Grafička 5700 XT 12345

poruka: 17
|
čitano: 3.302
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
protjeran
offline
Grafička 5700 XT 12345

Bluescreen crash.Mislim da je problem do drivera.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Grafička 5700 XT 12345
2005 kaže...

Bluescreen crash.Mislim da je problem do drivera.

 Ajde stavi sliku problema i kompletan popis komponenti. Kad se točno problem događa?

3 godine
protjeran
offline
Re: Grafička 5700 XT 12345

ryzen 2700x cpu

5700xt gpu

be quiet 700w psu semi modular

asus strix b450 gaming f mb

corsair vengeance pro 32gb 4x8

h100i platinum cpu cooler

nzxt h510 case sve ukupno 4 fana 2 intake 2 exhaust

2tb hdd 

250 gb

 

nemam sliku  jer nemogu screen recordati jer vecinu puta mi cijelu igricu ili program ugasi sa bluescreenom a dogadja se na random jedino bi mogo poslati link sa yt kako to izgleda 

 (crash) 
(bluescreen) oboje se dogadja na random...Skoro uvijek se dogadja kad igram

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.8.2020 23:32 (asdasdasdasdsad).
10 godina
offline
Re: Grafička 5700 XT 12345

Koji driver?

Battlelog: D3lBoy-00
3 godine
protjeran
offline
Re: Grafička 5700 XT 12345

testirao sam sve drivere koji su sada dostupni "najstabiljnijij" su mi 20.4.2 i svi settings koji bi imalo mogli uznemiravati gpu su iskljuceni npr. freesync, anti lag...I na tuningu sam stavio fanove povecao i power tuning sam stavio na 50(max) na ytubeu puno ljudi je govorilo da to moze pomoci ali ja nisam primjetio nista posebno

7 godina
protjeran
offline
Re: Grafička 5700 XT 12345
2005 kaže...

Bluescreen crash.Mislim da je problem do drivera.

 

asdasdasdasdsad kaže...

testirao sam sve drivere koji su sada dostupni "najstabiljnijij" su mi 20.4.2 i svi settings koji bi imalo mogli uznemiravati gpu su iskljuceni npr. freesync, anti lag...I na tuningu sam stavio fanove povecao i power tuning sam stavio na 50(max) na ytubeu puno ljudi je govorilo da to moze pomoci ali ja nisam primjetio nista posebno

 

Nisi sposoban zapamtiti log-in podatke, tako da, makni se corava posla, odnesi u servis.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
3 godine
protjeran
offline
Re: Grafička 5700 XT 12345

lmfao

 

7 godina
protjeran
offline
Grafička 5700 XT 12345

Roflmaoimholol

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Grafička 5700 XT 12345

ako se zanemari prvi post,krivi login podatci i lmfao stvari možda ima nekog osnovnog znanja za osnovno testiranje prije odnošenja u servis

 

kad si testirao više vrsta drivera da li si ih prije izbrisao sa DDU?

 

https://www.guru3d.com/files-details/display-driver-uninstaller-download.html

 

ako nisi izbriši te sadašnje sa tim tako da restartaš kompjuter, stiskaj F11 tokon dizanja windowsa i kad ti ponudi izbornik odaberi safe mode. kad tamo uđeš izbriši ih s ddu, izađi iz safe mode i u windowsima instaliraj zadnje drivere 20.8.1 

 

https://www.amd.com/en/support/kb/release-notes/rn-rad-win-20-8-1

 

Ako se i dalje bude rušilo stavi ode šta piše u event viewer. uđeš u njega sa start-search-event viewer pa klikneš na windows logs pa system i tu vidi imaš li crvenih ili žutih upozorenja u vrimenu kad ti se dogodi bluescreen. iz tih upozorenja kopiraj izvještaj ode.

 

 

testiraj i temperature sa aida64 extreme trial verzijon

 

https://www.aida64.com/downloads

 

kad je instaliraš sa strane odabereš computer pa senzori. sa gornje strane ideš na tools pa stres test. stavi kvačice na sve i pokreni test, drži ga tako 30 minuta pa stavi sliku temperatura pod opterećenjem u ovu temu

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Grafička 5700 XT 12345

I stavi najnoviji driver, također, updateaj windows na novije drivere. Jer nove verzije win. imaju problema sa starim driverima, AMD i Nvidia.

Battlelog: D3lBoy-00
3 godine
protjeran
offline
Grafička 5700 XT 12345

Sada sam zavrsio aidu na novim drivrima nije bilo nikakvih problema sad cu upaliti neku igricu i ako bude neki problem poslati cu ovdje hvala

 
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Grafička 5700 XT 12345
Sudeci po 12v rail ocitanju napajanje ti je u teskom defektu. Mozda je ono krivac tvojim problemima.
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.8.2020 21:37 (Bugovski).
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Grafička 5700 XT 12345

To mu krivo senzor pokazuje.

Već ispod 10,6 - 11 V (empirijski) bi se komp zblokirao.

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.8.2020 21:50 (fer-de-lance).
3 godine
protjeran
offline
Re: Grafička 5700 XT 12345
To je i dalje cca 120w kaj ne?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Grafička 5700 XT 12345

ovo je opšte poznat problem sa tim grafičkim čipom i ljudi su učinili svašta da riješe problem...te nisu uspjeli..baš mi žao.

čudi me da nisi malo pročačkao po google da je ovo zajednički problem,a bolje su prošli oni koji imaju samo fps drop u igricama...

zaista ne znam kako su riješili jer je ustanovljeno da je problem sa drajverima...

ali kažu da novi drajver je naovdno riješio taj problem...

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Grafička 5700 XT 12345

Rijesili su tako da su u zamjenu dobili nvidiju, tema nikla prije par dana a pola "usera" vec protjeranou sta se pretvorio nekada najveci it forum na balkanu!

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Grafička 5700 XT 12345
Zelja kaže...

ovo je opšte poznat problem sa tim grafičkim čipom i ljudi su učinili svašta da riješe problem...te nisu uspjeli..baš mi žao.

čudi me da nisi malo pročačkao po google da je ovo zajednički problem,a bolje su prošli oni koji imaju samo fps drop u igricama...

zaista ne znam kako su riješili jer je ustanovljeno da je problem sa drajverima...

ali kažu da novi drajver je naovdno riješio taj problem...

 A opste poznat problem sa nvidijom ? To nebi spomenuo ? Puno veci RMA rate 2080s I 2080ti, pa onda BSovi, jedan monitor radi drugi ne, samo paljenje super rezolucije... Ma ne to je fake, to ljudi prijavljuju lazne probleme  U vecini slucajeva nije problem uopce do graficke nego do neceg potpuno drugog, no eto posto je RXica poznata sa problemom drivera na pocetku odma je ona kriva 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice