Skype hakiran?!

poruka: 16
|
čitano: 4.380
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Skype hakiran?!

Dodjem na kopm, kad ono otvoren Skype window prema kojem sam ja kao dodao nekog lika u kontakte i dopisivao se s njime na ruskom, pa mu cak i slao nekakve fajlove? Dafuq? Netko mi je hijacknuo komp ili Skype account or something?!

Za sada sam promjenio password od Skypea (koji je lately sve vece smece od programa - sa svakim updateom 100 novih problema), i pokrenuo sve zive AV i antimalware scanove...za sada nista.

 

Nekako mi je najlogicnije da je netko koristio moj Skype acc, pa je onda i meni paralelno iskocila kopija chata...?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Skype hakiran?!

daj prevedi šta piše

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Skype hakiran?!
Diablo86 kaže...

daj prevedi šta piše

 Ma nesto u stilu jel crack spreman..kao je..evo saljem fajl..pa ne mogu otvorit..pa cek slat cu preko file sharing servisa..bla bla

14 godina
offline
Skype hakiran?!

Mozes li mu i dalje slat poruke?

Jbt ovo je zanimljivo

Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Skype hakiran?!

"Prati ovu temu"

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Moj PC  
9 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Skype hakiran?!
passat kaže...

Mozes li mu i dalje slat poruke?

Jbt ovo je zanimljivo

 Palo mi na pamet i krenuo sam mu nesto pisati ali onda od paranoje da možda samo to čekaju pa da to triggera neku željenu akciju...odustao od slanja. Blokirao tog usera i prijavio ga...

 

Btw. pass mi je bio onako..osrednji, ne baš za pohvaliti se, ali nije baš bio 12345...

 

Samo ne kužim zašto bi netko uzeo tuđi account i naizgled se samo bezveze dopisivao? OK ajde da je nešto teško kompromitirajuće tipa da planiran neki napad ili muljažu pa da skrivaju svoje tragove na ovaj način ili pokušavaju nekog drugog usosit...

 

Uglavnom..frend mi kaže da nisam jedini...već je čuo za ovakve slučajeve.

14 godina
offline
Skype hakiran?!

Priznaj da si bio pijan i tražio cheatove od rusa

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Skype hakiran?!
Diablo86 kaže...

Priznaj da si bio pijan i tražio cheatove od rusa

 :D da, i pijan tecno progovorio ruski :)

12 godina
offline
Skype hakiran?!

Daj vrati staru sifru, pa nam javi sto se dogadja :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Skype hakiran?!
CyberDemonVZ kaže...

Daj vrati staru sifru, pa nam javi sto se dogadja :D

 Vjerojatno me posjete Putinovi decki i kazu "We heared you're talking shit..." 

10 godina
offline
Re: Skype hakiran?!
iawgoM kaže...

 

Uglavnom..frend mi kaže da nisam jedini...već je čuo za ovakve slučajeve.

 Nisi jedini, žale se ljudi na sve strane.

Nemaš ništa drugo za napraviti osim promijeniti password, neki kilometarski sa brojevima, velikim i malim slovima i koji ne koristiš nigdje. Žaliti se skype-u nema svrhe jer oni znaju za taj problem već više od godinu i pol i ne reagiraju. Odgovor je uvijek samo stavite novu inačicu i promijenite password.

Srećom da naši ljudi nemaju baš love i ne koriste skype credit jer bi ih bilo puno više, većina "hakiranih" računa su odmah i opelješeni pozivima u Indiju, Tunguziju i ko zna gdje.

 

Eh da, još nešto, zadnja verzija ima bug po kojem su korisnici prikazani kao "online" iako im je skype isključen. 

Come out, come out wherever you are. So lost in your sea. Give in, give in for my touch. For my taste for my lust
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.1.2016 14:48 (ddarknessfairyy).
14 godina
offline
Re: Skype hakiran?!

A gledaj, ako sigurno nemas duplu licnost i ako sigurno tu noc nisi pio, onda si trebao to do kraja istrazit. Sve vazno spremis negdje na cloud i ponovo dignes windows sa full formatom, ALI, naravno, prije toga ukljucit google translate i skype i hrabro ispitat sto se dogadja i naravno sve to dokumentirat screenovima ovdje na bug-u :)

Jos nije kasno, mozes ga dodat kao frenda opet..

Poruka je uređivana zadnji put ned 31.1.2016 14:36 (passat).
11 godina
offline
Re: Skype hakiran?!
iawgoM kaže...

Dodjem na kopm, kad ono otvoren Skype window prema kojem sam ja kao dodao nekog lika u kontakte i dopisivao se s njime na ruskom, pa mu cak i slao nekakve fajlove? Dafuq? Netko mi je hijacknuo komp ili Skype account or something?!

Za sada sam promjenio password od Skypea (koji je lately sve vece smece od programa - sa svakim updateom 100 novih problema), i pokrenuo sve zive AV i antimalware scanove...za sada nista.

 

Nekako mi je najlogicnije da je netko koristio moj Skype acc, pa je onda i meni paralelno iskocila kopija chata...?

Ulogiraj se na web stranicu od skypa i pogledaj što ti je sve povezano sa skyp računom zato što ti ni promjena lozinke neće pomoć ako je taj lik povezao neki svoj acc sa tvojim.

10 godina
offline
Skype hakiran?!

Best hacking forum lol.

Samomrzeći hrvat
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Skype hakiran?!

nadam se da može ovdje, 

 

kako ne koristim skype češto,dobio sam poruku od neke nepoznate osobe, pa me zanima me da li je to virus ili šta

 

ne mislim se javljati i odgovarati na nepoznate poruke 

*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Skype hakiran?!

Vjerojatno je samo neki spam/ reklama, a moze biti i malware/ virus. U svakom slucaju, ignoriranje je najpametnija opcija.

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice