Windows 7 problem

poruka: 4
|
čitano: 1.805
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Windows 7 problem

Pozdrav ljudi, danas sam preko Windows USB DVD download tool napravio bootabilan CD,, i sad kad sam napravio da krene sa CD-a piše Couldn't find BOOTMGR prebacim se na laptop kad pogledam ima ga na CD-u u čemu je problem i ima li spasa, hitnoooo molim vassss

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Windows 7 problem

Imaš pm.

 
0 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Windows 7 problem
Grom031 kaže...

Imaš pm.

 Ok ajde. 

To je sve što ima na CD-u To je sve što ima na CD-u
Kada sam slučajno kliknuo na setup, to mi se otvorilo Kada sam slučajno kliknuo na setup, to mi se otvorilo
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.8.2015 16:25 (NisamNormalan12).
8 godina
offline
Windows 7 problem

Da ne radim novu temu pomoc cu zatrazit ovdje... Dakle jutros dok sam gasio komp. windows se update-a ono na ikoni za gasenje je bio kao nekakav narancasti štit... Kada sam ga ugasio i pokusao ponovno upalit za nekih sat dva pojavi se pri dizanju windowsa kao isto nekakav update nesto:14000 i kad se to izjednaci sam se komp resetira i kad dodje do ono windows ikona sto se vrti pojavi se zuta slika i udje negdje gdje su opcije ili launch repair ili start windows normal..ako udjem u ovo start wind.. opet se resetira i dodje na isto... kada udjem na launch repair izbaci da ga nemoze popravit pa da saljem nekakve poruke windowsu ili da izadjem..kada sam pokusao vratit postavke na negdje par sati prije preko system restore uspio sam uci.. i bilo je sve u redu dok se ponovno ne upali ta ikona za update.. isao sam rucno instalirat te update kad se pojavi ikona ali kad da naredbu da se resetira opet dodje do zutog ekrana....

 

 

...evo vec par sati sve u redu..

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.8.2015 20:49 (Fly598).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice