Kritike i savjeti za ovu stranicu

poruka: 38
|
čitano: 4.424
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Kritike i savjeti za ovu stranicu

Ovo je prva stranica koju sam ikada izradio, jos nije online pa molim misljenja i savjete, sta nevalja i sta bi moglo biti bolje.

i trebam pomoc za galeriju i forum, no to je druga tema.

 

Link bolje.

 

EDIT evo i zadnje verzije koja ce ici online.

Zavrsna verzija Zavrsna verzija
[0ne bi htJeLe da im prides.da im kazes nek0Lik0 topLih rijeci.primaKnite se maL0 bLize njima.0ne su tuZne.a sanjaju smiiJeh.] ♥ I ♥
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.5.2009 22:08 (Escudo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kritike i savjeti za ovu stranicu

Nisam neki strucnjak nit znam jel ovo zavrsna faza,ali,imas gramatickih pogreski.

 

 

"Odjevni prdmet" :)

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.5.2009 19:18 (VirtUoso).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kritike i savjeti za ovu stranicu
VirtUoso kaže...

Nisam neki strucnjak nit znam jel ovo zavrsna faza,ali,imas gramatickih pogreski.

 

 

"Odjevni prdmet" :)

 lol..
ispravljeno, samo nisam stavio novu sliku..
[0ne bi htJeLe da im prides.da im kazes nek0Lik0 topLih rijeci.primaKnite se maL0 bLize njima.0ne su tuZne.a sanjaju smiiJeh.] ♥ I ♥
15 godina
neaktivan
offline
Kritike i savjeti za ovu stranicu

"Tu mozete nac slike..."    Pise se "naci" kolko ja znamCool

 

Nemoj me krivo shvatiti misleci da trazim dlaku u jajetu.Nego,to dvoje mi je prvo zapelo za oci.Namigiva

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kritike i savjeti za ovu stranicu

Ako ima gramatičkih grešaka dobro je lektorirati stranicu od strane nekog profesora hrvatskog jezika. Inače mi je OK stranica

AGP je zakon, a socket 478 legenda :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Kritike i savjeti za ovu stranicu
Escudo kaže...

Ovo je prva stranica koju sam ikada izradio, jos nije online pa molim misljenja i savjete, sta nevalja i sta bi moglo biti bolje.

i trebam pomoc za galeriju i forum, no to je druga tema.

 

Link bolje.

 

 
Ako hoćeš iskreno, mislim da ti se malo boje "odbijaju" jedna od druge... Mislim da bi bolje bilo da ove donje crvene izbornike (kontakti, galerija, forum...) obojiš u neku plavu (Royal Blue npr.).
 
Ima gramatičkih grešaka (podosta) ali je to najmanji problem ispraviti.
...ali sutra, dragi moj Samsone, trofej i slava neće nas zaobići!
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.5.2009 19:27 (cro_blue).
15 godina
neaktivan
offline
Kritike i savjeti za ovu stranicu

slažem se sa svima koji su nesto tu rekli!

ja bih ti samo reko da ti je za web stranicu jako važno točno pisanje, jer kad ljudi odu pogledat i vide gramatičke greške isti će čas zatvorit tu stranicu!

ak želiš ispast profesionalan nemije ti biti niti jedne gramatičke pogreške!

 

a daj nam link te stranice da vidimo ostatak!

90% forumaša ovdje ima u potpisu neku foru sa 90% ovoga i 10% onoga,a ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis. Bolje ispasti budala nego iz aviona.Ajde zuri u sunce ili tako nešto
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kritike i savjeti za ovu stranicu
Somebody kaže...

 

a daj nam link te stranice da vidimo ostatak!

 nema linka jer jos nije online, (kao sto pise) i evo ispravio sam dosta gramatickih pogreskada i promjenio jednu sliku.
[0ne bi htJeLe da im prides.da im kazes nek0Lik0 topLih rijeci.primaKnite se maL0 bLize njima.0ne su tuZne.a sanjaju smiiJeh.] ♥ I ♥
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kritike i savjeti za ovu stranicu
Escudo kaže...
Somebody kaže...

 

a daj nam link te stranice da vidimo ostatak!

 nema linka jer jos nije online, (kao sto pise) i evo ispravio sam dosta gramatickih pogreskada i promjenio jednu sliku.
 ali jos uvijek imas podosta grešaka sa č,ć,đ,dž
slika mi je uredu, jos samo pogreske ispravi i biti će odlično
90% forumaša ovdje ima u potpisu neku foru sa 90% ovoga i 10% onoga,a ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis. Bolje ispasti budala nego iz aviona.Ajde zuri u sunce ili tako nešto
15 godina
offline
RE: Kritike i savjeti za ovu stranicu
Escudo kaže...

Ovo je prva stranica koju sam ikada izradio, jos nije online pa molim misljenja i savjete, sta nevalja i sta bi moglo biti bolje.

i trebam pomoc za galeriju i forum, no to je druga tema.

 

Link bolje.

 

 Ova  crvena boja mi se baš ne uklapa. Ostalo je tu negdje, nije loše.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kritike i savjeti za ovu stranicu
Escudo kaže...
 nema linka jer jos nije online, (kao sto pise) i evo ispravio sam dosta gramatickih pogreskada i promjenio jednu sliku.
 Još uvijek ti je nac..
Grafičiki-koloristički je na prvi pogled ok, ali mi je koncept upitan. Prvo sam mislio da se radi o turističkoj ponudi ili o nekom mjestu, galeriji..  Tek sam nakon čitanja shvatio da se radi o odjevnim predmetima..
Probaj malo koncept promjeniti, ili barem onu sliku kojoj ne vidim baš svrhu..
I moraš je za probu staviti na net (bar za html ima free mogućnosti..) pa vidjeti kako to u praksi funkcionira u različitim preglednicima..
15 godina
offline
RE: Kritike i savjeti za ovu stranicu

Ako mislis ostati na crnoj i crvenoj, ubi onda bijeli kvadrat, bode u oci i odvlaci paznju, probaj na crvenima napraviti jaci fade effect tak da ti na vrhu bude skroz crna...

15 godina
neaktivan
offline
RE: Kritike i savjeti za ovu stranicu
Somebody kaže...
 ali jos uvijek imas podosta grešaka sa č,ć,đ,dž
slika mi je uredu, jos samo pogreske ispravi i biti će odlično
 ne koristim hr znakove..
bilo bi previse gresaka izmedu č i ć.
a nece biti nista od toga dok mi netko ne pomogne u onoj drugoj temi..
hvala svima za savjete i kritike, svaki komentar je welcome.
[0ne bi htJeLe da im prides.da im kazes nek0Lik0 topLih rijeci.primaKnite se maL0 bLize njima.0ne su tuZne.a sanjaju smiiJeh.] ♥ I ♥
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kritike i savjeti za ovu stranicu
Srednji kaže...

Ako mislis ostati na crnoj i crvenoj, ubi onda bijeli kvadrat, bode u oci i odvlaci paznju, probaj na crvenima napraviti jaci fade effect tak da ti na vrhu bude skroz crna...

 sta kazes da stavim crvenu pozadinu kvadratu?
i neznam css kojim bi povecao fade efekt..
nisam bas neki coder, ipak ovo mi je prvi put Belji se
EDIT sry zbog duplog posta, nisam primjetio na vrijeme.
[0ne bi htJeLe da im prides.da im kazes nek0Lik0 topLih rijeci.primaKnite se maL0 bLize njima.0ne su tuZne.a sanjaju smiiJeh.] ♥ I ♥
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.5.2009 20:07 (Escudo).
14 godina
neaktivan
offline
Kritike i savjeti za ovu stranicu

Po meni ono prvo nista nisi trebao dirati. (osim tekstualnih gresaka)

Odlicno je.

Sretno.

Ne moze to bez kabla
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Kritike i savjeti za ovu stranicu
Escudo kaže...
Srednji kaže...

Ako mislis ostati na crnoj i crvenoj, ubi onda bijeli kvadrat, bode u oci i odvlaci paznju, probaj na crvenima napraviti jaci fade effect tak da ti na vrhu bude skroz crna...

 sta kazes da stavim crvenu pozadinu kvadratu?
i neznam css kojim bi povecao fade efekt..
nisam bas neki coder, ipak ovo mi je prvi put Belji se
EDIT sry zbog duplog posta, nisam primjetio na vrijeme.
 probaj stavit neku drugu boju al da ti ne odskace previse od crvene i crne...neku nijansu sive ili tak nekaj...za fade effect ima besplatni software kaj ti sam generira kod, ti samo biras boje...nemrem se sjetit kak se zove...idem proguglat pa editiram...ak znas radit u photoshopu rijesio si problem Osmijeh
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.5.2009 20:16 (Srednji).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kritike i savjeti za ovu stranicu

evo ovo gore sada ima malo vise smisla, jednio neznam sta cu sada umjesto ove bijele sa strane..

[0ne bi htJeLe da im prides.da im kazes nek0Lik0 topLih rijeci.primaKnite se maL0 bLize njima.0ne su tuZne.a sanjaju smiiJeh.] ♥ I ♥
15 godina
offline
RE: Kritike i savjeti za ovu stranicu
Escudo kaže...

evo ovo gore sada ima malo vise smisla, jednio neznam sta cu sada umjesto ove bijele sa strane..

 Probaj stavit istu boju kao i sa desne strane...tak da ces imat odvojen gornji i donji dio stranice...probaj tak...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kritike i savjeti za ovu stranicu
Srednji kaže...
 Probaj stavit istu boju kao i sa desne strane...tak da ces imat odvojen gornji i donji dio stranice...probaj tak...
 ne kuzim te, ako stavim boju kava je sa strane kao pozadinu slici gore ili slici sa strane nece se nista vidit..
tamno siva pozadina i crni tekst? nikako.
[0ne bi htJeLe da im prides.da im kazes nek0Lik0 topLih rijeci.primaKnite se maL0 bLize njima.0ne su tuZne.a sanjaju smiiJeh.] ♥ I ♥
15 godina
offline
RE: Kritike i savjeti za ovu stranicu
Escudo kaže...
Srednji kaže...
 Probaj stavit istu boju kao i sa desne strane...tak da ces imat odvojen gornji i donji dio stranice...probaj tak...
 ne kuzim te, ako stavim boju kava je sa strane kao pozadinu slici gore ili slici sa strane nece se nista vidit..
tamno siva pozadina i crni tekst? nikako.
 Promjeni boju fonta...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kritike i savjeti za ovu stranicu
Escudo kaže...

evo ovo gore sada ima malo vise smisla, jednio neznam sta cu sada umjesto ove bijele sa strane..

 a da stavis isto onu crvenu??? bilo bi lijepo
90% forumaša ovdje ima u potpisu neku foru sa 90% ovoga i 10% onoga,a ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis. Bolje ispasti budala nego iz aviona.Ajde zuri u sunce ili tako nešto
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kritike i savjeti za ovu stranicu

Vizualno mi je stranica čisto OK - možda mrvicu pretamna, ali svatko ima svoj ukus.

 

Evo i savjet za tekst, možda je bolje umjesto: "Tu možete naći slike predmeta koji serijski proizvodimo i predmeta koji smo izradili po želji i dizajnu naših kupaca." napisati:

 

Ovdje možete razgledati slike predmeta koje serijski proizvodimo i predmeta izrađenih po želji i dizajnu naših kupaca. - malo je drukčije, ali mi se nekako čini više profi Smijeh.

 

Eto toliko, pozdrav.

A man will rise, a man will fall, from the sheer face of love, like a fly from a wall, it's no secret at all.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kritike i savjeti za ovu stranicu
Srednji kaže...
Escudo kaže...
Srednji kaže...
 Probaj stavit istu boju kao i sa desne strane...tak da ces imat odvojen gornji i donji dio stranice...probaj tak...
 ne kuzim te, ako stavim boju kava je sa strane kao pozadinu slici gore ili slici sa strane nece se nista vidit..
tamno siva pozadina i crni tekst? nikako.
 Promjeni boju fonta...
 neda mi se..
Somebody kaže...
Escudo kaže...

evo ovo gore sada ima malo vise smisla, jednio neznam sta cu sada umjesto ove bijele sa strane..

 a da stavis isto onu crvenu??? bilo bi lijepo
 koju crvenu? o cemu ti to?
The_Goc kaže...

Vizualno mi je stranica čisto OK - možda mrvicu pretamna, ali svatko ima svoj ukus.

 

Evo i savjet za tekst, možda je bolje umjesto: "Tu možete naći slike predmeta koji serijski proizvodimo i predmeta koji smo izradili po želji i dizajnu naših kupaca." napisati:

 

Ovdje možete razgledati slike predmeta koje serijski proizvodimo i predmeta izrađenih po želji i dizajnu naših kupaca. - malo je drukčije, ali mi se nekako čini više profi Smijeh.

 

Eto toliko, pozdrav.

 ok budem razmotrio prijedlog.
[0ne bi htJeLe da im prides.da im kazes nek0Lik0 topLih rijeci.primaKnite se maL0 bLize njima.0ne su tuZne.a sanjaju smiiJeh.] ♥ I ♥
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kritike i savjeti za ovu stranicu
Somebody kaže...
Escudo kaže...

evo ovo gore sada ima malo vise smisla, jednio neznam sta cu sada umjesto ove bijele sa strane..

 a da stavis isto onu crvenu??? bilo bi lijepo
 koju crvenu? o cemu ti to?
pa kazem ti da onu bijelu kučicu ofarbaš u onu crvenu koju vec imas kao boju za kučicu "galerija"
90% forumaša ovdje ima u potpisu neku foru sa 90% ovoga i 10% onoga,a ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis. Bolje ispasti budala nego iz aviona.Ajde zuri u sunce ili tako nešto
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.5.2009 19:42 (Somebody).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kritike i savjeti za ovu stranicu

ah ok..

nema potrebe zamjenio sam ju.

evo kako sada izgleda.

[0ne bi htJeLe da im prides.da im kazes nek0Lik0 topLih rijeci.primaKnite se maL0 bLize njima.0ne su tuZne.a sanjaju smiiJeh.] ♥ I ♥
16 godina
neaktivan
offline
Kritike i savjeti za ovu stranicu

KonTAKT?

http://irale.deviantart.com
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kritike i savjeti za ovu stranicu
RaLe kaže...

KonTAKT?

 Ispravljeno samo nisam isao uzimati drugi screenshot.
[0ne bi htJeLe da im prides.da im kazes nek0Lik0 topLih rijeci.primaKnite se maL0 bLize njima.0ne su tuZne.a sanjaju smiiJeh.] ♥ I ♥
15 godina
offline
Kritike i savjeti za ovu stranicu

Puno bolje sad izgleda...javi kad ces upload-at stranicu...

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.5.2009 21:23 (Srednji).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kritike i savjeti za ovu stranicu

koja je najbolja stranica za napraviti web-stranicu? Npr. kao sto je za Blog - www.blog.hr (ne kazem da je najbolji, ali...)?? tnx

 

sry na OFFtopicu

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Kritike i savjeti za ovu stranicu
Fićo_CoD 5 kaže...

koja je najbolja stranica za napraviti web-stranicu? Npr. kao sto je za Blog - www.blog.hr (ne kazem da je najbolji, ali...)?? tnx

 

sry na OFFtopicu

 Kak mislis koja je najbolja stranica za napravit stranicu? Kao model po kojem bi radio??
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice