Problem sa externim diskom

poruka: 4
|
čitano: 1.967
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Problem sa externim diskom

Evo imam externi disk(silicon power). Ima 320 gb sasvim dovoljno za mene, ali imam problem sad kada ga ustekam u komp pise mi da moram prvo formatirat da bi moga koristit. Postoji li neki drugi nacin da to napravim jel ne zelim formatirat. Pokusa sam skenirat al uopce nece da ga skenira(imam avg). Sad koji je to porblem?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Problem sa externim diskom
buterino kaže...

Evo imam externi disk(silicon power). Ima 320 gb sasvim dovoljno za mene, ali imam problem sad kada ga ustekam u komp pise mi da moram prvo formatirat da bi moga koristit. Postoji li neki drugi nacin da to napravim jel ne zelim formatirat. Pokusa sam skenirat al uopce nece da ga skenira(imam avg). Sad koji je to porblem?

Valjda ga nesto bloka pri pokretanju i onda trazi formatiranje.. probaj otic u safe mod i probat ga pokrenut mozda ti neizbaci to.

[www.tpbg.co.cc] Games Download [www.vertex-hosting.com] Website And Game Hosting
13 godina
offline
Problem sa externim diskom

e ja isto imam problem imam extremni disk od 320 gb,i kad ga formatiram,on meni pokaze,iskoristeno prostora 99.0mb,

a slobodno prostora 297,a kapacitet 298gb,a treba  bit 320 gb,na koju dubinu i kako to da namjestim,a disk je prazan

molim pomoc.{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Problem sa externim diskom

-disk se prije upotrebe mora formatirati. Obično je već formatiran, tad je vjerojatno 'izgubio' particiju.. probati s EaseUS (free-home PM). ..

-disk na kojem piše 320GB ima 297GB, točnije 297GiB. To je 'normalno' tj ovisi o mjernom sustavu-načinu označavanja i prikazivanja npr u windowsima.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice