T-Com Internet izdvojena tema

poruka: 19.404
|
čitano: 6.338.460
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: T-Com Internet
sandokan111 kaže...

Internet stoji isti kao i drugdje.

Neograničeno surfanje internetom najvećim dostupnim brzinama od 70 do 100 Mbit/s za download i 14 do 20 Mbit/s za upload

 

Uglavnom da, te ekstra pakete dobije za 5k + 5kn + 15kn + 5kn, znaci tehnicki imas 240+30kn za to sto zovu max3 premium.

 

Ne znam o čem pričaš uopće, al ok.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: T-Com Internet
Bitanga kaže...
sandokan111 kaže...

Internet stoji isti kao i drugdje.

Neograničeno surfanje internetom najvećim dostupnim brzinama od 70 do 100 Mbit/s za download i 14 do 20 Mbit/s za upload

 

Uglavnom da, te ekstra pakete dobije za 5k + 5kn + 15kn + 5kn, znaci tehnicki imas 240+30kn za to sto zovu max3 premium.

 

Ne znam o čem pričaš uopće, al ok.

 Kako neznas?

Znaci max3 "obicni" ti sada na pregovaranje dodje 240kn. Za 5kn dobijes hbo, prosireni i ove arene sto su ti ukljucene. Za 15kn dobijes jos i sportski koji ti je ukljucen u premium. Znaci za 30kn imas ta 4 dodatna paketa programa. Znaci najmanje sto bi se islo s tim paketom je 270kn. Sad na tu cifru nadodaj ovo ostalo sto si pisao i imas koliko bi mogao placat to sto zelis (znaci nadodaj dodatni uredjaj, brzinu itd itd). Zato ti ta cijena od skoro 400kn nije bajna.

15 godina
offline
Re: T-Com Internet
sandokan111 kaže...
Bitanga kaže...
sandokan111 kaže...

Internet stoji isti kao i drugdje.

Neograničeno surfanje internetom najvećim dostupnim brzinama od 70 do 100 Mbit/s za download i 14 do 20 Mbit/s za upload

 

Uglavnom da, te ekstra pakete dobije za 5k + 5kn + 15kn + 5kn, znaci tehnicki imas 240+30kn za to sto zovu max3 premium.

 

Ne znam o čem pričaš uopće, al ok.

 Kako neznas?

Znaci max3 "obicni" ti sada na pregovaranje dodje 240kn. Za 5kn dobijes hbo, prosireni i ove arene sto su ti ukljucene. Za 15kn dobijes jos i sportski koji ti je ukljucen u premium. Znaci za 30kn imas ta 4 dodatna paketa programa. Znaci najmanje sto bi se islo s tim paketom je 270kn. Sad na tu cifru nadodaj ovo ostalo sto si pisao i imas koliko bi mogao placat to sto zelis (znaci nadodaj dodatni uredjaj, brzinu itd itd). Zato ti ta cijena od skoro 400kn nije bajna.

 

Kako dobiješ za 5kn HBO Premium? HBO Premium je 59kn, samo on, a ovi ostali po 49 kn i 29 kn.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: T-Com Internet
Bitanga kaže...

Kako dobiješ za 5kn HBO Premium? HBO Premium je 59kn, samo on, a ovi ostali po 49 kn i 29 kn.

 Vec je sto puta pisano.

U cjeniku posebnih i proslih ponuda to postoji vec od 2017. Stovise cak nije ni tesko taj dio dobit, samo se pozoves na njega. Otvori cjenik i potrzi "5kn" i naci ces.

10 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Ja sam im poslao do sada 3 maila gdje sam se pozvao na cjenik posebnih ponuda i svaki put me otkantali.Kako to,kako to?

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.12.2020 11:51 (9111963).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: T-Com Internet
9111963 kaže...

Ja sam im poslao do sada 3 maila gdje sam se pozvao na cjenik posebnih ponuda i svaki put me otkantali.Kako to,kako to?

 Ocito nisi pricao s odjelom koji ti to moze omogucit. Ta ponuda mi je bila omogucena kad sam se cjenkao pocetkom ove godine. Trebao mi je jedan mail da je zatrazim, odbijenica od "regularnog odjela" gdje sam ih trazio da ponudu prosljede odjelu koji ti moze dati i to je bilo to. Posto nije postojala mogucnost da obnovim max3 po 209kn jer sam na optici sam odbio te sad imam 209 optiku bez hbo/prosirenog jer bi me oni vezali na 24mj. Ne mislim se prebacivat s tcoma ali dok nisam pod UO imam puno bolje mogucnosti pregovaranja, a te programe ionako ne gledam nista posebno da me briga.

10 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Ma da.Jučer sam zbog toga prešao na Iskon.Samo internet 189 kn,100 mbt brzina i bez UO.Za ostalo se snalazim pa neka me sad oni zovu a vremena imam i uvijek se mogu prebacit kod njih ako bude povoljno.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: T-Com Internet
sandokan111 kaže...
Bitanga kaže...

Kako dobiješ za 5kn HBO Premium? HBO Premium je 59kn, samo on, a ovi ostali po 49 kn i 29 kn.

 Vec je sto puta pisano.

U cjeniku posebnih i proslih ponuda to postoji vec od 2017. Stovise cak nije ni tesko taj dio dobit, samo se pozoves na njega. Otvori cjenik i potrzi "5kn" i naci ces.

 

Fino, thanks, nisam to znao. Vidjet ćemo kod sljedećeg produljenja što će reći.

Potpisao bih istu cijenu odmah, a ako ponude manje neću se buniti. Za 20-30kn razlike mjesečno se neću pretjerano zamarati.

 

Za fiksnu mi nije bitno kolika je cijena, bitno da je pouzdano. 

Zato mobilne tarife moram malo korigirati.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
T-Com Internet

Imam problem s wifijom, brzine su nekada stvarno uzasno male, ne mogu ni videopoziv drzati preko whatsappa... sad mjerim preko amazon firesticka 12 mbita brzina mi je samo, a dok mjerim na kompu brzinu 416 mbs je download. router je onaj t-comov speedport plus.. jel ima mozda u postavkama neka ogranicenja ili nesto?

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: T-Com Internet
Kod mojih roditelja ista situacija, vec nekoliko puta sam provjeravao. Dakle brzina preko kabla je ok dok na wifi-ju bude svega 3-4 Mbps. Probao rr router, isto. Nakon poziva SZK oni nesto srede na dan dva pa opet isto... :D
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
4 godine
offline
Re: T-Com Internet
deepshitcro kaže...
Kod mojih roditelja ista situacija, vec nekoliko puta sam provjeravao. Dakle brzina preko kabla je ok dok na wifi-ju bude svega 3-4 Mbps. Probao rr router, isto. Nakon poziva SZK oni nesto srede na dan dva pa opet isto... :D

 Kupi im jeftini AP za WiFi i spoji ga žicom na router.

8 godina
offline
Re: T-Com Internet

Necu, ako treba zvati cu 1500 puta dok ne srede kako treba. :D

Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.12.2020 11:06 (deepshitcro).
7 godina
offline
T-Com Internet

Prije nego postanes nekome naporan sa druge strane slusalice, koji za 25kn po satu slusa nesto sto ne moze popraviti, reci mi kolika je udaljenost izmedu rutera i te izmjerene brzine na wifi-u, i koliko je zidova (prostorija) to udaljeno?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: T-Com Internet
Net je radio normalno do prije dva tjedna(i sada radi normalno sve osim wifi-ja), nikakvih promjena routera ili pozicija nije bilo. A posto nisu jedini znaci da je problem kod tcom-a.
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.12.2020 14:02 (deepshitcro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
T-Com Internet

Šta je sa onim 209 max3 paket plus određeni tv paketi za malo para ?

Mene osobno zanima samo svi mogući sportski kanali.

Isteko mi ugovor prije par dana imao sam max3 sa sportski plus i regionalne kanale za 230kn i sad naravno nedaju opet tako već izmišljaju cifre.

Razmišljam da opet nazovem u a1 i uzmem neki bzvz max2 paket da bi a1 njima slao zahtjev kako prenosim liniju kod njih i onda bi ako sve bude po ps ovi pavijani iz HT zvali kroz koji dan i dali taj max3 za 209.

Tak sam ovaj prošli ugovor i isciganio, a uz ugovor i 800kn keša.

Prolazi li i dalje ta caka ?

 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: T-Com Internet
deepshitcro kaže...

Necu, ako treba zvati cu 1500 puta dok ne srede kako treba. :D

 Da mi je znati što će to srediti na daljinu da kod tvojih roditelja wifi bolje radi. Uđi u postavke routera i sam namjesti parametre WiFi-a.

3 godine
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Pozdrav dobri ljudi..forumaši
vezano za optiku u V.Gorici ,prije 2-3 tj.sam javno ovdje objavio dio maila koji sam dobio od HT kao odgovor na moje upite što se događa sa spajanjem optike na kucanstva u VG , zašto muljaju sa datumima spajanja itd itd.
Sve do danas sam vodio " mali rat" sa njihovim službama , kako onima na terenu tako i sa SZK HT-a
Obzirom da sam imao i neke povjerljive izvore iz samoga HT stvari tj .sve vezano za optiku u VG su blago receno katastofa !
Činjenica je da zaključno sa datumom do danas , u VG nitko još nije spojen ( kucanstva) na optiku a kad će biti..NITKO NEZNA !
Meni su opet jutos poslati " odgovor i opet spominju 6.mj 2021 god. "Šprancu" i nekakve glupe izgovore te Covid , te manjak ljudi i manjak kapaciteta centrale u VG bla blaa koje su mi danas nadrobili u mailu (10 dana cekao odg .) ..neću ovdje ni komentirati !
Konkretno sam pitao za lokacije Cvijetno Naselje , dio Pleške ul. HBZ , i svih onih malih ulica koje gravitiraju prema Cibljanici , ukljucujuci i dio naselja Pleso

Danas sam poslao i dopis na Upravu HTa sa upitom zašto muljaju građane VG , pretplatnike i sve one koji bi to htjeli biti , upravo zbog Optike ?! Prozvao sam ih također i zbog njihove SZK i izmišljanja termina , datuma navodnih izlazaka teh.službe i timova na adrese. Pitao sam ih i zašto ljude navlace sa pricama optici u VG , nagovaraju na ugovore i sl. a u naravi nitko nema pojma kad ce krenuti spajanja kucanstava
Kad i ako dobijem odgovor ovdje cu ga javno objaviti

Ima li netko iskustva sa A1 kabelskim internetom u VG , kakve su brzine , stabilnost itd

Ovdje na forumu " ordiniraju " i Iskonovci ( ocito djelatnici) sa spikom optike u VG , pricama o brzinama , kako je vec dio S.Kolara spojen itd. Osobno sam mišljenja da gadno i oni muljaju jer ako HT nema optiku u VG , ziher je ne mogu ni oni isporuciti

Ljudi eto .. to je to za sad , pozdrav svima

 
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: T-Com Internet
deepshitcro kaže...
Net je radio normalno do prije dva tjedna(i sada radi normalno sve osim wifi-ja), nikakvih promjena routera ili pozicija nije bilo. A posto nisu jedini znaci da je problem kod tcom-a.

 

U tom slucaju okej.

7 godina
offline
Re: T-Com Internet
Silent horror1992 kaže...

Šta je sa onim 209 max3 paket plus određeni tv paketi za malo para ?

Mene osobno zanima samo svi mogući sportski kanali.

Isteko mi ugovor prije par dana imao sam max3 sa sportski plus i regionalne kanale za 230kn i sad naravno nedaju opet tako već izmišljaju cifre.

Razmišljam da opet nazovem u a1 i uzmem neki bzvz max2 paket da bi a1 njima slao zahtjev kako prenosim liniju kod njih i onda bi ako sve bude po ps ovi pavijani iz HT zvali kroz koji dan i dali taj max3 za 209.

Tak sam ovaj prošli ugovor i isciganio, a uz ugovor i 800kn keša.

Prolazi li i dalje ta caka ?

 

Saljem c/p svog odgovora od ranije:

 

Klik na LINK, otvori se stranica -> FIKSNE USLUGE - PRIVATNI KORISNICI -> Cjenik posebnih i proteklih ponuda.

 

Proučite cjenik, nađete što Vam najbolje odgovara, po mogućnosti paket sa istim brojem usluga jer je to najlakše realizirati i onda se javite na webshop HT-a, najbolje preko chata na njihovoj službenoj stranici.

Vi: Dobar dan

Oni: Dobar dan

Vi: Ja bi ovo -> LINK , nasao sam u cjeniku posebnih ponuda, neka me netko nazove u vezi toga ili me spojite di treba, hvala.

Oni: U redu, LP

 

Sve što Vam budu govorili negativno (da je samo za nove korisnike, da se ne moze, da treba ne znam što..), samo zanemarite i tražite ponovni kontakt sa baš tom ponudom. Nazvat će Vas kasnije ovi iz savjetovanja korisnika.

 

Ovo je najbolje napraviti kada Vam je ugovor pred samim istekom.

11 godina
offline
T-Com Internet

Prije no što nazivem u a1 ajde reko još jednom da ove zovem i dogodi se čudo.

Prvo na 08009000 ženska osoba na moje da hoću sve ko do sada po istim uvjetima veli da je to što imam sad 307kn.

Ja kažem, ne pada mi napamet za istu uslugu platit više no do sad i da ne želim produljit.

Veli ona spojit ću vas dalje pričekajte.

Javi se lik i bez pogovora da ono što sam i do sad imao a to je max3 sa sportskim plus paketom za 230kn.

Ajde fala Bogu ne moram se natezat dalje sa njima i sad dvije godine mir.

 
1 0 hvala 0
3 godine
online
Re: T-Com Internet
blackE-1 kaže...
Pozdrav dobri ljudi..forumaši
vezano za optiku u V.Gorici ,prije 2-3 tj.sam javno ovdje objavio dio maila koji sam dobio od HT kao odgovor na moje upite što se događa sa spajanjem optike na kucanstva u VG , zašto muljaju sa datumima spajanja itd itd.
Sve do danas sam vodio " mali rat" sa njihovim službama , kako onima na terenu tako i sa SZK HT-a
Obzirom da sam imao i neke povjerljive izvore iz samoga HT stvari tj .sve vezano za optiku u VG su blago receno katastofa !
Činjenica je da zaključno sa datumom do danas , u VG nitko još nije spojen ( kucanstva) na optiku a kad će biti..NITKO NEZNA !
Meni su opet jutos poslati " odgovor i opet spominju 6.mj 2021 god. "Šprancu" i nekakve glupe izgovore te Covid , te manjak ljudi i manjak kapaciteta centrale u VG bla blaa koje su mi danas nadrobili u mailu (10 dana cekao odg .) ..neću ovdje ni komentirati !
Konkretno sam pitao za lokacije Cvijetno Naselje , dio Pleške ul. HBZ , i svih onih malih ulica koje gravitiraju prema Cibljanici , ukljucujuci i dio naselja Pleso

Danas sam poslao i dopis na Upravu HTa sa upitom zašto muljaju građane VG , pretplatnike i sve one koji bi to htjeli biti , upravo zbog Optike ?! Prozvao sam ih također i zbog njihove SZK i izmišljanja termina , datuma navodnih izlazaka teh.službe i timova na adrese. Pitao sam ih i zašto ljude navlace sa pricama optici u VG , nagovaraju na ugovore i sl. a u naravi nitko nema pojma kad ce krenuti spajanja kucanstava
Kad i ako dobijem odgovor ovdje cu ga javno objaviti

Ima li netko iskustva sa A1 kabelskim internetom u VG , kakve su brzine , stabilnost itd

Ovdje na forumu " ordiniraju " i Iskonovci ( ocito djelatnici) sa spikom optike u VG , pricama o brzinama , kako je vec dio S.Kolara spojen itd. Osobno sam mišljenja da gadno i oni muljaju jer ako HT nema optiku u VG , ziher je ne mogu ni oni isporuciti

Ljudi eto .. to je to za sad , pozdrav svima

 spojen je dio VG jos prije 2 mjeseca, znam iz prve ruke. ali da muljaju s datumima to je istina

13 godina
offline
T-Com Internet

Ovaj problem vučem zadnjih 10tak dana, mislio sam da je do T-coma pošto su problemi nastupili poslije problema sa maxTv-om, međutim danas su bili tehničari i ustanovili smo da je problem u računalu(win7).
 
Testirali smo novi ruter(hibridni je u pitanju), novi mrežni kabel, probali smo sa istom portom i istim kabelom spajat se na laptop i brzine su kakve trebaju biti, jedino kad se spajam preko desktop računala brzine su ovakve kao na slici. Uz sve ove testove, provjerio sam još drivere, dijelio sam i hotspot preko USB-kabela i ništa, iste rezultate daje. 

Primijetio sam da se i wifi uspori kad upalim komp, ne znam šta se dešava, nisam ništa neoubičajno radio, nisam ništa skidao/instalirao pa da mogu reći da se nešto poremetilo u postavkama, jednostavno samo od sebe poslije tog kvara na maxTVu internet na kompu internet ne radi kako treba..šta je najgore mislim da mi je potrošio sav brzi internet, za 4. i 5. prosinac pokazuje da sam napravio promet od 50gb što je nemoguće, toliko ne potrošim ni u 15 dana, a kamoli u 2 dana..(btw susjedi se nisu kačili na mrežu, svi se znamo ovdje, malo je mjesto, to možemo prekrižit kao mogućnost potrošnje onih 50gb)

Ima li netko ideju šta bi moglo bit, meni s ovim uploadom od 0.00 i sa ovih 50gb potrošenog prometa u 2 dana djeluje kao da se konstantno neki podaci šalju negdje, al i to sam provjerio u task manageru i nisam našao ništa sumnjivo. Stvarno mi nije jasno


Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: T-Com Internet
Silent horror1992 kaže...

Prije no što nazivem u a1 ajde reko još jednom da ove zovem i dogodi se čudo.

Prvo na 08009000 ženska osoba na moje da hoću sve ko do sada po istim uvjetima veli da je to što imam sad 307kn.

Ja kažem, ne pada mi napamet za istu uslugu platit više no do sad i da ne želim produljit.

Veli ona spojit ću vas dalje pričekajte.

Javi se lik i bez pogovora da ono što sam i do sad imao a to je max3 sa sportskim plus paketom za 230kn.

Ajde fala Bogu ne moram se natezat dalje sa njima i sad dvije godine mir.

 

Nice. HT inace kakav god bio najfleksibijnije moze ici sa ponudom, znam iz prve ruke ;) 

9 godina
offline
T-Com Internet

Svi sve znaju iz prve ruke, al ruka je barem 3-4ta, obzirom da o ponudama i svemu odlucuju tamo neki manageri u njemackoj, a sumnjam da taj posta tu.

 
1 0 hvala 0
3 godine
online
T-Com Internet

Prva ruka, evo jednog friskog testa

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.12.2020 13:37 (mislav88).
 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: T-Com Internet
Zaljubljen sam u tvoj PING...ajmeee blago ti se! ✌️
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.12.2020 13:45 (Mali322).
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
Mali322 kaže...
Zaljubljen sam u tvoj PING...ajmeee blago ti se! ✌️

 Koliko je tebi Ping (odakle si)....

6 godina
offline
Re: T-Com Internet
Ma nije ni kod mene loše za čitati vijesti i malo YouTube - a!😉
7 godina
offline
Re: T-Com Internet
sandokan111 kaže...

Svi sve znaju iz prve ruke, al ruka je barem 3-4ta, obzirom da o ponudama i svemu odlucuju tamo neki manageri u njemackoj, a sumnjam da taj posta tu.

 

Jasno, govorim na razini operatera u Hrvatskoj. Vidio sam sve ponude, zaposlenicke popuste i sl. koje daju svojima, od svih operatera i vjeruj mi HT je tu bez price najbolji. Ali globalno da, Njemacka je tata za sve sto se dogada ovdje sa telekomunikacijama..

3 godine
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
*Mislav88 *
Na kojoj lokaciji ( kvart ) si dobio tu brzinu ..i koji operater
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.12.2020 10:11 (blackE-1).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice