komp blokira i onda se neko vrijeme nece upali

poruka: 8
|
čitano: 1.372
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
komp blokira i onda se neko vrijeme nece upali
Kad upalim komp, sve bude ok nekih 10-15 minuta i onda nakon toga blokira.Kad ga pokusam ponovno upaliti, ventilatori se pokrenu, ali se komp ne pali.Posto sam skinuo stranice osjetio sam da se graficka stvarno dosta zagrijava(Komp blokira prilikom browsanja tako da nije neko vece opterecenje u pitanju).Osobno mislim da je u pitanju pregrijavanje, samo ne znam graficke ili procesora.
Help pls
 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: komp blokira i onda se neko vrijeme nece upali
crocop122 kaže...
Kad upalim komp, sve bude ok nekih 10-15 minuta i onda nakon toga blokira.Kad ga pokusam ponovno upaliti, ventilatori se pokrenu, ali se komp ne pali.Posto sam skinuo stranice osjetio sam da se graficka stvarno dosta zagrijava(Komp blokira prilikom browsanja tako da nije neko vece opterecenje u pitanju).Osobno mislim da je u pitanju pregrijavanje, samo ne znam graficke ili procesora.
Help pls

 Provjeri temperature HWinfom/Everestom/Speccyjem i daj sliku ovdje.

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
8 godina
neaktivan
offline
Re: komp blokira i onda se neko vrijeme nece upali
Temperaturu sam vec testirao, 65-70 prilikom browsanja, 75-80 prilikom igranja
15 godina
neaktivan
offline
Re: komp blokira i onda se neko vrijeme nece upali

Ako hoćeš pomoć onda napravi što ti je čovjek rekao.

8 godina
neaktivan
offline
komp blokira i onda se neko vrijeme nece upali

Evo slika speccya.Trenutno je klima upaljena tako da je temperatura puno niža, to vjerovatno ima veliki utjecaj.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
komp blokira i onda se neko vrijeme nece upali

Temperatura cpu-a ti je u stanju mirovanja kad si to stavio, ili dok si bio na netu? Ja imam isti taj proc. no meni inače je niža temp. za 5-10 stunjeva kad ga lagano koristim. A kad igram, onda je oko 59-62 stupnja.

Jel ti kučište ima prostor za ventilatore da se stavi? I kad si mijenjao pastu na procesoru?

Grafička je uredu, možda da je par stupnjeva niže, nebi bilo loše. meni je gtx 650 oko 42 u stanju mirovanja a laganog korištenja oko 46, a u igrama ide oko 60 (no za tih 60 nisam 100 % siguran).

Bf 4 - Tonyhrv
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.7.2016 14:24 (tonik).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: komp blokira i onda se neko vrijeme nece upali

Bio sam na netu kad sam ovo stavljao, a pastu sam zadnji put promijenio prije 2 godine.U kućištu ima max ventilatora kolko stane.Možda da probam promijenit pastu?

13 godina
offline
komp blokira i onda se neko vrijeme nece upali

Probaj. I pogledaj si kako su postavljeni ventilatori. Ja sam do prije imao ventilatore okrenute da izbacuju zrak van, no to nije dalo nikakve rezultate i bila je veča buka ventova. No kad sam ih okrenuo d pušu unutra, a samo jedan da izbacuje, onda je druga priča bila, smanjio  temp. i buka nestala.

Bf 4 - Tonyhrv
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice