Problem s grafickom

poruka: 40
|
čitano: 5.831
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Problem s grafickom
njuska12 kaže...

mislis da instaliram starije driver hm ,nekako svi govore da bolje da su sto noviji driverii za graficku

Koja igrica ne radi? Što piše točno? Jesi snimio najnoviji DX?

Najnoviji driveri ne moraju biti najbolji, probaj starije.

Kakav je to vanjski setup?

{#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.7.2014 11:12 (Valentin17).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s grafickom

mafia 2 koja mi je radila uredno na staroj grafickoj, ne znam kako bih nazvao setup koji u nekim igrama radi da ne moras dignuti igricu..poneke igrice su imali i takav nacin setup grafike

9 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s grafickom

izvadio ,zapakirao i gurno u ormar,krivo sam se izrazio nije integrirana,vec je jednostavno klasicna kartica ,samo sta je dosla u kompletu s konfiguracijom..

10 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s grafickom

pa izvadi je van i stavi drugu grafu.

12 godina
protjeran
offline
Problem s grafickom

aj ti nama slikaj to svoje cudo? da mi to vidimo{#}{#}

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s grafickom
Stjepanj kaže...

aj ti nama slikaj to svoje cudo? da mi to vidimo{#}{#}

 

sve je ok s karticom,samo nemam vjerovatno neke stvari instalirane koje mi trebaju npr directx 11 itd nazalost sad ne mogu to download ..pricekati ce do popodne

12 godina
offline
Problem s grafickom

Mafia 2 ne koristi dx11.To si ti shebo drivere izgleda.Nisi ih pravilno obrisao ako si uopce ista brisao.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Problem s grafickom

Pozz ekipa,evo imam jedan mali problem pa bih molio za savjet i mišljenje.Naime,danas sam kupio stariju grafu nvidia 8800gts 512mb i kad sam je umetnuo i pokušao pokrenut komp ne daje sliku na monitoru pise no signal..E sad,u biosu sam namjestio init display first-PCI,znači integriranu sam ugasio ali opet neće bootat monitor se uopće ne pali.Grafička je prikopčana napajanjem,vadio sam je nekoliko puta ali opet ništa:( Ventilatori vrte ništa se ne dogadja..Dečko kaže grafa je 100% ispravna da ju je isprobao prije nego mi je donio pa sam sad malo zbunjen..Dali netko zna šta bi mogao biti problem?Da nije možda moje napajanje slabo Seasonic 450W model SS450GB

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.7.2014 21:32 (lexx).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s grafickom

sve sljaka,a sta se tice mafie nju cu ponovo instal,pa cu vidjeti u cemu je problem,jedino sta ne znam podesiti je to, sto moram dva put boot komp,prvi put mi ne prepoznaju karticu dok ne podignem ponovo sistem,u biosu ima opcija bootanja VGA, i pise ovako koliko se sjecam:1)pci/pciexpress 2)pciexpres/pci

posto je kartica u pci-e expresu tj ,zamijenila je slot stare kartice koja je bila u pci-e slotu..ostavio sam ju na staroj postavci..

sta se tice starih drivera..koji je najlasi nacin da ih nadem i uklonim?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice