Zelena slova

poruka: 8
|
čitano: 5.645
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Zelena slova
pitanje

Imam problem!Kod kolega sam sa kompa kopirao neke filmove i pjesme na moj externi hard,kad sam došao kući neki fajlovi su bili zelene boje,tj njihovi nazivi sada ih ne mogu pokrenuti niti kopirati sa HDD-a dal da brišem ili se može nešto napraviti sa njima?

 

pobrkao sam svoje namjere sa svojim mogućnostima...
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zelena slova
autorov komentar

skinuo sa neta film,samo kopirao na externi ugasio ga i došao kući,hoću si prebaciti na komp,kad sav naziv fajla zelene boje i ne da se kopirati ni pokrenuti kaže kad ga hoću kopirati Access Denied

Make sure that disk is not full or write-protectded and the file is not currently in use!!!!

pobrkao sam svoje namjere sa svojim mogućnostima...
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Zelena slova

makni read only sa filea ak je stavljen

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zelena slova
autorov komentar

read only je maknut al nema pomoći sad još doda i The handle is invalid!

pobrkao sam svoje namjere sa svojim mogućnostima...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zelena slova

ak ti to nije pomoglo, onda desni klik na file, properties, stisneš advanced i odznačiš "Encripy contents to secure data"

15 godina
offline
RE: Zelena slova

Možda enkripciju treba isključiti na kompu na kojem je snimano...

16 godina
offline
RE: Zelena slova

Da, prema objašnjenju na ovom forumu

 

( http://www.xpheads.com/forums/microsoft-public-windowsxp-general/42602-green-letters-folder.html )

 

nad datotekom je izvršena enkripcija na izvornom računalu. Zbog toga moraš ponovo presnimiti datoteku, ali bez enkripcije..

16 godina
neaktivan
offline
RE: Zelena slova

aha, jesam ti reko? Cool

nego, to znači da recimo ja na svom kompu enkriptiram neku datoteku i kod mene je sve ok, al ak neko tu datoteku kopira sebi, kod njega ne kompu ne radi? kulSmijeh, nisam to znao

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice