Type : File Folder

poruka: 5
|
čitano: 4.467
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Type : File Folder
pitanje

Zanima me kako mogu otvoriti file folder? Evo slika: http://www.imagesforme.com/show.php/489648_copy.jpg

NVIDIA: The Way It's Meant to Be Played :P
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.5.2009 11:03 (gta_4).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Type : File Folder

Na slici se ne vide ekstenzije datoteka, pa pretpostavljam (prema "Type: File" liniji) da datoteke nemaju ekstenziju.

 

Probaj preimenovati datoteku u npr. 700.avi (prema naslovu foldera vjerojatno se radi o video datotekama) - 700 je ime datoteke, a .avi ekstenzija. Ako ne radi sa .avi, probaj .wmv, .mpg, .mov, .mp4, .mkv ekstenzije, eventualno .rar i .zip ukoliko je datoteka komprimirana.

15 godina
offline
RE: Type : File Folder

ja ne vidim sliku. piše mi da je izbrisana Neodlučan

Tkojesmojetipkovniceukraorazmaknicu(Space),nekamijehitnovrati.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Type : File Folder
autorov komentar
hrx kaže...

Na slici se ne vide ekstenzije datoteka, pa pretpostavljam (prema "Type: File" liniji) da datoteke nemaju ekstenziju.

 

Probaj preimenovati datoteku u npr. 700.avi (prema naslovu foldera vjerojatno se radi o video datotekama) - 700 je ime datoteke, a .avi ekstenzija. Ako ne radi sa .avi, probaj .wmv, .mpg, .mov, .mp4, .mkv ekstenzije, eventualno .rar i .zip ukoliko je datoteka komprimirana.

 Probao sam i sa 700.avi,.mpg,.rar... i ništa od toga nije radilo.Probao sam iz windowsa 7 ući u windows xp sp3,ali niti u xp-u nije radilo!.Ima li netko drugi prijedlog,jer to je cijela sezona serije,ima ih 20,pa ne vjerujem,kada sam raspakirao file od 4 gb,došli su šest fileova po 700 mb i jedan file po 170 mb... Evo,uploadao sam sliku i na ImageShack   http://img168.imageshack.us/img168/8026/copywyl.jpg
NVIDIA: The Way It's Meant to Be Played :P
16 godina
neaktivan
offline
RE: Type : File Folder
gta_4 kaže...
hrx kaže...

 

Na slici se ne vide ekstenzije datoteka, pa pretpostavljam (prema "Type: File" liniji) da datoteke nemaju ekstenziju.

 

Probaj preimenovati datoteku u npr. 700.avi (prema naslovu foldera vjerojatno se radi o video datotekama) - 700 je ime datoteke, a .avi ekstenzija. Ako ne radi sa .avi, probaj .wmv, .mpg, .mov, .mp4, .mkv ekstenzije, eventualno .rar i .zip ukoliko je datoteka komprimirana.

 

 Probao sam i sa 700.avi,.mpg,.rar... i ništa od toga nije radilo.Probao sam iz windowsa 7 ući u windows xp sp3,ali niti u xp-u nije radilo!.Ima li netko drugi prijedlog,jer to je cijela sezona serije,ima ih 20,pa ne vjerujem,kada sam raspakirao file od 4 gb,došli su šest fileova po 700 mb i jedan file po 170 mb... Evo,uploadao sam sliku i na ImageShack   http://img168.imageshack.us/img168/8026/copywyl.jpg
 Ne moraš pokušavat preimenovat, ako napraviš drag-n-drop na bilo koji video player bi ti trebalo raditi (ako su podaci u datoteci ispravni). Probaj na više media playera i ustvrdi u kojem radi - najmanji problem ti je ekstenzija, brini se za gubitak podataka. Probaj opet raspakirat, možda je arhiver napravio glupost.

Uzmi u mogućnost da si možda i skinuo neki fake torrent ili fileove (ako si skidao te sezone s interneta).
Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice