Problem s Windows installerom pri instalaciji igre

poruka: 7
|
čitano: 4.657
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Igrica problem

susjed je kupio sinu neku igru "mala učilica" i kad ubacim cd piše mi da moram prije toga instalirat windows instaler sve to napravim resetiram komp a ono opet isto traži taj windows instaler, os je xp sp3 koji sam im jučer stavio jedino pri instalaciji windowsa kad kopira one systemske fajlove jednog nije mogo kopirat i moro sam ga preskočit da bi nastavio instalaciju, sve ostalo normalno radi jedino sad javlja problem s tom igrom i instalerom, probo sam igru na svoj komp i normalno pokrene instalaciju, u čemu bi mogao biti problem, dali je taj fajl koji nije kopiran u pitanju i kako bi to mogo rješit???

Bio sam ljudsko biće dok nisam dobio ADSL!!!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Igrica problem

Preprzi dvd ili cd na kojem je instalacijski XP i pokreni repair windowsa, trebalo bi pomoc

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Igrica problem

Evo problema, prije nekoliko tjedana sam skinio san andreas preko neta (izgubija san dvd), instalira ga i normalno je radija. Kasnije sam ga  izbrisao jer mi je dosadija. Jučer san naša dvd i mislija ga instalirat, kad mi javlja da je igra instalirana.. proba san igrat i izbrisat (iako je već izbrisana) no ne reagira na ništa. Sad neznam u čemu je problem, jeli ostao još koji fajl koji nisan izbrisa ili nešto drugo (nisan koristija uninstal aplikaciju), molija bi bilo koga da pomogne ako zna nešto jer ću izludit..

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Igrica problem

instaliraj revo uninstaller pa brisi do mile volje on ti sve ukloni ako je sta ostalo naci ce on

mp14
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Igrica problem
lamborghini murcelago lp640 kaže...

instaliraj revo uninstaller pa brisi do mile volje on ti sve ukloni ako je sta ostalo naci ce on

 

revo neće pomoći, ako je nešto već deinstalirano. ako si već deinstalirao, onda probaj sa cclenarom ili glary utilitiesom počistiti registry
Bubamara na steroidima.
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.7.2009 13:43 (jurluk).
13 godina
neaktivan
offline
Problem s Windows installerom pri instalaciji igre

Evo još jedan problem:

 

skinuo sam igricu sa ''Fenopy'' ( Assassin's creed ) u uputama mi piše točno ovako:

 

''1. Unrar.

 

 2. Burn the image.

 

 3. Install the game.

 

 4. Copy the cracked executable over from the Crack directory on the DVD to

    your installation directory.

 

 5. Play the game.''

 

Međutim kada sam napravio 2. korak i pokrenuo instalaciju pojavio se error koji glasi ovako:

 

''The system cannot find the file specified'' zna li itko kako da to popravim, ako zna please neka se javi.{#}

 

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Problem s Windows installerom pri instalaciji
Desment kaže...

Evo još jedan problem:

 

skinuo sam igricu sa ''Fenopy'' ( Assassin's creed ) u uputama mi piše točno ovako:

 

 

''1. Unrar.

 

 2. Burn the image.

 

 3. Install the game.

 

 4. Copy the cracked executable over from the Crack directory on the DVD to

    your installation directory.

 

 5. Play the game.''

 

Međutim kada sam napravio 2. korak i pokrenuo instalaciju pojavio se error koji glasi ovako:

 

''The system cannot find the file specified'' zna li itko kako da to popravim, ako zna please neka se javi.{#}

 

 

 

 

kupi orginal!!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice