Jako cudno

poruka: 12
|
čitano: 2.172
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Jako cudno..

Uglavnom, kad mi mobitel zazvoni kraj kompa ovaj se smrzne, nekad i restarta. Ja to nisam jos nikad vidio i nemam i pojma zašto se to događa. Jel imao neko sličan problem?

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Jako cudno..
Goc kaže...

Uglavnom, kad mi mobitel zazvoni kraj kompa ovaj se smrzne, nekad i restarta. Ja to nisam jos nikad vidio i nemam i pojma zašto se to događa. Jel imao neko sličan problem?

 

 To ti se uvijek događa kad ti mob zazvoni? I k tomu kakav mob imaš?

http://www.freewebs.com/horagio/
15 godina
neaktivan
offline
Jako cudno

Pa da. Nemogu vjerovati. Ja to nisam nikad vidio. Imam Samsunga U600(smece),al nije radi moba. Bilo koji da zazvoni komp se smrzne. al ono kaj mi je isto glupo, poslje kad se to dogodi,poslje restarta kad napravim, moram odpojiti miša iz usb-a i opet ustekati jer inace mis ne radi. Mozda mis lovi neke frekvencije od moba i sjebe sistem? Il neznam više! Jako je iritantno.

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Jako cudno

Takav slučaj nisam imao, ali telefoni prave pojačane smetnje kad treba da prime poziv (što se lepo čuje preko zvučnika). Moja pretpostavka je da ti je napajanje jako osetljivo, mada u samom računaru ima i drugih stvari koje bi mogle biti osetljive.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Jako cudno

probaj zamjenit napajanje i/li matičnu.nemoj lupovat novu,posudi od nekog samo da probaš

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Jako cudno

za ovo prvi put čujem od kad sam se rodio LOL

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Jako cudno

Pa probaj prvo s nekim drugim misem ako mislis da je u tome problem.

Jel ti se to dogodi odmah cim mob zazvoni ili malo kasnije?


Bolje ispast budala nego iz aviona!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Jako cudno

Nevjerujem. očito si jedan od mil.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Jako cudno
Goc kaže...

Pa da. Nemogu vjerovati. Ja to nisam nikad vidio. Imam Samsunga U600(smece),al nije radi moba. Bilo koji da zazvoni komp se smrzne. al ono kaj mi je isto glupo, poslje kad se to dogodi,poslje restarta kad napravim, moram odpojiti miša iz usb-a i opet ustekati jer inace mis ne radi. Mozda mis lovi neke frekvencije od moba i sjebe sistem? Il neznam više! Jako je iritantno.

 Onda mijenjaj miša. Koji miš uopće imaš?

Kako da ne - How yes no
16 godina
neaktivan
offline
RE: Jako cudno..

Niš čudno. Meni se to redovito događa sa vanjskim USB diskom. Čim je mob blizu i zazvoni, disk stane s radom. Što da kažem. Radi se o vjerovatno o lošoj elektronici u tim i takvim uređajima. Ako kažeš da imaš USB miša probaj staviti neki drugi mouse ili makni mob dalje od njega. A vidi da možda nemaš neki sličan uređaj spojen u USB (vanjski disk itd.). Uglavnom ja sam se naučio da držim mobitel dalje od diska i sve radi. Kad kažem dalje, ne mislim na kilometre, već na recimo drugoj strani stola...

16 godina
offline
RE: Jako cudno..

Imam odličan Mcrosoftov bežični miš, i kad god igram onaj trackmania nations piše " Signal quality:
Wireless mouse signal quality:Low-Please make ...." i to se pojavi, jednostavno ja i  ti smo jedan od milijun, jednostano udalji mob...


Moje račuanlo: ASRock ALiveSATA2-GLAN, 1024 MB (DDR2-667 2x512) AMD Athlon 64 3200+ (2),Nvidia GeForce 7600gs (256mb), 160gb....
1. Isatknuti suradnik na gallery.live.com
16 godina
offline
Jako cudno

Ak imas bežićni mis moguce je da ti receiver ulovi signale od mobiela i to ga onda shebe, a time i komp.

Ne zvuci bas previse pametno al jbg


PC RULES!!!!
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice