Asrock 880GMH/U3S3

poruka: 4
|
čitano: 801
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Asrock 880GMH/U3S3

pozdrav

 

imam problem vratio sam bios na default i sada mi miš svijetli kad je kompjuter  ugašen i imam instalirano 8GB memorije a kaže da je u upotrebi 3.99 GB , zna li tko u čemu je problem i kako riješiti

instalirani su windows 10 pro 64 bitni  verzija 1511 procesor amd phenom II x4 955

 

HVALA

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.9.2016 10:37 (cibalia).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Asrock 880GMH/U3S3

U korisničkom priručniku tvoje matične ploče, između ostalog, opisn je i način kako da podesiš svjetlo na mišu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Asrock 880GMH/U3S3
cibalia kaže...

pozdrav

 

imam problem vratio sam bios na default i sada mi miš svijetli kad je kompjuter  ugašen i imam instalirano 8GB memorije a kaže da je u upotrebi 3.99 GB , zna li tko u čemu je problem i kako riješiti

instalirani su windows 10 pro 64 bitni  verzija 1511 procesor amd phenom II x4 955

 

HVALA

Što se tiče svjetljenja miša ov sam našao u Asrock FAQ

 

Znači pronađi u Biosu opciju On/Off Play i postavi na Disabled. 

 

 

 

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Asrock 880GMH/U3S3

nisam našao u biosu takvu opciju, možda ima neki drugi naziv ali ja ne znam, a što se tiče rama imam četiri sliota 2 plava , dva bijela ramovi na A1 i A2 rade i pokazuje 4 gb kad ostavim na B1 i B2 nerade neće da digne sistem isprobao sam sva četiri rama oni rade  

ramovi su isti transcend DDR3 1333 

 

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice