Besplatni program za pronalazak i update drivera?

poruka: 40
|
čitano: 108.223
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Besplatni program za pronalazak i update drivera?

Naslov sve govori, trebao bi mi biti besplatan a dobar, ako takav opće postoji {#}

Prof. dr. sc. torrentologije
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Besplatni program za pronalazak i update drive
Brzi97 kaže...

Naslov sve govori, trebao bi mi biti besplatan a dobar, ako takav opće postoji {#}

to se radi rucno najbolje i najsigurnije 

CyberPunk
14 godina
protjeran
offline
RE: Besplatni program za pronalazak i update drive
Brzi97 kaže...

Naslov sve govori, trebao bi mi biti besplatan a dobar, ako takav opće postoji {#}

DriverGenius, ali nisam siguran da je besplatan.

Možeš i preko GameBoostera, ima opciju.

Isprogramirat ću igricu na kojoj ću zaraditi milione. Ali ne znam programirati.
13 godina
offline
Besplatni program za pronalazak i update drivera?

Najbolje ručno, ideš na proizvođačevu stranicu i download.{#}

Moj PC  
3 0 hvala 2
14 godina
offline
Besplatni program za pronalazak i update drivera?

Probaj s ovim.

 

http://www.drivereasy.com/

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Besplatni program za pronalazak i update drive
Kvod kaže...

A on pronađe ali za update treba registrirat

Prof. dr. sc. torrentologije
16 godina
offline
Besplatni program za pronalazak i update drivera?

probao samo pun k tih programcica i u 99% slucajeva ti nadju drivere ali ne daju da ih skines dok ne kupis program.

ali isplatilo se debelo jer sam naisao na program:DriverMax kojeg i sada imam na kompu.

http://www.innovative-sol.com/drivermax/

 

moras se jedino registrirati i mozes koristiti besplatnu verziju programa,njeno ogranicenje je sto mozes skinuti i instalirati samo 2 drivera dnevno.

ako su ti svi driveri na kompu zastarijeli trebati ces par dana da sve updaetas ako ces ici preko programa,a kad ti sve bude updaetano onda nemas problema jer ti nece svim driverima izaci novija verzija istodobno,a mozes skinuti dva drivera dnevno.

jos mi je dobro sto preko programa mozes updaetati razlicite sitne upravljacke drivere za chipset i procesor i sve to skines preko programa i preko programa instaliras nakon sto se komp restarta program te pita da li sve radi normalno radi njihove evidencije kako driver radi.

uglavnom ja nikad nisam imao problema kad sam updaeto drivere sa tim programom

-=PiS=- CROZOKI
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
RE: Besplatni program za pronalazak i update drive

Nisam ga dugo koristio, mea culpa.

16 godina
neaktivan
offline
Besplatni program za pronalazak i update drivera?

Meni se Device Doctor pokazao kao dobro rješenje. Iako preferiram pojedinačni download i ručno instaliranje drivera, za neke uređaje jednostavno nisam mogao naći. Tu mi je puno pomogao navedeni program, koji u svojoj bazi ima preko 13 mil. drivera. Za korištenje nije potrebna nikakva registracija, nema ograničenja, reklama, malwarea, a sam program je besplatan.

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
 
1 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Besplatni program za pronalazak i update drivera?

Molim Vas jedno laicko pitanje:

 

Imam Nvidia 6800 graficku, (kupljenu prije 2 god.... ) i svi mi govore da bi trebala napraviti update za nju jer mi nece pojedine igrice: pes, nhl...itd.

Eh sada kako to napraviti, ja sam izasla na official stranicu Nvidia, ali se ne mogu snaci sta da trazim jer kad ukucam koja mi je graficka ne izbacuje nista.

Uglavnom moje je pitanje: ima li netko da me uputi step by step kako i koji driver mi treba.....

A na forumu vidim mnoga pitanja tipa: da li izbrisati vec postojeci driver prije instalacije ili ne? vecina je odgovora kontradiktorna, jer neki kazu ne, a neki da.... ako treba gdje se oni brisu, jel na device manager....ili?

jojjjjj...{#}meni se cini da sam ovo zakomplicirala......

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Besplatni program za pronalazak i update drive
bebidoll kaže...

Molim Vas jedno laicko pitanje:

 

Imam Nvidia 6800 graficku, (kupljenu prije 2 god.... ) i svi mi govore da bi trebala napraviti update za nju jer mi nece pojedine igrice: pes, nhl...itd.

Eh sada kako to napraviti, ja sam izasla na official stranicu Nvidia, ali se ne mogu snaci sta da trazim jer kad ukucam koja mi je graficka ne izbacuje nista.

Uglavnom moje je pitanje: ima li netko da me uputi step by step kako i koji driver mi treba.....

A na forumu vidim mnoga pitanja tipa: da li izbrisati vec postojeci driver prije instalacije ili ne? vecina je odgovora kontradiktorna, jer neki kazu ne, a neki da.... ako treba gdje se oni brisu, jel na device manager....ili?

jojjjjj...{#}meni se cini da sam ovo zakomplicirala......

Otidjes na ovu stranicu: http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us

 

odaberes kao na slici sto sto sam ti stavio (slika 1)

ako ti je neki drugi os promijesni na npr. xp ili koji vec koristis:

 

kad to napravis stisnes "SEARCH" i izbacit ce ti se kao ovo na (slika 2) tad stisnes Download i skida se.

 

mogu se driveri preko drivera instalirati, al ja ti preporucujem da prvo izbrises stare pa onda nove stavis.

Slika 1 Slika 1
Slika 2 Slika 2
13 godina
protjeran
offline
Re: Besplatni program za pronalazak i update drive
želim ti se zahvaliti što si osobno rekao da je ok driver updater dobar..jer imam jedno gov......od laptopa na kojem nisam mogao pronaci drivere nigdje i preko njega sam sve nasao sada.....
11 godina
neaktivan
offline
Besplatni program za pronalazak i update drivera?

Zasto sve mora da bude tako komplikovanio. Zar nije lakse ljudima reci

Driver Identifier. Driver pack solution nije dobro koristiti ako je u pitanju Toshiba jer mozete zeznuti grafiku pa cete morati ponovo dizati sistem. Ostali driveri mozda i upale. Ako je moguce skinite originalne drivere ili skinite
Driver Identifier i pokusajte sa njim. Koristio sam svakakve programe ovaj je najlaksi i najbrzi a i free je. Driver max cesto grijesi.

nane
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Besplatni program za pronalazak i update drivera?

bio bih jako zahvalan ako bi mi netko rekao kako mogu na svom laptopu pogledati koju  mreznu karticu imam, jer mi fali ethernet controller a nemogu skinuti drver za bilo koju mreznu karticu ili sto vec. puno hvala, :)

 
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Besplatni program za pronalazak i update drive
mali-bajo kaže...

bio bih jako zahvalan ako bi mi netko rekao kako mogu na svom laptopu pogledati koju   mreznu karticu imam, jer mi fali ethernet controller a nemogu skinuti drver za bilo koju mreznu karticu ili sto vec. puno hvala, :)

  Javi se u ovu temu netko ti bude pomogao.

 

http://www.bug.hr/forum/topic/ostale-hardverske-teme/trebate-drivere-vas-hardver-zatrazite-ih-ovdje/189247.aspx

 

 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatni program za pronalazak i update drive

mene zanima kako da nadjem prozvodjacevu stranicu drajver ja imam laptop style-note M760SU sam Allah moze naci niko vise..sve sam istalirao drajvere pomocu programa driwerMAx nmg istalirati drajver za pokazivanje mi razine pojacavanja ili smanjivanja zvuka ili za ukljucivanje,iskljucivanje wifia da mi prikazica on,of nesto kao launcher manager kod acera ne znam sta ide za style note..

10 godina
odjavljen
offline
Re: Besplatni program za pronalazak i update drive
mulalic kaže...

mene zanima kako da nadjem prozvodjacevu stranicu drajver ja imam laptop style-note M760SU sam Allah moze naci niko vise..sve sam istalirao drajvere pomocu programa driwerMAx nmg istalirati drajver za pokazivanje mi razine pojacavanja ili smanjivanja zvuka ili za ukljucivanje,iskljucivanje wifia da mi prikazica on,of nesto kao launcher manager kod acera ne znam sta ide za style note..

Probaj sa IObit Driver Booster, 100% besplatan. Btw. odakle si, malo sam znatiželjan :)

Malware Removal Expert|Security Software Reviewer|PC Geek and Expert|IT Technician|
8 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatni program za pronalazak i update drive

A Sta ako nece ni rucno?Nakon instalacije windows 7 nestali su mi starom na njegovom pc-u neki driveri,sve sam nekako uspio rijesiti ali od zvuka nista.Imam i instalacijski cd od maticne(ali to je prastaro,2006g)i nema sta nisam probao.Svaki savijet dobro dosao.Pozz

 

16 godina
neaktivan
offline
Besplatni program za pronalazak i update drivera?

Pokušaj s ovim programčićem. Meni se pokazao OK, a vidim i na netu da ima dobre komentare

 

Snappy Driver Installer

 

 

Ocjene Ocjene
Šta roda donese, to vrana odnese.
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Besplatni program za pronalazak i update drivera?

Ja kad baš ne mogu naći driver koristim DriverPack Solution. Nisam do sada imao problema samo instaliraj driver po driver klikom na ono sunce pored drivera.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatni program za pronalazak i update drive
Hvala ali ništa,jedino nisam probao sa driverpackom jer ima 10GB,sa verzijom liste isto ništa.Uđem u djevice manager i pod multimedijom desnim klikom mi pokazuje da uređaj nije instaliran?
10 godina
offline
Besplatni program za pronalazak i update drivera?

Skines Online verziju, pokrenes i izaberes expert mode, i onda vidis je li nasao driver koji ti treba i samo kliknes sa strane azuriraj.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Besplatni program za pronalazak i update drivera?

Svi ti programi rade isto što i vi možete sami pomoću Device Managera (sličica uz post) i ovog sajta.

 

I šanse su daleko manje da ćete pokupiti neko smeće/spyware/adware/rootkit.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatni program za pronalazak i update drive

OK,skinut cu sa svog kompa na usb i sutra probati to starom instalirati.Susjed do mene mi govori da taj program driverpack,neki ruski program za drivere nije bas pouzdan i da se ne petljam u to jer postoji rizik.Isto tako primjetio sam da nudi i starije programe preko torrenta i to mi nije uopce jasno?Da li je istina da windows 7 vise nema update kao sto je i i xp otisao u proslost?Isto tako kako je moguce da imam instalacijski cd od kompa i jedino drivere ne zeli da ucita?Intel-Intel ASrock 11865-12b,775i65G.Kad idem na device manager pojavljuje se znaci Multimedia Audio Controler kod 28.

15 godina
offline
Besplatni program za pronalazak i update drivera?

Kada ne mogu pronaći odgovarajuće drivere onda koristim Driver Booster, probaj pa vidi hoće li ti pronaći.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Besplatni program za pronalazak i update drivera?

I da,da ne zaboravim,isto na device manageru mislim sad posto nisam pored tog kompa da je zuto na LAN-Realtek PCI LAN 8101L.

Do sada sam probao:DriverMax,Device doctor,Drivereasy,Iobit driver booster(zeznuto za deinstalirati,jedino sa revo)DriverGenius,driver updater,driver identifier,gamebooster..Sta vise?Znam da mu je komp stariji ali mu je kao starijem covijeku potreban samo internet sa zvukom.Hvala svima na pomoci.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Besplatni program za pronalazak i update drivera?

DriverPack Solutions smo koristili u servisu i nikad problema nije bilo. Skenirao sam svoj komp nakon instaliranja drivera i ništa nije pronađeno. Znači moje iskustvo sa ovim programom je samo pozitivno, stim da ga koristim samo u slučaju kad na službenim stranicama nema drivera.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Besplatni program za pronalazak i update drive

rucno skini driver za lan

ove sve pizdarije koje si nabrojal mos komotno kategorizirat pod malware.

instaliraj neki linux, mint mate ili tak nest i sve ce radit bez zezancije s driverima i bez virusa.

Linux, Arch Linux. Dvorak keyboard layout. MTCNA
8 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatni program za pronalazak i update drive

Upravo napisao,ni taj nije pomogao.Stavio sam sad instalirati na usb taj driverpack od 10 gb pa cemo vidjeti ujutro.Iskreno neznam koji bi jos problem mogao biti.Otvorio sam kuciste,sve temeljno provjerio i veliki upitnik.Meni se to znalo desavati ali bi odmah pronasao driver,i uvijek je zvuk koji radi najvise s...a.

 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatni program za pronalazak i update drive

Ma di cu covijeku koji ima preko 70 godina instalirati linux(inace sam ja vise za linux nego win).Taman je u ovim godinama naucio da se koristi windowsima a sad jos i skolu linux minta,ubunta...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice