Računalo se ne želi ugasiti

poruka: 3
|
čitano: 1.770
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Računalo se ne želi ugasiti

Prije par dana nakon što sam završio surfanjem neta išao sam ugasiti PC. Sve je islo normalno "Windows is shuting down", slika je nestala ali su kuleri nastavili raditi kao i lampica koja mi oznacava da je komp upaljen.
Morao sam ga iskljuciti iz struje da bi se potpuno ugasio. 

Posumnjao sam na graficku izvadio je van stavio natrag unutra i komp se palio i gasio normalno, ali samo 2 puta {#} 

Onda sam graficku opet izvadio i monitor spojio na integriranu graficku. Sve je radilo bez problema (znaci na njoj uvjek radi normalno)

 

Sada sam opet ubacio graficku (Nvidia GeForce 8800GTS 640mb nije overclockana) i gasim komp tako da ugasim windowse i onda iskljucim iz napajanja {#}

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Računalo se ne želi ugasiti

Prvo što upada u oči pogledom na ovu sliku je da imaš računalo sa 4GB RAMA i 32-bit OS, snimi si x64 verziju windowsa 7.

 

Evo linkovi:

 

Official Windows 7 SP1 ISO Download Links (English)

 

A vezano za ove probleme sa gašenjem, možda ti je problem do samog grafičkog drivera, skini si Driver Sweeper

logiraj se u safemod, i s driver sweeperom izbriši grafičke drivere i probaj ih snimit ponovo, svakako snimi najnoviju verziju.

 

Možeš probati i sa drugim napajanjem.

Valentin
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Računalo se ne želi ugasiti

Imam najnovije drivere, a 32-bitne windowse imam jer su mi trenutno potrebni {#}

 

EDIT: UPravo mi se komp normalno ugasio ;) hvala na pomoci!{#}

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.6.2013 21:26 (Zujko008).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice