Asrock X58 Extreme3 ili MSI X58 Pro-E ili neka 3

poruka: 29
|
čitano: 4.508
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Asrock X58 Extreme3 ili MSI X58 Pro-E ili neka 3
 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Asrock X58 Extreme3 ili MSI X58 Pro-E ili neka 3

Oduvijek sam imao bolja iskustva sa MSI pločama...

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Asrock X58 Extreme3 ili MSI X58 Pro-E ili neka 3

Ja sam nedavno kupio MSIjevu PRO-E, i za sad je sve ok. Računaj da je to nekakav low-end 1366 socket ploča. Nije bogata opremom, ali služi.

 

Samo imaj na umu da PRO-E nema podršku za SLI(ali ima za CrossFire), iako u bundleu dođe i onaj mali bridge kablić za SLI.

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.7.2010 14:16 (Ghostara).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Asrock X58 Extreme3 ili MSI X58 Pro-E ili neka

Sutra mi dolazi jedna X58 Ex3, i7 930, 3x2GB Mushkin 1600MHz 1.65V,

Toxic 5850HD 2GB, 650W Cooler Master, HAF 332, 1TB Hiotachi 32mb (imam ih već par,

pokazali su se tihi i brzi), tako da ću ti napisati kakva je X58 Ex3 pločica.

 

Izgleda sjajno, podsjeća na 890FX Ex3.

Good artists copy, great artists steal. (Picasso)
14 godina
neaktivan
offline
Asrock X58 Extreme3 ili MSI X58 Pro-E ili neka 3

Pa nema sad bas neki izbor do 1500 kn sve su to ploce nize klase, koju god uzmes isto ti je..................

drzi fige da radi..........

 

mozes jos ovu asusuicu ubacit u izbor.........mada i ona spada u taj sroteks segment.........

 

ovo je ploca za tebe, ali je 1860 kn click

 

  • Next Gen 32nm 6-Core Processor Ready!
  • True USB3.0 a
  • nd SATA 6Gb/s Support!
  • ASUS True 16+2 Phase Power Design
  • 3-Way SLI & Quad-GPU CrossFireX Support!
Google is your friend
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.7.2010 19:38 (Jurky).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Asrock X58 Extreme3 ili MSI X58 Pro-E ili neka

S obzirom na opremljenost, ASRockica je pol koplja ispred svih ploča navedenih za sada u ovom topicu...

 

Za 1770kn se može tu i tamo negdje nabaviti i X58 SuperComputer, makar je malo starija izvedba X58 ploče,

to je bila i ostala perjanica ASRocka (mnogo SLI mogućnosti, odlični layout, zamjenjuje ju X58 Ex3),

 

X58 Deluxe(3) su gotovo iste ploče, s tim da verzija sa "3" na kraju dolazi sa dva PCIE x1 dodatka: SATA3.0 i i USB3.0.

 

Extreme i Extreme3 su slične ploče, s tim da Ex3 ima noviji dizajn, preuzet iz cijele "True 333" serije,

lijepše boje, i ono najbitnije, podržava i hladnjake sa 775 podnožjem koji nemaju 1366 dodatke,

tako da tko je od prije kupio mrcinu od coolera, a primjerice nema bracket koji omogućava da taj isti cooler

paže na 1366, neće izvisiti.

 

Good artists copy, great artists steal. (Picasso)
14 godina
neaktivan
offline
RE: Asrock X58 Extreme3 ili MSI X58 Pro-E ili neka
Don Kihoty kaže...

S obzirom na opremljenost, ASRockica je pol koplja ispred svih ploča navedenih za sada u ovom topicu...

 

na kakvu opremljenost mislis ??????

Google is your friend
14 godina
protjeran
offline
RE: Asrock X58 Extreme3 ili MSI X58 Pro-E ili neka

Evo usporedi Ex3 i P6T SE.

Ex3 ima sve što P6T SE za istu cijenu nema:

- SATA3

- USB3.0

- SLI

- Moderniji layout (power/reset i CMOS tipke na strateškim mjestima,

mogućnost montaže vulgaris 775 coolera, razmještaj SATA konetora itd)

 

Pro-E od MSI-a je po meni čak bolji izbor od P6T SE,

ali i njoj fali ponešto od svega.

Da ima bar heatpipe, te bolju poziciju CMOS tipke,

(makar bi volio da je u klasičnoj crvenoj MSI boji), bila bi bolji izbor od ASRock ploče.

 

Jedina joj je prednost 3 godine jamstva. Al za 3 godine, tko živ tko mrtav.

 

 

Good artists copy, great artists steal. (Picasso)
14 godina
neaktivan
offline
RE: Asrock X58 Extreme3 ili MSI X58 Pro-E ili neka
Don Kihoty kaže...

Evo usporedi Ex3 i P6T SE.

Ex3 ima sve što P6T SE za istu cijenu nema:

- SATA3

- USB3.0

- SLI

- Moderniji layout (power/reset i CMOS tipke na strateškim mjestima,

mogućnost montaže vulgaris 775 coolera, razmještaj SATA konetora itd)

 

Pro-E od MSI-a je po meni čak bolji izbor od P6T SE,

ali i njoj fali ponešto od svega.

Da ima bar heatpipe, te bolju poziciju CMOS tipke,

(makar bi volio da je u klasičnoj crvenoj MSI boji), bila bi bolji izbor od ASRock ploče.

 

Jedina joj je prednost 3 godine jamstva. Al za 3 godine, tko živ tko mrtav.

 

 

ma tu se vise manje slazem s tobom u konkurenciji ove tri od 1500kn, kupi low end plocu koja daje vise,

ali u mojoj poruci gore sam mu preporucio P6X58D-E za 1860kn

 

koja za 300 kn vise donosi plocu od formata i koja ima sve sto i ta asrockica, a

bolja je od asrockice i svi gore navedenih za koplje i pol kako ti kazes i po opremljenosti i kvaliteti.

 

nema se sto mislit i mislim kad kupuje i7 konfiguraciju 300 kn nebi trebao bit problem izdvojiti za nesto

puno kvalitetnije i pouzdanije.

 

gledam na newegg-u rewiewe od te asrockice i svaka peta isporucena je defektna, neispravna....

Google is your friend
16 godina
neaktivan
offline
Asrock X58 Extreme3 ili MSI X58 Pro-E ili neka 3
Don Kihoty kaže...

Sutra mi dolazi jedna X58 Ex3, i7 930, 3x2GB Mushkin 1600MHz 1.65V,

Toxic 5850HD 2GB, 650W Cooler Master, HAF 332, 1TB Hiotachi 32mb (imam ih već par,

pokazali su se tihi i brzi), tako da ću ti napisati kakva je X58 Ex3 pločica.

 

Izgleda sjajno, podsjeća na 890FX Ex3.

 

Ajde stavi poneki screenshot kad sastaviš konfu ako ti se da, zanima me Asrockica i 930... Dobro izgleda nova Extreme3, stara Extreme je smeće, jako bugovita, brdo bios updateova i nekompatibilnosti i slaba 8 fazna regulacija, vdroop joj je bio ubitačan, preko 0.04V a i crknula je nakon 5 mjeseci, u tih 5 mjeseci sam je možda 10 dana maltretirao overclockom...

 

edit: zaboravio citirat

clock2much
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.7.2010 22:52 (Cele303).
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Asrock X58 Extreme3 ili MSI X58 Pro-E ili neka
Jurky kaže...

 

gledam na newegg-u rewiewe od te asrockice i svaka peta isporucena je defektna, neispravna....

Newegg je scumm...

Isto je pisalo i za 890GX, 5/6 ih je bilo "neispravno".

Makar sumnjam da si to itko može dopustiti.

Ili Newegg ima lošu dostavu, ili šutaju kutije, ili plaćaju za takve komentare koji 100% nisu istiniti.

 

Cele303 kaže...
Don Kihoty kaže...

Sutra mi dolazi jedna X58 Ex3, i7 930, 3x2GB Mushkin 1600MHz 1.65V,

Toxic 5850HD 2GB, 650W Cooler Master, HAF 332, 1TB Hiotachi 32mb (imam ih već par,

pokazali su se tihi i brzi), tako da ću ti napisati kakva je X58 Ex3 pločica.

 

Izgleda sjajno, podsjeća na 890FX Ex3.

 

Ajde stavi poneki screenshot kad sastaviš konfu ako ti se da, zanima me Asrockica i 930... Dobro izgleda nova Extreme3, stara Extreme je smeće, jako bugovita, brdo bios updateova i nekompatibilnosti i slaba 8 fazna regulacija, vdroop joj je bio ubitačan, preko 0.04V a i crknula je nakon 5 mjeseci, u tih 5 mjeseci sam je možda 10 dana maltretirao overclockom...

 

edit: zaboravio citirat

Budem svakako. Mene najviše raduje napajanje, jer do sad nisam imao proliku za Cooler Master napajanja.

Makar mi je već stiglo, nisam stigao detaljno isprobati, ali ne čini mi se nečim naročitim.

Osobno bih išao na drugo napajanje... Mislim jamstvo je 4 godine, ali svi drugi Cooler Master modeli

iz Feniksa imaju samo godinu.

 

Usput, možda bude i promjene oko samog kućište (ovisno što si kolega još izabere).

Good artists copy, great artists steal. (Picasso)
14 godina
neaktivan
offline
Asrock X58 Extreme3 ili MSI X58 Pro-E ili neka 3

neznam sta rade u neweggu ali tako stoji sad je li istinito ili ne neznam.

 

aj kad budes radio rewiew malo se vise osvrni na overclock ako nije problem, i odvrti koji test na 4.2-4.4 da vidimo kako se ponasa pod opterecenjem, max blck ploce, wprime1024 i sl.

Google is your friend
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Asrock X58 Extreme3 ili MSI X58 Pro-E ili neka

Ako stignem, odvrtim nešto... Vjerovatno ne puno, jer ću imati ograničeno vrijeme rada s tim komponentama...

(sele se kolegi, ebiga)

Good artists copy, great artists steal. (Picasso)
16 godina
neaktivan
offline
Asrock X58 Extreme3 ili MSI X58 Pro-E ili neka 3

Mala ispravka netočnoga navoda koji sam postao na početku.

 

PRO-E nije podržavao SLI, ali sad su se valjda MSI i nVidia dogovorili, i sa flešanjem BIOS-a na 8.0 se dobija podrška za spomenuti.

 

Još jedna sitnica - PRO-E mi se čini kao dosta topla ploča. IOH temperatura je oko 70tak stupnjeva. Nije drama, ali nije ni najhladnija.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Asrock X58 Extreme3 ili MSI X58 Pro-E ili neka

Makar volim MSI, biti cu realan kao i uvijek....tako da gledajuci sve ploce IMHO Asus P6X58D-E je bolje od svih navedenih.

 

Nisam ni morao pogledati odgovor od DK da znam sta ce preporucit pa mi se taj dio nije dao ni citat, ali TiMi79 kada vec uzimas takvu plocu, pokusaj jos malo rastegnit sa lovom i kupi Asus P6X58D-E jer bolja je od svih navedenih.

 

Kakava je ono zujalica od venta na navedenoj ASRock ploci...izgleda malo smijesno te me zanima kakve su tu uistinu temperature u pitanju.

 

No sta drugu kazu:

 

http://www.overclock3d.net/reviews/cpu_mainboard/asrock_x58_extreme3_review/9

 

 

Asus P6X58D-E

 

http://www.overclock3d.net/reviews/cpu_mainboard/asus_p6x58d-e_review/7

 

No definitivno je kolega dobro predlozio...Asus je od svih IMHO najbolja.

 

P.S.

 

Tri godine garancije sto daje MSI nije nikako za bacit te mi je to poprilicno vazna stvar kada smo vec kod toga. Recimo ovo plocu sam kupio cim je izasla i znaci da je imam oko dvije godina, a garancija je jos valjana godinu dana! Uz to ploca nije za "bacit" te je i dalje bolja od nekih novijih ploca, a od am2+ je imho jedna od najboljih tako da 36 mj garancije jako dobro dode. Uz to lako se moze dogodit da mi bas zadnjih par mjeseci pred sam kraj isteka garancije nesto ode na ploci te dobivam novu plocu u istoj vrijednosti. Namigiva

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.7.2010 10:49 (win32).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Asrock X58 Extreme3 ili MSI X58 Pro-E ili neka
win32 kaže...

Asus P6X58D-E

 

http://www.overclock3d.net/reviews/cpu_mainboard/asus_p6x58d-e_review/7

 

No definitivno je kolega dobro predlozio...Asus je od svih IMHO najbolja.

 

P.S.

 

Tri godine garancije sto daje MSI nije nikako za bacit te mi je to poprilicno vazna stvar kada smo vec kod toga. Recimo ovo plocu sam kupio cim je izasla i znaci da je imam oko dvije godina, a garancija je jos valjana godinu dana! Uz to ploca nije za "bacit" te je i dalje bolja od nekih novijih ploca, a od am2+ je imho jedna od najboljih tako da 36 mj garancije jako dobro dode. Uz to lako se moze dogodit da mi bas zadnjih par mjeseci pred sam kraj isteka garancije nesto ode na ploci te dobivam novu plocu u istoj vrijednosti. Namigiva

P6X58D-E je trenutno bestbuy u srednjem segmentu, solidna je za overclock i ima sve moderne đinđe, tipa usb 3.0 i sata 3, koje se jos nece pocet bar jos godinu-dvi dana masovno koristiti.

ima 16+2 faznu regulaciju napona, podrzava visestruki crossfire, sli, podrzavat ce nove 32nm procesore, kvaliteta, ime, izgled, ......... i to sve za 1860 kn, pored ovakvog proizvoda asrockica ne moze da stane u istu recenicu.

 

sto se tice garancije uvijek je bolje sto vise, imao jedan LG monitor u kancelariji i rikne nakon 2g i 9mj, odnesem ga u vemila i kaze on meni javit cemo se, i stvarno zove lik sutra da je sve gotovo i ja mislim ono neka pizd. je bila kad on meni daje novi monitor malo bolji od starog. Zivjela garancijaNamigiva

Google is your friend
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.7.2010 12:30 (Jurky).
16 godina
offline
Asrock X58 Extreme3 ili MSI X58 Pro-E ili neka 3

kad se vec pise o asrock maticnim plocama ja sam narucio ovu u linksu:

http://www.legionhardware.com/articles_pages/asrock_p55_deluxe3,1.html

 

u reviewu su je nahvalili tako da mislim da nebi trebalo biti problema,prvo sam htio uzeti Asus P7P55D EVO koja je za nekih 100 kuna skuplja od ove ali sam se odlucio na ovu zbog bolje opremljenosti i ovog reviewa sa linka

sto vi mislite :)

Sheldon Cooper: Hop, you little plumber! Hop, hop, hop!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Asrock X58 Extreme3 ili MSI X58 Pro-E ili neka

Danas radio na njoj, nisam imao baš vremena za OC i7 930,

ali bilo mi je dovoljno da kliknem u BIOS-u opciju "OC to 4.2GHz" i to je šljakalo, full stabilno.

 

OC za budalu, mene veseli (jer baš i nisam u tolikom doticaju sa Intelom, a ovo mi je ujedino i prvi i7 koji sam isprobao).Nevinašce

Good artists copy, great artists steal. (Picasso)
16 godina
offline
RE: Asrock X58 Extreme3 ili MSI X58 Pro-E ili neka
Don Kihoty kaže...

Danas radio na njoj, nisam imao baš vremena za OC i7 930,

ali bilo mi je dovoljno da kliknem u BIOS-u opciju "OC to 4.2GHz" i to je šljakalo, full stabilno.

 

OC za budalu, mene veseli (jer baš i nisam u tolikom doticaju sa Intelom, a ovo mi je ujedino i prvi i7 koji sam isprobao).Nevinašce

na kojoj si radio?asrokici?

 edit:sad sam citao gore i skuzio da je asrokica :) ta opcija ima i na ovoj koju sam ja uzeo :)

sljedeci tjedan cu imati sve komponente da slozim novi komp :)

moram ovo spomenuti:jucer oko 14 sati narucio corsairovo hx 650 w napajanje i intel i5 750  iz adm-a otisao u grad i uplatio pare,dosao kuci covjek mi poslao mail da vide moju uplatu i da su poslali komponente overseasom i danas mi stigle komponente oko 15 sati

ADM svaka cast!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

prvi puta kupujem kod njih,al cini mi se da smo sklopili partnerstvo :)

Sheldon Cooper: Hop, you little plumber! Hop, hop, hop!
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.7.2010 17:54 (crozoki).
14 godina
protjeran
offline
RE: Asrock X58 Extreme3 ili MSI X58 Pro-E ili neka

- ASRock X58 Extreme3 @ BIOS 1.70 (došla sa 1.20)

- i7 930 @ stock cooler 4.2GHz (2.8GHz stock)

- 3x 2GB Mushkin 1600MHz DDR3 CL 7-7-7-21

- 5850HD Toxic Sapphire (VaporX) 2GB

- Cooler Master 650W (razočaranje, kratki kablovi, ne vrijedi uloženog novca)

- Hitachi 1TB

- HAF 922

 

 

Good artists copy, great artists steal. (Picasso)
14 godina
neaktivan
offline
RE: Asrock X58 Extreme3 ili MSI X58 Pro-E ili neka
Don Kihoty kaže...

- ASRock X58 Extreme3 @ BIOS 1.70 (došla sa 1.20)

- i7 930 @ stock cooler 4.2GHz (2.8GHz stock)

- 3x 2GB Mushkin 1600MHz DDR3 CL 7-7-7-21

- 5850HD Toxic Sapphire (VaporX) 2GB

- Cooler Master 650W (razočaranje, kratki kablovi, ne vrijedi uloženog novca)

- Hitachi 1TB

- HAF 922

 

 

Nemoj mi samo rec da si isa testirat stabilnost na 4.2 sa stock coolerom ........Cool

 

I nemoj se previse zamarat oc bez nekog kvalitetnijeg coolera jer neces postic nista.

Google is your friend
14 godina
protjeran
offline
RE: Asrock X58 Extreme3 ili MSI X58 Pro-E ili neka

Ne znam kakav je stock cooler na 920-ici, ali na 930-ici je masivan, ogroman čak...

 

Sama kutija je duplo veća od 920ice.

 

I da, 4 sata Orthosa @ 4.2GHz bez yebemti..Cool

Good artists copy, great artists steal. (Picasso)
14 godina
neaktivan
offline
RE: Asrock X58 Extreme3 ili MSI X58 Pro-E ili neka
Don Kihoty kaže...

Ne znam kakav je stock cooler na 920-ici, ali na 930-ici je masivan, ogroman čak...

 

Sama kutija je duplo veća od 920ice.

 

I da, 4 sata Orthosa @ 4.2GHz bez yebemti..Cool

mora da si dobio zlatni primjerak 930, koliku voltazu trazi za 4.2....

 

Google is your friend
16 godina
neaktivan
offline
RE: Asrock X58 Extreme3 ili MSI X58 Pro-E ili neka
Don Kihoty kaže...

Ne znam kakav je stock cooler na 920-ici, ali na 930-ici je masivan, ogroman čak...

 

Sama kutija je duplo veća od 920ice.

 

I da, 4 sata Orthosa @ 4.2GHz bez yebemti..Cool

 

Box hladnjak je sranje, proc nema šanse da radi na 4.2 sa box hladnjakom a oc profil ti je sigurno stavio 1.42V napon za proc i minimum 1.48V VTT, drugim riječima pretjerani naponi i prevelika temperatura...

 

Mislim da si ga sad ispalio napamet

clock2much
14 godina
protjeran
offline
RE: Asrock X58 Extreme3 ili MSI X58 Pro-E ili neka

Ne znam dali može i treba manje od 1.184V, jer sam samo uz "dva klika" direktno preko ASR OC toola odabrao 4.2GHz, i to je to.

 

Vidi:

 

Good artists copy, great artists steal. (Picasso)
14 godina
neaktivan
offline
RE: Asrock X58 Extreme3 ili MSI X58 Pro-E ili neka
Cele303 kaže...
Don Kihoty kaže...

Ne znam kakav je stock cooler na 920-ici, ali na 930-ici je masivan, ogroman čak...

 

Sama kutija je duplo veća od 920ice.

 

I da, 4 sata Orthosa @ 4.2GHz bez yebemti..Cool

 

Box hladnjak je sranje, proc nema šanse da radi na 4.2 sa box hladnjakom a oc profil ti je sigurno stavio 1.42V napon za proc i minimum 1.48V VTT, drugim riječima pretjerani naponi i prevelika temperatura...

 

Mislim da si ga sad ispalio napamet

bas si cele mora sad uletit, pa isa sam ga polako uvuc u klopkicu, a ti odma u glavuSmijeh

Google is your friend
14 godina
protjeran
offline
RE: Asrock X58 Extreme3 ili MSI X58 Pro-E ili neka

Šta sad ovo gore ne valja?

 

HAF 922, ogromni ulazni vent, i dva velika izlazna venta.

Temp nisu prešle 68°C, mislim da to dosta govori.

 

Sa otvorenom bočnom stranicom ide preko 73°C.

Good artists copy, great artists steal. (Picasso)
16 godina
neaktivan
offline
RE: Asrock X58 Extreme3 ili MSI X58 Pro-E ili neka
Jurky kaže...
Cele303 kaže...
Don Kihoty kaže...

Ne znam kakav je stock cooler na 920-ici, ali na 930-ici je masivan, ogroman čak...

 

Sama kutija je duplo veća od 920ice.

 

I da, 4 sata Orthosa @ 4.2GHz bez yebemti..Cool

 

Box hladnjak je sranje, proc nema šanse da radi na 4.2 sa box hladnjakom a oc profil ti je sigurno stavio 1.42V napon za proc i minimum 1.48V VTT, drugim riječima pretjerani naponi i prevelika temperatura...

 

Mislim da si ga sad ispalio napamet

bas si cele mora sad uletit, pa isa sam ga polako uvuc u klopkicu, a ti odma u glavuSmijeh

 

Ne kužim čemu te fore, tu bi trebali jedan drugome pomagat i razmjenjivat mišljenja i iskustva a ne pričat bajke... Kakav je problem ostavit sve na defaultu i napisat par riječi o ploči ili ocat koliko ide pa napisat iskustva... Makar hvalio sve što valja a šutio o onom što ne valja opet je bolje nego pucat ćorke...

 

Kihoty, taj napon je sa uključenim EIST-om i C1E u idleu, pri opterećenju je bio puno veći što i sam znaš ako si vrtio orthos i gledao temperature, vjerojatno si pogledao i napon ima li dropa ili overvolta ;)

clock2much
14 godina
protjeran
offline
RE: Asrock X58 Extreme3 ili MSI X58 Pro-E ili neka

Ebiga, nisam pratio, morao sam RADITI, tu i tamo škicnem dali se restartao, i to je to.

Stavio 4 sata da vrti.

 

A EIST i C1E nemam pojma iskreno šta je, kažem, već dugo nemam iskustva s intelom, još od E4300.

I ne pratim baš...

 

Uglavnom, radi, ne ruši se (možda je i 4h premalo, ali stock stvarno izgleda ok, samo se makne ono smeće od žvake,

stavi bluefrost i deri).

 

Vjerujem da bi na stolu loše prošao, jer ovo kućište stvarno ima dobar airflow, ali je meni osobno ružno do bola.

 

Stavim slike večeras, sad još ne stignem, moram viditi još par kalkulacija, srediti par papira sa servisa itd itd...

 

A od bencheva sam stigao izvrtiti nažalost samo Tropics Demo 1.2, OC i neOC,

te STALKER: CaP, također OC i neOC, te sam ostao razočaran.

 

I jedan i drugi imaju minimum bolji score u benchu (možda zbog nativne reze monitora od 1024x768,

nisam želio otpakirati fullHD LCD, nek to radi baja sam, znam da se nebi ljutio, ali nisam imao cajta),

makar je u Tropicsu framerate konstantno bio bar 15FPS-a bolji sa OC-anim procom.

 

 

Jako čudno, šta jest jest, pomak u benchevima je minimalan, a STALKER je "FATALAN"...Neodlučan

Good artists copy, great artists steal. (Picasso)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice