i dobro dovoljno ti je i ono Namigiva

RIDER
15 godina
odjavljen
offline
Site sa svim samogradnjama iz BUG-a

Stranica je jednostavna i intuitivna. Mali savjet: sadržaje u izbornik dodaji tek kad su potpuno spremni.

Što se dopuštenja tiće, možda bi bilo najbolje da zatražiš dopuštenje mailom. Pošteno bi bilo i da staviš bugov banner i dodaš u sponzore ako ti daju dopuštenje za korištenje zaštićenih materjala iz časopisa.

U životu ne postoje pobjednici, samo preživjeli.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Site sa svim samogradnjama iz BUG-a
MrBlc kaže...

Stranica je jednostavna i intuitivna. Mali savjet: sadržaje u izbornik dodaji tek kad su potpuno spremni.

Što se dopuštenja tiće, možda bi bilo najbolje da zatražiš dopuštenje mailom. Pošteno bi bilo i da staviš bugov banner i dodaš u sponzore ako ti daju dopuštenje za korištenje zaštićenih materjala iz časopisa.

Da, tražit ću dopuštenje, mislio sam ih spomenut na kraju svakog članka, ono "Made by BUG", stavit kao sponzore i u Info...

Ukoliko želite LOCKERZ POZIVNICU obratite mi se na PM ili upišite svoj mail na ovom linku: http://fs17.formsite.com/CroWarrior/form245636018/index.html
15 godina
neaktivan
offline
Site sa svim samogradnjama iz BUG-a

jako dobra ideja i sve ali nakako mi je to jako malo samogradnji sto si objavio ...    mislim da ih ima malo vise ..

Da si visok koliko si glup, imao bi snijega po glavi .....
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Site sa svim samogradnjama iz BUG-a
dadododo kaže...

jako dobra ideja i sve ali nakako mi je to jako malo samogradnji sto si objavio ...    mislim da ih ima malo vise ..

Ma nisam stavio niti 3%, nego rađe da pitam sad prije nego sve napravim jel ok, jer mi se glupo mučiti bezveze

Ukoliko želite LOCKERZ POZIVNICU obratite mi se na PM ili upišite svoj mail na ovom linku: http://fs17.formsite.com/CroWarrior/form245636018/index.html
15 godina
neaktivan
offline
Site sa svim samogradnjama iz BUG-a

ma sve 5 za ideju,nadam se da ce modovi prihvatiti ovu ideju....   ima nas koji se volimo igrati sa alatom  pa ce nam ovako nesto uvijek dobro doci....

Da si visok koliko si glup, imao bi snijega po glavi .....
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Site sa svim samogradnjama iz BUG-a

Super ideja, nadam se da ćeš imati potporu BUG-ovaca.

 

 

Imam jedno pitanjce kad sam već vidio onu temu za izradu tiskanihh pločica, uskoro ću trebati napraviti par komada pa me interesira kad ja u PCB Wizardu crtam te vodove, a u layers mi je postavljeno solder side, to je onda već sve okrenuto ili šta?

I može li se u PCB wizardu napraviti custom komponenta jer nema nekih koje meni trebaju pa moram sam slagati točke za bušenje na pločici pa nemam onako lijepi uvid u komponente?

 

 

BTW, ja ću sve ovo što ću raditi slikati i ako mi sve to uspije, ako ćeš mogu ti dati podatke pa da staviš na stranicu. Projekt planiram napraviti negdje preko zimskih praznika, radi se o stereo pojačalu i lampi sa 10 LED-ica zasada, možda ću uskoro uvrstiti i jedno 20W pojačalo ali o tom potom.

Također ako vidiš šta što misliš da bi moglo biti korisno na mojoj web stranici (potpis), slobodno uzmi, ja ću dodavati na nju kako budem izrađivao stvari. Ako ti trebaju detaljniji opisi nećeg što sam radio samo pitaj.

DIY projekti: http://vidosprojects.freei.me/
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.12.2009 17:33 (Vido).
 
0 0 hvala 1
16 godina
moderator
offline
Site sa svim samogradnjama iz BUG-a

Ne dozvoljavamo korištenje naših materijala na ovakav načini (već je to raščišćeno s RoyalBloodom, pa očekujem da ih ukloni sa svog weba).

 

Ako bude interesa - možemo ih i sami objaviti na Bug Onlineu.

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.12.2009 19:14 (Miro).
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice