[Prodaja] P: Asus ROG Strix 5700XT 8gb Oc zaključana tema

poruka: 7
|
čitano: 2.347
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] P: Asus ROG Strix 5700XT 8gb Oc

Prodajem navedenu grafičku karticu (nova, nekorištena) zamjenjena s novom u garancijskom roku. Račun i garancija 36mj Futura It.Trenutno mi nije potrebna tako jaka kartica .Na zamjene ne odgovaram. Šaljem poštom ili osobno preuzimanje. Upit na privatnu poruku. Cijena 3500kn. Dostava besplatna!

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.5.2020 11:11 (jazzblood).
14 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] P: Asus ROG Strix 5700XT 8gb Oc

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.5.2020 15:47 (denaboy).
4 godine
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] P: Asus ROG Strix 5700XT 8gb Oc
jazzblood kaže...

Prodajem navedenu grafičku karticu (nova, nekorištena) zamjenjena s novom u garancijskom roku. Račun i garancija 36mj Futura It.Trenutno mi nije potrebna tako jaka kartica .Na zamjene ne odgovaram. Šaljem poštom ili osobno preuzimanje. Upit na privatnu poruku. Cijena 3500kn. Dostava besplatna!

 Zainteresiran. Poslao i preko njuškala poruku. Dao bi 3500 kn! domagoj.leko1@gmail.com 

13 godina
offline
Re: [Prodaja] P: Asus ROG Strix 5700XT 8gb Oc
domi96 kaže...

 Zainteresiran. Poslao i preko njuškala poruku. Dao bi 3500 kn! domagoj.leko1@gmail.com 

https://www.futura-it.hr/msi-radeon-rx-5700xt-gaming/msi-rx5700xt-g-8g/product/?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

Evo ti po meni najbolji model za manje novaca.

 

A ASUS STRIX model koji se prodaje na oglasu je po meni uvjerljivo najgori model RX5700XT serije zbog problema sa temperaturama.

Čisto da se zna što se kupuje i što se može kupiti, prodavač je vjerojatno skužio da je taj model sje... i sada ga se pokušava riješiti.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.5.2020 6:08 (Valentin17).
7 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] P: Asus ROG Strix 5700XT 8gb Oc

Čisto da se zna što se kupuje, Riječ je o 2020 modelu gdje su ispravljene termalne performanse kako je i naznačeno na asus stranici o navedenom problemu

https://rog.asus.com/articles/gaming-graphics-cards/notice-thermal-performance-and-cooler-mounting-pressure-for-rog-strix-radeon-rx-5700-series-graphics-cards/,

zadnja slika u oglasu prikazuje godinu  proizvodnje. Naravno od komentatora nisam ni očekivao više :)

Cijena za navedenu gpu (novu,neotvaranu) sa 36mj garancije je konkretna i realna. Naravno MSI 5700xt Gaming je bolja kartica.

 

 

13 godina
offline
[Prodaja] P: Asus ROG Strix 5700XT 8gb Oc

Zasto si uopce dopustas da te strolaju ovi lemuri?

Ljudi, nemojte biti glupi, molim vas.
7 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] P: Asus ROG Strix 5700XT 8gb Oc

HCS zna se gdje je prava baza :) moram skupit svih 10 postova tu da izgledam ozbiljno., Gpu prodan i lock!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice