[Prodaja] Rtx 2080ti

poruka: 23
|
čitano: 941
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
[Prodaja] Rtx 2080ti gainword gs

Prodajem kartu super radi hladi kupljena caseking garancija do 10/2021 racun full bundle cijena 7400kn i gpu holder na poklon zamjena moze za 2080s ili 2080ti s vise rgb

9 godina
online
Re: [Prodaja] Rtx 2080ti gainword gs

Ogi vole disco?

8 godina
offline
[Prodaja] Rtx 2080ti

Dobra cijena za RTX 2080 Ti, ali stvarno ne znam ima li smisla kupovati to više u ovom trenutku? RTX 3000 serija je blizu i RTX 3070 će vjerovatno imati više manje iste performanse za nižu cijenu i sa nižom potrošnjom.

Twitch-Mr_DUXCRO
5 godina
offline
Re: [Prodaja] Rtx 2080ti

nece

8 godina
offline
Re: [Prodaja] Rtx 2080ti
paqsha kaže...

nece

 GTX 1070 je donio otprilike iste performanse kao GTX 980 Ti. RTX 2070 je donio otprilike iste performanse kao GTX 1080 Ti. RTX 3070 će donijeti otprilike iste perfomanse kao RTX 2080 Ti. Ne u početku. U početku je RTX 2080 imao otprilike iste performanse kao GTX 1080 Ti. Ali kako to uvijek ide sa svakom novom serijom grafa, nakon nekoliko mjeseci optimizacija drivera performanse se penju. I nakon nekog vremena XX70 serije novih grafa su se popela na razinu performansi Ti serije iz prošle generacije grafa. Ne vidim razloga zašto bi se to promijenilo sada. Pogotovo pošto Nvidia prelazi na 7nm.

Twitch-Mr_DUXCRO
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.2.2020 16:10 (DuxCro).
13 godina
offline
Re: [Prodaja] Rtx 2080ti
DuxCro kaže...

Dobra cijena za RTX 2080 Ti, ali stvarno ne znam ima li smisla kupovati to više u ovom trenutku? RTX 3000 serija je blizu i RTX 3070 će vjerovatno imati više manje iste performanse za nižu cijenu i sa nižom potrošnjom.

DuxCro kaže...
paqsha kaže...

nece

 GTX 1070 je donio otprilike iste performanse kao GTX 980 Ti. RTX 2070 je donio otprilike iste performanse kao GTX 1080 Ti. RTX 3070 će donijeti otprilike iste perfomanse kao RTX 2080 Ti. Ne u početku. U početku je RTX 2080 imao otprilike iste performanse kao GTX 1080 Ti. Ali kako to uvijek ide sa svakom novom serijom grafa, nakon nekoliko mjeseci optimizacija drivera performanse se penju. I nakon nekog vremena XX70 serije novih grafa su se popela na razinu performansi Ti serije iz prošle generacije grafa. Ne vidim razloga zašto bi se to promijenilo sada. Pogotovo pošto Nvidia prelazi na 7nm.

Slažem se da možda nema previše smisla sad kupovati 2080Ti, ali debelo si pretjerao u usporedbi Pascala i Turinga. A bome i previše očekuješ od naredne generacije.

8 godina
offline
Re: [Prodaja] Rtx 2080ti
Promster kaže...
DuxCro kaže...

Dobra cijena za RTX 2080 Ti, ali stvarno ne znam ima li smisla kupovati to više u ovom trenutku? RTX 3000 serija je blizu i RTX 3070 će vjerovatno imati više manje iste performanse za nižu cijenu i sa nižom potrošnjom.

DuxCro kaže...
paqsha kaže...

nece

 GTX 1070 je donio otprilike iste performanse kao GTX 980 Ti. RTX 2070 je donio otprilike iste performanse kao GTX 1080 Ti. RTX 3070 će donijeti otprilike iste perfomanse kao RTX 2080 Ti. Ne u početku. U početku je RTX 2080 imao otprilike iste performanse kao GTX 1080 Ti. Ali kako to uvijek ide sa svakom novom serijom grafa, nakon nekoliko mjeseci optimizacija drivera performanse se penju. I nakon nekog vremena XX70 serije novih grafa su se popela na razinu performansi Ti serije iz prošle generacije grafa. Ne vidim razloga zašto bi se to promijenilo sada. Pogotovo pošto Nvidia prelazi na 7nm.

Slažem se da možda nema previše smisla sad kupovati 2080Ti, ali debelo si pretjerao u usporedbi Pascala i Turinga. A bome i previše očekuješ od naredne generacije.

Ti si prijatelju debelo neinformiran izgleda. Googlaj malo ranije i kasnije recenzije RTX 2070 grafa i pogledaj usporedbu u višestrukim igrama RTX 2070 i GTX 1080 Ti. Gdje sam pretjerao?  Nvidia prelazi na novu arhitekturu i novi proizvodni proces. Malo Googlajte neke recenzije i vijesti prije nego neuke komentare počnete izbacivat tu. Sramotite se. OČITO nemaš pojma. Uostalom, imao sam GTX 1080Ti i prešao sam na RTX 2060 SUPER koja je malo slabija od RTX 2070. Sa blagim OC'om praktički jednaka. Performanse praktički identične sa GTX 1080 Ti. Jedino što imam ray tracing s ovom grafom i zato sam je uzeo. Tak da nemoj mi pričat o nekim grafama i performansama.

Twitch-Mr_DUXCRO
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.2.2020 22:49 (DuxCro).
13 godina
offline
Re: [Prodaja] Rtx 2080ti
DuxCro kaže...

Ti si prijatelju debelo neinformiran izgleda. Googlaj malo ranije i kasnije recenzije RTX 2070 grafa i pogledaj usporedbu u višestrukim igrama RTX 2070 i GTX 1080 Ti. Gdje sam pretjerao?  Nvidia prelazi na novu arhitekturu i novi proizvodni proces. Malo Googlajte neke recenzije i vijesti prije nego neuke komentare počnete izbacivat tu. Sramotite se. OČITO nemaš pojma. Uostalom, imao sam GTX 1080Ti i prešao sam na RTX 2060 SUPER koja je malo slabija od RTX 2070. Sa blagim OC'om praktički jednaka. Performanse praktički identične sa GTX 1080 Ti. Jedino što imam ray tracing s ovom grafom i zato sam je uzeo. Tak da nemoj mi pričat o nekim grafama i performansama.

Da ful sam neinformiran. Gdje nisi pretjerao... Evo ti tu par slikica, ali nemoj previše uzeti k srcu, ipak ja nemam pojima.

 

Srpanj+2019. Srpanj+2019.
 
Rujan+2019. Rujan+2019.
 

 

Znači u Srpnju 2019. GTX 1080Ti je 19% brža od RTX 2070. U Rujnu 2019. GTX 1080Ti je 3% brža od RTX 2070 Super, znači ne obične, već Super verzije. To su rezultati kad je RTX 2070 vani bila već godinu dana.

 

 

Prije no što počneš mahat kurcem po forumu daj bar malo pogledaj kakvo je stanje stvari.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.2.2020 23:16 (Promster).
8 godina
offline
Re: [Prodaja] Rtx 2080ti
Promster kaže...
DuxCro kaže...

Ti si prijatelju debelo neinformiran izgleda. Googlaj malo ranije i kasnije recenzije RTX 2070 grafa i pogledaj usporedbu u višestrukim igrama RTX 2070 i GTX 1080 Ti. Gdje sam pretjerao?  Nvidia prelazi na novu arhitekturu i novi proizvodni proces. Malo Googlajte neke recenzije i vijesti prije nego neuke komentare počnete izbacivat tu. Sramotite se. OČITO nemaš pojma. Uostalom, imao sam GTX 1080Ti i prešao sam na RTX 2060 SUPER koja je malo slabija od RTX 2070. Sa blagim OC'om praktički jednaka. Performanse praktički identične sa GTX 1080 Ti. Jedino što imam ray tracing s ovom grafom i zato sam je uzeo. Tak da nemoj mi pričat o nekim grafama i performansama.

Da ful sam neinformiran. Gdje nisi pretjerao... Evo ti tu par slikica, ali nemoj previše uzeti k srcu, ipak ja nemam pojima.

 

  

 

Znači u Srpnju 2019. GTX 1080Ti je 19% brža od RTX 2070. U Rujnu 2019. GTX 1080Ti je 3% brža od RTX 2070 Super, znači ne obične, već Super verzije. To su rezultati kad je RTX 2070 vani bila već godinu dana.

 

 

Prije no što počneš mahat kurcem po forumu daj bar malo pogledaj kakvo je stanje stvari.

 

 

 Ne trebaju mi slikice. Imam RTX grafu. Nemoj mi pričat o nečemu što sam nisu u stanju isprobat osobno. U početku je GtX 1080 Ti bila brža čak i od RTX 2080TI u nekim naslovima. Situacija je sada totalno drugačija sa optimizacijom drivera.  To što si ti ne možeš priuštiti da si kupiš RTX-icu i osobno isprobaš....isključivo tvoj problem. Ja pričam iz osobnog iskustva, pa i iz hrpe recenzija na netu. Nemoj nikada pametovat nekome o nečemu što nisi sam isprobao.

 

Twitch-Mr_DUXCRO
13 godina
offline
Re: [Prodaja] Rtx 2080ti
DuxCro kaže...

Ne trebaju mi slikice. Imam RTX grafu. Nemoj mi pričat o nečemu što sam nisu u stanju isprobat osobno. U početku je GtX 1080 Ti bila brža čak i od RTX 2080TI u nekim naslovima. Situacija je sada totalno drugačija sa optimizacijom drivera.  To što si ti ne možeš priuštiti da si kupiš RTX-icu i osobno isprobaš....isključivo tvoj problem. Ja pričam iz osobnog iskustva, pa i iz hrpe recenzija na netu. Nemoj nikada pametovat nekome o nečemu što nisi sam isprobao.

 

 

 

Bratko, pa ti niti citirati ne znaš, sad mi je sve jasno. 

8 godina
offline
Re: [Prodaja] Rtx 2080ti
Promster kaže...

 

 

 

Bratko, pa ti niti citirati ne znaš, sad mi je sve jasno. 

 Uživaj mališa u svojoj kanti zastarjeloj.

Twitch-Mr_DUXCRO
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.2.2020 23:45 (DuxCro).
12 godina
offline
Re: [Prodaja] Rtx 2080ti
DuxCro kaže...

 Uostalom, imao sam GTX 1080Ti i prešao sam na RTX 2060 SUPER koja je malo slabija od RTX 2070. Sa blagim OC'om praktički jednaka. Performanse praktički identične sa GTX 1080 Ti. Jedino što imam ray tracing s ovom grafom i zato sam je uzeo. Tak da nemoj mi pričat o nekim grafama i performansama.

 

Očito si propustio ovaj video negdje u kalkulaciji, bogami ovo nije bas da su performanse prakticki jednake. Sad vrijedjas moju Aorus 1080ti i naljutila se sad, sad ce mi davat manje frejmova u rangu "2060 super "dok se ne odljuti.

 

 


Evo i noviji video od proslog mjeseca

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.2.2020 0:58 (Cryogenic).
10 godina
offline
Re: [Prodaja] Rtx 2080ti
Promster kaže...

 

 

 

Bratko, pa ti niti citirati ne znaš, sad mi je sve jasno. 

 Mozda uskoro bude 2060 super jaca i od 2080 super, tko zna... Glavno da je on kupio slabiju grafu samo da dobije reflekcije u vodi i jedno 60ak fpsa manje  btw,  uzeo bi 1080ti pored 2060s all day everyday jer i ptice na grani znaju da je tu negdje sa 2070s

8 godina
offline
Re: [Prodaja] Rtx 2080ti
hahhaajaads kaže...

 Mozda uskoro bude 2060 super jaca i od 2080 super, tko zna... Glavno da je on kupio slabiju grafu samo da dobije reflekcije u vodi i jedno 60ak fpsa manje  btw,  uzeo bi 1080ti pored 2060s all day everyday jer i ptice na grani znaju da je tu negdje sa 2070s

 I opet. Komentiraju ljudi bez osobnog iskustva. Imao sam baš Asus strix GTX 1080 Ti. Jedna od najjačih GTX 1080 Ti grafa. Pogotovo ti sa šrotexom od GTX 1660Ti kojeg i konzola iz Microsofta gazi. Nemojte kupit ni RTX 3000 seriju. Nije žvaka za seljaka. Ostanite na Pascalu još barem 2-3 godine.  Ne treba vama ni ray tracing, ni DLSS. Čitajte samo o tome,gledajte videe i ponavljajte si "meni to ne treba." Ak ste vi zadovoljni sa zastarijelim tehnologijama, vaša stvar. Vjerovatno ni PC VR niste isprobali, pa vam to ne valja.  Vjerovatno niste ni streameri, pa vam ne treba ni novi encoder koji radi ekskluzivno na RTX grafama.  ILi koristite AMD koji je cijelu jednu generaciju iza Nvidie i nada se da će ove godine kad izlazi RTX 3000 serija izbaciti nešto što može dotaknuti RTX 2080 Ti. Ili držite korak sa tehnologijom, ili se držite konzola.

Twitch-Mr_DUXCRO
13 godina
offline
Re: [Prodaja] Rtx 2080ti

Ljudi znam da takvima kao što je on nebi trebao odgovarati...Ali jače je od mene. 

 

Majstore, govoriš o osobnom iskustvu i RTX 2070 kartici...Koju nisi nikad imao.  Imaš 2060 Super i to neki 'silicon lottery edition' koja dere i 2080 Super.

 

Kužim kupio si karticu, i shvatio si da je 3 godine stara 1080Ti dere, ne samo uzduž i poprijeko, nego i diagonalno...I sad si nam malo ljut.

 

Nije mi jasno gdje se rađaju takvi kao ti, više ljudi ti ukaže da si u krivu u jedno te istoj stvari, ali i ti i dalje tupiš po svome, a uz to si i nevjerojatno neotesan i bezobrazan. 

5 godina
offline
Re: [Prodaja] Rtx 2080ti
Promster kaže...

Ljudi znam da takvima kao što je on nebi trebao odgovarati...Ali jače je od mene. 

 

Majstore, govoriš o osobnom iskustvu i RTX 2070 kartici...Koju nisi nikad imao.  Imaš 2060 Super i to neki 'silicon lottery edition' koja dere i 2080 Super.

 

Kužim kupio si karticu, i shvatio si da je 3 godine stara 1080Ti dere, ne samo uzduž i poprijeko, nego i diagonalno...I sad si nam malo ljut.

 

Nije mi jasno gdje se rađaju takvi kao ti, više ljudi ti ukaže da si u krivu u jedno te istoj stvari, ali i ti i dalje tupiš po svome, a uz to si i nevjerojatno neotesan i bezobrazan. 

 I ima para za razbacivat se, jer je baš potrebno svako 2 godine kupovat najnoviju karticu i cijeli PC. Moje staro govno uopće nemože vrtit RDR2, kao ni Oculus VR, sad trebam sve najnovije kupit samo zato jer je izašlo. Kakvo preseravanje. Imam generaciju stariji komp od njega, a vrtimo sve isto, možda on ima 3 FPS-a više jer ima Super karticu, wouao, big fucking deal. Vidi se da nisi odrastao sa starim kompovima i pokušavao skrpit za Geforce 2 karticu da možeš uopće pokreniut Need for speed, onaj prvi. 

 

A najsmiješnije od svega je prodaja ovako dobre, high-end kartice jer NEMA DOVOLJNO RGB-a?!? Isuse kriste kakvo razmišljanje. Koga briga za FPSove i kvalitetu kartice, bitno da svjetla svijetle. Dajte djeci svjetla, pa nije bitno šta je na ekranu, samo da kučište svijetli, jeeeee...

 

     

Live long and prosper.
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.2.2020 9:02 (Filox).
8 godina
offline
Re: [Prodaja] Rtx 2080ti
Filox kaže...

 

A najsmiješnije od svega je prodaja ovako dobre, high-end kartice jer NEMA DOVOLJNO RGB-a?!? Isuse kriste kakvo razmišljanje. Koga briga za FPSove i kvalitetu kartice, bitno da svjetla svijetle. Dajte djeci svjetla, pa nije bitno šta je na ekranu, samo da kučište svijetli, jeeeee...

 

     

 Oprosti, gdje sam spominjao RGB? Ne bi me moglo biti manje briga za RGB. Ti jašeš još na za današnje standarde prastarom Haswellu i pričaš da možda imaš 3 fps manje od mene sa R5 3600 koji je praktički u rangu 8700 od intela? Nemaš pojma koliki ti je bottleneck taj stari proc. A ovaj iznad tebe kupio B450 Šrotex matičnu i prvu generaciju Ryzena. Znam da se para nema ( ja imam, radim za njih) ali nemojte pljuvat po nečemu što si ne možete priuštit. To vidim kod svih trolova po netu. Nema para za XY pa onda pljuc, pljuc po tome da bi se bolje osječali. Da ne bih unedogled raspravljao sa vama, ponavljam, dobra cijena od Augija za RTX 2080Ti, ali nema smisla kupovati sada kad je RTX 3000 serija iza ugla. Ja ću prodati ovu moju "slabu" RTX 2060 SUPER i kupiti RTX 3070 ili 3080, a vi uživajte još na svojim starim grafama i prastarim procesorima. Sa zadrtinama poput vas nema smisla ikakvu raspravu voditi.

Twitch-Mr_DUXCRO
5 godina
offline
Re: [Prodaja] Rtx 2080ti
DuxCro kaže...
Filox kaže...

 

A najsmiješnije od svega je prodaja ovako dobre, high-end kartice jer NEMA DOVOLJNO RGB-a?!? Isuse kriste kakvo razmišljanje. Koga briga za FPSove i kvalitetu kartice, bitno da svjetla svijetle. Dajte djeci svjetla, pa nije bitno šta je na ekranu, samo da kučište svijetli, jeeeee...

 

     

 Oprosti, gdje sam spominjao RGB? Ne bi me moglo biti manje briga za RGB. Ti jašeš još na za današnje standarde prastarom Haswellu i pričaš da možda imaš 3 fps manje od mene sa R5 3600 koji je praktički u rangu 8700 od intela? Nemaš pojma koliki ti je bottleneck taj stari proc. A ovaj iznad tebe kupio B450 Šrotex matičnu i prvu generaciju Ryzena. Znam da se para nema ( ja imam, radim za njih) ali nemojte pljuvat po nečemu što si ne možete priuštit. To vidim kod svih trolova po netu. Nema para za XY pa onda pljuc, pljuc po tome da bi se bolje osječali. Da ne bih unedogled raspravljao sa vama, ponavljam, dobra cijena od Augija za RTX 2080Ti, ali nema smisla kupovati sada kad je RTX 3000 serija iza ugla. Ja ću prodati ovu moju "slabu" RTX 2060 SUPER i kupiti RTX 3070 ili 3080, a vi uživajte još na svojim starim grafama i prastarim procesorima. Sa zadrtinama poput vas nema smisla ikakvu raspravu voditi.

 Taj komentar je bio namjenjen originalnom postu, onome što prodaje karticu.

 

Bottleneck? Malo si u krivu. Kakav bottleneck kad mi je CPU na oko 50-60%, a GPU na 90-99%? Nemoj pričat gluposti. Prastari procesor koji sve ono šta JA igram vrti koliko god dobro može grafika, ti bi ga mijenjao, a ja nemam niti 1% razloga za mijenjat ga, a još ga nisam ni OC-ao. Kakvi bottleneckovi, kakve gluposti ljudi izjavljuju. Da stavim najnoviji i9, točno bi 0% dobio s ovom karticom. OK, DDR4 je ono što bi mi malo ubrzalo sve, ali CPU, ne.

Live long and prosper.
8 godina
offline
Re: [Prodaja] Rtx 2080ti
Filox kaže...

 Taj komentar je bio namjenjen originalnom postu, onome što prodaje karticu.

 

Bottleneck? Malo si u krivu. Kakav bottleneck kad mi je CPU na oko 50-60%, a GPU na 90-99%? Nemoj pričat gluposti. Prastari procesor koji sve ono šta JA igram vrti koliko god dobro može grafika, ti bi ga mijenjao, a ja nemam niti 1% razloga za mijenjat ga, a još ga nisam ni OC-ao. Kakvi bottleneckovi, kakve gluposti ljudi izjavljuju. Da stavim najnoviji i9, točno bi 0% dobio s ovom karticom. OK, DDR4 je ono što bi mi malo ubrzalo sve, ali CPU, ne.

 Oh Bože. Ne znam što da ti kažem. Katastrofalno neupućen si. Stvarno ne znam. Evo odi primjerice pogledat Digital foundry video na YT gdje testiraju Zen 2 proc i Zen prvu generaciju sa istom grafom pa vidi razliku koju daje proc koji ima viši IPC. Mislim da je DF video bio. Brzi RAM i zategnute latencije daju primjetno poboljšanje performansi na Zen i Zen+ procesorima. I na Zen 2, ali ne toliko. Zato sam i cloknuo Ram na 3800, Cl 16. OC samog proca nema smisla uz PBO na Ryzenima.  Nije mi jasno zašto si išao kupovati skuplju K verziju proca sa otključanim množiteljem ako ga nisi imao namjeru clockat. Ak vi ne želite nadograđivat pa i do 2030. to je vaša stvar. 

Twitch-Mr_DUXCRO
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.2.2020 11:31 (DuxCro).
5 godina
offline
Re: [Prodaja] Rtx 2080ti
DuxCro kaže...
Filox kaže...

 Taj komentar je bio namjenjen originalnom postu, onome što prodaje karticu.

 

Bottleneck? Malo si u krivu. Kakav bottleneck kad mi je CPU na oko 50-60%, a GPU na 90-99%? Nemoj pričat gluposti. Prastari procesor koji sve ono šta JA igram vrti koliko god dobro može grafika, ti bi ga mijenjao, a ja nemam niti 1% razloga za mijenjat ga, a još ga nisam ni OC-ao. Kakvi bottleneckovi, kakve gluposti ljudi izjavljuju. Da stavim najnoviji i9, točno bi 0% dobio s ovom karticom. OK, DDR4 je ono što bi mi malo ubrzalo sve, ali CPU, ne.

 Oh Bože. Ne znam što da ti kažem. Katastrofalno neupućen si. 

 Nisam, nego ne igramo iste igre i ne koristimo isti software. Ono za šta ja koristim PC mi je ovo više nego dovoljno i nije mi ovaj CPU bottleneck, jer sam pratio malo stanje kad sam kupio karticu. Nije mi bottleneck za ono šta ja radim. Da mi je bio bottlenck, onda bi OC-ao sve na 5GHz i eto me opet dobar.

 

Nisam se igrao s OC-om, jer mi CPU rijetko pređe 60%, pa nemam razloga OC-at išta, zasada. Ne igram na 4k...

Live long and prosper.
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.2.2020 11:34 (Filox).
13 godina
offline
Re: [Prodaja] Rtx 2080ti
DuxCro kaže...

 A ovaj iznad tebe kupio B450 Šrotex matičnu i prvu generaciju Ryzena. Znam da se para nema ( ja imam, radim za njih) ali nemojte pljuvat po nečemu što si ne možete priuštit. To vidim kod svih trolova po netu. Nema para za XY pa onda pljuc, pljuc po tome da bi se bolje osječali.

Kaj hoćeš? Ja svoj Ryzen malo naklokam i performanse su skoro iste i9 9900K, isto kao i ti kad naklokaš 2060Super zapravo imaš 2080.

 

Kaže dečko nemoj pljuvati po nečemu kaj si ne možeš priuštiti, a imam jaču, skuplju, bolju grafu...Mada to uopće nije bitno, ali logike nema niđe.

 

Ali ajde, bar nas lijepo nasmijavaš kroz ovu temu, živio. Ali pazi sa klokanjem da nebi Titan RTX dobio, onda ćemo tek biti zavidni.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.2.2020 11:45 (Promster).
5 godina
offline
[Prodaja] Rtx 2080ti

Dok sam dosao do kraja silnih komentara vec sam zaboravio na kojoj sam rubrici. Helooou - prodaja komponente.

Osim oglasa sve ostalo je najobicniji spam. Najte si devojku za igranje (ili promijenite postojecu, jer ne "funkcionise") umjesto sto ratujete po forumu

10 godina
offline
[Prodaja] Rtx 2080ti

Kak volim kad svaki post spomene nesto u vezi konzola, a i sam se igra na 60 fpsa. Ak ti je vec do grafike i ray tracinga onda si lijepo zemes PS4 Pro i neki 55" tv.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice