Problem s pc-jem , pokretanje igrica , crn ekran..

poruka: 6
|
čitano: 3.844
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Problem s pc-jem , pokretanje igrica , crn ekran..

pozdrav , imam problem s svojim kompjuterom , sve je bilo oke dok mi nije prije 2 mjeseca izgorila matična , nezna se još zašto... on hoće pokrenuti igre na ploči plant vs zombie , cossacks ew , ali neće sve ove npr. far cry , san andreas ... grafa bi ih trebala podržavati , ona je 128 mb ,kada instaliram eo npr. san andreas , uđem u njega sve normal i kada stisnem ono da igra krene ono se uučita i sam odjednom crn ekran , prošaaran crtama kao + i   sad dal se isplati tu uzet novu grafu il novi komp , u čemu je tu problem??

Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s pc-jem , pokretanje igrica , crn ekr

ako imas novaca svakako novi komp ovaj proc gpu sve je zastarilo agp grafa je skupa da sad kupujes i nema ih bas a ovo sto ti baca su artefakti tako da..

 

bte koje su ti temp proca i grafe?

11 godina
neaktivan
offline
Problem s pc-jem , pokretanje igrica , crn ekran..

razmišljam dal da uzmem hd 6670 grafu , trebala bi pasat al šta ako nije problem u grafi?
a kak da provjerim temp. proc. i grfe?

a novi komp  bi uzeo do cirka 2600 kn? preporuka?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s pc-jem , pokretanje igrica , crn ekr

ta grafa se ne isplati za tu konfu bilo bi bottleneck-a a ako imas agp utor 6670 nema za agp kolko ja znam a mozda se i varam ako mozes topla preporuka proadj ovu kantu dodaj ovim 2600kn i cca za 3000 se sloze dobra konfa!!

 

TEMP-mozes provjeriti imas dosta programa ja koristim hw monitor:http://www.cpuid.com/softwares/hwmonitor.html

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.4.2013 18:05 (GAMERANGER).
13 godina
offline
Re: Problem s pc-jem , pokretanje igrica , crn ekr
maxi 135 kaže...

razmišljam dal da uzmem hd 6670 grafu , trebala bi pasat al šta ako nije problem u grafi?
a kak da provjerim temp. proc. i grfe?

a novi komp  bi uzeo do cirka 2600 kn? preporuka?

Temperature procesora i grafe provjeriš tako da skineš everest ultimate edition (Trial verzija) DOWNLOAD, pa kad ga instaliraš, klikneš na "Računalo" i onda sa desne strane klikneš na "Senzor". Onda ti pišu temperature CPU-a (Procesora), GPU (Grafe), matične... Temp. procesora ti ne bi smjela prelaziti 60°C...

...The South Will Rise Again... White -h- boys
11 godina
neaktivan
offline
Problem s pc-jem , pokretanje igrica , crn ekran..

utor pci slot x 16 al bila izgorila matična .. duga priča

EDIT  uzeo sam novi komp prije godinu dana , izaso me 3600 kn al ne zalim sve vrti...

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.12.2014 10:26 (maxi 135).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice