Usporedba usluga T-Com/Optima/Bnet/Iskon

poruka: 45
|
čitano: 76.916
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Usporedba usluga T-Com/Optima/Bnet/Iskon

Može li mi netko ukratko usporediti uslugu 4 operatera:T-Com/Optima/Bnet/Iskon
kod opcije Trio ( telefon // internet-~3-4flat // tv-osnovni paket )

Znači zanima me
kod telefona, da li daju besplatne minute i tako to,
kod internteta da se uzima u obzir Carnet opcija kod onoga ko to nudi,
kod tv-a razlike u programima i nekim dodatnim opcijama

Zatim da li ima problema sa vezom ili nekih drugi tehničkih problema.

Te razlika u cijeni za sve to.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Usporedba usluga T-Com/Optima/Bnet/Iskon

Mislim da ti je najbolja opcija uzeti Optimin O3 paket.

 

Telefon + Internet + Televizija
0 kn/min* za razgovore u fiksnoj nacionalnoj mreži (100 minuta)
Neograničen internet promet (FLATrate) uz brzinu od 5 Mbps
Televizija: više od 75 televizijskih programa u osnovnom paketu

Promotivna akcija:
Svi novi korisnici koji do 31.03.2012. potpišu ugovor na 24 mjeseca za 1 KUNU dobivaju:PANASONIC bežični telefon

Uz to prva 3 mjeseca uživajte uz:
    HBO Cinemax programski paket za 1kn/mj.**
    Besplatna Snimalica 30

262,11 kn/mj

Hasta La Victoria Siempre
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Usporedba usluga T-Com/Optima/Bnet/Iskon

Da i meni se čini, iako bi ja uzeo CarnetTV, mislim da je sve isto osim što je brzna 3Mbps a cijena 230kn.

 

Iako skroz super izgleda i opcija od bneta:

 

3D Carnet

 

  • Osnovni paket s više od 40 TV programa
  • mogućnost spajanja više TV prijamnika
  • Superbrzi FLAT internet brzine do 12/1,25 Mbps
  • neograničeno (flat) telefoniranje prema svim nacionalnim fiksnim mrežama
  • dodatne telefonske usluge uključene
  • mogućnost nadogradnje 3DCARNet paketa (opcije)
15 godina
neaktivan
offline
Usporedba usluga T-Com/Optima/Bnet/Iskon

U čemu je ,,caka''?Prejeftin je ovaj 3d carnet?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐ (̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()ڪے
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Usporedba usluga T-Com/Optima/Bnet/Iskon

ljudi,uskoro mi isteče optima,pa sam gledao da je amis možda najbolji izbor što se tiče brzine/cijene (8mbps).Dali imate nekoga drugoga za preporučiti?Izgleda da BNet uopće nije tako jeftin

After Effects i Sony Vegas Pro tutoriali na hrvatskom: http://www.youtube.com/user/AdobeTemplate
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Usporedba usluga T-Com/Optima/Bnet/Iskon

uzmi u obzir da ces uz optimu dobit jako losu opremu...to su one cake bitno da radi...ja imam optimu i stvarno je osjetno jeftinija od ostalih al kolko para tolko muzike

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Usporedba usluga T-Com/Optima/Bnet/Iskon
BugHacker kaže...

ljudi,uskoro mi isteče optima,pa sam gledao da je amis možda najbolji izbor što se tiče brzine/cijene (8mbps).Dali imate nekoga drugoga za preporučiti?Izgleda da BNet uopće nije tako jeftin

Imam ja amis već dvije i pol godine.Super je.Brzina je cijelo vrijeme max(8Mbps),nema pada brzine i ostalih gluposti.

Fitness osobni trener - Više informacija na PM //Trenutno treniram: tnakir
13 godina
offline
Usporedba usluga T-Com/Optima/Bnet/Iskon

Iskon ima kvalitetnu uslugu (koristio njihov TrioSuper), na istoj liniji bolja kvaliteta od T-Coma.

 

B.Net trenutno imam i računi su oko 300 kn (imam aktiviran i dodatni dječiji paket) a dolje ti je moja brzina.

Freedom is just another word for nothing left to loose ...
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Usporedba usluga T-Com/Optima/Bnet/Iskon
big_guy kaže...

U čemu je ,,caka''?Prejeftin je ovaj 3d carnet?

fkt,jel ima tu koja caka :D?

After Effects i Sony Vegas Pro tutoriali na hrvatskom: http://www.youtube.com/user/AdobeTemplate
13 godina
offline
Re: Usporedba usluga T-Com/Optima/Bnet/Iskon
BugHacker kaže...

fkt,jel ima tu koja caka :D?

Šogorica je imala opciju s Carnetom i stalno se žalila na sporost.

Freedom is just another word for nothing left to loose ...
13 godina
offline
Usporedba usluga T-Com/Optima/Bnet/Iskon

iskon ti ustvari i je firma od t-coma...koriste istu infrastrukturu i sve

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Usporedba usluga T-Com/Optima/Bnet/Iskon
mario.L_hr kaže...

Iskon ima kvalitetnu uslugu (koristio njihov TrioSuper), na istoj liniji bolja kvaliteta od T-Coma.

 

B.Net trenutno imam i računi su oko 300 kn (imam aktiviran i dodatni dječiji paket) a dolje ti je moja brzina.

kak možeš imati toliki upload, meni je duplo manji?

 

http://speedtest.net/result/1738655721.png

~21 god, ETFOS, Slavonac, linux and open source fan, net addict, želim znati više, interesi: web dev, svemir, glazba...
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.3.2012 0:38 (kakapo).
13 godina
offline
Usporedba usluga T-Com/Optima/Bnet/Iskon

pa testiraj na serveru najblize tebi

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Usporedba usluga T-Com/Optima/Bnet/Iskon

po meni ti je iskon daleko najbolji i najisplativiji, s carnet opcijom te dode 188kn..ja koristim duo carnet vec 3 godine i nemam nikakvih primjedbi, u pocetku koristenja je znala brzina padat dosta oko 19h navecer obavezno, mislim da je to bilo do carneta zbog preopterecenja ali od tad nikakvih problema..sad sto se tice TVa tu ti nazalost ne mogu reci ali mislim da bi trebalo sve uredno funkcionirat :)..takoder vidim da je 3mbps brzina, ali negdje sam procitao da je i visa kad ugasis tv, a i iz osobnog iskustva s maxtvom znam da je isto tak..kad smo kod bneta, zanima me da li na onih 195kn ide jos nesto za iznajmljivanje modema?(kak oni to podmuklo sakriju u cijeniku)

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Usporedba usluga T-Com/Optima/Bnet/Iskon
THomson kaže...

po meni ti je iskon daleko najbolji i najisplativiji, s carnet opcijom te dode 188kn..ja koristim duo carnet vec 3 godine i nemam nikakvih primjedbi, u pocetku koristenja je znala brzina padat dosta oko 19h navecer obavezno, mislim da je to bilo do carneta zbog preopterecenja ali od tad nikakvih problema..sad sto se tice TVa tu ti nazalost ne mogu reci ali mislim da bi trebalo sve uredno funkcionirat :)..takoder vidim da je 3mbps brzina, ali negdje sam procitao da je i visa kad ugasis tv, a i iz osobnog iskustva s maxtvom znam da je isto tak..kad smo kod bneta, zanima me da li na onih 195kn ide jos nesto za iznajmljivanje modema?(kak oni to podmuklo sakriju u cijeniku)

Ovdje možeš naći sve što te zanima o cjenama B.net-a.

Freedom is just another word for nothing left to loose ...
13 godina
offline
Usporedba usluga T-Com/Optima/Bnet/Iskon

koji ruter ste dobili vi koji koristite b net

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Usporedba usluga T-Com/Optima/Bnet/Iskon
mario.L_hr kaže...
THomson kaže...

po meni ti je iskon daleko najbolji i najisplativiji, s carnet opcijom te dode 188kn..ja koristim duo carnet vec 3 godine i nemam nikakvih primjedbi, u pocetku koristenja je znala brzina padat dosta oko 19h navecer obavezno, mislim da je to bilo do carneta zbog preopterecenja ali od tad nikakvih problema..sad sto se tice TVa tu ti nazalost ne mogu reci ali mislim da bi trebalo sve uredno funkcionirat :)..takoder vidim da je 3mbps brzina, ali negdje sam procitao da je i visa kad ugasis tv, a i iz osobnog iskustva s maxtvom znam da je isto tak..kad smo kod bneta, zanima me da li na onih 195kn ide jos nesto za iznajmljivanje modema?(kak oni to podmuklo sakriju u cijeniku)

Ovdje možeš naći sve što te zanima o cjenama B.net-a.

ma vidio sam, sad ovo iznajmljivanje wlan modema za 30kn mjesecno vrijedi ili ne za 3d paket?

15 godina
offline
Re: Usporedba usluga T-Com/Optima/Bnet/Iskon
big_guy kaže...

U čemu je ,,caka''?Prejeftin je ovaj 3d carnet?

Od Carnet-a ćeš dobiti opomenu, ako budeš što skidao od torrenat-a (filmove, igre, itd.), ne znam koje su konzekvence.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
offline
Re: Usporedba usluga T-Com/Optima/Bnet/Iskon
domac5 kaže...

koji ruter ste dobili vi koji koristite b net

Ja sam dobio Thomsonov kabelski modem.

 

@THomson: "U cijenu korištenja usluge interneta unutar 2D i 3D paketa, nije uračunat najam modema koji se naplaćuje prema Cjeniku."

Freedom is just another word for nothing left to loose ...
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.3.2012 9:44 (mario.L_hr).
15 godina
offline
Re: Usporedba usluga T-Com/Optima/Bnet/Iskon
domac5 kaže...

koji ruter ste dobili vi koji koristite b net

Ja sam već duže korisnik Bnet-a i imam Scientific Atlanta cable modem, nemam router tj. uzeo sam D-Link-ov DIR-655 za svoje potrebe.

 

Najam modema ti je 14,34 kn, a njihovog routera 29,72 kn, a možeš platiti jednokratno 303,86 kn/modem tj. 507,11 kn/router.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.3.2012 9:55 (Matozan).
13 godina
offline
Re: Usporedba usluga T-Com/Optima/Bnet/Iskon
domac5 kaže...

iskon ti ustvari i je firma od t-coma...koriste istu infrastrukturu i sve

 

Ovo (na žalost) nije točno.

Ja sam u Koprivnici, htio sam uzeti neki fixna+internet paket (više se ne sjećam koji), zvao službu za korisnike pa su mi rekli da moram plaćat mjesečno onih 70+ kn t-scumu za najam linije jer nisam dostupa na Iskon infrastrukturi....

Možda je u ZG druga situacija, ali eto, tak su mi rekli u s.z.k.

13 godina
offline
Re: Usporedba usluga T-Com/Optima/Bnet/Iskon
Matozan kaže...
big_guy kaže...

U čemu je ,,caka''?Prejeftin je ovaj 3d carnet?

Od Carnet-a ćeš dobiti opomenu, ako budeš što skidao od torrenat-a (filmove, igre, itd.), ne znam koje su konzekvence.

dobit ces ak skidas sa public servera, znaci sa ovih normalnih..ako skidas s privatnih nema nikakvih opomena, tipa demonoid, torrentleech itd jer ne prate te trackere

13 godina
offline
Usporedba usluga T-Com/Optima/Bnet/Iskon

Ja imam amisovu optiku i brzina mi je stalno 11mbps ne pada ispod toga rijetko dođe na 10 mbps

Ako sam ti pomogao stisni HVALA!!
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Usporedba usluga T-Com/Optima/Bnet/Iskon

da li u iskonu salju opomene tj dali prate ljude koji skidaju LEGALNE torrente??

mislio sam  prec na njih pa me zanima posto je malo veca brzina i povoljnije malo i uz to mi izlazi ugovor sa t comom u 6-m mjesecu

Samobor je lepa varoš :))
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.3.2012 19:01 (geek_boy1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Usporedba usluga T-Com/Optima/Bnet/Iskon

Preporučujem svim ljudima da ne uzimaju bnet-vip.Ne samo da u odnosu na ostale imaju najsiromašniju ponudu već uz to su pohlepni i traže bilo koji način da izvuku novce iz svojih korisnika.Evo navest ću jedan svijež primjer.Bnet je u svojem osnovnom paketu imao između ostalih i program zone relality koji je bio omiljen i vjerovatno najgledaniji program.Svatko tko ima taj program zna da se radi o jednom od najbolji programa uopće.Bnet svjestan te činjenice da je zone reality jako popularan i gledan premješta ga u skuplji paket (skuplji 50-tak kn) pod izgovorom da ima najslabiju gledanost i u želji da korisnicima pruži maksimalnu kvalitetu umjesto zone realitiya stave disney channel s prijevodom na arpski.Može li itko normalan i s prosječnom barem inteligencijom povjerovat u to da je najslabije gledan program premješten u skuplji paket?Zašto bi netko nadoplaćivao dodatni paket s 50kn za najmanje gledane programe?Naravno to nema smisla,program je premješten u skuplji jer je bio najgledaniji i najpopularniji.S tim potezom se nadaju da će se ljudi odlučit na skuplji paket.Eto o kakvim gulikožama i prevarantima se radi.Na prijedlog da se napravit internet anketa o popularnosti određenih programa su se oglušili jer su svjesni činjenice da bi zone reality bio pri vrhu ako ne i na čelu ankete.Možda nekome nije važan toliko taj program ali to nije toliko ni bitno,radi se o tome kako se bnet odnosi prema klijentima i njihovom mišljenju.Nije im bitno mišljenje korisnika nego isključivo povećanje profita.Moje razočaranje u ovu očiglednu prijevaru od strane bnet-vipa je toliko da ću prestati biti korisnik i bneta i vipa na mobitelu.Pozivam sve ljude koji se osječaju zakinuto i razočarano odlukama bneta da posjete stranice i ponude drugih providera i neka se sami uvjere koliko je njihova ponuda bogatija i čak jeftinija nego bnetova.Kritike i loše mišljenje o bnetu se počimlju širit poput virusa.Evo s kim god sam pričao je potpuno razočaran kao i ja,90% ljudi mi je reklo da ima namjeru prijeći na nekog drugog providera.Pozivam sve normalne ljude da promjene providera.Nemojmo dozvolit da nas lažu i varaju,pa nismo toliko glupi.

 
3 3 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Usporedba usluga T-Com/Optima/Bnet/Iskon

Imam par pitanja u vezi optime pa ako mi netko može pomoći : 1. Mogu li imati od optime internet i od tcoma max TV u isto vrijeme ?
2. Uzeo bi 10 Mb download paket (131 kn) sa flatom (51 kn) i to bi  me ispalo samo 182 kn na mjesec pa me zanima da li je to to ili se još nekakva naknada mora plačati svaki mjesec ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Usporedba usluga T-Com/Optima/Bnet/Iskon

zonitron,možeš imati ja sam imao sličnu stvar ja sam imao od optime samo telefon samo sam plačao optimi razgovore a od tcoma sam imao maxadsl,al sad sam prešel potpuno na optimu al može se to {#}

14 godina
neaktivan
offline
Usporedba usluga T-Com/Optima/Bnet/Iskon
Bok,
Imao sam T-com i Iskon, manje više O.K., sada sam na Bnet-u i zadovoljniji sam nego ranije. Veći izbor programa, slika ne trza, brzina Interneta veća a cijena nešto manja. Možda netko ima druga iskustva ali ovo je moje mišljenje....
 
2 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Usporedba usluga T-Com/Optima/Bnet/Iskon

Sve je točno kako si napisao. Ja osobno imam sto puta gore iskustvo s Bnetom. Od veljače sam kod njih i od tada započinje moja agonija. Ne radi mi net (op.a. net "kradem" od susjeda), ne radi ni telefon, a zimi često nakon malo grmljavine zna nestati na dan-dva televizije. Reklamirali su tzv. sprinternet, a to je obična laž i ništa više. Ako se ikada i uspijem spojiti na svoj net brzina mi je 1.0 Mbps što je notorna katastrofa. Svaki drugi dan mi njihovi meštri dolaze otkloniti kvar, a već prije nego odu stvori se novi. Jedno poprave, drugo pokvare. Ima jedna stara narodna: "Drži vodu dok majstori odu".

SVAKAKO BNET NE BI PREPORUČILA NIKOME

13 godina
neaktivan
offline
Usporedba usluga T-Com/Optima/Bnet/Iskon

ljudi ovakva je situacija.imam max tv sat vezana sam jos god dana.treba mi internet flat.nemam prikljucak za tel.t com mi nudi trio za 300 kn a ovaj ugovor sto imam bi ukinuli bez naknade i nap novi na 2 god.a ja raz izmedu njih i optime jer bi mi i optima ukljucila tel za kunu i izaslo bi mi sa flatom 180 kn.ali bi mi max za god istekao.pa mi se na duze vrijeme vise isplati optima.e sad sta mi je pametnije.optima i ovaj max mi je isto oko 300 kn ali bi nakon god izasao max i ostalo bi mi samo 180 kn a t com bi me vezao 2 god 300 kn...

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice