Kako narihtati rezoluciju zaključana tema

poruka: 27
|
čitano: 10.342
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Kako narihtati rezoluciju

Slikam sliku fotoaparatom rezolucije 1500x2100 piksela i mene zanima kako i s kojim programom mogu smanjiti rezoluciju .Hvala na odgovorima unaprijed!

Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! |^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^| || |...NOOB TRUCK..........| ||'|";,__ |_..._..._______===|=||_|__|..., ] "(@)'(@)"""''"**|(@)(@)*****''(@)
Moj PC  
0 3 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako narihtati rezoluciju

Možeš s bilo kojim programom za obradu slika. Ako ti treba specifičan program da smanji više slika, probaj s VSO Image Resizerom.

http://www.vso-software.fr/products/image_resizer/

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako narihtati rezoluciju
emerik kaže...

Slikam sliku fotoaparatom rezolucije 1500x2100 piksela i mene zanima kako i s kojim programom mogu smanjiti rezoluciju .Hvala na odgovorima unaprijed!

 Koji program koristiš za pregledavanje slika?
Uzalud je čitati, ako ništa ne naučiš ništa iz tog što si pročitao... http://www.kozul.comuv.com/forum/
15 godina
neaktivan
offline
Kako narihtati rezoluciju

ma skini photoshop odma ces imati sve u kompletu...!!ehheLOL

amd 3200+,3gb ram,320gb hdd,nvidia 7300gt
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Kako narihtati rezoluciju

Na raspolaganju imam Adobe Photoshop 7.0,Paint,Paint.NET,Macromedia Fireworks.

Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! |^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^| || |...NOOB TRUCK..........| ||'|";,__ |_..._..._______===|=||_|__|..., ] "(@)'(@)"""''"**|(@)(@)*****''(@)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako narihtati rezoluciju
emerik kaže...

Na raspolaganju imam Adobe Photoshop 7.0,Paint,Paint.NET,Macromedia Fireworks.

 Ma pusti to! Imaš FastStone Image viewer. S njim je najjednostavnije mjenjat rezolucije sa slikama. Ekstra je program.
Evo slika u prilogu kako to funkcionira u dva klika.
Uzalud je čitati, ako ništa ne naučiš ništa iz tog što si pročitao... http://www.kozul.comuv.com/forum/
16 godina
neaktivan
offline
Kako narihtati rezoluciju

Ma koristi ti samo Photoshop jer je najkvalitetniji i ima ponuđene najviše opcija za smanjivanje rezolucije slika.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Kako narihtati rezoluciju

po meni je najbolje imati instaliranog irfana kao preglednika (brz je i jednostavan), on u sebi ima odlično riješen način za promjenu rezolucije, ali ako hoćeš više slika od jednom, onda imaš specijalizirane alate za to

15 godina
offline
RE: Kako narihtati rezoluciju
Bellatrix kaže...
emerik kaže...

Na raspolaganju imam Adobe Photoshop 7.0,Paint,Paint.NET,Macromedia Fireworks.

 Ma pusti to! Imaš FastStone Image viewer. S njim je najjednostavnije mjenjat rezolucije sa slikama. Ekstra je program.
Evo slika u prilogu kako to funkcionira u dva klika.
 Hvala,ovaj program koji si mi preporučil/a je zbilja super!
Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! |^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^| || |...NOOB TRUCK..........| ||'|";,__ |_..._..._______===|=||_|__|..., ] "(@)'(@)"""''"**|(@)(@)*****''(@)
14 godina
neaktivan
offline
Kako narihtati rezoluciju

Odlićan program. Isprobo ga ali naiso sam na problem jedan. Kada uzem ss u igri igra se minimizira i izade u windowse.

? ? ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Kako narihtati rezoluciju
Canassob kaže...

Odlićan program. Isprobo ga ali naiso sam na problem jedan. Kada uzem ss u igri igra se minimizira i izade u windowse.

? ? ?

 s kojim programom?
14 godina
neaktivan
offline
Kako narihtati rezoluciju

Faststone

Audaces fortuna iuvat
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Kako narihtati rezoluciju
Canassob kaže...

Faststone

 kako s njim možeš uzimat ss-ove u igri?
14 godina
neaktivan
offline
Kako narihtati rezoluciju

Lijepo. Nastimas na autosave. Udes u igru i stisnes prt scr i sejva ti al izade iz igre tj minimizra ju. Probaj pa javi, Stvarno dobar porgram, nebi zelio ga izgubit.

Audaces fortuna iuvat
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako narihtati rezoluciju
jurluk kaže...
Canassob kaže...

Faststone

 kako s njim možeš uzimat ss-ove u igri?
 Bolje sa frapsom raditi screenshotove (meni barem)
Olympus E-3, ZD 12-60, Sigma 30mm f1.4, FL-50R, HLD-4
14 godina
neaktivan
offline
Kako narihtati rezoluciju

Ovo je jednostavnije. Za sve. Da ne moram koristit pet programa. Odlićan program. Fraps naravno prednjaci u igrama al eto.

Audaces fortuna iuvat
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako narihtati rezoluciju

Ma da na igre sam i mislio, a ja za fotke koristim: Photoshop CS4, Photoshop Elements 6, Photoshop Lightroom 2, Photomatix Pro (za izradu HDR-a) i Olympus Studio 2

Olympus E-3, ZD 12-60, Sigma 30mm f1.4, FL-50R, HLD-4
14 godina
neaktivan
offline
Kako narihtati rezoluciju

Znaši neki dobar ss taker, a da moze u igrama i desktopu bez ikakvih problema uzimat shotove jednim klikom?

Audaces fortuna iuvat
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kako narihtati rezoluciju

Evo jedan programčić za resize slika:Image Resizer powertoy na microsoftovim stranicama.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Kako narihtati rezoluciju
jurluk kaže...
Canassob kaže...

Faststone

 kako s njim možeš uzimat ss-ove u igri?
Canassob kaže...

Lijepo. Nastimas na autosave. Udes u igru i stisnes prt scr i sejva ti al izade iz igre tj minimizra ju. Probaj pa javi, Stvarno dobar porgram, nebi zelio ga izgubit.

 pa ti misliš na FS Capture. ja sam mislio da misliš na FS Image Viewer, jer se samo on spominje u temi, a nigdje se ne spominje capture. pa mi nije jasno kako se mogu uzimat ss-ovi sa image viewerom. sad sam sve pokopčao.

koristim i ja FS Capture i nema boljeg programa za snimanje sedržaja ekrana od njega.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako narihtati rezoluciju
jurluk kaže...
jurluk kaže...
Canassob kaže...

Faststone

 kako s njim možeš uzimat ss-ove u igri?
Canassob kaže...

Lijepo. Nastimas na autosave. Udes u igru i stisnes prt scr i sejva ti al izade iz igre tj minimizra ju. Probaj pa javi, Stvarno dobar porgram, nebi zelio ga izgubit.

 pa ti misliš na FS Capture. ja sam mislio da misliš na FS Image Viewer, jer se samo on spominje u temi, a nigdje se ne spominje capture. pa mi nije jasno kako se mogu uzimat ss-ovi sa image viewerom. sad sam sve pokopčao.

koristim i ja FS Capture i nema boljeg programa za snimanje sedržaja ekrana od njega.
 Mene muci to sto mi minimizira igru kad uzem SS u igri. Imas rjesenje?
Audaces fortuna iuvat
15 godina
offline
RE: Kako narihtati rezoluciju
Canassob kaže...
Mene muci to sto mi minimizira igru kad uzem SS u igri. Imas rjesenje?
 nemam. ja sam baš jednom probao sa fs capture-om i isto me izbaci. zato ja koristim fraps
15 godina
protjeran
offline
Kako narihtati rezoluciju

najbolje, najkvalitetnije i najlakše rješene za uzimanje ingame ssova je XFIRE

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kako narihtati rezoluciju

A i to što kažeš. Xfire je odlicna stvar. Bez nje nebi se moglo igrat kako treba.

Audaces fortuna iuvat
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Kako narihtati rezoluciju
emerik kaže...

Slikam sliku fotoaparatom rezolucije 1500x2100 piksela i mene zanima kako i s kojim programom mogu smanjiti rezoluciju .Hvala na odgovorima unaprijed!

 Microsoft PowerToys for XP i odaberes Image Resizer, radi i na Visti...mal a jak programcic...ima i integraciju u sistemski meni...
He who dares, wins
15 godina
offline
RE: Kako narihtati rezoluciju
emerik kaže...

Slikam sliku fotoaparatom rezolucije 1500x2100 piksela i mene zanima kako i s kojim programom mogu smanjiti rezoluciju .Hvala na odgovorima unaprijed!

 pa jel nije najjednostavnije u postavkama digitalca smanjit veličinu slike, pa se onda ne mora smanjivat na kompu?
16 godina
neaktivan
offline
Kako narihtati rezoluciju

nevjerojatna je indolencija pojedinih uzera ovdje, čovjek ima photoshop, program koji sa rasterskom grafikom može napraviti sve, grafičari, dizajneri ga plaćaju hrpe novaca jer im treba ko kruh... on dođe skine crackanu verziju i pita s čim resizat sliku....Plač, pa nebi ti rekao da mi platiš suhim zlatom, dao bih ti zvjezdice u minus da mogu i naplatio članstvo na forumu Mršti se

Šta će tebi emeriče photoshop, ti se ni paintom ne znaš koristit...

ex biljna uš, puknite me toljagom po lusteru možda ugledam zvjezdicu više
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.5.2009 16:50 ((s)izgoreo).
Moj PC  
2 2 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice