Kopiranje cd-a sa zaštitom(nije igra-film)!?

poruka: 16
|
čitano: 4.738
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Kopiranje cd-a sa zaštitom(nije igra-film)!?

Imam jedan cd koji sam pokušao kopirati kao iso file i kao obične file-ove  ali ne uspijeva mi (ne pokreće se aplikacija kao s cd-a) jer sam cd ima zaštitu ali neznam kakvu .. konkretno se radi o cd hrvatskog riječnika ..

 

Hvala 

nema gaaa...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Kopiranje cd-a sa zaštitom(nije igra-film)!?

Probaj s ovim programom http://www.slysoft.com/en/clonecd.html

 

Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kopiranje cd-a sa zaštitom(nije igra-film)!?
PC - stručnjak kaže...

Probaj s ovim programom http://www.slysoft.com/en/clonecd.html

 

 

Probao, snimio kao sliku i pokrenuo s Magic ISO virtual i ne pokreće aplikaciju ... molim još prijedloga... 

nema gaaa...
15 godina
offline
Kopiranje cd-a sa zaštitom(nije igra-film)!?

Probaj skinuti A-Ray scanner (je da je stari program, ali dobro odrađuje čemu je i namijenjen) da ustanoviš koju zaštitu CD ima,
pa onda Alcohol-om spržiti.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kopiranje cd-a sa zaštitom(nije igra-film)!?

ovo je izbacio ...

 

[21:08:20] SecuROM 4.85.04.0001 detected -> H:\CDViewer.exe

 

nema gaaa...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kopiranje cd-a sa zaštitom(nije igra-film)!?
12 godina
odjavljen
offline
Kopiranje cd-a sa zaštitom(nije igra-film)!?

Isprobaj sa alcoholom 120%

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.4.2012 21:54 (formula1live).
 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kopiranje cd-a sa zaštitom(nije igra-film)!?

 

Probao to i snimio sa Alcoholom sliku ali kad bih istu sliku montao bilo sa Alcoholom ili s MagicISO .om jednostavno ne pokrene cd.  Molim Vas za pomoć ako nije problem ...

 

Hvala 

nema gaaa...
12 godina
odjavljen
offline
Kopiranje cd-a sa zaštitom(nije igra-film)!?

Kao prvo pogledaj da li ti virtualni uređaj ima uključenu opciju Autorun-a, i da li ju ti iz sigurnsnih razloga nisi isključio. Druga stvar je pogledaj u samoj autorun datoteci koji se izvršna datoteka mora pokrenuti i probaj ju ručno pokrenuti, ako se pokreće onda ti je problem u virtualnom uređaju.

Treća stvar koja mi pada na pamet, ako znaš koja se datoteka mora pokrenuti prilikom ubacivanja CD-a u računalo i siguran si da je ispravna, napravi sam Autorun datoteku gdje ćeš se samo pozvati na tu datoteku i eventualno prikazati ikonu. Sve ostale stavke autorun datoteke nisu bitne.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kopiranje cd-a sa zaštitom(nije igra-film)!?
formula1live kaže...

Kao prvo pogledaj da li ti virtualni uređaj ima uključenu opciju Autorun-a, i da li ju ti iz sigurnsnih razloga nisi isključio. Druga stvar je pogledaj u samoj autorun datoteci koji se izvršna datoteka mora pokrenuti i probaj ju ručno pokrenuti, ako se pokreće onda ti je problem u virtualnom uređaju.

Treća stvar koja mi pada na pamet, ako znaš koja se datoteka mora pokrenuti prilikom ubacivanja CD-a u računalo i siguran si da je ispravna, napravi sam Autorun datoteku gdje ćeš se samo pozvati na tu datoteku i eventualno prikazati ikonu. Sve ostale stavke autorun datoteke nisu bitne.

1. auto run uključen i svaki se put pokrene ali ne i rječnik 

2. točno znam koja se datoteka pokreće ali kada ju ja pokrenem s "slike" ne radi, ali  s orginala radi

 

i stvarno neznam u ćemu je problem ali jednostavno ne pokreće app ukoliko nije s orginal  cd-a ..

 

 

hvala puno na pomoći 

nema gaaa...
11 godina
protjeran
offline
Re: Kopiranje cd-a sa zaštitom(nije igra-film)!?

Imam jedan problrm htio bih prijateljima ispržit originalni need for speed undercover i nikako mi neide trebam pomoč vi sigurno to znate

 

Davor Mavriček
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kopiranje cd-a sa zaštitom(nije igra-film)!?
Davor2013 kaže...

Imam jedan problrm htio bih prijateljima ispržit originalni need for speed undercover i nikako mi neide trebam pomoč vi sigurno to znate

 

Probaj downlodat ImgBurn pa preko njega napravit .iso datoteku i onda preprzit na dvd.

11 godina
protjeran
offline
Re: Kopiranje cd-a sa zaštitom(nije igra-film)!?

Molim vas dajte mi pomognite  tu tajnu originalnih cd ili dvd sa zaštitom otkrit kako se zaštita makne da se može originalni cd ili dvd e ispržit hvala

Need for speed undercower ili call of duty

 

Davor Mavriček
11 godina
protjeran
offline
Re: Kopiranje cd-a sa zaštitom(nije igra-film)!?

kako se radi iso datoteka hvala

 

Davor Mavriček
12 godina
neaktivan
offline
Kopiranje cd-a sa zaštitom(nije igra-film)!?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Kopiranje cd-a sa zaštitom(nije igra-film)!?
Davor2013 kaže...

Molim vas dajte mi pomognite  tu tajnu originalnih cd ili dvd sa zaštitom otkrit kako se zaštita makne da se može originalni cd ili dvd e ispržit hvala

Need for speed undercower ili call of duty

 

ta "tajna" je otkrivena još 2004 kad su se pojavili DVD snimači...treba ti DVD shrink i to je sve

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice