[Prodaja] PS5 Digital Edition - rabljeni zaključana tema

poruka: 9
|
čitano: 1.698
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
[Prodaja] PS5 Digital Edition - rabljeni

Pozdrav svima,

 

Prodajem rabljenu konzolu, prednaručenu na samom izlasku i kupljenu u 03/2021.

Konzola je u dobrom stanju i očuvana je, dolazi sa svim papirima, žicama, računom, kutijom i garancijom (koja traje još 2 mjeseca).

 

BITNA NAPOMENA!!
Joystick (Dualsense) ne dolazi jer lijeva gljiva na njemu malo šteka i zadržati ću joystick kako planiram kupiti ps5 disk verziju, pa je zato i cijena "spuštena".

 

Nije žurba prodati, pa dok ne naleti kupac spuštam postepeno cijenu.

Trenutna cijena je 530 Eura.


Preferiram osobnu primopredaju, uz mogućnost isprobavanja ako sami želite provjeriti stanje svega prije kupnje.
Nalazim se u Samoboru, no mozemo se naći i u Zagrebu!

 

Slike dodam kad stignem, htio sam slikat danas ali budem vjerojatno kroz tjedan.

Ovo je u biti nastavak moje teme u PROCJENE, pa da vidimo jel stvarno ima zainteresiranih!!

13 godina
offline
Re: [Prodaja] PS5 Digital Edition - rabljeni
Što ti nije pametnije reklamirati Dualsense pošto je još pod garancijom? Nije da nitko neće kupiti konzolu bez gamepada, ali to je samo dodatna gnjavaža kupcu.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
5 godina
offline
Re: [Prodaja] PS5 Digital Edition - rabljeni

Pribor ima garanciju od godinu dana, dok sama konzola ima dvije, nažalost jedino da sam popravljam joystick mi ostaje (ili tko god bi eventualno kupio sa joystickom)

6 godina
offline
[Prodaja] PS5 Digital Edition - rabljeni

odneses na jamstvo - i zalis se na materijalni nedostatak.

 

Ako ti odbiju prijavis na drzavni inspekciju. Meni se apple ciganio za watch - krepao nakon godinu i 3 dana... samo drzavni inspektorat i cao! dosao novi sat u 7 dana...

NULL!=NULL
5 godina
offline
Re: [Prodaja] PS5 Digital Edition - rabljeni

Onda može "pauza" na oglas, idem okušati svoju sreću sa jamstvom. 

5 godina
offline
[Prodaja] PS5 Digital Edition - rabljeni

Promjena mišljenja.

 

Nemam volje ići na servis i gnjaviti se s cijelom procedurom, pa ubacujem dualsense u stanju kakvom je (radi, ali lijeva gljiva zna u stanju bez mirovanja registrirati kao da ide prema gore/naprijed. Previše crash bandicoota valjda :))

Pretpostavljam da popravak nije kompliciran/skup (mozda ni nužan)

Cijena sa ubačenim dualsense kontrolerom je - 530€.

Ovako je malo više korektna cijena, nadam se.

 

5 godina
offline
Re: [Prodaja] PS5 Digital Edition - rabljeni

Bump 520€

5 godina
offline
[Prodaja] PS5 Digital Edition - rabljeni

Prodano van foruma prijatelju, može lock

13 godina
offline
Re: [Prodaja] PS5 Digital Edition - rabljeni
Imaš u desnom gornjem uglu gumb za zaključavanje
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice