Kada krenem nešto skidat preko origina krene na 1000 kb/s i onda padne, često stoji po par minuta na svega 10kb/sec i drugim malim brzinama pa opet raste do 1000, svakih par minuta stane skroz na 0 kb/sec.
Problem nije u kompu 1000% zato što sam probo skinut preko laptopa također pa reko prebacit ću na pc ako tamo skinem bez problema međutim isti problem. Komp mi je win 10, lap win 7, na laptopu stari origin client, na kompu novi. +Nakon kaj sam vidio da je isti problem i na laptopu spojio sam se preko usb-a na internet od mob i skidalo je bez problema.
Preko steama, uplaya, browsera, internet radi najnormalnije. Skida na max.
Problem mora bit u ruteru tj. onim portovima, nekakvom firewallu u ruteru il neš.
Pokušao sam otvorit te portove ali nejde, niti jedan tutorial za moj ruter nije up-to-date, modem ima novi software a svi ti tutoriali su rađeni u starom.
Modem je Speedport W 724V.
Ovako izgleda daj dio za portove u ruteru http://i.imgur.com/QSoyqlb.png