Naj RPG svih vremena :)

poruka: 389
|
čitano: 145.713
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Naj RPG svih vremena :)

Fallout 1 i 2

16 godina
neaktivan
offline
Naj RPG svih vremena :)

Arcanum of Steamworks and Magick Obscura

Fallout

Fallout 2

Tko pod drugim jamu, ja mu mamu.
16 godina
neaktivan
offline
Naj RPG svih vremena :)

diablo 2- ja i buraz smo ga igrali godinama. fallout 1 i 2 THE BEST, witcher,pogotovo kockacnje,lokanje,droga,kurve.predobra igra.kotor 1 i 2 i sta jos...baldurs gate mi nikad nije sjeo ni oblivion.nevera igro do kraja i nisam ga zavrsio. how lame. poceo igrat lokija al nisam doma ima vec 10 dana pa cu se njega uvatit cim se vratim

16 godina
neaktivan
offline
Naj RPG svih vremena :)

Fallout 2

16 godina
neaktivan
offline
Naj RPG svih vremena :)

Daiblo 1 i 2. Jedinica zaslužuje još veču hvalu jel je začetnik rpg-a kakav je danas i ima bolju priču ,ide se u podzemlje,veča je tama....Diablo 2 je bolji po sadržajima(spellovi,characteri,nivoa više,više gradova,grafika ljepša...). Sve u svemu nemogu se odlučit koje su mi od te dvje igre bolje za proglasit najboljom pa zato kažem ovo: Diablo serijal.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
offline
RE: Naj RPG svih vremena :)
Rider kaže...

Daiblo 1 i 2. Jedinica zaslužuje još veču hvalu jel je začetnik rpg-a kakav je danas i ima bolju priču ,ide se u podzemlje,veča je tama....Diablo 2 je bolji po sadržajima(spellovi,characteri,nivoa više,više gradova,grafika ljepša...). Sve u svemu nemogu se odlučit koje su mi od te dvje igre bolje za proglasit najboljom pa zato kažem ovo: Diablo serijal.

 Lol, ja neznam nabrojat dva "RPG"a koji su slicni Diablu...Uostalom Diablo je Hack&Slash tako da zaboravi pricu s RPGom, RPG je postojao prije Diabla.
AMD Athlon X2 6000+ @3Ghz HD3850 512 MB OC 2GB DDR2 Dual Channel 800 Mhz Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
16 godina
protjeran
offline
Naj RPG svih vremena :)

SW: KOTOR 1 i 2 , Dungeon Siege 2, The Bards Tale (je i nije rpg)

Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2180 @ 2.00GHz (2 CPUs) 2048MB RAM 250 GB Total ASUS EAH3650 Series 1024 MB xFire-->ddoxy
16 godina
offline
Naj RPG svih vremena :)

NWnights, baldurs gate, divine divinity, kotor 1 odlicna prica cuj ufate bad guya i promjene mu svijest by force i naprave od njega glavnog heroja, zivio bioware i uopste RPGovi iz te kuce,  a onda  ako sam dobro napisao planetscape tournament,  rpg u kojem se mora voljeti knjizevni izrazaj jer se cita gomile i gomile teksta ali je igra kad se udje u pricu fenomenalna, deus-ex ima komad rpg-a u sebi i to jako dobro implementiran rpg, inace rpg je definitivno sjajan zanr ko ima vremena igrati.

16 godina
neaktivan
offline
Naj RPG svih vremena :)

1. Fallout 1 - jednostavno zato sto je prvi donio tu atmosferu i pricu

 

2. Fallout 2 - jer je toliko nadgradio na temeljima jedinica da o tome ne treba trositi rijeci

 

3. Planescape Torment - jer je jedna od najinteligentnijih rpg igara ikad (za one kojima se da citat)

15 godina
neaktivan
offline
Naj RPG svih vremena :)

morrowind, KOTOR, witcher.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Naj RPG svih vremena :)
Psiho246 kaže...
Rider kaže...

Daiblo 1 i 2. Jedinica zaslužuje još veču hvalu jel je začetnik rpg-a kakav je danas i ima bolju priču ,ide se u podzemlje,veča je tama....Diablo 2 je bolji po sadržajima(spellovi,characteri,nivoa više,više gradova,grafika ljepša...). Sve u svemu nemogu se odlučit koje su mi od te dvje igre bolje za proglasit najboljom pa zato kažem ovo: Diablo serijal.

 Lol, ja neznam nabrojat dva "RPG"a koji su slicni Diablu...Uostalom Diablo je Hack&Slash tako da zaboravi pricu s RPGom, RPG je postojao prije Diabla.                                                                                                                                                                                                                                              
U pravu si da je diablo H&S RPG, da je RPG postojo i prije njaga, također i daj je sam po sebi jedinstven. Al ne razumiješ da ti pokušavam reč da je Diablo začetnik dobrog RPG-a kakvog do tad nije bilo.
Od tad se crpe stvari viđene u diablu i on je izvor večine tema i motiva za RPG igrice jer misle da če napravit igru koja ča ga potuč samo bezveznim nabrijavanjem grafike na svemirsku razinu(za koju rjetko ko ima para jel košta da ti dođe da se baciš s zgrade), dodavanjem 500000 magija koje sam po sebi nemaju smisla nek imaju ljep interface itd...Uglavnom Diablo je najbolji rpg jer su do tad igrice tog žanra bile puno gore i danas nema boljih od Diabla. Jedno zahvaljujuči njemu izlaze drugi dobri RPG-ovi tipa Titan quest,Loki...koji mu i dalje gledaju u koljena. Diablo nemožeš usporedit s nijednim drugim RPG-om jer mu ni1 nije ,košto sam malo prije napiso, prek koljena. Zato nebi reko da Diablo nije pravi RPG zato kaj je Hack n Slash. Ak se baš očeš sam uvjerit u moju priču o Diablu (prvi kvalitetni,"začetnik"kvalitetnog RPG-a) imaš google pa pogledaj.Mir.
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Naj RPG svih vremena :)
Rider kaže...
U pravu si da je diablo H&S RPG, da je RPG postojo i prije njaga, također i daj je sam po sebi jedinstven. Al ne razumiješ da ti pokušavam reč da je Diablo začetnik dobrog RPG-a kakvog do tad nije bilo.
Od tad se crpe stvari viđene u diablu i on je izvor večine tema i motiva za RPG igrice jer misle da če napravit igru koja ča ga potuč samo bezveznim nabrijavanjem grafike na svemirsku razinu(za koju rjetko ko ima para jel košta da ti dođe da se baciš s zgrade), dodavanjem 500000 magija koje sam po sebi nemaju smisla nek imaju ljep interface itd...Uglavnom Diablo je najbolji rpg jer su do tad igrice tog žanra bile puno gore i danas nema boljih od Diabla. Jedno zahvaljujuči njemu izlaze drugi dobri RPG-ovi tipa Titan quest,Loki...koji mu i dalje gledaju u koljena. Diablo nemožeš usporedit s nijednim drugim RPG-om jer mu ni1 nije ,košto sam malo prije napiso, prek koljena. Zato nebi reko da Diablo nije pravi RPG zato kaj je Hack n Slash. Ak se baš očeš sam uvjerit u moju priču o Diablu (prvi kvalitetni,"začetnik"kvalitetnog RPG-a) imaš google pa pogledaj.Mir.
Jesi ti ikad igrao Wasteland?

Ostalo ne želim komentirati jer jednostavno nema smisla. Sizifov posao.
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.7.2008 8:38 (klejton).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Naj RPG svih vremena :)
klejton kaže...
Rider kaže...
U pravu si da je diablo H&S RPG, da je RPG postojo i prije njaga, također i daj je sam po sebi jedinstven. Al ne razumiješ da ti pokušavam reč da je Diablo začetnik dobrog RPG-a kakvog do tad nije bilo.
Od tad se crpe stvari viđene u diablu i on je izvor večine tema i motiva za RPG igrice jer misle da če napravit igru koja ča ga potuč samo bezveznim nabrijavanjem grafike na svemirsku razinu(za koju rjetko ko ima para jel košta da ti dođe da se baciš s zgrade), dodavanjem 500000 magija koje sam po sebi nemaju smisla nek imaju ljep interface itd...Uglavnom Diablo je najbolji rpg jer su do tad igrice tog žanra bile puno gore i danas nema boljih od Diabla. Jedno zahvaljujuči njemu izlaze drugi dobri RPG-ovi tipa Titan quest,Loki...koji mu i dalje gledaju u koljena. Diablo nemožeš usporedit s nijednim drugim RPG-om jer mu ni1 nije ,košto sam malo prije napiso, prek koljena. Zato nebi reko da Diablo nije pravi RPG zato kaj je Hack n Slash. Ak se baš očeš sam uvjerit u moju priču o Diablu (prvi kvalitetni,"začetnik"kvalitetnog RPG-a) imaš google pa pogledaj.Mir.
Jesi ti ikad igrao Wasteland?

Ostalo ne želim komentirati jer jednostavno nema smisla. Sizifov posao.
 Igrao sam Wasteland, imo sam commodore do samog kraja prošlog milenija. Ali s Diablom se nemože mjerit jer nije na toj razini,ni blizu nje.
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
Naj RPG svih vremena :)

Oblivion i WoWBelji se

16 godina
neaktivan
offline
RE: Naj RPG svih vremena :)

witcher

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
offline
Naj RPG svih vremena :)

Pokemon Silver (i ostali su dobri, u biti svi su odlicni, ali Silver sam napisao jer sam njega prvog igrao)

15 godina
neaktivan
offline
RE: Naj RPG svih vremena :)

Diablo 2 LoD

Dungeon Siege 2 Brocken World

Oblivion

Mythos koji je jako sličan Diablo 2 LoDCool

PRLJAVI IGRAJU PRLJAVO !!!
15 godina
neaktivan
offline
Naj RPG svih vremena :)

TES 3 - Morrowind

15 godina
neaktivan
offline
Naj RPG svih vremena :)

TES3-Morrowind (jeka.........tisina)

16 godina
neaktivan
offline
Naj RPG svih vremena :)

svi warcrafti i fallouti

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. ----------------------------- intel e7200 3ghz,gigabyte ep35-ds3,gainward 8800gt OC,segate barracuda 500gb,2x 2 gb kingmax ram,thertmlake soprano
15 godina
neaktivan
offline
Naj RPG svih vremena :)

Od starijih:Fallout 2

                 Arcanum

Od novijih:Fallout 3

                 Oblivion

92% tinejdžera sluša turbo folk. Ako si u onih 8% koji slušaju pravu glazbu, kopiraj ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Naj RPG svih vremena :)

TES3: Morrowind.

 

Seyda Neen, prolaze me trnci od tog imena...

Set the controls for the heart of the Sun.
15 godina
protjeran
offline
Naj RPG svih vremena :)

pa neznam..........

meni se osobno oblivion uopće nije svidio; ustvari, po mom mišljenju igra je ispod prosjeka.

-neznam da li je to zato što sam ju počeo igrati par godina poslije njezina izlaska, ali grafika je po mom OČAJNA. - uz to još idu i zastrašujuće animacije likova -2 načina mahanja sa mačem i to je to, lica da ni ne spominjem -svi ko' da umiru, valjda su u Bethsedi htjeli dočarati nekakvu 'izražajnost' s tim da se užasno napravljena koža doslovce razvlači preko lica pri govoru, a tek igrivost...to je najnajnajnajnajneigrivija igra na zemlji (sa velikim z)!!!-pa kak je zabavno bezvezno mahanje s mačem, koje, kada nekoga napadaš se usporava (1 zamah mačem i onda ti lik nemože odmah opet zamahnut, nego MORAŠ pričekat da te protivnik lupi, pa tek onda...). muzika je ok - i ništa više. a ona tkz. 'tema' igre je bezveze (nisu trebali napravit tolki hype na forumima). priča: mda, samo još fale neki alieni koji dolaze s brodom i uništavaju kraljevstvo (

). trajnost: izdržo sam do prvog grada, a kad sam skužio da glasovi NPC-ova (iliti 'kompjuterski navođenih likova') nisu sinkonizirani definitivno sam odustao od igre...

neznam za vas, ali moji su izbori Fable, Fable 2, i svi Falloutovi.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Naj RPG svih vremena :)
I like chineese kaže...

pa neznam..........

meni se osobno oblivion uopće nije svidio; ustvari, po mom mišljenju igra je ispod prosjeka.

-neznam da li je to zato što sam ju počeo igrati par godina poslije njezina izlaska, ali grafika je po mom OČAJNA. - uz to još idu i zastrašujuće animacije likova -2 načina mahanja sa mačem i to je to, lica da ni ne spominjem -svi ko' da umiru, valjda su u Bethsedi htjeli dočarati nekakvu 'izražajnost' s tim da se užasno napravljena koža doslovce razvlači preko lica pri govoru, a tek igrivost...to je najnajnajnajnajneigrivija igra na zemlji (sa velikim z)!!!-pa kak je zabavno bezvezno mahanje s mačem, koje, kada nekoga napadaš se usporava (1 zamah mačem i onda ti lik nemože odmah opet zamahnut, nego MORAŠ pričekat da te protivnik lupi, pa tek onda...). muzika je ok - i ništa više. a ona tkz. 'tema' igre je bezveze (nisu trebali napravit tolki hype na forumima). priča: mda, samo još fale neki alieni koji dolaze s brodom i uništavaju kraljevstvo (

). trajnost: izdržo sam do prvog grada, a kad sam skužio da glasovi NPC-ova (iliti 'kompjuterski navođenih likova') nisu sinkonizirani definitivno sam odustao od igre...

neznam za vas, ali moji su izbori Fable, Fable 2, i svi Falloutovi.

Grafika ti je očajna? Ne drži mi baš vodu to da ti je Fallout najdraži rpg, a da ti je grafika u OBLIVIONU očajna.

Ako ti je Oblivion najnajneigrivija igra na Zemlji, onda odista nemaš iskustva s igrama.

Glede mahanja mačem, ako išta znaš o mačevanju, ili si se imao priliku baviti time, sve bi ti bilo jasno.

Priča nije ništa posebno, ali priča Shivering Islesa je jedna od inovativnijih i zabavnijih među igrama općenito.

Sama činjenica da svi NPCovi IMAJU nasnimljene glasove nova je u RPG svijetu. Dakle to što navodiš nesinkronizaciju, očito ti je došlo do nedostatka boljih zamjerki, pa navodiš neke 3.14zdarije.

Pozdrav :) 
16 godina
offline
RE: Naj RPG svih vremena :)
paintb0x kaže...
I like chineese kaže...

pa neznam..........

meni se osobno oblivion uopće nije svidio; ustvari, po mom mišljenju igra je ispod prosjeka.

-neznam da li je to zato što sam ju počeo igrati par godina poslije njezina izlaska, ali grafika je po mom OČAJNA. - uz to još idu i zastrašujuće animacije likova -2 načina mahanja sa mačem i to je to, lica da ni ne spominjem -svi ko' da umiru, valjda su u Bethsedi htjeli dočarati nekakvu 'izražajnost' s tim da se užasno napravljena koža doslovce razvlači preko lica pri govoru, a tek igrivost...to je najnajnajnajnajneigrivija igra na zemlji (sa velikim z)!!!-pa kak je zabavno bezvezno mahanje s mačem, koje, kada nekoga napadaš se usporava (1 zamah mačem i onda ti lik nemože odmah opet zamahnut, nego MORAŠ pričekat da te protivnik lupi, pa tek onda...). muzika je ok - i ništa više. a ona tkz. 'tema' igre je bezveze (nisu trebali napravit tolki hype na forumima). priča: mda, samo još fale neki alieni koji dolaze s brodom i uništavaju kraljevstvo (

). trajnost: izdržo sam do prvog grada, a kad sam skužio da glasovi NPC-ova (iliti 'kompjuterski navođenih likova') nisu sinkonizirani definitivno sam odustao od igre...

neznam za vas, ali moji su izbori Fable, Fable 2, i svi Falloutovi.

Grafika ti je očajna? Ne drži mi baš vodu to da ti je Fallout najdraži rpg, a da ti je grafika u OBLIVIONU očajna.

Ako ti je Oblivion najnajneigrivija igra na Zemlji, onda odista nemaš iskustva s igrama.

Glede mahanja mačem, ako išta znaš o mačevanju, ili si se imao priliku baviti time, sve bi ti bilo jasno.

Priča nije ništa posebno, ali priča Shivering Islesa je jedna od inovativnijih i zabavnijih među igrama općenito.

Sama činjenica da svi NPCovi IMAJU nasnimljene glasove nova je u RPG svijetu. Dakle to što navodiš nesinkronizaciju, očito ti je došlo do nedostatka boljih zamjerki, pa navodiš neke 3.14zdarije.

Pozdrav :) 
 Njegovi argumenti stoje dok su tvoji protuargumenti bazirani na nagadanjima i polucinjenicama.
Mozda bi se s tobom slozio jedino da grafika nije ocajna ali ja mislim da je "I like chineese" mislio i na animacije likova i copy pasteani krajolik u Oblivionu.
AMD Athlon X2 6000+ @3Ghz GTX 260 896 MB 2GB DDR2 Dual Channel 800 Mhz HDD Seagate Barracuda 120 GB+500 GB Windows Vista Ultimate x64 Service Pack 1
16 godina
neaktivan
offline
RE: Naj RPG svih vremena :)

Animacije je spomenuo pored, ne pod pojmom 'grafika'.

To da Oblivion nije najnezanimljivija igra na Zemlji, je nagađanje i polučinjenica? LINK

To da je plate armor u stvarnosti težio i preko 40kg je polučinjenica? A mahanje mačem koji teži i više od 5 kg dok imaš 40kg metala na sebi... Do the math.

Argument vezan za priču i nije argument već jeftin pokušaj trollanja, tako da zaobilazim komentar.

Polučinjenica je da je Oblivion prvi RPG s punim voiceactingom? Tako da to što 'nije sinkroniziran' i nije baš zamjerka, kao da zamjeraš prvom automobilu ikad izumljenom da je - prespor.

 

Nagađanja i polučinjenice...

Yeah, well, you know, that's just, like, your opinion, man.
16 godina
offline
RE: Naj RPG svih vremena :)
paintb0x kaže...

Animacije je spomenuo pored, ne pod pojmom 'grafika'.

To da Oblivion nije najnezanimljivija igra na Zemlji, je nagađanje i polučinjenica? LINK

To da je plate armor u stvarnosti težio i preko 40kg je polučinjenica? A mahanje mačem koji teži i više od 5 kg dok imaš 40kg metala na sebi... Do the math.

Argument vezan za priču i nije argument već jeftin pokušaj trollanja, tako da zaobilazim komentar.

Polučinjenica je da je Oblivion prvi RPG s punim voiceactingom? Tako da to što 'nije sinkroniziran' i nije baš zamjerka, kao da zamjeraš prvom automobilu ikad izumljenom da je - prespor.

 

Nagađanja i polučinjenice...

 Oblivion nije medju najzanimljivijim igrama to je sigurno.
Dobro nije sad ni tolko dosadna al da mi je zanimljivo ponovit kvest da se popnem na onaj oblivion tower i uzimam sigil stone po 630. put na potpuno isti nacin nije zanimljivo i nije bas neka prica.
Mahanje macem se sastoji od dva polozaja ruke (u Oblivionu). Polozaj kad je mac podignut i spreman za mahanje i kad je mac ravno ispred PCa i to bez animacije izmedju koja bi to povezala. To je ocajno macevanje. Ako cemo u realnost, mislim da u stvarnom svijetu ne postoji magija.
Nisam siguran jeli Oblivion prva igra sa punim voice actingom al cinjenica je da oni imaju desetak (mozda ni tolko) voice actora za negdje 200 NPCa tako da to bas i nije full voice acting jelda? To sta ne postoji nikakav lip sync da i ne pricam a lip sync je postojao i dost prije Obliviona a i voice acting isto tako da to nije prvi voice acting ikad.
Isto tako je cinjenica da u igri ne postoji niti jedno ljudsko lice koje ne izgleda ko balon. Char editor ima stvarno hrpu opcija i slidera ali na kraju sta god vi ucinite vas lik ce biti balon.
Oblivion je igra puna mana. Cak ih netrebam trazit, svako malo se sjetim neceg novog bez imalo ulozenog truda.
Mogo bi knjigu napisat o Oblivionskim manama.
AMD Athlon X2 6000+ @3Ghz GTX 260 896 MB 2GB DDR2 Dual Channel 800 Mhz HDD Seagate Barracuda 120 GB+500 GB Windows Vista Ultimate x64 Service Pack 1
16 godina
neaktivan
offline
RE: Naj RPG svih vremena :)

Ok, u pravu si. Ja pišem samo 3.14zdarije, to je valjda jasno. Samo još jedno pitanje prije EODa, smatraš li Fallout najboljim (ili jednim od par najboljih) RPGom ikada napravljenim?

Yeah, well, you know, that's just, like, your opinion, man.
16 godina
offline
RE: Naj RPG svih vremena :)
paintb0x kaže...

Ok, u pravu si. Ja pišem samo 3.14zdarije, to je valjda jasno. Samo još jedno pitanje prije EODa, smatraš li Fallout najboljim (ili jednim od par najboljih) RPGom ikada napravljenim?

 Ne bih nazvao tvoje argumente 3.14zdarijama ali se ne slazem s njima.
I da, za Fallout 1 i 2 smatram da su jedni od najboljih RPGa ikad naprevljenih.
Ako ciljas na to da blatim Oblivion jer mi se ne svidja Fallout 3 onda si u krivu, blatio sam Oblivion od dana kad sam ga zaigrao.
Takodjer smatram da je Morrowind 6x kvalitetnija igra od Obliviona.
AMD Athlon X2 6000+ @3Ghz GTX 260 896 MB 2GB DDR2 Dual Channel 800 Mhz HDD Seagate Barracuda 120 GB+500 GB Windows Vista Ultimate x64 Service Pack 1
16 godina
neaktivan
offline
RE: Naj RPG svih vremena :)

Slažem se da je Morrowind 6x bolji, i uopće ne svrstavam Oblivion među top RPG naslove, ali ga također i ne blatim kao da je najlošija igra u svemiru.

 

 

Ali vratimo se na temu :) Nitko ne spominje Dink Smallwooda :D A niti FF serijal, za koji mislim da je vrijedan spomena...

Yeah, well, you know, that's just, like, your opinion, man.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice