Manje upućeni + kompovi = smijeh

poruka: 1.480
|
čitano: 217.753
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: Manje upućeni + kompovi = smijeh
Ficho28 kaže...

"... pokreće sve igrice na ultra rezoluciji..." kakva je to ultra rezolucija? Kako me živciraju s tim oglasima. FX-4100 jači od bilo kojeg i5? Pa taj procesor je ko Athlon II X4 u igrama.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Manje upućeni + kompovi = smijeh

pa zato sam to i stavil da se malo nasmijete...boolji od i5 hihihihih mos mislit

 

13 godina
offline
Manje upućeni + kompovi = smijeh

Kad se sjetim jednog svog frenda.. Zove on mene dam u dođem pomoći instalirati 7-icu kao ono kako da pokrenem instalaciju.. Očekivajući da nije namjestio boot order dođem d njega iono šok, nevjerica.. Lika je prvo instalirao MS-Dos!!! I onda mi kaže još: šta ti znaš dos je potreban za instalaciju.. Samo sam mu reko ok ajde ja ću ti to sredit ti nam odi po sok i nešto za grickat.. Ode on do trgovine a ja brzo fromat C: i stavim 7-icu instalirat.. Vraća se on i gleda me kao ja sam haker kao profić neki...

Minecraft u srcu :) R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
offline
Manje upućeni + kompovi = smijeh

Sjecam se dana kada si se mogao posteno nasmijat u ovoj temi...

mozda da pocnem citat od prve poruke mozda sam zaboravio neke ispade

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
12 godina
neaktivan
offline
Manje upućeni + kompovi = smijeh

  {#}

13 godina
neaktivan
offline
Re: Manje upućeni + kompovi = smijeh

Imam jednog u razredu koji mi tvrdi da je haker...
Kaže da je napravio "hakerski program" s kojim se spoji na neku wireless mrežu preko mobitela bez potrebe za šifrom, znači kao da mreža nije zaštićena.
Evo što je rekao "Napravio sam ga u Notepadu, Paintu i onom crnom prozorčiću."
Skoro sam rak dobio od toga šta je rekao. Pogotovo ne shvaćam kako možeš nekom tvrditi da si haker ako ne znaš da se taj "crni prozorčić" zove Command prompt.
Budala.

Game experience may change during online play.
12 godina
offline
Manje upućeni + kompovi = smijeh

Mislim da je čitanje ove teme postalo gubljenje vremena.

Zato ide van s moje liste "Teme koje pratim".{#}

 

Ako sam ti barem malo pomogao, stisni gumb HVALA
13 godina
neaktivan
offline
Manje upućeni + kompovi = smijeh

Sjećam se jednog mojeg,kada sam bio klinac pred kakvih 10 godina i jedino šta sam znao je kretat se po my computeru i pokrenuti igru.Mislio sam da je slobodan prostor na tvrdom disku važniji za brzinu od megaherca na procesoru.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
14 godina
neaktivan
offline
Manje upućeni + kompovi = smijeh

Ako ima jos tko da ga zanimaju ovakve price nek ode na reddit.com/r/talesfromtechsupport

[url=http://profile.xfire.com/lux21][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/lux21.png[/img][/url]
13 godina
neaktivan
offline
Re: Manje upućeni + kompovi = smijeh
g12356 kaže...

Sjećam se jednog mojeg,kada sam bio klinac pred kakvih 10 godina i jedino šta sam znao je kretat se po my computeru i pokrenuti igru.Mislio sam da je slobodan prostor na tvrdom disku važniji za brzinu od megaherca na procesoru.

Znam ja takvih i od 30 - 40 godina.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Manje upućeni + kompovi = smjeh

Ja imam kolegu sa posla...koji i dan danas, iako mu mi svi objašnjavamo...da kad reinstaliras windowse, da moras formatirat tu particiju na koju mislis stavit windowse. On svaki put kad dize windowse na novo, on ne formatira, nego stavi na drugu particiju, tako da ima jedno 4-5 verzija istih windowsa na PC-u. I onda kad pali u boot menu bira koj ce, pa vise ni sam nezna.

 

A zasto to radi pitali smo se i svi. E pa objasnio nam je on to strucno:

 

"Ja neznam kako da instaliram nove windowse ako nemam stare, odnosno kako ce se oni instalirat ako nema operativni sustav preko kojeg ce se instalirat. Mi mu objašnjavali, al uzalud:)"

 

Isto tako, ima jedan lik, koji nikad u zivotu nije cuo za Add/Remove programs, odnosno u CP-u za uninstal/reinstal aplikacija i sve sta je instalirano. Pa on lijepo svaki put kad se oce rijesit neke stvari( a da nije na glavnoj particiji) samo ide desnim na Local Disc D-E ili koj vec i samo rokne quick format xd....jer on misli da je to jedini nacin da se nesto izbrise iz PC-a xd.

 

Pokusavao je to i na Local Disc C, al mu windowsi ne dopustaju, pa mu nije jasno zasto :D I onda on misli da ima neki gadan program kojeg se nemoze rijesit:D

 

Ma placemo:D

Origin ID za FIFU 13: ReaLazio
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.11.2012 13:52 (TheDarkSide).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Manje upućeni + kompovi = smijeh
Sale_ds kaže...
Susjeda me zamolila da joj instaliram youtube! Sto sam i ucinio te zaradio 5 banki :/

 Najžešća provala ikad {#} {#} {#}

Da li uopce treba znati sve odgovore na sva pitanja,da li uopce postoji pravi odgovor? Da li smo se mi spremni suociti sa istinom? Hocemo istinu,a da li ju mozemo podnijeti?
13 godina
neaktivan
offline
Manje upućeni + kompovi = smijeh

Kada sam poceo igrati igre i dobio racunalo to je bilo negdje 2002 godine. Tu negdje godina poslje sam poceo igrati online igre sa frendovima iz komsiluka :)(mada nebi ni znao za to da nije bilo jednog decka koji je dolazio k baki tu kod nas) I eto mi svi igramo i meni se culo rezanje iz hdd.I to mi jako dosadilo jer sam mislio da je do hdd pa sam ga ja isao popravljat tako da svkai put kada mi je ocitavalo neki loading a hdd ispustao zvukove ja ga lupio sa odvijacem ali sa onom plasticnom drskom.Hdd je idurao punih tjedan dana tako dok do kraja nije crkao(novi platio 800kn hdd 80gb)

 

Evo vam i jedan video koji sam snimio sa jednim kolegom dok smo zajedno pucali u kasnim satima. Uglavnom decko bas nista nije znao o kompu samo upaliti cod2 i pucati.Ja sam ovaj koji mu govori sta da radi :)

veky
14 godina
neaktivan
offline
Manje upućeni + kompovi = smijeh

prije 5-6 godina govori meni jedan poznanik kako ima laptotp... pitan ja njega a kakav je,na to ce on: KOCKASTI ahahahahahaahhaahaah

NS/ZD
12 godina
neaktivan
offline
Manje upućeni + kompovi = smijeh

Nema veze s kompom ali dns mi frend prica kako je u Njemackoj izasao Playstation 4 i da kosta samo 500 €{#}

Soccer <3
15 godina
offline
Manje upućeni + kompovi = smijeh

gledam ja malo objave na fejsu kad eto neka cura(8. osnovne) drugoj postavi sliku svog desktopa na kojem je napisala neke gluposti koje sad nisu vazne za pricu, i sad komentira neki lik "piratski windowsi xd", kaze cura "kak znas?" a on odgovara "jer ti je wallpaper razvucen i ispikseliziran što znaci da windowsi nisu aktivirani, NITKO U HRVATSKOJ NEMA ORGINAL WINDOWSE", pa majko mila {#}

14 godina
offline
Manje upućeni + kompovi = smijeh

Frend kupio nov komp i kaze on meni (full ozbiljno). Moj ti komp ima 80 Gb rama, a ja osto {#}{#}.

 

80 Gb mu je imala jedna particija

Smmmmaaack that hvala button!!!!!!!!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Manje upućeni + kompovi = smijeh
mar123 kaže...

gledam ja malo objave na fejsu kad eto neka cura(8. osnovne) drugoj postavi sliku svog desktopa na kojem je napisala neke gluposti koje sad nisu vazne za pricu, i sad komentira neki lik "piratski windowsi xd", kaze cura "kak znas?" a on odgovara "jer ti je wallpaper razvucen i ispikseliziran što znaci da windowsi nisu aktivirani, NITKO U HRVATSKOJ NEMA ORGINAL WINDOWSE", pa majko mila {#}

I onda se pitamo zašto nam svemirce taje! Pa i kompove su očito prerano stavili raji na raspolaganje! {#}

Svi ljudi imaju svoju cijenu, samo postoje oni koji nemaju vrijednost!
14 godina
offline
Manje upućeni + kompovi = smijeh

To je bilo jos prije nekih 6-7god. Idemo ja i frend u skolu i rekao je da ce si konacno kupiti komp, ali da on nece kupit onu kutiju nego samo ekran to jest da njemu ona kutija netreba. hahaha

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
13 godina
offline
Re: Manje upućeni + kompovi = smijeh
oo7 kaže...

To je bilo jos prije nekih 6-7god. Idemo ja i frend u skolu i rekao je da ce si konacno kupiti komp, ali da on nece kupit onu kutiju nego samo ekran to jest da njemu ona kutija netreba. hahaha

All in one računalo?

''Impossible is nothing..'' ''It's on me: To be lighter, fly higher, go further.,,'' ''Train your mind and the body will follow''
14 godina
offline
Re: Manje upućeni + kompovi = smijeh
Top Bugovac kaže...
oo7 kaže...

To je bilo jos prije nekih 6-7god. Idemo ja i frend u skolu i rekao je da ce si konacno kupiti komp, ali da on nece kupit onu kutiju nego samo ekran to jest da njemu ona kutija netreba. hahaha

All in one računalo?

 Ma nije to on mislio to mu je bio prvi komp koji je kupio i mislio je da ce proc jeftinije bes kante.

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
12 godina
neaktivan
offline
Manje upućeni + kompovi = smijeh

All in one računalo prije nekih 6-7 godina?

I don't think so.

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.12.2012 14:01 (Tomek.Klc).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Manje upućeni + kompovi = smijeh
Tomek.Klc kaže...

All in one računalo prije nekih 6-7 godina?

I don't think so.

Da mi je znat što je ovo.

1998 1998
2000 2000
Vi neznate tko sam ja, ja neznam tko ste vi i ne zanima me.
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.12.2012 13:58 (Unix).
12 godina
neaktivan
offline
Manje upućeni + kompovi = smijeh

Sve 5.

Napisao sam da mislim da to tad nije postojalo.

Ali neznam puno o tim starijim vremenima informatike pa ne zamjerite. {#}

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
14 godina
offline
Manje upućeni + kompovi = smijeh

Nemam pojma dal' sam o ovome već pisao tu il' nisam, nema veze..

Uglavnom, zove me frend prije kojih 3-4 mjeseca da mu dođem pogledati printer, došao sa servisa, "uredno ga je zaštekao, 100%", al' "samo svijetli i neće printat".

Ok, dođem ja, vidim zaštekan je samo kabel za napajanje printera, nema USB podatkovnog nigdje. Pitam ja majstora za taj kabel, veli nema pojma, sve je zaštekao kak je i bilo. Okrenem ja kućište, vidim, ispod 3 kile prašine jedan USB viška, pratim ga, kad ono - zaštekan u monitor.

Pitam ga koji k... ovo znači - odgovor: "a da da, dobio sam i taj kabel kad su mi ga vratili s servisa, al ga nisam nigdje na printer mogao zaštekati pa sam zvao starog koji ga je zaštekao tak kak je sad".

 

Šta da kažem, USB utor je bio odmaknut malo u stranu od ovog za napajanje i genijalac nije mogao pronaći taj utor. {#}

Mjastori su mislili zvati servis, baš me zanima kako bi se onda situacija rasplela.

11 godina
neaktivan
offline
Manje upućeni + kompovi = smijeh

E ovo je tema ko stvorena za mene.Imam pun razred onih n00b-ova koji kao žele bit u toku i to pa imaju vrhunske provale.Jest da mi več pomalo idu na ku*** no inače ja u tome uživam. Prvo je {#} a onda puknemo u smijeh {#}
Evo da bude sad nešto iako se nemrem baš sjetit -par nedavnih

Ja i fren pričamo o operativni sustavima neš a "neupučeni" ponosno uleti u razgovor i kaže : "nadogradio sam si windows experiu na windows xp" šta god da je on time mislio

iz čistoh mira ovaj frend od prije dođe do mene i pita "imaš li ti INTER KOR grafičku ? "

ima ih dosta budem se sjetio no ovo su neke glupe provale - to kj se debilčeki žele pravit važni

bio je još jedan kj me uvjeravo da ono može igrat COD4 zato kj ima najbolju grafičku na svijetu kj je njgov tetak kupio u americi za 2 000 $.
ovo fkt nisu neš pitat ču frenda da se on sjeti pa sutra pišem one baš smiješne

 

12 godina
neaktivan
offline
Manje upućeni + kompovi = smijeh

Frend mi danas govori:

 

Moj stari je jucer kupio envidia đifors grafičku s 10gb hard diska 

 

Ja i ostali smo krepavali,on nas onak začuđeno gleda i pita: kaj je smiješno? {#}

Potpis
15 godina
neaktivan
offline
Manje upućeni + kompovi = smijeh

jedan moj frend je trebao u skoli neku prezentaciju napravit...

i napravi on to donese na sticku,usteka on to u komp na nastavi i proba pokrenut.
ali ne radi nikome nista ne jasno i proba on to jos 10 puta, proba profesorica i nikako da radi.
probali su i učenici koje su mislili da su genijaci xD i na kraju se zazvedilo da lik nije prebacio prezentaciju na stick nego napravio shortcut xDD neznam kak nitko prije nije primjetio da je file velik 1kb i ima onu strelicu na sebi...

i ima jos jedan ispad on drugog frenda koji misli da je najpametniji na svjetu... izjavio on da nijedan antivirusni osim mc affe ne valja jer svi generiraju svoje viruse pa ih blokiraju da ispadu korisnima xD

14 godina
neaktivan
offline
Manje upućeni + kompovi = smijeh

Jedan moj frend je rekao da ste dosadni sa tim glupostima.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
neaktivan
offline
Manje upućeni + kompovi = smijeh

E danas sam se nasmijao kao nikad u zivotu

 

Zvao me susjed dam dođem do njega,jer mu se komp svako malo gasi kad igra igre

 

I dodjem tako ja do njega,i pokaze mi on,igra malo cs:s i fkt komp se gasi...i ja otvorim komp,vidim da mu se hladnjak na pola drzi na procu,uglavnom ja mu to sve slozim itd.

 

Zatim on upali komp i ide probat,sve 5 radi,i ja mu vidim da pise dolje da ima malo prostora na hdd-u,i kazem mu neka nesto obrise,a on kaze ajde,obrisat cu San andreas ionak ga vise ne igram,i obrise ikonu s desktopa i kaze: eto,sad vise nebi trebalo zezat.

 

Ja sam se doslovno bacio na pod i poceo krepavat od smijeha,on me pita: no kaj ti je? jesi mi sje*o na kompu nesto? 

Potpis
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice