Problem sa dizanjem windowsa

poruka: 3
|
čitano: 1.595
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Problem sa bootanjem nakon sleepa

Pokusat cu sto jasnije objasnit:

1. Stavim komp  na sleep

2. Kod buđenja kompa sa sleepa ne prikazuje mi se slika na monitoru (kao da uopce nema ulaza (DVI)--- znaci ne samo da je crni ekran nego kao da uopce nema ulaza..

  -- ostale komponente rade (tipkovnica svijetli)

3. Idem ga restartat preko gumbica dole, ne radi ni jedna komponenta (ukljucujuci tipkovnicu, mis, monitor..)

4. Moram opet restartat, tada mi ponudi delete restoration data i nakon toga disk check, i onda mi se tek boota komp i sve radi kako treba..

 

 

Ne pojavljuje se uvijek taj problem, ali dosta često..

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa bootanjem nakon sleepa

2. Šta nije to normalno?

3. Šta ne treba brzinski stisnuti "start; power button, znači ono veliko gumbalo, a ne restart gumbić.

 Naravno to ovisi o MB koju imaš, a možeš i namjestiti u biosu da budi računalo preko tipkovnice, pročitaj uputstvo od matične. Malo više na MS stranici,

I pitanje je odgovor. Sporo tipkam i znam da kasnim na odgovor radi toga
12 godina
offline
Re: Problem sa bootanjem nakon sleepa
TONYA_ kaže...

2. Šta nije to normalno?

3. Šta ne treba brzinski stisnuti "start; power button, znači ono veliko gumbalo, a ne restart gumbić.

 Naravno to ovisi o MB koju imaš, a možeš i namjestiti u biosu da budi računalo preko tipkovnice, pročitaj uputstvo od matične. Malo više na MS stranici,

 

 Pa sta je tebi normalno da kad upalis komp nevidis nis na monitoru?  Cekao sam i do 10 minuta i onda sam restarto -.-

 Ocito nisi razumio sta sam napisao... ili sam se krivo izrazio.. ne tijekom buđenja nego tijekom i nakon i uopce se ne reagira monitor

 

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.3.2013 23:05 (KiCo77).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice