Problem s teksturama u igrama

poruka: 8
|
čitano: 2.065
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Problem s teksturama u igrama

Dobio sam beta key za F1:Online the game i ušao sam u igru i vidio sam problem s teksturama. Mislio sam da je samo u toj igrici, pa sam instalirao CS:GO betu što mi je prijatelj dao key i kad sam ušao u igru nedostajali su dijelovi tekstura na oružju i igračima. Nemam problema s BF3. Evo par slika. 

Na bolidu Na bolidu
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Problem s teksturama u igrama

Mozda da probas stavit zadnje drivere za grafu !?

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Problem s teksturama u igrama

Instalirao sam nove drivere, ali bez pomoći pa sam potpuno izbrisao drivere i nanovo istalirao ali opet isti problem. Pokušao sam mijenjati postavke unutar igrica ali opet isti problem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Problem s teksturama u igrama

Vratio sam stare drivere i sad radi! 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Problem s teksturama u igrama

Da , na nekim grafama stariji driveri rade bolje od novijih !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problem s teksturama u igrama

Catalysti 12.5 i noviji neće podržavati Radeone HD2000, HD3000 i HD4000 - oni će biti podržani od strane legacy drivera, koji je trebao biti izdavan kvartalno (četiri puta godišnje); ovo je najavljeno dok su još imali plan da za novije serije čipova drivere izdaju mjesečnim ritmom - sada će se za njih driveri izdavati "kada budu spremni" - tako da pretpostavljam da će se legacy driveri izdavati kada u njima uvedu znatnije promjene (primjerice, sigurnosni propusti, kompatibilnost s određenim aplikacijama, ...)

The laws of nature are constructed in such a way as to make the universe as interesting as possible. - Freeman Dyson, Imagined Worlds
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.6.2012 11:05 (hrx).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Problem s teksturama u igrama

Nema 12.5 odmah se prelazi na 12.6

Smejem se a plače mi se,tražim lepu minu,minu da odletim u p**** materinu
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s teksturama u igrama

Svejedno, podrška je izbačena (kada je vijest bila objavljena, još su se čekali 12.5). Na svojem računalu zadnji put sam nadogradio drivere u veljači (uglavnom koristim Linux, a novi Catalysti za Windowse odavno ne donose nikakve novosti za HD4850).

The laws of nature are constructed in such a way as to make the universe as interesting as possible. - Freeman Dyson, Imagined Worlds
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.6.2012 11:06 (hrx).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice