Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

poruka: 175
|
čitano: 47.048
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera
Jebasu123 kaže...

jel to ovaj sto ti pise u potpisu?

i jel ti nije radio ili si samo tako bilo dosadno pa ajde?

 Ovaj koji je u potpisu radi,a ovaj drugi sam stavio u komp. i nije valjao pa sam ga razvalio.
Intel core 2 duo E4500,2x2.2 ghz Mb gigabyte 945P-DS3,s775 Ram 2GB PC5300,667Mhz HDD Seagate Barracuda 7200.10 250GB,16MB GF 8500 GT 512MB Thermaltake VE7000BWS Soprano DX FortroN BlueStorm 500w Samsung SM 940NW 19" LCD Vodeno hlađenje Thermaltake big water 745
16 godina
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

jbt ljudi vi niste normalni!

Ja jedino sto sam znao monitor udariti ali CRT 17" star 10 godina. niti se zivciram radi bilo cega, je da nije najpametnije pricati samnom kad gubim, ali nisam toliko zivcan da udaram :D.

 

Jesam jednom prilikom, vozim se s curom (sadasnaja zena) i CD mi pocme stopat, ja ubacim drugi ono i drugi ja treci ono i treci, naljutim se otvorim prozor i cd kroz prozor, jedno 6-7 sam ih bacio dok nisam naletion na onaj koji radi (vjerovatno se iscrtali ;D), zena sutila sljedecih 20 min nije nis govorila

We are born naked, wet, and hungry. Then things get worse. "It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt."- Rami Belson
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

evo dobar primjer bijesa (ili dobre glume Neodlučan)

 

svi ga već dobro poznate...

 

http://www.bug.hr/bugvideo/ludi-nijemac-igra-unreal/44.aspx

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

ahhh...ja sam osoba..kojoj kad se pojavi poruka usred igrice"aplicaton error during the game"...."dont send".."send error report"..udarim sto jace mogu od kuciste tako da sam FDD vec udubio ...kad ga udarim obe stranice padnu svaka na svoju stranu, lupam u ekran iz mile volje(CRTSmijeh)

 

btw...to mi je malo cudno, imam 4670, x2 5000, 2gb, windowse reinstalirane po neznam koji put(vec sam i sufru napamet naucioSmijeh) i izbacuje me iz bilo koje igrice(ploca je starija a djelovi noviji) jeli bi se to rijesilo flashanjem BIOS-a

 

 

P.S.ispricavam se autoru teme, znam da je neprimjereno al morao sam

kopirajte si ovo u potpis....ako misliste....da bi vistu trebalo ukinut....i da je kingmax definintivno....best buy na trzistu
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera

ja da sam mu stari kad bi ga vidio da živčani i trga inventar koj sam mu ja kupio copio bi ga za vrat i bacio u kontenjer da vidi kak neki ljudi zive

http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera
moglo bi se rijesit flashanjem biosa jel npr ja nisam mogo proc metnut ok nisam flasho bios jednostavno nije bio podrzan
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
15 godina
neaktivan
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

ono sa njemcem je cista namjestaljka ima i na youtubeu kako mu se dugo ucitava counter strike i onda kad mu napokon ucita igra i ubije  ga neki lik pa se tamo dere cheater ovo ono i na kraju ide sa machine gunom da ubije lika i neko ga ubije tamo popi*di

Moja konfa: :AMD Phenom X3 8450 :2 gb ram :ATI HD4650 1024mb :ASUS M2N68 Motherboard
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

Ja sam samo jedanput slucajno unistio joystick od ps2 a bio star 1 tjedan. Igro sam burnout 3 takedown i zaspo. ujutro se probufio i stao nogom na joystick punom tezinom. i sad mi nerade one dvije gljivice.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

Uh, a bilo je dosta toga....prije više nego sada:

 

-najviše se iživciram kada me neka njubara ubije u COD4, al ono prvo okrenem sve svetce, pa malo   lupam po stolu, itd, i znam šakom udarit o monitor sve snage ( 17'' CRT)

 

-onda, dok sam igro NFS U2 i PES5 ja mislim, polomio sam 3-4 joysticka on nekih cca 60 HRK

-onda sam jednom plunuo na monitor dok sam igro PES s burazomIznenađen , par puta sam znao bacit joystick u monitor, nasreću samo bi joystick otišao  Belji se

- polomljene nožice na tipkovnici, itd,

 

-al u zadnje vrijeme fakat ništa ne radim i ne trgam, samo malo psujem...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

Lako se naživcirat imo sam tipkovnicu bila je na žicu e pa sad je bežična bez slova xD

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

miš na žicu ..laserski naravno Smijeh dok sam čekala rezultate skena avasta ma rekoh idem odigrat onu igru sa minama...klik klik i svako malo ja pokažem na jedno polje a miš otvara susjedno i tako par puta a ondaaaaaaaaa Cool gru u stol i još i još i još dok nije ošlo sve u sto komada.....je...piiiip tebi i štekanju...evo ti sad pa štekaj Smijeh iz ladice izvadila novčanik...drito u hg spot dan dobar...jednog miša molim do 200kn i da nešteka Smijeh ovaj je sad dobar he heee

nikad nije kasno za napravit sranje
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera
mislio sam da zene nisu agresivne :D,nebi ja doso u tvoje ruke pa da me bum bum
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
15 godina
neaktivan
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

Nikakvu novcanu stetu nisam napravio, ali sam jednom poludio i uzeo cekic i stari HDD, mozete pretpostaviti sta se zatim dogodilo :D

Taj HDD je zavrsio sa odvaljenim metalnim kucistem iskrivljenom plocom sa oko 5-6 udubljenja, ova rucica odletila negdje i jedva ju nasao, ostatak zavrsio u malenim komadicima...

Uglavnom milina, sta da vam kazem! :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

ja sam se samo iživio šerafcigerom na flopyu, kad 20-ak disketa za redom nije htio ispravno pročitat, našao mu zamjenu sa jednog starog pentiuma1 iz podruma, ovaj flopy je sad puuuno bolji, i errori   su rijeki

 

a ima još jedan ispad bjesa(100 % opravdan) - znate ono kad si kupite neku igru (orginal) jer vam se baš dopala, i baš ju je gušt igrat kao orginal, patite taj dvd i sve, i onda ga je jednog dana dvd jednostavno prožvakao. Ja ugasio komp, izvadio dvd pržilicu i jednostavno se iživljavao na njoj( morala mi je baš GTA SA sažvakat , a ne neku od piratskih igra kmeee)

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera

ja  najvise piz... kada u nekoji igrici izgubim zbog greske igre ili u bf2 zbog hackera...

 

no nisam nikada nista razbio za razliku od cure koja je AlienWare M17 (laptop) od 10.000kn bacila kroz prozor na ulicu..

jos je skoro pogodila neku babu koja joj je psovala 10min ispod prozora..

 

jos ga placa.. jos 11 rata od 12...

 

i to sve zbog neispravne baterije koja je trajala oko 15min, kako ona kaze "oces se gasit? e sad cu te ugasit zauvijek"

 

uzas...

Maticna: Alienware approved intel x58 Procesor: intel core i7-965 extreme 3.2 ghz 8mb chace Graficka: dual 1gb NVIDIA GeFroce GTX 280 Ram: 12gb DDR3 SDRAM 1600mhz - 6x2048mb HDD: ExPerf 600GB (2x300GB) Velociraptor SATA 3.0Gb/Sec 10.000RPM 2x16mb Cache Veza: metronet 25mb/sec
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.2.2009 17:30 (Escudo).
15 godina
protjeran
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

Stari komp odnio u podrum i sjekirom ga stukao :-)))))
Novi komp - Bilo dosadno, nisam ima šta radit, namjerno fleša pogrešan BIOS i crkla matična:-))))))))))))))))))))))))))

Procesor: Intel Pentium Dual Core E5200 2,53Ghz 2MB Cache 800Mhz FSB Matična Ploča: BIOSTAR G31-M7 RAM: 2GB Kingmax DDR2 800Mhz Grafička Kartica .: Club3D Radeon HD4550 512DDR3
 
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

Ja tučem jastuk...

djevice,padobranci mineri griješe samo jednom! Postao sam ateista;ubili su boga u meni...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

davno nekad, counter strike 1.5, ubacim pod botove, mapa de_aztec, i stelim se onako (tad se tek pojavio bunny hop, i sl. fazoni pa sam vjezbao), i izleti botina sa sacmaricom mi pukne headshot preko pola mape, i ja svog kuglasa "tres" od stol...i tako par puta.. sreca pa nisam koristio neke mxove ili nesto skuplje :D

"Dabogda imao pun dzep para, a nemao cime da izvadis.."
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera
nick kaže...

Ja tučem jastuk...

 Ma ne možeš se na jastuku iskalit,
jbg otkad sam slomija obe šake
mis kako ću udrit jer mi sad niti jednađne valja
al opet udrem ne može se to kontrolirat
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera
nick kaže...

Ja tučem jastuk...

A ja komponente i ljude u bliziniSmijeh
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera
brezonja kaže...

ja sam se samo iživio šerafcigerom na flopyu, kad 20-ak disketa za redom nije htio ispravno pročitat, našao mu zamjenu sa jednog starog pentiuma1 iz podruma, ovaj flopy je sad puuuno bolji, i errori   su rijeki

 

a ima još jedan ispad bjesa(100 % opravdan) - znate ono kad si kupite neku igru (orginal) jer vam se baš dopala, i baš ju je gušt igrat kao orginal, patite taj dvd i sve, i onda ga je jednog dana dvd jednostavno prožvakao. Ja ugasio komp, izvadio dvd pržilicu i jednostavno se iživljavao na njoj( morala mi je baš GTA SA sažvakat , a ne neku od piratskih igra kmeee)

 zaključili smo... piratstvo je zakon... šala xD
Escudo kaže...

ja  najvise piz... kada u nekoji igrici izgubim zbog greske igre ili u bf2 zbog hackera...

 

no nisam nikada nista razbio za razliku od cure koja je AlienWare M17 (laptop) od 10.000kn bacila kroz prozor na ulicu..

jos je skoro pogodila neku babu koja joj je psovala 10min ispod prozora..

 

jos ga placa.. jos 11 rata od 12...

 

i to sve zbog neispravne baterije koja je trajala oko 15min, kako ona kaze "oces se gasit? e sad cu te ugasit zauvijek"

 

uzas...

 uuuuuu to mora da je boljelo.... jos alien Iznenađen
jučer sam overclockal WC-papir :P :P :P
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera
nick kaže...

Ja tučem jastuk...

 Ja vičem u njega da nitko ne čujeIzlanuo se
Prodajem kravu, crna metalik boja, HI-FI mukanje, sportski rep i alu kopita.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera

nisam nikad nista strgao, samo sam 1 tipkovnicu. i to sam prolio casu vode na nju ( namjerno ) xD
ne kuzim svrhu razbijanja ja bi vama preporucio Psihijatra odite se ljecit OMFG.. ako si zivcan stari moj pa odi na box i tuci kolko oces-.^

15 godina
neaktivan
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

Ja bih tebi preporucio profesora maternjeg jezika Cool

"Dabogda imao pun dzep para, a nemao cime da izvadis.."
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

Još dok sam prašio Diablo na battle net-u.Od silnog klikanja mi je pukla plastika na ljevoj tipki miša

i nije radila pa sam u međuvremenu izgubio.Odalamio sam miš svom snagom od stol a

scroll kotačić je ispao van i otkoturao se.

Drugs and alcohol are not the only addictions.Gaming is one of them too.My God i am an addict.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

Nije bas racunalni hardware ali jedno 30-ak budilica (onih sve po deset) je zavrsilo u zidu najranije ujutro... Baterija imam viska, najgore je kupit djelove kad se probudis...

I'm going woo woo
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera
tnakir kaže...

Nije bas racunalni hardware ali jedno 30-ak budilica (onih sve po deset) je zavrsilo u zidu najranije ujutro... Baterija imam viska, najgore je kupit djelove kad se probudis...

 hehehe, ajd, bar neki oblik razgibavanja :D
iskoristi današnji dan, što manje se uzdaj u sutražnji
15 godina
neaktivan
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

tipkovnica kroz prozor, miš u akvarij udaljen 5 metara i iz zvučnika žice, a o nožicama od tipkovnice da ne pričam

ove godine nisam ništa strgao

Bolje ispasti budala nego iz vlaka!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

Ja vise prakticiram deranje, kad poginem u nekoj pucacini, onda se iz sve glasa izderem draze, medjutim, nekad ni to nije lijek, pa strada jeftina tipkovnica, ona od nekih 30-40 kuna, al naso sam bolje rjesenje za to, radim sad na laptop-u tako da bi svaki udarac bio koban.... To se zove kontrola Belji se

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

strgala sam ps2

par mobitela

 

i tak

 

uglavnom mobiteli stradaju od udarca u zid

nothing lasts forever, even cold November rain
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice