Kako staviti zaštitu na DVD

poruka: 12
|
čitano: 6.555
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
protjeran
offline
Kako staviti zaštitu na DVD

htjeo bi si stavit zaštitu na svoj DVD da si nitko nemože sebi spržit......znam da se može maknut zaštita ali ja bi svejedno stavio zaštitu........ako se može da ima neke šifre ako hoće da si sprži dv da mora upisat šifru....ako ima tako nešto molim vas da mi kažete ime programa i da objasnite kako to napravit.....

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.6.2010 9:56 (renoboXX).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Kako staviti zaštitu na DVD
haloooo ljudi di ste čovjeće pa daj neš napišiti kaj neznate niš...........
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Kako staviti zaštitu na DVD

Zvuči nemoguće.

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Kako staviti zaštitu na DVD

Ajde, kad baš želiš da ti netko nešto napiše:

Sjećam se, davno sam nabasao na nešto takvo, gdje je bilo napisano kako to napravit (ili nešto sl.), ali - zaboravio sam gdje i što točno.

God is an American
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako staviti zaštitu na DVD

cuo sam da ima  par programa koji to rade ali nisu besplatni..

....SandMan_CRO....
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.6.2010 16:28 (Y2K2).
15 godina
odjavljen
offline
RE: Kako staviti zaštitu na DVD

A o kakvi se podatcima radi? Ako se radi o programu, možeš implementirati nekakvu zaštitu da se program može pokrenuti samo s tog DVD-a i s niti jednog drugog (iako se i to može probiti, samo je pitanje koliko će se nekom isplatiti).

Ako želiš podatke zaštititi imaš programe koji blokiraju pristup dok ne upišeš  šifru. Koliko sam ja tebe shvatio, ti bi želio podatke prikazati, ali da se ne mogu kopirati. To je gotovo nemoguće, osim ako bi ti podatci bili kodirani, a aplikacija za prikaz (koja ih i dekodira) zaštićena tako da se pokreće samo s tog CD-a.

Heart: _/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_ Brain: __________________________
14 godina
neaktivan
offline
Kako staviti zaštitu na DVD

Ništa bez komercijalnih programa, a i ti su koliko znam samo za filmove.

A znam da sigurno nećeš ići kupovati program da zaštitiš par fileova.

Sve u svemu ćorav posao.

 

Mislim, bilo bi to zgodno, ali kako kažu ne isplati ti se stavljati jer bilo tko sa IQ-om većim od sobne temperature će ti tu zaštitu skinuti u roku minute ako ne i manje.

Kadir beneath Mo Moteh
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Kako staviti zaštitu na DVD

Pretpostavljam da bi želio zaštiti video.

Prave zaštite nema, tj. iskusniji korisnik računala će ju zaobići u malo truda.

Ako ciljaš na to da običan korisnik ne može prekopirati tvoj Video DVD morat ćeš posegnuti za nekim programom koji ti ubacuju CRC errore u podatke tj. video ili za ne profi upotrebu postoje pržilice koje imaju tu opciju zaštite podataka na sličan način.

Prije par godina razmatrali smo tu opciju pošto dosta radiom sa autorskim video materijalima, vlastitom produkcijom videa itd. i nažalost tada ne znam za danas je o bilo moguće samo za CD-e, pomoću software, dok pržilicu nismo mogli pronaći na našem tržištu te smo odustali.

 

To ti može omogućiti profesionalni tisak DVD medija koliko ja znam na naćin kako ti se zaštičuju DVD-i u videotekama i audio CD-i u trgovinama.

No oboje je u malo truda i s pravim alatima vrlo lako zaobići

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kako staviti zaštitu na DVD

stavi u rar ili zip i na to password i sprži

XBOX Live: badcxx
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Kako staviti zaštitu na DVD

Možeš napraviti DVD Decripterom... No za njega znam da je dobar u skidanju zaštite ali može je i staviti.

Reading spoil vision, see only an illiterate :) http://crotrailers.co.cc/
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kako staviti zaštitu na DVD

Kakav god password stavis na cd moze da se uhakuje...ovo sa winrarom je najpametnije...ali ono ti je nesigurno jer se password lako moze hackovati...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Kako staviti zaštitu na DVD

Probaj StarForce i SecuROM.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice