Bandicam pitanje

poruka: 9
|
čitano: 2.581
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Bandicam pitanje

E da pitam samo uvezi Bandicama .. ili FRAPSA nebitno ..da li je bitnije imati dobar procesor ili dobru graficku kako bi snimao da ti NE TRZA PUNO u igri kada snimas tj da ti FPS ostane velik da ne spada ..
ja imam E6600 3.06GH DUAL CORE ... a graficku HD6670 pa sam konto kupit graficku novu .. oce li mi biti veci FPS ako kupim graficku bolju naravno od ove sad sto imam ?

AmericaNNo'
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Bandicam pitanje
nez sto bi ti rekao ja imam us...u gpu i cpu i malo rama al ono sto snimam u odlicnoj je kvaliteti na stabilnih 24 fps
14 godina
neaktivan
offline
Bandicam pitanje

Ovak,događa mi se problem,kada snimim video,znači,igra video cam i moj zvuk.Kada pustim snimljeno,zvuk igre se savršeno čuje ali moj glas jako slabo,kada pojačavam da čujem svoj glas,počme brujati u zvučniku.Šta stvara taj problem?

AMD Phenom II X 4 965 BE 3.4Ghz , AS Rock 970 Extreme , 2 X 2 GB DDR 3 Kingstron Hyperx , VTX Radeon HD 4850 , Xilence 600 W , HDD WD 500 GB Blue
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Bandicam pitanje

Kako si konfigurirao Bandicam ? Možeš priložiti screenshot postavki ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Bandicam pitanje

Evo slika,koristim mikrofon s web kamere.

AMD Phenom II X 4 965 BE 3.4Ghz , AS Rock 970 Extreme , 2 X 2 GB DDR 3 Kingstron Hyperx , VTX Radeon HD 4850 , Xilence 600 W , HDD WD 500 GB Blue
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Bandicam pitanje

Probaj smanjiti zvuk igre a povećati zvuk mikrofona ili probaj sa drugim. Ako problem opet bude postojao probaj OBS Multiplatform (imaš tut zakačen na audio i video alati forumu ).

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Bandicam pitanje

Hvala Silwncer,tutorial ti je super kao i postavke,sve radi bez greške!

AMD Phenom II X 4 965 BE 3.4Ghz , AS Rock 970 Extreme , 2 X 2 GB DDR 3 Kingstron Hyperx , VTX Radeon HD 4850 , Xilence 600 W , HDD WD 500 GB Blue
10 godina
odjavljen
offline
Bandicam pitanje

Drago mi je da sam pomogao :) Ako bude bilo problema npr. Audio to je njihov problem (ako je out of sync npr.).

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Bandicam pitanje

Pozzz ljudi.Imam pitanje u vezi bandicama.Danas sam skinuo onu trial verziju koja moze do 10 min snimati.Iskreno to mi je sasvim dovoljno za sada,ali danas kad sam isao snimati DayZ gameplay,sve je uredno radilo,ali nije snimao u komadu odmah 10 min,nego u djelovima.Pa me zanima kako da namjestim da kada ja stisnem F12 za snimanje,da on snima svih 10min u komadu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice