Kod "otvaranja" diska pojavi se "Open with"

poruka: 7
|
čitano: 2.329
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Hard disc problem????

Imam problem kada ocu otvoriti disc C ili D.Pojavi mi se ovaj prozor.Sta da radim?

palenta
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Hard disc problem????

Probaj sa desni klik na drive, Explore. Ako uspiješ, provjeri imaš li autorun.inf u D:\ (ili C:\). Obriši ga.
Upali Show Hidden Files prvo...

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Hard disc problem????

nema ništa :/

 

palenta
15 godina
neaktivan
offline
Hard disc problem????

Probaj ove korake:

1. Open Start>>Run and type cmd and press enter. This will open a command prompt window. On this command prompt window type the following steps.
2. type cd\
3. type attrib -r -h -s autorun.inf
4. type del autorun.inf
5. now type d: and press enter for d: drive partition. Now repeat steps 3 and 4. Similarly repeat step 5 for all your hard disk partition.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Hard disc problem????

Ubaci cd od windowsa i bootaj računalo s njega, kad se pokrene onaj plavi setup on će te pitat dali hoćeš popravljat instalaciju, ti odaberi da hoćeš i čekaj da odradi svoje.

Valentin
 
0 1 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Hard disc problem????
Palenta kaže...

nema ništa :/

Takve situacije su tu česte kod virusa - imaš kakav antivirusni program? Instaliraj, ažuriraj i počisti računalo.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Hard disc problem????

Neće svi antivirusi (poput AVG-a) riješiti taj problem. Naime, on izbriše virus ali ne i autorun kojega se mora ručno ukloniti. Nekada nije dovoljno odabrati samo "show hidden files" već i maknuti kvačicu "hide protected operating system files" pod čijim atributom se skriva autorun.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice