Laptop do 5000kn za igranje novijh igara

poruka: 14
|
čitano: 6.603
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
laptop do 5000kn
ako mi mozete preporuciti neki dobar laptop preporucite
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
laptop do 5000kn na kojem se mogu igrat novije igr

imaš ih hrpu, većinom su 15.4", imaju dvojezgrene procesore i 2-4gb rama. znaci gledaj na graficku karticu i da ima sto vise rama, jer ta cjenovna kategorija je puna takvih prijenosnika i nemos fulat ni sa jednim. firme koje proizvode takve multimedia i gaming low price laptope su ti uglavnom asus, acer, toshiba...al ne ocekuj previse (znaci cod2, cod4 moze, al mw2 i slicno ne)  jer samo se s par alienwareovih (od 20k kuna) mozes posteno igrat.

*n00b us3r*
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
laptop do 5000kn na kojem se mogu igrat novije igr
- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: laptop do 5000kn

ako ti se već igraju igre onda uzmi stolno računalo

 

laptop ti nikako ne valja za igre,ako misliš uzeti neki da ti valja masno ćeš ga platiti(mnogo više od 5000 kn)

14 godina
neaktivan
offline
laptop do 5000kn na kojem se mogu igrat novije igr
hvala.za to mi i treba(cod2,cod4)i ako mi može netko preporucit nekaj kaj se moze u čakovcu ili blizini kupiti.hvala
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
laptop do 5000kn na kojem se mogu igrat novije igr

No ovom se laptopu uredno vrti MW2 na visokim detaljima - provjereno.

World championships: 7, GP started: 250, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,369...Mislim da ce se to promjenit uskoro (na bolje)
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
laptop do 5000kn na kojem se mogu igrat novije igr
moze se taj negdje u čakovcu nabavit?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
laptop do 5000kn na kojem se mogu igrat novije igr

Notebook check

tu si mozes provjerit benchmark bodove za sve graficke i otprilike koliko su fps dobili u nekim igrama (crysis)

po onome sto sam ja gledao imas ove laptope: svi su od asusa ali nisam nasao od drugih proivođaca laptope s bar pristojnim grafickama za tu cijenu. ekipa iz vidija na testu gaming laptopa u hrv istaknuli su nvidia gt260 kao top iako modela s tom grafickom ima malo i skupi su (prek 7000kn). Ati4670 i nvidia gt220 su i po notebookcheck dobili pristojne rezultate

Links    5199kn

Mikronis 4666 kn

Mikronis 5000 kn

Mikronis 5444 kn

ako netko ima losa iskustva s asusovim laptopima nek ga upozori na vrijeme

ja nemam iskustva ovo savjetujem jer sam i sam trazio laptop oko 5500 kn i ovo mi je zapelo za oko

Sto se tice HP4710 mislim da je jako kvalitetan laptop i nudi puno opreme no s njim se bas i neces naigrat

usporedbe radi

kod ati 4330 nema rezultata kod vecine danasnjih igara (pise da je preslabo) a Ati4670 ja dobio kod CoD MW2 solidnih 38.7 fps na high detaljima

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: laptop do 5000kn na kojem se mogu igrat novije
wyks kaže...

Notebook check

tu si mozes provjerit benchmark bodove za sve graficke i otprilike koliko su fps dobili u nekim igrama (crysis)

po onome sto sam ja gledao imas ove laptope: svi su od asusa ali nisam nasao od drugih proivođaca laptope s bar pristojnim grafickama za tu cijenu. ekipa iz vidija na testu gaming laptopa u hrv istaknuli su nvidia gt260 kao top iako modela s tom grafickom ima malo i skupi su (prek 7000kn). Ati4670 i nvidia gt220 su i po notebookcheck dobili pristojne rezultate

Links    5199kn

Mikronis 4666 kn

Mikronis 5000 kn

Mikronis 5444 kn

ako netko ima losa iskustva s asusovim laptopima nek ga upozori na vrijeme

ja nemam iskustva ovo savjetujem jer sam i sam trazio laptop oko 5500 kn i ovo mi je zapelo za oko

Sto se tice HP4710 mislim da je jako kvalitetan laptop i nudi puno opreme no s njim se bas i neces naigrat

usporedbe radi

kod ati 4330 nema rezultata kod vecine danasnjih igara (pise da je preslabo) a Ati4670 ja dobio kod CoD MW2 solidnih 38.7 fps na high detaljima

ATI 4330 nije preslaba za najnovije igre. Moj brat ima laptop sa navedenom grafičkom i uredno igra nove naslove na medium/high (da, i Call of Duty MW2)!

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
14 godina
protjeran
offline
Laptop do 5000kn za igranje novijh igara

evo ja imam asus laptop koji je prije nesto vise od godinu dana kosto 4999kn i vrtim cod2 bez problema, mogu vrtit cod4 na low/mid na 800*600, nije nešto al dovoljno za multiplayer i fps mi je oko 40 tada, sve u svemu zadovoljan sam laptopom i moj slijedeci ce bit asus.

*n00b us3r*
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.2.2010 13:40 (lukavg).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Laptop do 5000kn za igranje novijh igara

@APazinjan

iako je taj HP-ov laptop jako dobar za tu cijenu ja i dalje mislim da mu je bolje i dugorocnije rjesenje ati4670.

sto se tice drugih komponenti normalno vise je bolje

pitanje dal uzet neki model s intelom ili amd

na onoj gore navedenoj stranici Notebookcheck imas i benchmark rezultate i za procesore

evo link

Također piše i na kojim laptopima su dobili te rezultate.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Laptop do 5000kn za igranje novijh igara

ja imam toshibu navedenu pod moj pc i uredno sluzi,plato ju 6000kn u 7 mjesecu prosle godine,cod2/4 sve na high na 4 od 30 do 50 fps kako kad,shift ide sva na mex bez aa i onih cuda oko 20 fps,ceka se gta iv i cod mw2 pa javim kako ide,a upravo gore ti je receno laptop ti nije bas za igre,ja sam opet pohitao na komp je 22" i 15.4" su velika razlika i sad ulazem u komp da bar cod 4 moze.savijet ako bas zelis lap uzmi,ali komp ti je bolji za igre.

Tuning is not a crime......Ako ne gori zeleno ne znaci da nisam tu...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Laptop do 5000kn za igranje novijh igara
wyks kaže...

@APazinjan

iako je taj HP-ov laptop jako dobar za tu cijenu ja i dalje mislim da mu je bolje i dugorocnije rjesenje ati4670.

sto se tice drugih komponenti normalno vise je bolje

pitanje dal uzet neki model s intelom ili amd

na onoj gore navedenoj stranici Notebookcheck imas i benchmark rezultate i za procesore

evo link

Također piše i na kojim laptopima su dobili te rezultate.

benchmark na toj stranici nije pouzdan mislim na ono gdje pisu koje igre mozes s kojom grafom pokrenut.

 

Sorry na duplom postu.

Tuning is not a crime......Ako ne gori zeleno ne znaci da nisam tu...
15 godina
offline
Laptop do 5000kn za igranje novijh igara

neznam zakaj ona stranica nije pouzdana ali mislim da VIDI je.

imas u VIDI-ju iz proslog mjeseca ili prosinca test gamerskih laptopa.

I oni su istaknuli da ati4330 bas i nije za igranje i da je ati4670 mainstream best buy. kako sam prije rekao nemam iskustva s asusovim laptopima ali oni jedini (bar koliko sam uspio pregledat ducane) nude ovu karticu u svojim laptopima po nekim razumljivim cijenama (ispod 6000kn)

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice