MSN messenger problem

poruka: 58
|
čitano: 17.335
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
MSN messenger problem

Pozz - danas sam instalirao novi msn i kada se pokusam ulogirati pojavi se ova poruka - "Ne možemo vas prijaviti u Windows Live Messenger

Prijava u windows live messenger nije uspjela jer usluga trenutno nije dostupna.Pokusajte ponovno kasnije.

Sifra pogreske:8007007e

 

 

i to je tako stalno - u cemu je problem??

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: MSN messenger problem

jel mi hoce netko pomoci ili ne ???Plač

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
16 godina
neaktivan
offline
RE: MSN messenger problem
AmD kaže...

jel mi hoce netko pomoci ili ne ???Plač

 Jesi li upisao dobar pass i adresu? Sigurno?
Intel Core 2 Duo E8500 i SCYTHE Mine, ATi Radeon HD3870 x2, DDR2 4Gb (2x2Gb) Corsair 1066 MHz, Gigabyte EP35C-DS3R, Corsair 520w, Creative Labs X-Fi Xtreme Game
15 godina
offline
RE: MSN messenger problem

jesam - da probam napravit jos jedan acc pa vidit hoce li s njim ?

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
15 godina
offline
MSN messenger problem

Na ovom njemačkom forumu imaju isti problem ko i ti, mozda ti pomogne.

Q6600, 4gb 1066Mhz Corsair,HD4870 512mb, Gigabyte EP35-DS3, TT Soprano, Logitech Wave + MX 518, Z-4 MSI Wind : Atom 1.6, 1Gb DDRII, Intel® 945GS, 80 GB, XP home
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
MSN messenger problem

Provjeri datum i vrijeme jel to dobro namjesteno.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
MSN messenger problem

izasao je novi msn 2009 cijela verzija (ne beta) dodajte me na msn koji je u popisu pa vam dam link ako vam se neda googlat -.-

jučer sam overclockal WC-papir :P :P :P MSN> leo_labin@hotmail.com
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
MSN messenger problem

to je meni stalno javljalo i nije se nikak htio ulogirat, stalo service is not available...


To je bilo sa jednom betom od windows live messengera 2009, kasnije sam skinuo drugi WLM(mislim full verzija WLM 2009) i radilo je...

Konfa: athlon x2 5000+ BE @3,1Ghz / HD4870 2D(300,250)- 3D(780,950) / 2x2GB kingmax 800MHz / corsair TX650W / WD 6400AAKS blue edition / Pioneer 215-DBK / Gigabyte MA770-DS3 + zalman NBF47/ logitech x-530 LAPTOP - ACER 5630G ( t5800, hd3470,2GBram ,320GB hdd)
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.1.2009 21:44 (Hyperion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: MSN messenger problem

Hyperion ajde postavi link do full verzije plz

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
15 godina
offline
MSN messenger problem
Q6600, 4gb 1066Mhz Corsair,HD4870 512mb, Gigabyte EP35-DS3, TT Soprano, Logitech Wave + MX 518, Z-4 MSI Wind : Atom 1.6, 1Gb DDRII, Intel® 945GS, 80 GB, XP home
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
MSN messenger problem

http://download.live.com/?sku=messenger

 

to ima 2mb pa odaberes u tom programcicu windows live i on ti ga downloada i to je to...

Konfa: athlon x2 5000+ BE @3,1Ghz / HD4870 2D(300,250)- 3D(780,950) / 2x2GB kingmax 800MHz / corsair TX650W / WD 6400AAKS blue edition / Pioneer 215-DBK / Gigabyte MA770-DS3 + zalman NBF47/ logitech x-530 LAPTOP - ACER 5630G ( t5800, hd3470,2GBram ,320GB hdd)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
MSN messenger problem

Upises taj eror na google i trazis po linkovima...nisi ni prvi ni zadnji s tim problemom tako da imas toga na netu...mislim da ti acount ne smije sadrzavati slova čćšž tako nesto ili sa satom cak nesto moze biti moras imati ono sarajevo skoplje zagreb.... pozz

Joz@
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
MSN messenger problem

Dal ima možda neko verziju za 64 bitne xp windowse???

Cpu : Amd Athlon 4000+ Ram : 2 gb DDR2 ( 800mhz ) Kingmax HDD Seagate-Maxtor 160 gb Gainward Bliss 8800 gt 1 gb.. Mouse - Mx 518 Keyboard - G-15
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
MSN messenger problem

Samo informativno, od jučer većini ljudi sa starijim official klijentima, te alternativnim klijentima ne radi MSN. Problem je do MSN servera, te se izbjegava tako da se koristi stara verzija protokola (samo privremeni workaround, dakle skinite staru verziju nekog IM klijenta).

Why so serious???
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
MSN messenger problem

meni također bia isti problem vrti i nakon nekog vrimena izbaci taj broj i eror

a kad san napravia update sustava sve ok

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: MSN messenger problem

Ja imam isto jedan slican problem imam novi msn  2009 cijelu verziju i kad udem u msn  sve  ok  ali onda  mi se otvori  prozor i javlja gresku,sad cu je napisati :

 

 

Windows live communicator platform

 

 

Windows live communicator platform has encoutered a problem and needs to close.We are sorry for the inconvenience i jos dolje ima  nekog teksta  nebitnog

 

 

i mogu pritisnuti

 

 

send error report  i dont send 

 

kad pritisnem dont send  izlazi mi iz msna  probao  sam  neznam  vise  koliko solucija  ali uvijek mi javlja taj error  ako netko zna kako se toga rijesiti stvarno bi bio zahvalan.

Amd athlon 64 x2 6000+ 3.14 ,2gb kingmax,ati radeon hd 4550 512mb ddr3,gigabyte m52l-s3,fortron PNF 350w,seagate 500Gb
15 godina
offline
RE: MSN messenger problem

e ja ti mogu reci da sam rijesio stari problem i sad imam isto taj - nakon nekih 5min ista poruka - i uopce mi nece slati nikome nista - jadnik pa moram ici na online

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
16 godina
offline
RE: MSN messenger problem

Hehe, ovo me ništa nečudi. Kad je zadnji put Microsft iz bete izašao bez barem jednog velikog buga? hehe NIKAD... Pa tako ni ovaj MSN neće radit jedno vrijeme... ostanite na 8.5

Rekla je formalno: "Kako ću s tobom kad si pijan, i ne baš svježe obrijan?"
15 godina
neaktivan
offline
RE: MSN messenger problem
namjesti datum i vrijeme u biosu meni se zbog tog nije htio spojit :/
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
15 godina
neaktivan
offline
RE: MSN messenger problem

Meni je sve namjesteno vrijeme  i ostalo  provijerio sam ali opet ista  glupost  stvarno nemam vise ideje  sto da napravim ako  neto  zna program za dopisivanje da ima  video call i onaj obican call the pc i da mi naravno prihvaca kontakte sa  msn-a ?

Amd athlon 64 x2 6000+ 3.14 ,2gb kingmax,ati radeon hd 4550 512mb ddr3,gigabyte m52l-s3,fortron PNF 350w,seagate 500Gb
15 godina
offline
RE: MSN messenger problem

nisam siguran dali podrzava videopozive - ali dobra alternativa je Pidgin

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
16 godina
offline
RE: MSN messenger problem

Topla preporuka je Trillian. Ima sve u jednom: MSN, ICQ, Yahoo! Messenger, AIM, IRC, a s pluginom možeš dobit i podršku za Jabber (Google Talk), Skype, Xfire, etc.

 

http://www.ceruleanstudios.com/

Rekla je formalno: "Kako ću s tobom kad si pijan, i ne baš svježe obrijan?"
15 godina
neaktivan
offline
RE: MSN messenger problem
ParaNO1d kaže...

Topla preporuka je Trillian. Ima sve u jednom: MSN, ICQ, Yahoo! Messenger, AIM, IRC, a s pluginom možeš dobit i podršku za Jabber (Google Talk), Skype, Xfire, etc.

 

http://www.ceruleanstudios.com/

 To te ja pitam zahvaljujem se !
Amd athlon 64 x2 6000+ 3.14 ,2gb kingmax,ati radeon hd 4550 512mb ddr3,gigabyte m52l-s3,fortron PNF 350w,seagate 500Gb
15 godina
neaktivan
offline
MSN messenger problem

imam sličan problemsamo što me muči error code 800488220

ljudi pomagajte dan bez msna je ko dan presavan u psečjem dreku!!!!!!!!!Plač

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
MSN messenger problem

I ja s ovim novim 2009 imam problem.

Kad nazovem nekog sa headsetom, oni cuju mene ali ja ne cujem njih. Zbriso sam taj novi i instalo stari i sve radi. Slusalice rade.

AMD Athlon X2 6000+ @3.25Ghz, 2MB cache, Windsor GTX 260 896 MB 2GB DDR2 Dual Channel 800 Mhz HDD Seagate Barracuda 120 GB+500 GB Windows Vista Ultimate x64 Service Pack 1
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
MSN messenger problem

Molim pomoć s MSNom 8.5... SLUČAJNO sam zgasio onu poruku dali želim ugasiti grupni razgovor... i sada nezanm kako da je vratim jer želim da me prije zatvaranja opomene... HVALA

Kublach
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.1.2009 19:24 (Kublach).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
MSN messenger problem

Ovo je za one koji ne znaju i žele hrvatsku verziju windows live messenger-a 2009 evo vam link http://download.live.com/?mkt=hr-hr

 

kliknete na preuzimi i onda će vam se otvoriti mali prozor za skidanje ali onda skidate file koji zauzima negdje oko 3mb i kada ga otvorite on će vam sam skidati stvari koje odaberete...

 

ali ako želite imati setup koji je teži točno 125 mb on će vam sadržavati sljedeće:

 

Windows Live Messenger 2009, Windows Live Mail, Galerija fotografija, Writer i Obiteljska sigurnost

 

da bi skinuli cijeli setup:

odite na gore navedeni link i kliknite na preuzmi i dok vam se otvori onaj mali prozor za skidanje, zatvorite ga i kliknite na "pokušajte ponovno" i onda će vam se otvoriti opet mali prozor ali ovoga puta za skidanje cijelog setup-a na hrvatskomđž

 

čitajte što piše na stranici:

Ponovnim pokušajem preuzima se samo instalacijski program na vaše računalo. To bi moglo potrajati, ali bi mogao raditi bolje ovisno o postavkama veze.

 

EDIT: naravno ovo je full verzija a ne beta........

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.1.2009 17:19 (lovac82).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
MSN messenger problem

ovak:nema potrebe za novom temom,al trebam help,dok mi neko posalje onu animaciju na msn pise da nemam inst flash player a imam i nemogu slat te animacije!?

ima li ko kakvih rijesenja?

"tko nedobije dobitak,dobije gubitak"...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: MSN messenger problem
zokiN kaže...

ovak:nema potrebe za novom temom,al trebam help,dok mi neko posalje onu animaciju na msn pise da nemam inst flash player a imam i nemogu slat te animacije!?

ima li ko kakvih rijesenja?

 ...probaj ga reinstalirati...ili instalirati flash player 10 ActiveX
amd 3200+,3gb ram,320gb hdd,nvidia 7300gt
15 godina
neaktivan
offline
MSN messenger problem

Mene je znao zezat flash player.Probaj ga obrisat sa Flash player uninstallerom pa nanovo instalirat.

World championships:7,GP started:250,GP wins:91,Podium finishes:154,Pole positions:68,Fastest laps:76,Points:1,369
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice