Popravak LCD monitora

poruka: 4
|
čitano: 1.551
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Popravak LCD monitora
LG monitor, 27''...dok u miru radim pukne stalak točno tamo gdje se spaja s pločom monitora....te mi monitor pred očima pljusne od stol i rasipa se slika....u pozadini se vidi kao da je popucalo neko staklo, mada je ovo vanjsko staklo citavo. A od slike su ostali samo neki neprepoznatljivi titraji.

E sad, garanciju još imam....ali bojim se da mi neće htjeti uvažiti....jer piše da mehanička oštećenja, lomove...ne spadaju pod garanciju. Ali bemu onu stvar, nije isto ako ja polomim monitor sjekirom...ili ako je on loše napravljen da ne moze sam sebe nosit. A taj spoj koji je pukao...napravljen je žali Bože.
Imam li ikakvu šansu da ovo istjeram...možda ima neko neki savjet da se pripremim?

Cisto sumnjam da se ovako nesto isplati popravljat, no svejedno da pitam ima li mozda sanse za to?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popravak LCD monitora

A probaj na garanciju, ako ide - ide, ako ne ide - ne ide. Obavezno im pokaži mjesto pucanja stalka. Također možeš probati nazvati LG direktno i pitati ih te im objasniti što se dogodilo.

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.6.2016 13:55 (Marko :D).
7 godina
offline
Popravak LCD monitora

Definitivno prvo kontaktiraj LG, vjerovatno ne žele loš publicitet,....

Kruha i igala...
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Popravak LCD monitora

Da ne ostane loš trag na internetu, pohvalit ću ekipu iz LG-a da su uvažili garanciju bez većih natezanja.

 

Istina, nitko nije bio optimističan i svi su mi kimali da nemam šanse da mi to uvaže..ali su uredno monitor prosljeđivali dalje ka "glavnom" LG servisu. (Kakvu god oni politiku imaju unutar sebe) ...da bi me na kraju razveselio email da će garancija biti uvažena.

Zanimljivo je da se radi o istom monitoru... zamjenili su sve potrgane dijelove, a stalak su updejtali sa svakako uvjerljivije čvrščim i jačim modelom.

 
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice