Naj RPG svih vremena :)

poruka: 389
|
čitano: 145.708
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Naj RPG svih vremena :)

ja nisam rekao da je oblivion najlošija igra, sa mo me iritira stvarno dosadno i preeeeeeeeeeeeeeeeeeeedugo mačevanje (pa šta ako u stvarnosti 5 godina radiš 1 potez mačem, to ne znači da i u igrama treba biti tako (naprotiv; to bi trebalo zabranit!). a grafike je dobra sama po sebi 3d oblici su stvarno za svaku pohvalu, ali to što me iritira su teksture koje se konstantno ponavljaju. za grafiku sam ono bio napisao zbog užasnog osvjetljenja (prvo sam mislio da igram beta verziju). osvjetljenje je stvarno da nemože biti gore, mislim stvarno, neznam tko može napraviti tako lošu verziju dana (samo je sve bijelo i blijedo), a tek 'oblivion'... pa neznam kak si to oni zamišljaju pakao... (like, osvjetljenje je isto ko' i u normalnom svijetu, samo kaj je SVE (kad kažem SVE i mislim -- SVE) crveno!

- pa ko je to vidio!-oblivion i nema niti jednu drugu boju osim crvene od koje su me, nakon nekog vremena počele boliti oči... 

15 godina
neaktivan
offline
Naj RPG svih vremena :)

Rekao bih da je oblivion ali sada mi se sviđa follout 3

15 godina
neaktivan
offline
Naj RPG svih vremena :)

baldur's gate 2 - naj naj naj naj....

arcanum, fallout, planescape, morrowind, deus ex i - nedavno sam je odigrao i igra je iznenađujuće ZAKON - vampire: bloodlines.

oblivion mi je bio - meh. questovi za gildove su ludilo odrađeni al se igra riješi u ~20 sati (ako se ide samo na glavni q onda puno kraće). E, da i alchemy je tako prekretenski jak da to nije normalno - otiđeš u neki vinograd (zaboravio sam ime grada) i kupiš flax seeds i grapes = otrov = hrpu levela = svaki neprijatelj mrtav  u jako malo vremena.

15 godina
offline
Naj RPG svih vremena :)

meni su najbolji rpg-i fable, the witcher, fallout 3  Sramim se.   jer sam samo te rpg-e igrao

 

ne volim baš rpg-e

Hello World!
16 godina
neaktivan
offline
Naj RPG svih vremena :)

Sacred 2, sigurno spad u tu temu...

E4500 8800GTS 512MB g92 2X1GB DDR2 P35-DS3 IP35 FORTRON 400W 320seagate+160samsung spin point Samsung t220
15 godina
neaktivan
offline
RE: Naj RPG svih vremena :)
Fable1 mi je licno omiljeni rpg. U zadnje vrijeme ima vrlo kvalitetnih, Fallout 3, Sacred 2, The Witcher. Oblivion je takodje dobar.
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. C2D 6800 3.0 ghz ATI 3650 512mb ddr3 2gb DDRII WD 320GB WD 250GB
15 godina
offline
Naj RPG svih vremena :)

Obilivion, The Witcher, Fable, Diablo II, Gothic 3

15 godina
neaktivan
offline
RE: Naj RPG svih vremena :)
XPCBIT kaže...
Mene je The Witcher oduševio,priča je izvrsno zamišljena,grafički engine je solidan...
Sve u svemu jedan od najboljih RPG po meni dosada.
 engine je star više od osam godina.

ali što se tiče igre u potpunosti se slažem i po meni je također najbolji rpg.

slijede ga oblivion, fable, diablo
16 godina
neaktivan
offline
Naj RPG svih vremena :)

Nisam igrao puno RPG-ova, al od onih što jesam MASS EFFECT mi je daleko najbolji.

FOXCONN P9657AA; INTEL CORE 2 DUO E4300 (1.8GHz) oc @ 2.5GHz; ASUS EN7300GT SILENT (400/800) oc @ 570/960; 2 GB DDR2 RAM TwinMOS 667MHz; HDD 160 GB WD; LENOVO L171 17";
15 godina
protjeran
offline
Naj RPG svih vremena :)

top 3 RPG-ova koji su me najviše razočarali:

1. NWN

2. Oblivion 4: Elder Scrolls

3. Ostali Oblivioni

Kondomi su zakon, koristite ih i vi!
15 godina
neaktivan
offline
Naj RPG svih vremena :)

Najbolji su bili oni stari japanski na PSone kao breath of fire,digimon 3,chrono cross,chrono trigger......

Core 2 Quad Q6600, Gigabyte radeon HD4870, 4Gb DDR2 Kingmax 1066MHz, Gigabyte EP45 DS3, OCZ StealthXstream 600w, Pioneer 216D, Antec Three hundred, Seagate Baracuda 500Gb 32Mb cache, Samsung T220
16 godina
offline
RE: Naj RPG svih vremena :)
I like chineese kaže...

top 3 RPG-ova koji su me najviše razočarali:

1. NWN

2. Oblivion 4: Elder Scrolls

3. Ostali Oblivioni

 AHAHAHAHAHHAHAH ROFLROFLROFLROFL AHAHA XDXDXDXDXDLOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!111ONEJEDANELEVEN!!1394

XD
Ovo je  najveca provala koju sam vidio na ovom forumu!
AMD Athlon X2 6000+ @3.25Ghz, 2MB cache, Windsor GTX 260 896 MB 2GB DDR2 Dual Channel 800 Mhz HDD Seagate Barracuda 120 GB+500 GB Windows Vista Ultimate x64 Service Pack 1
15 godina
offline
Naj RPG svih vremena :)

Fallout 3

Morowind

Oblivion

NWN 2

NWN 1

Gothic 3

DUngeon lords

15 godina
offline
RE: Naj RPG svih vremena :)

LOL

15 godina
neaktivan
offline
Naj RPG svih vremena :)

Bez sumnje Gothic 3,najbolji a i najljepsi,malo je hardverski zahtjevniji al se isplati

15 godina
neaktivan
offline
RE: Naj RPG svih vremena :)

Nakon Diabla koji sam počela igrati prije cca 12godina + svi njegovi nastavci, nisam naišla baš na neki RPG za koji bih kazala da je - jednostavan, zanimljiv i tak.

Je odigrala baldurs Gate ok

pa Icewind Dale.

pa NWN sve osim ove nove ekspanzije.

pa Arx fatalis, Arcanum, Gothic onu kak se zove Divine Di...

Morrowinda Oblivion M&M

ma svašta nešto.

Sad malo prašim po Silverfallu.

Jel to netko igrao?

Silverfall ali ne Warth Awakening nego prvi Silverfall. Imam malih problema po prvi put s nekom igricom. Obišla sam hrpu foruma, našla guide, mapa uglavnom nema, zapel u Cloudworksu..

HELP!!

15 godina
offline
Naj RPG svih vremena :)

Definitivno Oblivion. Odlična grafika, ljep ambijent, oružja i armori, mnogo raznovrsnih questova...

16 godina
neaktivan
offline
Naj RPG svih vremena :)

Diablo II, koji od pocetka jos i danas igram...

15 godina
protjeran
offline
Naj RPG svih vremena :)

Fallout 3 je za mene vrh

We don't need no education We dont need no thought control No dark sarcasm in the classroom Teachers leave them kids alone Hey! Teachers! Leave them kids alone! All in all it's just another brick in t
15 godina
protjeran
offline
RE: Naj RPG svih vremena :)
M_dipl. kaže...

Baldur's Gate II je najbolji RPG ikad i tu nema rasprave, eventualno nekome Fallout 1 ili 2 mogu biti bolji jer im više paše taj setting, ali mislim da je objektivno Baldur's Gate II miljama daleko ispred svakog drugog RPG-a.

ajoj vaka cast tome gate-u i starom falloutu al ne volim takve igre tipa diablo...ja sam tek poceo igrat rpg-ove dolaskom morrowinda 

We don't need no education We dont need no thought control No dark sarcasm in the classroom Teachers leave them kids alone Hey! Teachers! Leave them kids alone! All in all it's just another brick in t
16 godina
offline
RE: Naj RPG svih vremena :)
hrvatskafarkasevec kaže...
M_dipl. kaže...

Baldur's Gate II je najbolji RPG ikad i tu nema rasprave, eventualno nekome Fallout 1 ili 2 mogu biti bolji jer im više paše taj setting, ali mislim da je objektivno Baldur's Gate II miljama daleko ispred svakog drugog RPG-a.

ajoj vaka cast tome gate-u i starom falloutu al ne volim takve igre tipa diablo...ja sam tek poceo igrat rpg-ove dolaskom morrowinda 

Ako is tek počeo sa Morrowindom nemoj posat nebuloze jer Diablo I Baldurs Gate nemaju nikakve sličnosti. (osim istog pogleda)

dotore1
15 godina
protjeran
offline
RE: Naj RPG svih vremena :)
doktor1 kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...
M_dipl. kaže...

Baldur's Gate II je najbolji RPG ikad i tu nema rasprave, eventualno nekome Fallout 1 ili 2 mogu biti bolji jer im više paše taj setting, ali mislim da je objektivno Baldur's Gate II miljama daleko ispred svakog drugog RPG-a.

ajoj vaka cast tome gate-u i starom falloutu al ne volim takve igre tipa diablo...ja sam tek poceo igrat rpg-ove dolaskom morrowinda 

Ako is tek počeo sa Morrowindom nemoj posat nebuloze jer Diablo I Baldurs Gate nemaju nikakve sličnosti. (osim istog pogleda)

pa to sam mislio na taj pogled...samo sam igrao diablo ovoga nisam

We don't need no education We dont need no thought control No dark sarcasm in the classroom Teachers leave them kids alone Hey! Teachers! Leave them kids alone! All in all it's just another brick in t
15 godina
neaktivan
offline
Naj RPG svih vremena :)

ja imam dva koja mislim da su stvarno fenomenalnoa

 

Final Fantasy 8

Breath of fhire 1

16 godina
offline
Naj RPG svih vremena :)

Mass Effect (sve super, pogotovo priča)

KOTOR 1 (priča, i cijeli star wars svemir)

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
15 godina
neaktivan
offline
Naj RPG svih vremena :)

Inaće uvijek kada pokušam igrati neki RPG mi dosadi ali sam dosta igrao FFXII dok mi PS2 nije riknuo, a sada igram Fallout 3 koji mi je jedna od najboljih igara ikad.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Naj RPG svih vremena :)

@ xena:

Počeo sam malo igrati Silverfall ali sa instaliranom xpanzijom. Mogu ti reći da ako misliš igrati i xpanziju (Earth Awakening) bolje ju odmah instaliraj jer je sučelje poprilično promijenjno. Došao sam do Cloudworksa i odustao. Ne mogu reći da je loše ali niti da je nešto pretjerano zabavno. Možda nisam dovoljno igrao.

Diablo II znam još i danas igrati. I meni je on jedan od najboljih rpg-ova. Ako ti se svidio DII, onda probaj igrati Titan Quest. Jako je sličan Diablu što se načina igre tiče (H'n'S RPG). Ali ako ćeš ga igrati, odmah instaliraj i ekspanziju za njega - Immortal Throne, jer sam TQ se često ruši i općenito ima nekih svojih problema. Probaj. Nisam zažalio što sam ga igrao, a niti itko od ljudi kojima sam ga preporučio.

 

Ontopic:

- Diablo (svi nastavci i ekspanzije)

- Titan Quest: Immortal Throne

- Dungeon Siege 2

- The Witcher

 

Fan sam Hack 'n' slash RPG-a. Osmijeh

I don't belong
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.10.2009 21:43 (ne0n).
15 godina
offline
Naj RPG svih vremena :)

The Witcher, Fable, Diablo II i Mass Efect, ali đavol na tronu!!!!

I onda neš pil, vražju mater neš pil!!!!
15 godina
neaktivan
offline
Naj RPG svih vremena :)

Meni Morrowind bolje mi je od obliviona još sa high res texturama,morrowind graphic extenderom i tamriel rebuilt modom.Još i importiram stvari iz obliviona kao oružje ili oklop.Igra je fenomenalna.

orks is made for two thing' fighting and winnning we are going smash hummies who isten to folk
15 godina
neaktivan
offline
RE: Naj RPG svih vremena :)
I.Kk kaže...

Meni Morrowind bolje mi je od obliviona još sa high res texturama,morrowind graphic extenderom i tamriel rebuilt modom.Još i importiram stvari iz obliviona kao oružje ili oklop.Igra je fenomenalna.

 

Nedavno sam počeo igrati Morrowind, pa ako bi mogao podijeliti informaciju kako se stavljaju te "eyecandy" sitnice i gdje si ih nabavio?
I don't belong
15 godina
offline
Naj RPG svih vremena :)

Meni je najbolji rpg svih vremena definitivno Final Fantasy X sa Ps2,a na pc platformi po meni nedodirljivi Fallout 3,ne pamtim kad sam zadnji put igrao tako dugo neku igru u single player modu

Tidus Tidus
Auron,moj avatar Auron,moj avatar
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice