Case modding-pitanja i odgovori

poruka: 103
|
čitano: 41.656
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Case modding-pitanja i odgovori
Itko?

Sto treba paziti pri kupnji ventilatora.broj okretaja,tisina?jesu veci ventovi(140 mm) tisi?moze neka preporuka
lijepo li je Hrvat biti,majko hvala ti
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Case modding-pitanja i odgovori
Toni93 kaže...
Itko?

Sto treba paziti pri kupnji ventilatora.broj okretaja,tisina?jesu veci ventovi(140 mm) tisi?moze neka preporuka

Pri kupnji trebas paziti na buku ventilatora(obicno u specifikacijama ventilatora pise koliko decibela proizvodi ventilator), broj okretaja i velicinu vntilatora.

Moja preporuka ti je ovo KLIK. ja imam takva dva na kucistu i jako su tihi, jeftini su a i kad stavim ruku ispred njega osjetim da puno jace puse od coolermasterovog ventilatora kojeg sam platio 80kn.

xf zoja26
13 godina
offline
Case modding-pitanja i odgovori

Pozz svima! Zanima me gdje kod nas ima za kupit sleeve cable ili po našem rukav za kabel .Izgleda ko ona špaga na trenirkama i kroz nju se provlače kabli od napajanja i svega takvoga.Hvala svima !

 

Link s detaljnim opisom : http://www.overclock.net/other-hardware-mods/662039-cable-sleeving-gallery-discussion.html

And Justice For All....... Metallica Forever!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Case modding-pitanja i odgovori
Haf932 kaže...

Pozz svima! Zanima me gdje kod nas ima za kupit sleeve cable ili po našem rukav za kabel .Izgleda ko ona špaga na trenirkama i kroz nju se provlače kabli od napajanja i svega takvoga.Hvala svima !

 

Link s detaljnim opisom : http://www.overclock.net/other-hardware-mods/662039-cable-sleeving-gallery-discussion.html

Kod nas nisam našao nigdje pa sam naručio sa http://www.kustompcs.co.uk/acatalog/Cable_Tidys.html (ove neke spiralne plastike).

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: Case modding-pitanja i odgovori

Ma vraga je visoka grafa xD
Ja svoju, clockanu 4650ticu teram na 80 celzija :D
Kućište imam NZXT Vulcan, 3 ventilatora ga hlade, ali grafa jos uvjek gori :D{#}

Live in and let die!
14 godina
protjeran
offline
Case modding-pitanja i odgovori

gdje ima za kupit prekidac za paljenje kompa.nesto tipa onaj za xbox 360.da je malo glomazniji

 

 

lijepo li je Hrvat biti,majko hvala ti
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Case modding-pitanja i odgovori

e da se  nadovezem da ne otvaram novu temu kak da napravim set sa prekidacima ko u lowriderima za jumpanje to bi bili klasicni prekidaci tipa ima struje nema sturje za paljenje kompa samo me zanima dal bi to islo jer znam da se tipka kompa izbacije van kad se pali i di ima kupit irident boje i crom premaza jer bi si hhtjeo prefarbat case da lici na lowridera.

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Case modding-pitanja i odgovori
psiho_dj kaže...

e da se  nadovezem da ne otvaram novu temu kak da napravim set sa prekidacima ko u lowriderima za jumpanje to bi bili klasicni prekidaci tipa ima struje nema sturje za paljenje kompa samo me zanima dal bi to islo jer znam da se tipka kompa izbacije van kad se pali i di ima kupit irident boje i crom premaza jer bi si hhtjeo prefarbat case da lici na lowridera.

Molim te da editiraš post na način da sadrži rečenice.

Heart: _/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_ Brain: __________________________
14 godina
neaktivan
offline
Case modding-pitanja i odgovori

Dali zna netko gdje mogu kupiti neon string u hrvatskoj?

 

Live in and let die!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Case modding-pitanja i odgovori
buvamozilla kaže...

Dali zna netko gdje mogu kupiti neon string u hrvatskoj?

 

Imas ovdje

And Justice For All....
14 godina
neaktivan
offline
Case modding-pitanja i odgovori

Evo mali BUMP za temu. Radim svoj case modding, nije jos gotovo, evo par slikica.

Prije Prije
Go hard or go home ... Low life !
Moj PC  
15 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Case modding-pitanja i odgovori
Iznenadujuce lijepo izgleda.kad sam vidio prvu sliku pa zatim drugu nisam mogao vjerovati.samo tako nastavi
lijepo li je Hrvat biti,majko hvala ti
Moj PC  
3 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Case modding-pitanja i odgovori

Jos nije sve gotovo, unutra ce jos ici led vent, par neonki i mozda led ventilator u napajanje. I sve to spojiti ja 1 prekidac, ili cak vise njih.

Go hard or go home ... Low life !
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Case modding-pitanja i odgovori

misliš valjda između žute i crne, ne crvene? kak' će imat' 2 plusa?

Live in and let die!
13 godina
protjeran
offline
Case modding-pitanja i odgovori

Pozz raja 

 

 

JEl ima iko ikakvu ideju za case moding starog napajanja steta mi ga bacit 

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Case modding-pitanja i odgovori

najbolje je da sam izmislis ideju

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Case modding-pitanja i odgovori
Bilo je i bugu tema u samogradnji oko napajanja(ako je napajanje ispravno).napravili su izvor istosmjerne struje s raznim naponima
lijepo li je Hrvat biti,majko hvala ti
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
protjeran
offline
RE: Case modding-pitanja i odgovori

jel bilo jos nesto osim toga naime nean taj bug 

14 godina
neaktivan
offline
Case modding-pitanja i odgovori

Ja bih, odnosno ja cu, pofarbati svoje u crno i ubaciti plavi vent 120x120 umjesto tvornickog. Nisam siguran za velicinu nemojte zamjerit.

Go hard or go home ... Low life !
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Case modding-pitanja i odgovori
Sta se tice opisa te samogradnje ona je standardno dobro napisana.ja ti nemam vremena pisat sto tocno(ako tko ima neka pise).ako si mislio dali ima jos nesto u bugu o samogradnji napajanja,mislim da nije
lijepo li je Hrvat biti,majko hvala ti
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Case modding-pitanja i odgovori

Sto mislite kako ovo svijetli? Mislim si ubaciti 2 u kuciste?

 

LINK!

Go hard or go home ... Low life !
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Case modding-pitanja i odgovori

evo moj prvi case modding, valjda je dobro:D

 

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
Moj PC  
9 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Case modding-pitanja i odgovori

A da nam kazes sto si sve radio? I daj te kablove malo poslozi. {#}

Go hard or go home ... Low life !
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Case modding-pitanja i odgovori
Gman kaže...

A da nam kazes sto si sve radio? I daj te kablove malo poslozi. {#}

ma kućište je tako malo da nemogu posložit nema šanse, probo sam na sve moguće načine i uvijek izgledaju razbacano:DD

ovo lp- napravio sam šabolnu i sa sprejem prešo preko:D

ovo drugo:D- pleksi 2mm i unutra crvene neonke:D

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
14 godina
neaktivan
offline
Case modding-pitanja i odgovori

Lijepo, lijepo. Od cega si pravio sablonu?

Go hard or go home ... Low life !
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Case modding-pitanja i odgovori
a prvo od kartona i onda sam izrezo piktraku po tom kartonu i zaljepio na kućište... :)
19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
14 godina
offline
Case modding-pitanja i odgovori

Unaprijed se ispričavam jer ne želim da ispadne da kritiziram tvoj rad.

Dapače, volim vidjet ovakve postove/teme i slike vezane za navedeno.

Volim, jer uživam gledat vaš trud i rad, da od kučišta napravite nešto lijepo.

 

Ali, ne mogu se otet dojmu da mi ovaj lp baš nije nešto ispao.

Ne mislim konkretno na ta dva slova crvene boje.

Mislim na kombinaciju sa pozadinom koja je crne boje. Dakle, IMHO ( a vjerujem da se i večina slaže sa mnom),

to bi puno bolje izgledalo da je cijela pozadina/stranica/pa i cijelo kučište friško obojano u crno.

Ovako mi se čini da je taj dio gdje se nalaze slova, više onako tamnije boje nego ostatak kučišta (govorimo o crnoj boji).

 

A možda je ovo nekakav odsjaj ili sjena pa je tako ispalo na slici??

 

Ugl. nemojte da vas ovo naljuti/obeshrabri. Samo naprijed i nastavite se trudit kao i do sada {#}

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.2.2011 23:40 (zabranjeniples).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Case modding-pitanja i odgovori
sve kritike su dobrodošle...trudit ću se da mi sljedeći rad bude bolji :)
19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
14 godina
protjeran
offline
RE: Case modding-pitanja i odgovori
aa sad sam skužio na sta misliš, to je zato jer nisam cijelu stranicu obljepio piktrakom, i onda kako sam sprejo je malo boje otišlo okolo, nisam to ni primjetio, budem sutra prefarbo taj dio u crno ;)
19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
14 godina
neaktivan
offline
Re: Case modding-pitanja i odgovori
gjurki kaže...

evo moj prvi case modding, valjda je dobro:D

 

e svaka čast , prelijepo si opturao , btw obozavam linkin park , e sad kad smo veec kod toga , radio sam razmjestaj u sobi i prebacio se na veči stol pa malo gledam svoj cm 690 2 , zao mi ga stavit na pod kad je lijep tako i na kraju je zavrsio na stolu ali bočno na zid naslonjen , izgleda super , bit ce koja slika kad sve dovrsim , medutim sad s moje strane sidepannel pa se mislim nesto napravit na njemu , prvo sam gledao jeli moguce kupit side pannel sa cm690 2 nvidia editiona ali izgleda da to ne prodaju , cm 690 2 plexi side pannel mi je ruzan pa imam 2 opcije , 1. je da nacrtam nesto na njemu , tj napravio bi u kartonu kalup za ono oko od nvidie ( http://www.coolermaster.com/upload/product/6682/featured/top6.jpg?1375698709 )) nesto takvo i obojao to zeleno ,, zato sam i quotao post od gjurkija , vidim da si bojao i da je odlicno ispalo , ja sam puno puta biciklu bojao ,  i super to lijepo sijajno ispadne ali brzo izgubi sjaj i ofriza se i ne izzgleda vise onako lijepo , naravno kejs necu ic voziti okolo , on stoji na stolu pa to ne bi trebao biti problem , ato me zanima koliko lijepo ostane to kad se oboja i da li mi savjetujete bojanje , 2. opcija je stranica od pleksija homemade , caka je u tome sto ja nebi nista rezao po svojoj trenutnoj stranici nego bi kupio komad pleksiglasa ili cak stakla velicine mog sidepannela i nekako ga prikačio na kejs , pitanje je kako , mora biti mobilno , dakle da se moze lako skinuti , nesmije biti upadljivo , dakle ne bi bilo dobro da se vidi previse , jel imate ideju kako da ga zakačim?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice